AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Serie A ♂ · zo 11 apr 2027 · 18:30

Cagliari – Atalanta

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Cagliari NDDDD van oudste naar meest recente

11/10/2026thuisJuventus Serie A ♂1 – 1N
19/10/2026uitMonza Serie A ♂0 – 4D
24/10/2026thuisBologna Serie A ♂0 – 2D
27/10/2026uitRoma Serie A ♂2 – 4D
01/11/2026uitLazio Serie A ♂1 – 2D

Atalanta VDNND van oudste naar meest recente

12/10/2026thuisVenezia Serie A ♂3 – 1V
18/10/2026uitMilan Serie A ♂2 – 3D
25/10/2026thuisFrosinone Serie A ♂4 – 4N
29/10/2026uitFiorentina Serie A ♂2 – 2N
02/11/2026thuisParma Serie A ♂0 – 3D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Cagliari 5 wedstrijden zonder overwinning 4 nederlagen op rij 3 nederlagen op rij uit
komt van een 1-2-nederlaag tegen Lazio · 0 W, 1 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (4 gescoord, 13 tegen)

Atalanta 5 wedstrijden zonder overwinning uit 4 wedstrijden zonder overwinning
komt van een 0-3-nederlaag tegen Parma · 1 W, 2 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (11 gescoord, 13 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Cagliari

Aanval · 0,90 doelpunt(en) per wedstrijd (0,70 thuis, 1,00 uit) · 11,9 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 29% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 16-30e minuut

Verdediging · 1,00 tegen per wedstrijd (0,70 thuis, 1,30 uit) · 43% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 9 geel, 1 rood

Discipline · 11,1 overtreding(en) per wedstrijd · 1,9 buitenspel per wedstrijd · 1,60 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · E. Caprile rotatie · 3 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 3,6

Trainer · Fabio Pisacane sinds 11/06/2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ook 4-3-2-1 ×2, 4-4-1-1 ×1)

Vorm (API-Football): WLWWWDL

Atalanta

Aanval · 1,40 doelpunt(en) per wedstrijd (1,80 thuis, 1,00 uit) · 13,6 schoten per wedstrijd, 32% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 0-15e minuut

Verdediging · 1,60 tegen per wedstrijd (1,00 thuis, 2,30 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 6 geel, 2 rood

Discipline · 11,8 overtreding(en) per wedstrijd · 1,6 buitenspel per wedstrijd · 1,60 geel en 0,70 rood per wedstrijd (fiches de match, 17 wedstrijd(en))

Doelman · M. Carnesecchi rotatie · 11 redding(en), 92% van de schoten op doel gestopt · 0,33 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · M. Sarri sinds 01/07/2026 · 8 club(s) getraind sinds 2010
Systeem: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ook 4-2-3-1 ×1)

Vorm (API-Football): WWLLLWL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Cagliari

  • Blessure H. Winks · Rug miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
  • Blessure M. Felici · Knie miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
  • Blessure R. Idrissi · Knie miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
  • Blessure Riyad Idrissi · Knie 24/01/2027
  • Blessure Y. Trepy · Blessure miste de vorige wedstrijd 27/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Atalanta

  • Blessure F. Kessie · Kuit miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure G. Raspadori · Dij miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure G. Scalvini · Dij miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure I. Hien · Spierblessure 08/11/2026
  • Blessure K. Sulemana · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure O. Kossounou · Dij miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure S. Kolasinac · Dij miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: E. Elmas (Rode kaart)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 10,8 voor Cagliari, 11,9 voor Atalanta · Verwachte gele kaarten: 3,0 · Verwacht buitenspel: 5,1

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: G. ScamaccaGianluca Scamacca

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Atalanta3203—07,0
2026-27Italy1000—03,3
2025-26Atalanta100——06,9
2024-25Atalanta100——06,9
2023-24Atalanta2912628—17,2
2023-24West Ham000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), A. FaderaAlieu Fadera
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cagliari1012—06,9
2025-26Sassuolo2004—06,8
2025-26Como—00————
2024-25Como341340—2 16,9
2024-25Genk2005—17,1
2023-24Genk2005—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), P. MendyJules François Roger Joseph Mendy
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cagliari2103—06,8
2025-26Cagliari92012—16,6
2025-26Sochaux2002—06,5
2024-25Nancy—00————
2023-24Nancy2500——3—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), M'Bala NzolaM'Bala Nzola
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cagliari2001—06,2
2025-26Sassuolo141111—16,6
2025-26Fiorentina3004—06,4
2025-26Pisa1001—16,3
2024-25Lens1001—06,7
2024-25Fiorentina000——0—
2023-24Fiorentina333 (1 strafsch.)337—26,7
2023-24Spezia—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Cagliari

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
31 P. MendyJules François Roger Joseph Mendy
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cagliari2103—06,8
2025-26Cagliari92012—16,6
2025-26Sochaux2002—06,5
2024-25Nancy—00————
2023-24Nancy2500——3—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %100,6732 %

Atalanta

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
9 G. ScamaccaGianluca Scamacca
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Atalanta3203—07,0
2026-27Italy1000—03,3
2025-26Atalanta100——06,9
2024-25Atalanta100——06,9
2023-24Atalanta2912628—17,2
2023-24West Ham000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

10 %201,0532 %
99 E. ElmasEljif Elmas
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27FYR Macedonia200——06,7
2026-27Atalanta110——07,6
2025-26Napoli2001—06,8
2024-25Torino134013—06,9
2024-25RB Leipzig2002—16,6
2023-24RB Leipzig14004—06,5
2023-24Napoli000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %101,0024 %
70 G. GaetanoGianluca Gaetano
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Atalanta3004—07,1
2025-26Cagliari21 (1 strafsch.)0——07,0
2024-25Cagliari282416—06,7
2024-25Napoli00416—06,7
2023-24Cagliari114 (1 strafsch.)110—1 16,9
2023-24Napoli91 (1 strafsch.)110—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %000,0041 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Cagliari — 4-3-3

Trainer : Fabio Pisacane sinds 11/06/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Elia Caprile Cagliari · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,6 Cagliari · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cagliari · 2024-25: 18 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Napoli · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Empoli · 2023-24: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Napoli · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Bari · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 1 E. CaprileYerry Fernando Mina González Cagliari · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Cagliari · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Cagliari · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 7,1 Cagliari · 2023-24: 14 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Fiorentina · 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 26 Y. MinaJuan Martín Rodríguez Camejo Cagliari · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Tondela · 2025-26: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Cagliari · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Burnley · 2024-25: 20 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Vallecano · 2024-25: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Burnley · 2023-24: 21 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Famalicao · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 15 J. RodríguezAdam Obert Slovakia · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Cagliari · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Cagliari · 2025-26: 40 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Cagliari · 2024-25: 36 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 Cagliari · 2023-24: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 33 A. ObertJosé Pedro da Silva Figueiredo Freitas Cagliari · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,3 Cagliari · 2025-26: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,6 Porto · 2025-26: 17 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Sp Braga · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel SC Braga · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Porto · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Porto · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2 Z. PedroJacopo Fazzini Cagliari · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Fiorentina · 2025-26: 37 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,5 Fiorentina · 2024-25: 22 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Empoli · 2024-25: 20 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Empoli · 2023-24: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 10 J. FazziniAlessandro Gianni Romano Italy · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Cagliari · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Spezia · 2025-26: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Roma · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 4 A. RomanoRaphael Kofler Cagliari · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Sudtirol · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Sudtirol · 2024-25: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 39 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 Sudtirol · 2023-24: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 22 R. KoflerP. Mendy Cagliari · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Cagliari · 2025-26: 9 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Sochaux · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Nancy · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Nancy · 2023-24: 25 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel 31 P. MendyM'Bala Nzola Cagliari · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Sassuolo · 2025-26: 14 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Fiorentina · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Pisa · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Lens · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Fiorentina · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Fiorentina · 2023-24: 33 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Spezia · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 18 M. NzolaAlieu Fadera Cagliari · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Sassuolo · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Como · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Como · 2024-25: 34 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Genk · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Genk · 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 39 A. Fadera
Elia Caprile
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cagliari1000—03,6
2025-26Cagliari—00————
2024-25Cagliari1800——07,2
2024-25Napoli400——07,2
2023-24Empoli23001—07,3
2023-24Napoli—001——7,3
2023-24Bari000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Yerry Fernando Mina González
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cagliari3003—07,2
2025-26Cagliari100——07,0
2024-25Cagliari321040—6 17,1
2023-24Cagliari142 (1 strafsch.)017—46,9
2023-24Fiorentina40 (1 strafsch.)017—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Juan Martín Rodríguez Camejo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cagliari2000—07,2
2025-26Tondela280022—36,8
2025-26Cagliari100——06,6
2024-25Burnley202 (1 strafsch.)013—16,6
2024-25Vallecano6002—16,8
2023-24Burnley212 (1 strafsch.)118—06,6
2023-24Famalicao000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Adam Obert
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Slovakia3002—07,3
2026-27Cagliari2002—06,5
2025-26Cagliari400122—3 16,9
2024-25Cagliari361122—46,7
2023-24Cagliari170014—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

José Pedro da Silva Figueiredo Freitas
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cagliari1001—03,3
2025-26Cagliari230129—66,6
2025-26Porto17204—17,1
2024-25Sp Braga000——0—
2024-25SC Braga000——0—
2024-25Porto000——0—
2023-24Porto000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jacopo Fazzini
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cagliari2001—06,5
2025-26Fiorentina370020—46,5
2024-25Fiorentina224123—2 16,9
2024-25Empoli204123—2 16,9
2023-24Empoli311123—66,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alessandro Gianni Romano
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Italy2001—06,2
2026-27Cagliari2002—07,0
2025-26Spezia190126—46,9
2025-26Roma—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Raphael Kofler
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cagliari2000—06,7
2025-26Sudtirol100——06,6
2024-25Sudtirol311039—46,7
2023-24Sudtirol300014—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jules François Roger Joseph Mendy
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cagliari2103—06,8
2025-26Cagliari92012—16,6
2025-26Sochaux2002—06,5
2024-25Nancy—00————
2023-24Nancy2500——3—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

M'Bala Nzola
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cagliari2001—06,2
2025-26Sassuolo141111—16,6
2025-26Fiorentina3004—06,4
2025-26Pisa1001—16,3
2024-25Lens1001—06,7
2024-25Fiorentina000——0—
2023-24Fiorentina333 (1 strafsch.)337—26,7
2023-24Spezia—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alieu Fadera
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cagliari1012—06,9
2025-26Sassuolo2004—06,8
2025-26Como—00————
2024-25Como341340—2 16,9
2024-25Genk2005—17,1
2023-24Genk2005—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Atalanta — 4-3-3

Trainer : M. Sarri sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Marco Carnesecchi Atalanta · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Italy · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Atalanta · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Atalanta · 2024-25: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Atalanta · 2023-24: 27 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 29 M. CarnesecchiLorenzo Bernasconi 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 47 L. BernasconiRaoul Bellanova Atalanta · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Atalanta · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Atalanta · 2024-25: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 9 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Torino · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 9 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Torino · 2023-24: 37 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 7 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Inter · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 16 R. BellanovaThomas Thiesson Kristensen Atalanta · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Udinese · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Udinese · 2024-25: 28 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 Udinese · 2023-24: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Aarhus · 2023-24: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 31 T. KristensenDavide Zappacosta 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 2023-24: 31 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 77 D. ZappacostaGianluca Gaetano Atalanta · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Cagliari · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Cagliari · 2024-25: 28 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 4 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Napoli · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 4 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Cagliari · 2023-24: 11 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Napoli · 2023-24: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 70 G. GaetanoNicola Zalewski Poland · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,5 Atalanta · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Roma · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Inter · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Atalanta · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Roma · 2024-25: 12 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Atalanta · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Inter · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,2 Roma · 2023-24: 22 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 59 N. ZalewskiÉderson José dos Santos Lourenço da Silva 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2024-25: 37 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 7,1 2023-24: 36 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 1 assist(s), 44 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,1 13 ÉdersonGianluca Scamacca Atalanta · 2026-27: 3 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Italy · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,3 Atalanta · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Atalanta · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Atalanta · 2023-24: 29 wedstrijden, 12 doelpunt(en), 6 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 West Ham · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 9 G. ScamaccaNikola Krstović Montenegro · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Atalanta · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Atalanta · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Lecce · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Lecce · 2024-25: 37 wedstrijden, 11 doelpunt(en), 5 assist(s), 57 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,1 Lecce · 2023-24: 35 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 1 assist(s), 45 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 6,9 90 N. KrstovićCharles Marc De Ketelaere Belgium · 2026-27: 5 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Atalanta · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Atalanta · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Atalanta · 2024-25: 36 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 7 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Milan · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Atalanta · 2023-24: 35 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 8 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Milan · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 17 C. De Ketelaere
Marco Carnesecchi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Atalanta300——06,9
2026-27Italy000——0—
2025-26Atalanta200——07,0
2024-25Atalanta3400——17,2
2023-24Atalanta27001—07,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lorenzo Bernasconi
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-273001—06,9
2025-263001—06,9
2024-25000——0—
2023-24000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Raoul Bellanova
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Atalanta2001—06,8
2025-26Atalanta2011—07,1
2024-25Atalanta340915—37,0
2024-25Torino10915—07,0
2023-24Torino371714—57,1
2023-24Inter000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Thomas Thiesson Kristensen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Atalanta2002—07,4
2025-26Udinese3001—07,0
2024-25Udinese281031—56,7
2023-24Udinese260126—36,8
2023-24Aarhus6005—27,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Davide Zappacosta
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271003—06,9
2025-262003—06,5
2024-25100——07,5
2023-24312124—56,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gianluca Gaetano
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Atalanta3004—07,1
2025-26Cagliari21 (1 strafsch.)0——07,0
2024-25Cagliari282416—06,7
2024-25Napoli00416—06,7
2023-24Cagliari114 (1 strafsch.)110—1 16,9
2023-24Napoli91 (1 strafsch.)110—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nicola Zalewski
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Poland4025—17,5
2026-27Atalanta3004—07,0
2025-26Roma4001—06,6
2025-26Inter4001—06,6
2025-26Atalanta301——07,2
2024-25Roma12017—07,0
2024-25Atalanta2001—06,7
2024-25Inter2002—26,2
2023-24Roma220114—26,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Éderson José dos Santos Lourenço da Silva
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-273003—06,9
2025-261001—06,9
2024-25374131—5 17,1
2023-24366144—87,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gianluca Scamacca
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Atalanta3203—07,0
2026-27Italy1000—03,3
2025-26Atalanta100——06,9
2024-25Atalanta100——06,9
2023-24Atalanta2912628—17,2
2023-24West Ham000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nikola Krstović
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Montenegro2004—07,6
2026-27Atalanta2004—06,4
2025-26Atalanta2027—06,7
2025-26Lecce11 (1 strafsch.)01—06,7
2024-25Lecce3711 (2 strafsch.)557—67,1
2023-24Lecce357 (1 strafsch.)145—4 16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Charles Marc De Ketelaere
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Belgium5312—07,1
2026-27Atalanta201——07,3
2025-26Atalanta2003—06,9
2024-25Atalanta367722—17,1
2024-25Milan000——0—
2023-24Atalanta3510 (1 strafsch.)817—17,3
2023-24Milan—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3overwinning(en) Cagliari
1gelijk
2overwinning(en) Atalanta
2,5doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Cagliari 8 doelpunt(en), Atalanta 7 · beide scoren in 67% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 67% · 2,8 geel en 0,0 rood per wedstrijd (6 verslag(en)) · scheidsrechters: Alberto Ruben Arena, J. L. Sacchi, Davide Di Marco

Doelpuntenmakers in deze duels : G. Scamacca Atalanta, 6 · P. Mendy Cagliari, 3 · D. Maldini Cagliari, 1 · G. Borrelli Cagliari, 1 · G. Gaetano Cagliari, 1 · N. Viola Cagliari, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
12/09/2026Atalanta – Cagliari Serie A ♂1 – 2Cagliari
27/04/2026Cagliari – Atalanta Serie A ♂3 – 2Cagliari
13/12/2025Atalanta – Cagliari Serie A ♂2 – 1Atalanta
15/02/2025Atalanta – Cagliari Serie A ♂0 – 0gelijk
14/12/2024Cagliari – Atalanta Serie A ♂0 – 1Atalanta
07/04/2024Cagliari – Atalanta Serie A ♂2 – 1Cagliari

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Cagliari – Atalanta →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Italie · rechten van het seizoen: BAZR of Sky of DAZN zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Relevé sur legaseriea.it le 29/09/2026.

Elders in EuropaZender
Canada (Québec)Fubo of TLN rechten van het seizoen
DanemarkTV2 rechten van het seizoen
EspagneDAZN rechten van het seizoen
États-Unis (New York)CBS rechten van het seizoen
FranceDAZN rechten van het seizoen
GrèceCosmote rechten van het seizoen
Pays-BasZiggo rechten van het seizoen
PologneEleven of Polsat rechten van het seizoen
PortugalSport TV rechten van het seizoen
Royaume-UniDAZN rechten van het seizoen
SuisseSky rechten van het seizoen
TurquieTIVIBU of S Sport rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13