AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Bundesliga ♂ · sob. 05 gru 2026 · 15:30

RB Leipzig – Mainz

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

RB Leipzig DVDVV od najstarszego do najnowszego

20/09/2026wyj.Leverkusen Bundesliga ♂0 – 2D
10/10/2026dom.Ein Frankfurt Bundesliga ♂6 – 0V
17/10/2026wyj.Bayern Munich Bundesliga ♂1 – 6D
24/10/2026dom.Elversberg Bundesliga ♂4 – 0V
31/10/2026wyj.Schalke 04 Bundesliga ♂2 – 0V

Mainz VDVDD od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.M'gladbach Bundesliga ♂4 – 3V
10/10/2026dom.Leverkusen Bundesliga ♂3 – 4D
17/10/2026wyj.Schalke 04 Bundesliga ♂1 – 0V
24/10/2026dom.Werder Bremen Bundesliga ♂2 – 3D
30/10/2026wyj.Elversberg Bundesliga ♂1 – 4D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

RB Leipzig mecze bez porażki: 10 u siebie zwycięstwa z rzędu: 9 u siebie mecze z rzędu z golem: 4 zwycięstwa z rzędu: 2 mecze bez straty gola: 2
po zwycięstwie 2-0 z Schalke 04 · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (13 strzelone, 8 stracone)

Mainz mecze z rzędu z golem: 7 mecze bez zwycięstwa: 7 u siebie porażki z rzędu: 3 u siebie porażki z rzędu: 2
po porażce 1-4 z Elversberg · 2 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (11 strzelone, 14 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

RB Leipzig

Atak · gole na mecz: 2,70 (4,70 u siebie, 0,70 na wyjeździe) · 15,6 strzałów na mecz, 41% celnych · bez gola w 17% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,80 (0,00 u siebie, 3,70 na wyjeździe) · 50% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 6, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 9,7 · spalone na mecz: 1,1 · żółte: 1,50 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · M. Vandevoordt rotacja · obrony: 2, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 7,3

Trener · Martin Demichelis od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-3-3, trois attaquants · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-2-3-1 ×2, 4-5-1 ×1)

Forma (API-Football): WLWLWL

Mainz

Atak · gole na mecz: 2,30 (1,30 u siebie, 3,30 na wyjeździe) · 15,2 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 17% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,70 (2,30 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 50% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 14, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 11,2 · spalone na mecz: 2,2 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · Luke Gauer

Trener · U. Fischer od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 5 od 2010
System: 3-5-2, défense à trois centraux · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 3-1-4-2 ×2)

Forma (API-Football): DWLWLW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

RB Leipzig

  • Kontuzja A. Ouedraogo · Bark nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja C. Nkunku · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Guiu · Mięsień dwugłowy uda nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: C. Baumgartner (Udo), L. Zingerle (Off the roster)

Mainz

  • Kontuzja D. Kohr · Stopa nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja O. Ruoppi · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja R. Zentner · Dłoń lub nadgarstek nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja Silas · Złamanie nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,5 dla RB Leipzig, 12,3 dla Mainz · Oczekiwane żółte kartki: 3,5 · Oczekiwane spalone: 3,7

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: P. TietzPhillip Tietz

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mainz140——010,0
2025-26Mainz195232—26,5
2025-26Augsburg2003—16,7
2024-25Augsburg347 (1 z karnych)236—46,8
2023-24Augsburg348442—16,9
2023-24Darmstadt000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), T. GomisTidiam Gomis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig101——06,2
2025-26RB Leipzig3001—06,7
2024-25Caen19227—06,7
2024-25RB Leipzig14013—26,7
2023-24Caen16202—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), S. BeckerSheraldo Rudi Becker
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mainz1103—16,9
2025-26Mainz143313—26,9
2025-26Osasuna2121—08,0
2024-25Osasuna26218—1 16,8
2024-25Sociedad22218—1 16,8
2023-24Osasuna162211—16,9
2023-24Sociedad152211—16,9
2023-24Union Berlin11016—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

RB Leipzig

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
40 RômuloRômulo José Cardoso da Cruz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig4101—06,7
2025-26RB Leipzig200——16,7
2025-26Sp Lisbon100——16,3
2024-25Goztep010——0—
2023-24Goztep3205—17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

13 %100,4436 %
21 N. El AynaouiNeil El Aynaoui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig5016—26,9
2026-27Roma100——06,6
2025-26Lens258 (3 z karnych)135—47,1
2025-26Roma91010—17,0
2024-25Lens000——0—
2023-24Lens100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %010,0068 %
6 E. BanzuziEzechiel Banzuzi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig111——08,0
2025-26RB Leipzig4205—27,3
2024-25Oud-Heverlee Leuven341543—10 17,0
2024-25RB Leipzig—00————
2023-24Oud-Heverlee Leuven341543—10 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %111,0026 %
10 B. GrudaBrajan Gruda
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig1101—08,5
2025-26RB Leipzig100——06,7
2025-26Brighton111——09,2
2024-25Brighton28147—06,8
2024-25Mainz000——0—
2023-24Mainz284328—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %101,0026 %
7 A. NusaAntonio Eromonsele Nordby Nusa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig110——07,6
2026-27Norway000——0—
2025-26RB Leipzig4112—07,1
2024-25RB Leipzig253314—06,8
2024-25Club Brugge0002—06,6
2023-24Club Brugge3030——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %101,0026 %

Mainz

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 P. TietzPhillip Tietz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mainz140——010,0
2025-26Mainz195232—26,5
2025-26Augsburg2003—16,7
2024-25Augsburg347 (1 z karnych)236—46,8
2023-24Augsburg348442—16,9
2023-24Darmstadt000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %404,8026 %
10 N. AmiriNadiem Amiri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Germany201——07,0
2026-27Mainz122——010,0
2025-26Mainz2105—17,5
2024-25Mainz307 (2 z karnych)544—9 27,3
2023-24Mainz15101—56,7
2023-24Leverkusen8001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %222,0026 %
A. HaidaraAmadou Haidara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lens100——07,0
2025-26Lens300——06,7
2025-26RB Leipzig000——0—
2024-25RB Leipzig300123—76,8
2023-24RB Leipzig212114—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %00—60 %
5 E. MartelEric Martel
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mainz3103—06,6
2025-26FC Koln2105—16,9
2024-25FC Koln313037—47,3
2023-24FC Koln301152—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,9126 %
23 S. BeckerSheraldo Rudi Becker
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mainz1103—16,9
2025-26Mainz143313—26,9
2025-26Osasuna2121—08,0
2024-25Osasuna26218—1 16,8
2024-25Sociedad22218—1 16,8
2023-24Osasuna162211—16,9
2023-24Sociedad152211—16,9
2023-24Union Berlin11016—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,4526 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

RB Leipzig — 4-5-1

Trener : Martin Demichelis od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Ørjan Håskjold Nyland Norway · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 RB Leipzig · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Sevilla · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 Sevilla · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Sevilla · 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 1 Ø. NylandMaxime Estève RB Leipzig · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,2 Burnley · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Burnley · 2024-25: mecze 46, gole 1, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Montpellier · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Burnley · 2023-24: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 Montpellier · 2023-24: mecze 12, gole 1, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 3 M. EstèveVilmos Tamás Orbán 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 9,3 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 2, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 2024-25: mecze 26, gole 5, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 2, ocena 7,3 2023-24: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 4 W. OrbánBenjamin Paa Kwesi Henrichs 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 2023-24: mecze 33, gole 1, asysty 5, faule 27, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 39 B. HenrichsMax Finkgräfe RB Leipzig · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 RB Leipzig · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 FC Koln · 2024-25: mecze 25, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 FC Koln · 2023-24: mecze 24, gole 1, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 35 M. FinkgräfeNeil El Aynaoui RB Leipzig · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Roma · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Lens · 2025-26: mecze 25, gole 8, asysty 1, faule 35, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Roma · 2025-26: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Lens · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lens · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 21 N. El AynaouiAntonio Eromonsele Nordby Nusa RB Leipzig · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Norway · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 RB Leipzig · 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 RB Leipzig · 2024-25: mecze 25, gole 3, asysty 3, faule 14, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Club Brugge · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Club Brugge · 2023-24: mecze 30, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 A. NusaEzechiel Banzuzi RB Leipzig · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 RB Leipzig · 2025-26: mecze 4, gole 2, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Oud-Heverlee Leuven · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 5, faule 43, spalone —, żółte kartki 10, czerwone: 1, ocena 7,0 RB Leipzig · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Oud-Heverlee Leuven · 2023-24: mecze 34, gole 1, asysty 5, faule 43, spalone —, żółte kartki 10, czerwone: 1, ocena 7,0 6 E. BanzuziRocco Reitz RB Leipzig · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 M'gladbach · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 M'gladbach · 2024-25: mecze 27, gole 2, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 M'gladbach · 2023-24: mecze 34, gole 6, asysty 3, faule 26, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 St Truiden · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 R. ReitzBrajan Gruda RB Leipzig · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,5 RB Leipzig · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Brighton · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 9,2 Brighton · 2024-25: mecze 28, gole 1, asysty 4, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Mainz · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mainz · 2023-24: mecze 28, gole 4, asysty 3, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 10 B. GrudaTidiam Gomis RB Leipzig · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 RB Leipzig · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Caen · 2024-25: mecze 19, gole 2, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 RB Leipzig · 2024-25: mecze 14, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Caen · 2023-24: mecze 16, gole 2, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 27 T. Gomis
Ørjan Håskjold Nyland
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Norway200——07,1
2026-27RB Leipzig0000—00,0
2025-26Sevilla200——08,2
2024-25Sevilla34001—26,8
2023-24Sevilla2800——17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maxime Estève
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig3000—04,2
2025-26Burnley2002—06,6
2024-25Burnley461018—37,2
2024-25Montpellier—00————
2023-24Burnley160025—66,7
2023-24Montpellier121111—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vilmos Tamás Orbán
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27111——09,3
2025-26412——07,5
2024-25265023—4 27,3
2023-24190016—27,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Benjamin Paa Kwesi Henrichs
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——07,3
2025-26000——0—
2024-25150213—36,9
2023-24331527—57,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Max Finkgräfe
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig100——07,2
2025-26RB Leipzig100——06,6
2024-25FC Koln250011—46,7
2023-24FC Koln241019—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Neil El Aynaoui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig5016—26,9
2026-27Roma100——06,6
2025-26Lens258 (3 z karnych)135—47,1
2025-26Roma91010—17,0
2024-25Lens000——0—
2023-24Lens100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Antonio Eromonsele Nordby Nusa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig110——07,6
2026-27Norway000——0—
2025-26RB Leipzig4112—07,1
2024-25RB Leipzig253314—06,8
2024-25Club Brugge0002—06,6
2023-24Club Brugge3030——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ezechiel Banzuzi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig111——08,0
2025-26RB Leipzig4205—27,3
2024-25Oud-Heverlee Leuven341543—10 17,0
2024-25RB Leipzig—00————
2023-24Oud-Heverlee Leuven341543—10 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rocco Reitz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig1012—06,7
2025-26M'gladbach3001—07,2
2024-25M'gladbach272120—17,1
2023-24M'gladbach346326—27,0
2023-24St Truiden000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Brajan Gruda
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig1101—08,5
2025-26RB Leipzig100——06,7
2025-26Brighton111——09,2
2024-25Brighton28147—06,8
2024-25Mainz000——0—
2023-24Mainz284328—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tidiam Gomis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27RB Leipzig101——06,2
2025-26RB Leipzig3001—06,7
2024-25Caen19227—06,7
2024-25RB Leipzig14013—26,7
2023-24Caen16202—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Mainz — 3-5-2

Trener : U. Fischer od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Alexander Schwolow Mainz · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Union Berlin · 2024-25: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Union Berlin · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Schalke 04 · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hertha · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 A. SchwolowStefan Posch Mainz · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Austria · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 5,7 Mainz · 2025-26: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Como · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Bologna · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bologna · 2024-25: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Atalanta · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Como · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Bologna · 2023-24: mecze 31, gole 1, asysty 2, faule 30, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 4 S. PoschDanny Vieira da Costa 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2024-25: mecze 25, gole 0, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2023-24: mecze 19, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 21 D. da CostaKacper Potulski Mainz · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Poland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,5 Mainz · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 48 K. PotulskiKaishu Sano PSV Eindhoven · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Mainz · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Nijmegen · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Mainz · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Mainz · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Nijmegen · 2024-25: mecze 26, gole 3, asysty 2, faule 32, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,7 Nijmegen · 2023-24: mecze 25, gole 5, asysty 2, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 6 K. SanoNadiem Amiri Germany · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Mainz · 2026-27: mecze 1, gole 2, asysty 2, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 10,0 Mainz · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Mainz · 2024-25: mecze 30, gole 7, asysty 5, faule 44, spalone —, żółte kartki 9, czerwone: 2, ocena 7,3 Mainz · 2023-24: mecze 15, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Leverkusen · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 10 N. AmiriPhillipp Mwene Austria · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Mainz · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 2, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Mainz · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Mainz · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 4, faule 24, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 Mainz · 2023-24: mecze 23, gole 1, asysty 2, faule 34, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,8 PSV Eindhoven · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2 P. MweneAnthony Caci 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 7, faule 37, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 2023-24: mecze 31, gole 2, asysty 3, faule 34, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 19 A. CaciJae-Sung Lee 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 2024-25: mecze 33, gole 7, asysty 6, faule 23, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 2023-24: mecze 29, gole 6, asysty 3, faule 19, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 7 L. Jae-SungPhillip Tietz Mainz · 2026-27: mecze 1, gole 4, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 10,0 Mainz · 2025-26: mecze 19, gole 5, asysty 2, faule 32, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Augsburg · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Augsburg · 2024-25: mecze 34, gole 7, asysty 2, faule 36, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Augsburg · 2023-24: mecze 34, gole 8, asysty 4, faule 42, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Darmstadt · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 P. TietzSheraldo Rudi Becker Mainz · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Mainz · 2025-26: mecze 14, gole 3, asysty 3, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Osasuna · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 2, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 Osasuna · 2024-25: mecze 26, gole 2, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,8 Sociedad · 2024-25: mecze 22, gole 2, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,8 Osasuna · 2023-24: mecze 16, gole 2, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Sociedad · 2023-24: mecze 15, gole 2, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Union Berlin · 2023-24: mecze 11, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 23 S. Becker
Alexander Schwolow
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mainz000——0—
2024-25Union Berlin3200——06,7
2023-24Union Berlin100——07,3
2023-24Schalke 04000——0—
2023-24Hertha—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stefan Posch
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mainz5009—16,7
2026-27Austria4007—25,7
2025-26Mainz16008—47,0
2025-26Como100——07,2
2025-26Bologna000——0—
2024-25Bologna140011—16,9
2024-25Atalanta50011—06,9
2024-25Como50011—06,9
2023-24Bologna311230—76,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Danny Vieira da Costa
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——08,2
2025-26100——06,6
2024-25250119—06,9
2023-2419017—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kacper Potulski
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mainz100——06,9
2026-27Poland1003—03,5
2025-26Mainz000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kodai Sano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven8108—17,1
2026-27Mainz1002—07,5
2025-26Nijmegen5015—06,8
2025-26Mainz2001—06,8
2024-25Mainz340016—37,0
2024-25Nijmegen263232—3 16,7
2023-24Nijmegen255222—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nadiem Amiri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Germany201——07,0
2026-27Mainz122——010,0
2025-26Mainz2105—17,5
2024-25Mainz307 (2 z karnych)544—9 27,3
2023-24Mainz15101—56,7
2023-24Leverkusen8001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Phillipp Mwene
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Austria2001—06,2
2026-27Mainz1021—07,3
2025-26Mainz100——06,5
2024-25Mainz321424—76,8
2023-24Mainz231234—4 16,8
2023-24PSV Eindhoven000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Anthony Caci
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27101——08,2
2025-26000——0—
2024-25331737—67,0
2023-24312334—86,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jae-Sung Lee
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27101——06,6
2025-262003—06,4
2024-25337623—47,2
2023-24296319—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Phillip Tietz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mainz140——010,0
2025-26Mainz195232—26,5
2025-26Augsburg2003—16,7
2024-25Augsburg347 (1 z karnych)236—46,8
2023-24Augsburg348442—16,9
2023-24Darmstadt000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sheraldo Rudi Becker
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mainz1103—16,9
2025-26Mainz143313—26,9
2025-26Osasuna2121—08,0
2024-25Osasuna26218—1 16,8
2024-25Sociedad22218—1 16,8
2023-24Osasuna162211—16,9
2023-24Sociedad152211—16,9
2023-24Union Berlin11016—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa RB Leipzig
1remis(y)
3zwycięstwa Mainz
1,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: RB Leipzig 5, Mainz 6 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 3,6, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: Daniel Schlager, Sven Jablonski, D. Siebert

Strzelcy w tych meczach : N. Amiri Mainz, 2 · X. Simons RB Leipzig, 2 · C. Harder RB Leipzig, 1 · J. Bakayoko RB Leipzig, 1 · J. Burkardt Mainz, 1 · Silas Mainz, 1

DataMeczWynikZwycięzca
31/01/2026RB Leipzig – Mainz Bundesliga ♂1 – 2Mainz
13/09/2025Mainz – RB Leipzig Bundesliga ♂0 – 1RB Leipzig
01/03/2025RB Leipzig – Mainz Bundesliga ♂1 – 2Mainz
19/10/2024Mainz – RB Leipzig Bundesliga ♂0 – 2RB Leipzig
30/03/2024RB Leipzig – Mainz Bundesliga ♂0 – 0remis
04/11/2023Mainz – RB Leipzig Bundesliga ♂2 – 0Mainz

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia RB Leipzig – Mainz →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Autriche · prawa na sezon: Sky Deutschland lub DAZN lub WOW kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur bundesliga.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Allemagne kraj rozgrywekSky Deutschland lub WOW lub DAZN lub Sport1 lub Sat.1 lub RTL prawa na sezon
BelgiqueTelenet / Playsports prawa na sezon
Canada (Québec)DAZN lub One Soccer prawa na sezon
DanemarkViaplay prawa na sezon
EspagneDAZN prawa na sezon
États-Unis (New York)USA Networks lub Fandango lub Telemundo lub Peacock prawa na sezon
FrancebeIN Sports prawa na sezon
GrèceNova prawa na sezon
IrlandeSky Sports lub BBC lub The Vardy Party lub That's Football lub Bundesliga App prawa na sezon
ItalieSky Italia prawa na sezon
LuxembourgSky Deutschland lub WOW lub DAZN lub Eleven Sports prawa na sezon
MarocMBC lub Shahid lub Bundesliga App prawa na sezon
Pays-BasViaplay prawa na sezon
PologneEleven Sports prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
Royaume-UniSky Sports lub Amazon Prime Video lub BBC lub That's Football lub Bundesliga App prawa na sezon
SénégalCanal+ lub StarTimes prawa na sezon
SuisseSky Deutschland (via MySports / UPC) lub DAZN lub WOW prawa na sezon
TunisieMBC lub Shahid lub Bundesliga App prawa na sezon
TurquieS Sport lub Bundesliga App prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13