Serie A ♂ · niedz. 24 sty 2027 · 18:30
Inter – Venezia
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Inter : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Inter : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Venezia : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Venezia : 23/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Inter VVVVD od najstarszego do najnowszego
| 10/10/2026 | dom. | Parma Serie A ♂ | 3 – 0 | V |
| 17/10/2026 | wyj. | Bologna Serie A ♂ | 3 – 1 | V |
| 25/10/2026 | dom. | Fiorentina Serie A ♂ | 2 – 1 | V |
| 28/10/2026 | wyj. | Venezia Serie A ♂ | 2 – 0 | V |
| 31/10/2026 | wyj. | Milan Serie A ♂ | 1 – 3 | D |
Venezia DVDDD od najstarszego do najnowszego
| 12/10/2026 | wyj. | Atalanta Serie A ♂ | 1 – 3 | D |
| 17/10/2026 | dom. | Napoli Serie A ♂ | 1 – 0 | V |
| 25/10/2026 | wyj. | Genoa Serie A ♂ | 0 – 1 | D |
| 28/10/2026 | dom. | Inter Serie A ♂ | 0 – 2 | D |
| 01/11/2026 | wyj. | Como Serie A ♂ | 0 – 1 | D |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Inter mecze z rzędu z golem: 20 mecze bez porażki: 10 u siebie zwycięstwa z rzędu: 5 u siebie
po porażce 1-3 z Milan · 4 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (11 strzelone, 5 stracone)
Venezia mecze bez zwycięstwa: 9 na wyjeździe porażki z rzędu: 6 na wyjeździe porażki z rzędu: 3 mecze bez gola: 3
po porażce 0-1 z Como · 1 Z, 0 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (2 strzelone, 7 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Inter
Atak · gole na mecz: 3,00 (3,80 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 17,1 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,50 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 11, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 10,2 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 17)
Bramkarz · Josep Martínez · obrony: 17, 65% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,29 · ocena 6,9
Trener · C. Chivu od 01/06/2025 · prowadzone kluby: 3 od 2021
System: 3-5-2, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 3-1-4-2 ×1)
Forma (API-Football): WWWWDWW
Venezia
Atak · gole na mecz: 0,90 (0,80 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 12,0 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 43% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 61-75. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,30 (2,00 u siebie, 2,70 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 20, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 13,2 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 2,40 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 17)
Bramkarz · L. Montipò rotacja · obrony: 6, 75% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 6,9
Trener · G. Stroppa od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 8 od 2011
System: 3-5-2, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 61e et la 75e minute
Forma (API-Football): LLLLLLW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Inter
- Kontuzja B. Pavard · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja C. Jones · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja J. Stones · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja L. Martinez · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: M. Grisoni Fasana (Kontuzja)
Venezia
- Kontuzja A. Adorante · Hernia nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja B. Franjic · Bark nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja G. Busio · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja M. Sverko · Biodro nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja M. Šverko · Biodro 13/12/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Bella-Kotchap (Udo), T. Correia (Udo)
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 10,0 dla Inter, 10,8 dla Venezia · Oczekiwane żółte kartki: 3,2 · Oczekiwane spalone: 5,5
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Napastnicy najczęściej na spalonym: M. ThuramMarcus Lilian Thuram-Ulien M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Inter 6 4 2 9 — 1 7,6 2026-27 France 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Inter 2 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Inter 35 14 4 30 — 1 7,3 2023-24 Inter 35 13 7 35 — 3 7,3 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Inter 7 2 1 5 — 1 7,1 2026-27 Italy 4 2 1 6 — 0 6,9 2025-26 Inter 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Spezia 39 19 (1 z karnych) 3 48 — 9 7,3 2023-24 Spezia 38 3 0 35 — 4 6,8 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Inter 5 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Inter 4 0 0 — — 0 6,8 2024-25 Marseille 33 7 7 8 — 0 7,2 2023-24 Marseille 15 1 0 1 — 0 6,8 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Venezia 2 2 1 2 — 0 7,8 2025-26 Sevilla 32 10 (3 z karnych) 3 36 — 3 6,7 2024-25 Montpellier 16 3 1 17 — 2 6,9 2024-25 Sevilla 4 0 0 1 — 0 6,5 2023-24 Montpellier 32 8 1 39 — 2 6,8
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Inter
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 M. ThuramMarcus Lilian Thuram-Ulien
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 24 % | 4 | 2 | 0,98 | 49 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
94 F. EspositoFrancesco Pio Esposito
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 17 % | 2 | 1 | 0,44 | 66 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 H. ÇalhanoğluHakan Çalhanoğlu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 12 % | 3 | 0 | 1,29 | 41 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23 N. BarellaNicolò Barella
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 11 % | 1 | 2 | 0,17 | 66 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 P. ZielińskiPiotr Sebastian Zieliński
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 9 % | 1 | 2 | 0,21 | 57 % |
Venezia
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
45 A. AdamsAkor Jerome Adams
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 2 | 1 | 1,84 | 24 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 J. YeboahJohn Yeboah Zamora
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 2 % | 1 | 0 | 1,01 | 24 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Inter — 4-3-3
Trener : C. Chivu od 01/06/2025 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Inter | 7 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Spain | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Inter | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Inter | 38 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Genoa | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Genoa | 36 | 0 | 0 | 2 | — | 3 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Manuel Obafemi Akanji| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Inter | 6 | 0 | 1 | 4 | — | 2 | 7,4 |
| 2026-27 | Switzerland | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Inter | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alessandro Bastoni| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Inter | 6 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 7,0 |
| 2026-27 | Italy | 3 | 2 | 0 | 6 | — | 1 | 7,8 |
| 2025-26 | Inter | 1 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Inter | 33 | 1 | 5 | 44 | — | 5 | 7,2 |
| 2023-24 | Inter | 28 | 1 | 3 | 28 | — | 5 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Yann Aurel Ludger Bisseck| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Inter | 6 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2026-27 | Germany | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Inter | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Inter | 27 | 3 | 2 | 16 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | Inter | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Aarhus | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Carlos Augusto Zopolato Neves| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Inter | 5 | 2 | 2 | 4 | — | 1 | 7,5 |
| 2025-26 | Inter | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Inter | 29 | 3 | 2 | 10 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Monza | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Inter | 37 | 0 | 3 | 16 | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Monza | — | 0 | 3 | 16 | — | — | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Federico Dimarco| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | 34 | 4 | 7 | 19 | — | 3 | 7,3 |
| 2023-24 | 30 | 5 | 6 | 12 | — | 0 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nicolò Barella| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Inter | 6 | 1 | 2 | 4 | — | 1 | 7,3 |
| 2026-27 | Italy | 3 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Inter | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Inter | 34 | 3 | 6 | 25 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | Inter | 37 | 2 | 3 | 28 | — | 7 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Andy Alune Diouf| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Inter | 6 | 0 | 3 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | France | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,3 |
| 2025-26 | Lens | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Inter | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Lens | 34 | 1 | 2 | 43 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Lens | 25 | 1 | 0 | 12 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | FC Basel 1893 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Francesco Pio Esposito| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Inter | 7 | 2 | 1 | 5 | — | 1 | 7,1 |
| 2026-27 | Italy | 4 | 2 | 1 | 6 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Inter | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Spezia | 39 | 19 (1 z karnych) | 3 | 48 | — | 9 | 7,3 |
| 2023-24 | Spezia | 38 | 3 | 0 | 35 | — | 4 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Marcus Lilian Thuram-Ulien| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Inter | 6 | 4 | 2 | 9 | — | 1 | 7,6 |
| 2026-27 | France | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Inter | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Inter | 35 | 14 | 4 | 30 | — | 1 | 7,3 |
| 2023-24 | Inter | 35 | 13 | 7 | 35 | — | 3 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Luis Henrique Tomaz de Lima| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Inter | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Inter | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Marseille | 33 | 7 | 7 | 8 | — | 0 | 7,2 |
| 2023-24 | Marseille | 15 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Venezia — 4-3-3
Trener : G. Stroppa od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Venezia | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Serbia | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Venezia | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Venezia | 16 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,3 |
| 2024-25 | Inter | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Sampdoria | 38 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Volendam | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Inter | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Armel Bella-Kotchap| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Venezia | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Southampton | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Verona | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Southampton | 12 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | PSV Eindhoven | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | PSV Eindhoven | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Southampton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Redouane Halhal| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Venezia | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Mechelen | 33 | 1 | 2 | 53 | — | 10 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Thierry Rendall Correia| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Venezia | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Valencia | 24 | 0 | 2 | 28 | — | 5 | 6,6 |
| 2024-25 | Valencia | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Valencia | 31 | 0 | 2 | 41 | — | 4 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Richie Sagrado Sebastiao| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Venezia | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Venezia | 3 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Venezia | 20 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Oud-Heverlee Leuven | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Oud-Heverlee Leuven | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Toma Bašić| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Venezia | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Lazio | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Lazio | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Salernitana | 15 | 0 | 0 | — | — | 5 | — |
| 2023-24 | Lazio | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Simon Solomon Junior Sohm| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Venezia | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Fiorentina | 35 | 1 | 4 | 25 | — | 5 | 6,8 |
| 2025-26 | Bologna | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Parma | 37 | 4 | 0 | 19 | — | 6 | 6,8 |
| 2023-24 | Parma | 35 | 0 | 4 | 29 | — | 1 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ridgeciano Delano Leandro Haps| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Venezia | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Venezia | 3 | 0 | 1 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Venezia | 25 | 1 | 1 | 14 | — | 3 | 6,7 |
| 2023-24 | Genoa | 16 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Venezia | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Akor Jerome Adams| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Venezia | 2 | 2 | 1 | 2 | — | 0 | 7,8 |
| 2025-26 | Sevilla | 32 | 10 (3 z karnych) | 3 | 36 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | Montpellier | 16 | 3 | 1 | 17 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Sevilla | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Montpellier | 32 | 8 | 1 | 39 | — | 2 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Albion Rrahmani| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Venezia | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Kosovo | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Sonderjyske | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Sonderjyske | 6 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Sonderjyske | 5 | 2 | 0 | 3 | — | 1 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
John Yeboah Zamora| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | 2 | 2 | 1 | 1 | — | 0 | 8,4 |
| 2024-25 | 33 | 1 | 1 | 14 | — | 6 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Inter 9, Venezia 2 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 17 % · żółte: 3,5, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 2) · sędziowie: M. Piccinini, M. Ferrieri Caputi
Strzelcy w tych meczach : L. Martínez Inter, 1 · M. Darmian Inter, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 28/10/2026 | Venezia – Inter Serie A ♂ | 0 – 2 | Inter |
| 12/01/2025 | Venezia – Inter Serie A ♂ | 0 – 1 | Inter |
| 03/11/2024 | Inter – Venezia Serie A ♂ | 1 – 0 | Inter |
| 22/01/2022 | Inter – Venezia Serie A ♂ | 2 – 1 | Inter |
| 27/11/2021 | Venezia – Inter Serie A ♂ | 0 – 2 | Inter |
| 27/01/2002 | Venezia – Inter Serie A ♂ | 1 – 1 | remis |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Inter – Venezia →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Brak znanego nadawcy dla Allemagne.
| Reszta Europy | Kanał |
|---|---|
| Italie kraj rozgrywek | BAZR lub Sky lub DAZN prawa na sezon |
| Canada (Québec) | Fubo lub TLN prawa na sezon |
| Danemark | TV2 prawa na sezon |
| Espagne | DAZN prawa na sezon |
| États-Unis (New York) | CBS prawa na sezon |
| France | DAZN prawa na sezon |
| Grèce | Cosmote prawa na sezon |
| Pays-Bas | Ziggo prawa na sezon |
| Pologne | Eleven lub Polsat prawa na sezon |
| Portugal | Sport TV prawa na sezon |
| Royaume-Uni | DAZN prawa na sezon |
| Suisse | Sky prawa na sezon |
| Turquie | TIVIBU lub S Sport prawa na sezon |