Serie A ♂ · niedz. 06 gru 2026 · 21:30
Genoa – Torino
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Genoa : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Genoa : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Torino : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Torino : 24/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Genoa VDVVV od najstarszego do najnowszego
| 10/10/2026 | dom. | Fiorentina Serie A ♂ | 2 – 1 | V |
| 17/10/2026 | wyj. | Roma Serie A ♂ | 0 – 2 | D |
| 25/10/2026 | dom. | Venezia Serie A ♂ | 1 – 0 | V |
| 28/10/2026 | dom. | Juventus Serie A ♂ | 2 – 0 | V |
| 01/11/2026 | wyj. | Lecce Serie A ♂ | 2 – 1 | V |
Torino VVVDD od najstarszego do najnowszego
| 12/10/2026 | dom. | Udinese Serie A ♂ | 2 – 1 | V |
| 19/10/2026 | wyj. | Parma Serie A ♂ | 3 – 0 | V |
| 23/10/2026 | dom. | Monza Serie A ♂ | 3 – 2 | V |
| 27/10/2026 | dom. | Como Serie A ♂ | 1 – 3 | D |
| 01/11/2026 | wyj. | Frosinone Serie A ♂ | 0 – 2 | D |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Genoa mecze bez porażki: 4 u siebie zwycięstwa z rzędu: 3 zwycięstwa z rzędu: 3 u siebie
po zwycięstwie 2-1 z Lecce · 4 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 4 stracone)
Torino porażki z rzędu: 2
po porażce 0-2 z Frosinone · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 8 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Genoa
Atak · gole na mecz: 0,70 (1,00 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 11,2 strzałów na mecz, 26% celnych · bez gola w 43% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 0-15. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,90 (2,00 u siebie, 1,70 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 20, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 9,7 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 17)
Bramkarz · J. Bijlow rotacja · obrony: 1, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 3,1
Trener · D. De Rossi od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 3 od 2022
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 3-4-1-2 ×1, 3-5-2 ×1)
Forma (API-Football): LLLDLWL
Torino
Atak · gole na mecz: 1,40 (1,00 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 11,7 strzałów na mecz, 30% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 61-75. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,70 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 6, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 11,3 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 1,20 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · Lucas Perri rotacja · obrony: 7, 88% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 7,9
Trener · I. Abate od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 4 od 2022
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (także 5-3-2 ×2, 3-1-4-2 ×1)
Forma (API-Football): LLWLDWW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Genoa
- Kontuzja L. Colombo · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja L. Venturino · Kolano 29/11/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: D. Sow (Kontuzja), E. Havel (Kostka), F. Meichtry (Uraz mięśniowy)
Torino
- Kontuzja E. Ilkhan · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
- Kontuzja F. Israel · Bark nie zagrał w ostatnim meczu 01/11/2026
- Kontuzja N. Fortini · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
- Kontuzja P. Pellegri · Kolano 16/05/2027
- Kontuzja R. Rodriguez · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 11,1 dla Genoa, 10,9 dla Torino · Oczekiwane żółte kartki: 3,1 · Oczekiwane spalone: 4,7
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Napastnicy najczęściej na spalonym: G. SimeoneGiovanni Pablo Simeone Baldini M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Torino 2 1 0 2 — 0 6,9 2026-27 Ath Madrid 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Torino 3 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Ath Madrid 0 0 1 — — 0 8,0 2024-25 Napoli 38 1 1 7 — 1 6,5 2024-25 Ath Madrid 33 2 6 23 — 3 6,9 2024-25 Alaves — 0 0 — — — — 2023-24 Napoli 28 1 0 11 — 3 6,7 2023-24 Alaves 14 1 2 11 — 1 6,6 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Genoa 2 0 0 3 — 0 6,7 2025-26 Genoa 35 5 1 34 — 5 6,8 2024-25 Genoa 25 2 3 23 — 2 6,7 2024-25 Marseille — 0 0 — — — — 2023-24 Marseille 18 3 2 16 — 1 7,0 2023-24 Genoa 9 2 0 10 — 2 6,7 2023-24 Sp Braga 0 0 0 — — 0 — 2023-24 SC Braga 0 0 0 — — 0 — Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Genoa 1 0 0 0 — 0 6,6 2025-26 Roma 1 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Roma 31 3 4 7 — 2 6,8 2023-24 Roma 33 3 4 14 — 2 6,9 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Genoa 1 1 0 1 — 0 7,6 2025-26 Hartberg 30 13 (3 z karnych) 3 34 — 3 6,9 2025-26 LASK 7 3 (1 z karnych) 1 9 — 1 7,1 2024-25 LASK 19 3 0 11 — 2 6,7 2024-25 Hartberg 17 3 0 11 — 2 6,7 2023-24 LASK 22 2 1 14 — 3 6,6 2023-24 Hartberg — 0 1 14 — — 6,6
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Genoa
Za mało danych, by oszacować strzelców.
Torino
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 R. MandragoraRolando Mandragora
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 11 % | 1 | 1 | 0,22 | 57 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 Daniel BragançaDaniel Santos Bragança
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 7 % | 1 | 0 | 0,32 | 41 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 G. SimeoneGiovanni Pablo Simeone Baldini
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 6 % | 1 | 0 | 0,54 | 32 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 45 O. BanseO. Banse Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Genoa — 4-3-3
Trener : D. De Rossi od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Genoa | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Grazer AK | 15 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Genoa | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Genoa | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alessandro Marcandalli| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Genoa | 2 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 8,1 |
| 2025-26 | Genoa | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Venezia | 8 | 0 | 0 | — | — | 2 | 6,3 |
| 2024-25 | Genoa | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2023-24 | Reggiana | 35 | 1 | 1 | 41 | — | 5 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sebastian Otoa| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Genoa | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Genoa | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,9 |
| 2024-25 | Aalborg | 11 | 0 | 1 | 10 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Genoa | 10 | 0 | 0 | 5 | — | 1 1 | 5,4 |
| 2023-24 | Aalborg | 22 | 2 | 0 | — | — | 2 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mario Mitaj| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Albania | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Genoa | 2 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Johan Felipe Vázquez Ibarra| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | 36 | 3 | 0 | 31 | — | 9 | 7,1 |
| 2023-24 | 37 | 1 | 1 | 36 | — | 6 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tommaso Baldanzi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Genoa | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | Roma | 31 | 4 | 0 | 12 | — | 2 | 6,7 |
| 2025-26 | Genoa | 8 | 0 | 2 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Roma | 38 | 1 | 1 | 7 | — | 2 | 6,6 |
| 2023-24 | Empoli | 14 | 2 | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Roma | 13 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
David Puczka| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 7,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
S. Wiafe| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Genoa | 2 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Modena | 9 | 0 | 1 | 12 | — | 0 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Vítor Manuel Carvalho Oliveira| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Genoa | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Genoa | 35 | 5 | 1 | 34 | — | 5 | 6,8 |
| 2024-25 | Genoa | 25 | 2 | 3 | 23 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Marseille | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Marseille | 18 | 3 | 2 | 16 | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Genoa | 9 | 2 | 0 | 10 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Sp Braga | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | SC Braga | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Stephan Kareem El Shaarawy| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Genoa | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Roma | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Roma | 31 | 3 | 4 | 7 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Roma | 33 | 3 | 4 | 14 | — | 2 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Elias Havel| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Genoa | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | Hartberg | 30 | 13 (3 z karnych) | 3 | 34 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | LASK | 7 | 3 (1 z karnych) | 1 | 9 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | LASK | 19 | 3 | 0 | 11 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Hartberg | 17 | 3 | 0 | 11 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | LASK | 22 | 2 | 1 | 14 | — | 3 | 6,6 |
| 2023-24 | Hartberg | — | 0 | 1 | 14 | — | — | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Torino — 3-4-2-1
Trener : I. Abate od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Torino | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,9 |
| 2026-27 | Leeds | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Leeds | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Lyon | 33 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Lyon | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Saúl Basilio Coco-Bassey Oubiña| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Torino | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Torino | 4 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Torino | 35 | 2 | 0 | 53 | — | 10 | 7,0 |
| 2024-25 | Las Palmas | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Las Palmas | 33 | 1 | 0 | 19 | — | 6 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Pietro Comuzzo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Torino | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Italy | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Fiorentina | 37 | 1 | 0 | 25 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | Fiorentina | 37 | 1 | 0 | 25 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | Fiorentina | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ardian Ismajli| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Torino | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Albania | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Torino | 2 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Empoli | 29 | 0 | 0 | 21 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Torino | 29 | 0 | 0 | 21 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Empoli | 26 | 0 | 0 | 18 | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | Torino | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Rolando Mandragora| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Torino | 5 | 1 | 1 | 8 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Fiorentina | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 |
| 2026-27 | Italy | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Fiorentina | 12 | 1 | 1 | 12 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Fiorentina | 34 | 4 (1 z karnych) | 3 | 21 | — | 7 | 7,1 |
| 2023-24 | Fiorentina | 33 | 3 | 3 | 26 | — | 5 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Rafik Belghali| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Torino | 5 | 0 | 3 | 3 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Mechelen | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Verona | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Mechelen | 35 | 1 | 2 | 22 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Mechelen | 35 | 1 | 2 | 22 | — | 2 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alessio Cacciamani| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Torino | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Italy | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Juve Stabia | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Torino | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nikola Vlašić| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Croatia | 3 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Torino | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Torino | 4 | 1 | 2 | 3 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Torino | 30 | 5 (2 z karnych) | 4 | 28 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Torino | 33 | 3 | 2 | 26 | — | 3 | 7,1 |
| 2023-24 | West Ham | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Kian Fitz-Jim| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Torino | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,8 |
| 2025-26 | Ajax | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Ajax | 27 | 2 | 1 | 19 | — | 3 | 6,7 |
| 2023-24 | Excelsior | 10 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Ajax | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Daniel Santos Bragança| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Torino | 5 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Sp Lisbon | 13 | 5 | 0 | 7 | — | 1 | 7,3 |
| 2024-25 | Sp Lisbon | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Sp Lisbon | 28 | 3 | 2 | 19 | — | 2 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Giovanni Pablo Simeone Baldini| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Torino | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Ath Madrid | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Torino | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Ath Madrid | 0 | 0 | 1 | — | — | 0 | 8,0 |
| 2024-25 | Napoli | 38 | 1 | 1 | 7 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Ath Madrid | 33 | 2 | 6 | 23 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Alaves | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Napoli | 28 | 1 | 0 | 11 | — | 3 | 6,7 |
| 2023-24 | Alaves | 14 | 1 | 2 | 11 | — | 1 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (23/10/2026) zachowanych.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Genoa 5, Torino 4 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 3,0, czerwone: 0,3 na mecz (raporty: 4) · sędziowie: M. Guida, Kevin Bonacina, E. Feliciani
Strzelcy w tych meczach : A. Pinamonti Genoa, 1 · B. Norton-Cuffy Genoa, 1 · C. Ekuban Genoa, 1 · G. Maripan Torino, 1 · Junior Messias Genoa, 1 · M. Thorsby Genoa, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 22/02/2026 | Genoa – Torino Serie A ♂ | 3 – 0 | Genoa |
| 26/10/2025 | Torino – Genoa Serie A ♂ | 2 – 1 | Torino |
| 08/02/2025 | Torino – Genoa Serie A ♂ | 1 – 1 | remis |
| 07/12/2024 | Genoa – Torino Serie A ♂ | 0 – 0 | remis |
| 13/01/2024 | Genoa – Torino Serie A ♂ | 0 – 0 | remis |
| 03/09/2023 | Torino – Genoa Serie A ♂ | 1 – 0 | Torino |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Genoa – Torino →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Brak znanego nadawcy dla La Réunion.
| Reszta Europy | Kanał |
|---|---|
| Italie kraj rozgrywek | BAZR lub Sky lub DAZN prawa na sezon |
| Canada (Québec) | Fubo lub TLN prawa na sezon |
| Danemark | TV2 prawa na sezon |
| Espagne | DAZN prawa na sezon |
| États-Unis (New York) | CBS prawa na sezon |
| France | DAZN prawa na sezon |
| Grèce | Cosmote prawa na sezon |
| Pays-Bas | Ziggo prawa na sezon |
| Pologne | Eleven lub Polsat prawa na sezon |
| Portugal | Sport TV prawa na sezon |
| Royaume-Uni | DAZN prawa na sezon |
| Suisse | Sky prawa na sezon |
| Turquie | TIVIBU lub S Sport prawa na sezon |