AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Bundesliga ♂ · za 06 mrt 2027 · 18:30

Mainz – Elversberg

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Mainz VDVDD van oudste naar meest recente

19/09/2026uitM'gladbach Bundesliga ♂4 – 3V
10/10/2026thuisLeverkusen Bundesliga ♂3 – 4D
17/10/2026uitSchalke 04 Bundesliga ♂1 – 0V
24/10/2026thuisWerder Bremen Bundesliga ♂2 – 3D
30/10/2026uitElversberg Bundesliga ♂1 – 4D

Elversberg NDVDV van oudste naar meest recente

20/09/2026uitSchalke 04 Bundesliga ♂0 – 0N
10/10/2026uitUnion Berlin Bundesliga ♂0 – 1D
17/10/2026thuisAugsburg Bundesliga ♂4 – 3V
24/10/2026uitRB Leipzig Bundesliga ♂0 – 4D
30/10/2026thuisMainz Bundesliga ♂4 – 1V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Mainz 7 wedstrijden met een doelpunt 7 wedstrijden zonder overwinning thuis 3 nederlagen op rij thuis 2 nederlagen op rij
komt van een 1-4-nederlaag tegen Elversberg · 2 W, 0 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (11 gescoord, 14 tegen)

Elversberg 3 wedstrijden zonder overwinning uit
komt van een 4-1-zege tegen Mainz · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (8 gescoord, 9 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Mainz

Aanval · 2,30 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 3,30 uit) · 15,2 schoten per wedstrijd, 36% op doel · niet gescoord in 17% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut, 1 gemist · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 1,70 tegen per wedstrijd (2,30 thuis, 1,00 uit) · 50% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 14 geel, 0 rood

Discipline · 11,2 overtreding(en) per wedstrijd · 2,2 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))

Doelman · Luke Gauer

Trainer · U. Fischer sinds 01/07/2025 · 5 club(s) getraind sinds 2010
Systeem: 3-5-2, défense à trois centraux · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 3-1-4-2 ×2)

Vorm (API-Football): DWLWLW

Elversberg

Aanval · 2,00 doelpunt(en) per wedstrijd (2,70 thuis, 1,30 uit) · 10,3 schoten per wedstrijd, 40% op doel · niet gescoord in 33% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut, 2 gemist · sterkste fase: 0-15e minuut

Verdediging · 1,80 tegen per wedstrijd (2,30 thuis, 1,30 uit) · 17% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 13 geel, 0 rood

Discipline · 12,7 overtreding(en) per wedstrijd · 2,3 buitenspel per wedstrijd · 2,00 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 7 wedstrijd(en))

Doelman · N. Kristof rotatie · 2 redding(en), 67% van de schoten op doel gestopt · 1,00 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · H. Steffen sinds 01/10/2018 · 5 club(s) getraind sinds 2010
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 0e et la 15e minute

Vorm (API-Football): WWLDLW

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Mainz

  • Blessure D. Kohr · Voet miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure O. Ruoppi · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure R. Zentner · Hand of pols miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure Silas · Breuk miste de vorige wedstrijd 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Elversberg

  • Blessure L. Seifert · Enkel miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure N. Darvich · Blessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure T. Zimmerschied · Enkel miste de vorige wedstrijd 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: C. Campbell (Enkel), F. Onyeka (Voet)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 12,5 voor Mainz, 11,1 voor Elversberg · Verwachte gele kaarten: 3,4 · Verwacht buitenspel: 4,9

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: D. MokwaDavid Ngabi Mokwa Ntusu

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Elversberg100——06,2
2025-26Elversberg176018—06,6
2025-26Hoffenheim000——0—
2024-25Hoffenheim5001—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), P. TietzPhillip Tietz
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Mainz140——010,0
2025-26Mainz195232—26,5
2025-26Augsburg2003—16,7
2024-25Augsburg347 (1 strafsch.)236—46,8
2023-24Augsburg348442—16,9
2023-24Darmstadt000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), S. BeckerSheraldo Rudi Becker
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Mainz1103—16,9
2025-26Mainz143313—26,9
2025-26Osasuna2121—08,0
2024-25Osasuna26218—1 16,8
2024-25Sociedad22218—1 16,8
2023-24Osasuna162211—16,9
2023-24Sociedad152211—16,9
2023-24Union Berlin11016—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), B. HollerbachBenedict Hollerbach
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Mainz2100—04,5
2025-26Mainz2005—06,8
2024-25Union Berlin349142—36,8
2023-24Union Berlin285029—26,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Mainz

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
9 P. TietzPhillip Tietz
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Mainz140——010,0
2025-26Mainz195232—26,5
2025-26Augsburg2003—16,7
2024-25Augsburg347 (1 strafsch.)236—46,8
2023-24Augsburg348442—16,9
2023-24Darmstadt000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

10 %404,8026 %
10 N. AmiriNadiem Amiri
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Germany201——07,0
2026-27Mainz122——010,0
2025-26Mainz2105—17,5
2024-25Mainz307 (2 strafsch.)544—9 27,3
2023-24Mainz15101—56,7
2023-24Leverkusen8001—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %222,0026 %
A. HaidaraAmadou Haidara
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens100——07,0
2025-26Lens300——06,7
2025-26RB Leipzig000——0—
2024-25RB Leipzig300123—76,8
2023-24RB Leipzig212114—57,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %00—60 %
5 E. MartelEric Martel
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Mainz3103—06,6
2025-26FC Koln2105—16,9
2024-25FC Koln313037—47,3
2023-24FC Koln301152—67,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %100,9126 %
23 S. BeckerSheraldo Rudi Becker
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Mainz1103—16,9
2025-26Mainz143313—26,9
2025-26Osasuna2121—08,0
2024-25Osasuna26218—1 16,8
2024-25Sociedad22218—1 16,8
2023-24Osasuna162211—16,9
2023-24Sociedad152211—16,9
2023-24Union Berlin11016—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %101,4526 %

Elversberg

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
16 L. PfeifferLuca Pfeiffer
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26Elversberg200——06,5
2024-25Karlsruhe21037—16,6
2024-25Stuttgart000——07,2
2023-24Darmstadt241328—36,9
2023-24Stuttgart00328—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %00—60 %
19 L. PinckertLukas Finn Pinckert
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276014—16,9
2025-262002—1 16,4
2024-25330228—107,1
2023-24200011—36,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %010,0079 %
24 L. SchnellbacherLuca Pascal Schnellbacher
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271101—07,5
2025-26200——06,6
2024-2529619—16,8
2023-24308424—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %101,3026 %
40 Francis-Ikechukwu OnyekaFrancis-Ikechukwu Onyeka
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Elversberg1202—08,9
2025-26Bochum2001—06,4
2024-25Leverkusen000——0—
2023-24Leverkusen000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %208,5715 %
39 William Cole CampbellWilliam Cole Campbell
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Elversberg100——06,9
2025-26Hoffenheim500——06,4
2025-26Dortmund500——0—
2024-25Dortmund000——0—
2023-24Dortmund—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %000,0026 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Mainz — 4-3-3

Trainer : U. Fischer sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Maximilian Kinzig 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 40 M. KinzigStefan Posch Mainz · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Austria · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 5,7 Mainz · 2025-26: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Como · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Bologna · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Bologna · 2024-25: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Atalanta · 2024-25: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Como · 2024-25: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Bologna · 2023-24: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 4 S. PoschFabio Gruber Mainz · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 Nurnberg · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Nurnberg · 2024-25: 14 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 3 F. GruberDanny Vieira da Costa 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,2 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2024-25: 25 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2023-24: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 21 D. da CostaKacper Potulski Poland · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,5 Mainz · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Mainz · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 48 K. PotulskiEric Martel Mainz · 2026-27: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 FC Koln · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 FC Koln · 2024-25: 31 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,3 FC Koln · 2023-24: 30 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 52 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,0 5 E. MartelKaishu Sano PSV Eindhoven · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Mainz · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 Nijmegen · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Mainz · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Mainz · 2024-25: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Nijmegen · 2024-25: 26 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Nijmegen · 2023-24: 25 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 6 K. SanoNadiem Amiri Germany · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Mainz · 2026-27: 1 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 10,0 Mainz · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,5 Mainz · 2024-25: 30 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 5 assist(s), 44 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, 2 rood, cijfer 7,3 Mainz · 2023-24: 15 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 Leverkusen · 2023-24: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 10 N. AmiriPhillip Tietz Mainz · 2026-27: 1 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 10,0 Mainz · 2025-26: 19 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 Augsburg · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Augsburg · 2024-25: 34 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 2 assist(s), 36 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 Augsburg · 2023-24: 34 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 4 assist(s), 42 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Darmstadt · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 9 P. TietzSheraldo Rudi Becker Mainz · 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Mainz · 2025-26: 14 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Osasuna · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,0 Osasuna · 2024-25: 26 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,8 Sociedad · 2024-25: 22 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,8 Osasuna · 2023-24: 16 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Sociedad · 2023-24: 15 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Union Berlin · 2023-24: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 23 S. BeckerBenedict Hollerbach Mainz · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 4,5 Mainz · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Union Berlin · 2024-25: 34 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 1 assist(s), 42 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Union Berlin · 2023-24: 28 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 17 B. Hollerbach
Maximilian Kinzig
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-270000—00,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Stefan Posch
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Mainz5009—16,7
2026-27Austria4007—25,7
2025-26Mainz16008—47,0
2025-26Como100——07,2
2025-26Bologna000——0—
2024-25Bologna140011—16,9
2024-25Atalanta50011—06,9
2024-25Como50011—06,9
2023-24Bologna311230—76,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Fabio Gruber
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Mainz1003—07,5
2025-26Nurnberg1003—06,6
2024-25Nurnberg14108—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Danny Vieira da Costa
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——08,2
2025-26100——06,6
2024-25250119—06,9
2023-2419017—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kacper Potulski
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Poland1003—03,5
2026-27Mainz100——06,9
2025-26Mainz000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Eric Martel
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Mainz3103—06,6
2025-26FC Koln2105—16,9
2024-25FC Koln313037—47,3
2023-24FC Koln301152—67,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kodai Sano
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27PSV Eindhoven8108—17,1
2026-27Mainz1002—07,5
2025-26Nijmegen5015—06,8
2025-26Mainz2001—06,8
2024-25Mainz340016—37,0
2024-25Nijmegen263232—3 16,7
2023-24Nijmegen255222—46,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nadiem Amiri
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Germany201——07,0
2026-27Mainz122——010,0
2025-26Mainz2105—17,5
2024-25Mainz307 (2 strafsch.)544—9 27,3
2023-24Mainz15101—56,7
2023-24Leverkusen8001—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Phillip Tietz
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Mainz140——010,0
2025-26Mainz195232—26,5
2025-26Augsburg2003—16,7
2024-25Augsburg347 (1 strafsch.)236—46,8
2023-24Augsburg348442—16,9
2023-24Darmstadt000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sheraldo Rudi Becker
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Mainz1103—16,9
2025-26Mainz143313—26,9
2025-26Osasuna2121—08,0
2024-25Osasuna26218—1 16,8
2024-25Sociedad22218—1 16,8
2023-24Osasuna162211—16,9
2023-24Sociedad152211—16,9
2023-24Union Berlin11016—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Benedict Hollerbach
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Mainz2100—04,5
2025-26Mainz2005—06,8
2024-25Union Berlin349142—36,8
2023-24Union Berlin285029—26,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Elversberg — 4-3-3

Trainer : H. Steffen sinds 01/10/2018 · vastgelegd op 23/10/2026

Nicolas Kristof 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2024-25: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 20 N. KristofLukas Finn Pinckert 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,4 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 7,1 2023-24: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 19 L. PinckertFlorian Yves Le Joncour 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 2024-25: 25 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 2023-24: 14 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 3 F. Le JoncourMaximilian Rohr Elversberg · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Elversberg · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Elversberg · 2024-25: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Paderborn · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Paderborn · 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 31 M. RohrJan Kwasi Gyamerah Elversberg · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Elversberg · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,4 Elversberg · 2024-25: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Kaiserslautern · 2024-25: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Nurnberg · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Nurnberg · 2023-24: 28 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 30 J. GyamerahLukas Emanuel Petkov Bulgaria · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 Elversberg · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Elversberg · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Elversberg · 2024-25: 30 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 3 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, 1 rood, cijfer 6,8 Augsburg · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Greuther Furth · 2023-24: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Augsburg · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 25 L. PetkovŁukasz Poręba Elversberg · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Elversberg · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Hamburg · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Hamburg · 2024-25: 28 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 Hamburg · 2023-24: 17 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Lens · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 8 Ł. PorębaFelix Keidel Elversberg · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Germany · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Elversberg · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 43 F. KeidelWilliam Cole Campbell Elversberg · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Hoffenheim · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Dortmund · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Dortmund · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Dortmund · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 39 W. Cole CampbellDavid Ngabi Mokwa Ntusu Elversberg · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Elversberg · 2025-26: 17 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 0 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Hoffenheim · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Hoffenheim · 2024-25: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 42 D. MokwaR. Adam 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 2025-26: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 15 R. Adam
Nicolas Kristof
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——06,9
2025-26200——06,5
2024-253400——27,0
2023-243300——17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lukas Finn Pinckert
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276014—16,9
2025-262002—1 16,4
2024-25330228—107,1
2023-24200011—36,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Florian Yves Le Joncour
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——06,9
2025-26200——06,8
2024-2525118—26,9
2023-2414106—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Maximilian Rohr
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Elversberg100——07,2
2025-26Elversberg1001—06,9
2024-25Elversberg280016—57,1
2024-25Paderborn00016—07,1
2023-24Paderborn400——07,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jan Kwasi Gyamerah
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Elversberg1001—06,3
2025-26Elversberg2002—17,4
2024-25Elversberg230014—4 16,7
2024-25Kaiserslautern230014—36,7
2024-25Nurnberg00014—06,7
2023-24Nurnberg282 (1 strafsch.)223—76,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lukas Emanuel Petkov
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Bulgaria3002—26,5
2026-27Elversberg100——06,6
2025-26Elversberg2001—06,4
2024-25Elversberg304337—7 16,8
2024-25Augsburg0001—06,3
2023-24Greuther Furth291119—36,7
2023-24Augsburg000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Łukasz Poręba
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Elversberg1001—06,9
2025-26Elversberg2001—06,8
2025-26Hamburg—00————
2024-25Hamburg281010—46,7
2023-24Hamburg17225—26,8
2023-24Lens000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Felix Keidel
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Elversberg1023—16,7
2026-27Germany000——0—
2025-26Elversberg2102—07,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

William Cole Campbell
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Elversberg100——06,9
2025-26Hoffenheim500——06,4
2025-26Dortmund500——0—
2024-25Dortmund000——0—
2023-24Dortmund—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

David Ngabi Mokwa Ntusu
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Elversberg100——06,2
2025-26Elversberg176018—06,6
2025-26Hoffenheim000——0—
2024-25Hoffenheim5001—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

R. Adam
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271000—06,7
2025-2610102—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0overwinning(en) Mainz
0gelijk
1overwinning(en) Elversberg
5,0doelpunten per wedstrijd

1 onderlinge wedstrijd(en): Mainz 1 doelpunt(en), Elversberg 4 · beide scoren in 100% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 100% · scheidsrechters: Sascha Stegemann

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
30/10/2026Elversberg – Mainz Bundesliga ♂4 – 1Elversberg

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Mainz – Elversberg →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Geen bekende zender voor La Réunion.

Elders in EuropaZender
Allemagne land van de competitieSky Deutschland of WOW of DAZN of Sport1 of Sat.1 of RTL rechten van het seizoen
AutricheSky Deutschland of DAZN of WOW rechten van het seizoen
BelgiqueTelenet / Playsports rechten van het seizoen
Canada (Québec)DAZN of One Soccer rechten van het seizoen
DanemarkViaplay rechten van het seizoen
EspagneDAZN rechten van het seizoen
États-Unis (New York)USA Networks of Fandango of Telemundo of Peacock rechten van het seizoen
FrancebeIN Sports rechten van het seizoen
GrèceNova rechten van het seizoen
IrlandeSky Sports of BBC of The Vardy Party of That's Football of Bundesliga App rechten van het seizoen
ItalieSky Italia rechten van het seizoen
LuxembourgSky Deutschland of WOW of DAZN of Eleven Sports rechten van het seizoen
MarocMBC of Shahid of Bundesliga App rechten van het seizoen
Pays-BasViaplay rechten van het seizoen
PologneEleven Sports rechten van het seizoen
PortugalDAZN rechten van het seizoen
Royaume-UniSky Sports of Amazon Prime Video of BBC of That's Football of Bundesliga App rechten van het seizoen
SénégalCanal+ of StarTimes rechten van het seizoen
SuisseSky Deutschland (via MySports / UPC) of DAZN of WOW rechten van het seizoen
TunisieMBC of Shahid of Bundesliga App rechten van het seizoen
TurquieS Sport of Bundesliga App rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13