AntosofaU ballò analizatu da u canapè

Eredivisie ♂ · sab. 21 nuv. 2026 · 17:45

Utrecht – Cambuur

Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà

Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.

Probabilità
Chì ghjè ?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

50 %1 — Utrecht
22 %Patta
28 %2 — Cambuur

Risultatu aspettatu 2 – 1 (7 %) · gol aspettati 2,06 – 2,03

Chì ghjè ?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· esitu u più prubabile : vittoria in casa · fiducia media
Chì ghjè ?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Lettura : nant'à 10 partite cum'è questa, Utrecht ne vincerebbe circa 5, è ùn vincerebbe micca l'altre 5.

Fonte : modèle + Elo (sans cotes) · calculatu u 06/11/2026. Nisuna quota quì : e quote è i segnali sò in u spaziu contu.

Forma
Chì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Utrecht DVVND da u più anticu à u più recente

20/09/2026for.Feyenoord Eredivisie ♂0 – 5D
11/10/2026cas.Willem II Eredivisie ♂3 – 1V
18/10/2026for.Twente Eredivisie ♂2 – 1V
24/10/2026cas.Zwolle Eredivisie ♂1 – 1N
01/11/2026for.Telstar Eredivisie ♂2 – 4D

Cambuur NVNVV da u più anticu à u più recente

19/09/2026for.Den Haag Eredivisie ♂1 – 1N
11/10/2026for.Zwolle Eredivisie ♂1 – 0V
18/10/2026cas.AZ Alkmaar Eredivisie ♂2 – 2N
24/10/2026for.Willem II Eredivisie ♂6 – 1V
31/10/2026cas.Go Ahead Eagles Eredivisie ♂4 – 0V

Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.

Serie in corsu
Chì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Utrecht 4 partite marchendu 3 partite senza scunfitta in casa
esce da una scunfitta 2-4 contr'à Telstar · 2 V, 1 P, 2 S in l'ultime 5 partite (8 gol fatti, 12 incassati)

Cambuur 10 partite marchendu 7 partite senza scunfitta 4 partite senza scunfitta fora 3 partite senza scunfitta in casa 2 vittorie di fila
esce da una vittoria 4-0 contr'à Go Ahead Eagles · 3 V, 2 P, 0 S in l'ultime 5 partite (14 gol fatti, 4 incassati)

Paragunà e duie squadre →

Forze in presenza
Chì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Utrecht

Attaccu · 1,80 reta(e) per partita (2,00 in casa, 1,60 fora) · 15,0 tiri per partita, 36 % in u quadru · senza marcà in 11 % di e partite · rigori 1 marcatu(i) · tempu forte : 76-90a minuta

Difesa · 2,90 incassata(e) per partita (3,50 in casa, 2,40 fora) · 0 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 46-60a minuta · 19 gialla(e), 0 rossa(e)

Disciplina · 13,6 fallu(i) per partita · 1,4 fora di ghjocu per partita · 1,90 gialla(e) è 0,20 rossa(e) per partita (fiches de match, 19 partita(e))

Guardianu · V. Barkas · 29 parata(e), 62 % di i tiri in u quadru parati · 2,57 incassata(e) per 90 min · nota 5,9

Allenatore · Anthony Correia dapoi 01/08/2026 · 1 club allenatu(i) dapoi 2026
Sistema : 3-4-3, défense à trois centraux · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ancu 5-4-1 ×2, 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football) : LLDLDWLWW

Cambuur

Attaccu · 1,40 reta(e) per partita (1,60 in casa, 1,30 fora) · 12,5 tiri per partita, 40 % in u quadru · senza marcà in 11 % di e partite · rigori 0 marcatu(i) · tempu forte : 76-90a minuta

Difesa · 2,30 incassata(e) per partita (3,00 in casa, 1,50 fora) · 22 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 16-30a minuta · 18 gialla(e), 1 rossa(e)

Disciplina · 12,1 fallu(i) per partita · 2,0 fora di ghjocu per partita · 1,70 gialla(e) è 0,30 rossa(e) per partita (fiches de match, 10 partita(e))

Guardianu · T. Jansen · 32 parata(e), 63 % di i tiri in u quadru parati · 2,11 incassata(e) per 90 min · nota 7,0

Allenatore · Johan Plat dapoi 01/08/2026 · 1 club allenatu(i) dapoi 2026
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ancu 4-3-3 ×3, 5-4-1 ×1)

Forma (API-Football) : LLLLDWDWD

Feriti è squalificati
Chì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Utrecht

  • Ferita A. Engwanda · Ischiucrurali assente à l'ultima partita 24/10/2026
  • Ferita A. Stepanov · Cavichja assente à l'ultima partita 24/10/2026
  • Ferita K. Paredes · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026
  • Ferita M. Jonathans · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026
  • Ferita N. Ohio · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026
  • Ferita V. Jensen · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026

Rilevatu u 23/10/2026 ; a lista ufficiale esce cù a cumpusizione, un'ora nanzu à a partita.

Cambuur

  • Ferita D. Visser · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026
  • Ferita J. Amofa · Ferita assente à l'ultima partita 24/10/2026
  • Ferita W. Asselman · Ferita assente à l'ultima partita 24/10/2026

Rilevatu u 23/10/2026 ; a lista ufficiale esce cù a cumpusizione, un'ora nanzu à a partita.

Signalatu da un solu media, da cunfirmà : D. Look (Indispunibilità, The Guardian)

Assenti à a partita precedente, micca per forza per quessa : D. Bouah (Carta rossa)

Arbitru
Chì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).

Risicu disciplinariu
Chì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Falli aspettati : 13,5 per Utrecht, 12,3 per Cambuur · Carte gialle aspettate : 3,6 · Fora di ghjocu aspettati : 3,1

Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.

Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : D. de WitDani de Wit

StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Utrecht92115—26,8
2025-26Utrecht2109—17,4
2024-25Bochum332124—16,6
2024-25AZ Alkmaar—00————
2023-24AZ Alkmaar3210 (1 rig.)368—7 16,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,7 per partita), N. BinderNicolas Binder
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cambuur7325—07,3
2025-26Cambuur100——06,7
2024-25A. Klagenfurt263114—06,7
2023-24A. Klagenfurt12127—16,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita)

Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.

Marcatori probabili
Chì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Utrecht

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
11 Ángel AlarcónÁngel Alarcón Galiot
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Utrecht9308—06,8
2025-26Utrecht14334—07,1
2025-26Porto100——0—
2024-25Barcelona000——0—
2023-24Barcelona000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

26 %300,4677 %
20 D. de WitDani de Wit
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Utrecht92115—26,8
2025-26Utrecht2109—17,4
2024-25Bochum332124—16,6
2024-25AZ Alkmaar—00————
2023-24AZ Alkmaar3210 (1 rig.)368—7 16,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

25 %210,2385 %
10 Y. CathlineYoann Cathline
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Utrecht9228—17,0
2025-26Utrecht200——06,6
2024-25Utrecht256514—17,1
2024-25Lorient—00————
2024-25Almere City—00————
2023-24Almere City28426—26,8
2023-24Lorient000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

18 %220,3269 %
3 M. DiddenMatisse Didden
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Utrecht72012—06,7
2025-26Utrecht1003—17,2
2024-25Utrecht29003—16,7
2023-24Genk—00————
2023-24Utrecht—002——6,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

14 %200,3261 %
15 A. BlakeAdrian Blake
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-279218—06,9
2025-26100——06,6
2024-2530325—17,0
2023-24511——07,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

8 %210,6530 %

Cambuur

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
10 R. El ArguiouiRafik El Arguioui
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cambuur9409—17,1
2025-26Utrecht000——0—
2024-25Utrecht000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

32 %400,4585 %
11 I. HamacheIlyes Hamache
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cambuur9413—07,2
2025-26Amiens2101—07,2
2025-26Schalke 04000——0—
2024-25Schalke 0417004—06,6
2024-25Valenciennes000——0—
2023-24Valenciennes282111—16,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

28 %410,5577 %
13 N. BinderNicolas Binder
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cambuur7325—07,3
2025-26Cambuur100——06,7
2024-25A. Klagenfurt263114—06,7
2023-24A. Klagenfurt12127—16,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

13 %320,7838 %
29 Iwan HenstraIwan Henstra
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-277103—16,1
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24100——06,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

7 %100,2446 %
15 F. KvamFabian Kvam
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-277104—06,0
2025-267206—16,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

6 %100,2646 %

Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.

Cumpusizioni probabili
Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Utrecht — 4-2-3-1

Allenatore : Anthony Correia dapoi 01/08/2026 · rilevatu u 23/10/2026

Sergio Vincenzo Roberto Padt 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 3,9 22 S. PadtSiebe Horemans Utrecht · 2026-27 : 9 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,4 Utrecht · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,2 Utrecht · 2024-25 : 31 partite, 1 gol(i), 4 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,1 Excelsior · 2023-24 : 3 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 Utrecht · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 4 passata(e), 25 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 2 S. HoremansMatisse Didden Utrecht · 2026-27 : 7 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Utrecht · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,2 Utrecht · 2024-25 : 29 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Genk · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Utrecht · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 3 M. DiddenNikolas Panagiotou Utrecht · 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,4 Omonia Nicosia · 2026-27 : 4 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 Cyprus · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,7 5 N. PanagiotouGuus Offerhaus Utrecht · 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 4,5 Telstar · 2025-26 : 5 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,5 Telstar · 2024-25 : 36 partite, 1 gol(i), 3 passata(e), 38 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 6,9 Telstar · 2023-24 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,2 6 G. OfferhausArthur Zagré Utrecht · 2026-27 : 9 partite, 0 gol(i), 2 passata(e), 15 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,6 Excelsior · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Excelsior · 2024-25 : 30 partite, 2 gol(i), 3 passata(e), 32 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 7,1 FC Sion · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Excelsior · 2023-24 : 28 partite, 1 gol(i), 5 passata(e), 25 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,8 FC Sion · 2023-24 : 12 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e) 92 A. ZagréNiklas Brøndsted Vesterlund Nielsen 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 2 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,4 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 2024-25 : 15 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 2023-24 : 10 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 23 N. VesterlundJoris van Overeem Utrecht · 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,5 Heerenveen · 2025-26 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,3 8 J. van OvereemOualid Agougil Utrecht · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Utrecht · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Ajax · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 38 O. AgougilDavy van den Berg Utrecht · 2026-27 : 9 partite, 0 gol(i), 2 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,7 Utrecht · 2025-26 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,5 Luton · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Zwolle · 2024-25 : 32 partite, 4 gol(i), 3 passata(e), 29 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 7,0 Zwolle · 2023-24 : 30 partite, 5 gol(i), 2 passata(e), 40 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 7,1 34 D. van den BergDani de Wit Utrecht · 2026-27 : 9 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 15 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 Utrecht · 2025-26 : 2 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,4 Bochum · 2024-25 : 33 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 24 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,6 AZ Alkmaar · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) AZ Alkmaar · 2023-24 : 32 partite, 10 gol(i), 3 passata(e), 68 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,9 20 D. de Wit
Sergio Vincenzo Roberto Padt
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-271000—03,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Siebe Horemans
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Utrecht9008—26,4
2025-26Utrecht2002—07,2
2024-25Utrecht311412—17,1
2023-24Excelsior3102—07,1
2023-24Utrecht—0425——7,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Matisse Didden
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Utrecht72012—06,7
2025-26Utrecht1003—17,2
2024-25Utrecht29003—16,7
2023-24Genk—00————
2023-24Utrecht—002——6,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Nikolas Panagiotou
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Utrecht5008—26,4
2026-27Omonia Nicosia4101—07,1
2026-27Cyprus1001—07,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Guus Offerhaus
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Utrecht5006—24,5
2025-26Telstar5202—17,5
2024-25Telstar361338—56,9
2023-24Telstar2003—07,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Arthur Zagré
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Utrecht90215—26,6
2025-26Excelsior1002—06,9
2024-25Excelsior302332—57,1
2024-25FC Sion000——0—
2023-24Excelsior281525—6 16,8
2023-24FC Sion1200——1—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Niklas Brøndsted Vesterlund Nielsen
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-278028—06,4
2025-26100——06,5
2024-2515124—16,8
2023-2410003—16,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Joris van Overeem
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Utrecht5009—16,5
2025-26Heerenveen4003—07,3

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Oualid Agougil
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Utrecht2010—07,0
2025-26Utrecht000——0—
2024-25Ajax000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Davy van den Berg
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Utrecht9027—26,7
2025-26Utrecht3001—16,5
2025-26Luton200——06,7
2024-25Zwolle324329—57,0
2023-24Zwolle305240—77,1

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Dani de Wit
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Utrecht92115—26,8
2025-26Utrecht2109—17,4
2024-25Bochum332124—16,6
2024-25AZ Alkmaar—00————
2023-24AZ Alkmaar3210 (1 rig.)368—7 16,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 9 titulare(i) di l'ultima partita (24/10/2026) cunfirmatu(i).

Cambuur — 4-2-3-1

Allenatore : Johan Plat dapoi 01/08/2026 · rilevatu u 23/10/2026

Thijs Jansen Cambuur · 2026-27 : 9 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,0 Cambuur · 2025-26 : 38 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,3 Cambuur · 2024-25 : 37 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Feyenoord · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Feyenoord · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 1 T. JansenIsmaël Baouf Cambuur · 2026-27 : 9 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Cambuur · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,2 Anderlecht · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Anderlecht · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 4 I. BaoufMorgan Costarelli Cambuur · 2026-27 : 9 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,5 Lille · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Lille · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 28 M. CostarelliBilly van Duijl Cambuur · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 2 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 AZ Alkmaar · 2026-27 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) AZ Alkmaar · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 AZ Alkmaar · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Volendam · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 14 B. van DuijlRik Mulders 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,3 2025-26 : 30 partite, 0 gol(i), 2 passata(e), 27 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 7,0 16 R. MuldersNicky Souren 2026-27 : 9 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 2024-25 : 35 partite, 0 gol(i), 2 passata(e), 24 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 8 N. SourenRafik El Arguioui Cambuur · 2026-27 : 9 partite, 4 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,1 Utrecht · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Utrecht · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 10 R. El ArguiouiIlyes Hamache Cambuur · 2026-27 : 9 partite, 4 gol(i), 1 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,2 Amiens · 2025-26 : 2 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,2 Schalke 04 · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Schalke 04 · 2024-25 : 17 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Valenciennes · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Valenciennes · 2023-24 : 28 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,6 11 I. HamacheMathieu Maertens Cambuur · 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,6 Oud-Heverlee Leuven · 2025-26 : 35 partite, 1 gol(i), 3 passata(e), 33 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 6,6 Oud-Heverlee Leuven · 2024-25 : 14 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 14 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 Oud-Heverlee Leuven · 2023-24 : 14 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 14 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 33 M. MaertensJason Çeka Cambuur · 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Dynamo Dresden · 2025-26 : 17 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 20 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 Dresden · 2025-26 : 17 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 20 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 Elversberg · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Magdeburg · 2024-25 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,2 Magdeburg · 2023-24 : 22 partite, 1 gol(i), 6 passata(e), 14 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,9 30 J. ÇekaNicolas Binder Cambuur · 2026-27 : 7 partite, 3 gol(i), 2 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,3 Cambuur · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 A. Klagenfurt · 2024-25 : 26 partite, 3 gol(i), 1 passata(e), 14 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 A. Klagenfurt · 2023-24 : 12 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 13 N. Binder
Thijs Jansen
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cambuur9001—17,0
2025-26Cambuur38012—17,3
2024-25Cambuur3700——07,0
2024-25Feyenoord—00————
2023-24Feyenoord—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ismaël Baouf
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cambuur90012—16,9
2025-26Cambuur100——06,2
2024-25Anderlecht—00————
2023-24Anderlecht—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Morgan Costarelli
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cambuur9008—16,5
2025-26Lille000——0—
2024-25Lille000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Billy van Duijl
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cambuur6025—07,0
2026-27AZ Alkmaar000——0—
2025-26AZ Alkmaar2002—06,6
2024-25AZ Alkmaar—00————
2023-24Volendam000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Rik Mulders
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-275002—16,3
2025-26300227—67,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Nicky Souren
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-279018—26,8
2025-26100——06,5
2024-25350224—26,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Rafik El Arguioui
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cambuur9409—17,1
2025-26Utrecht000——0—
2024-25Utrecht000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ilyes Hamache
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cambuur9413—07,2
2025-26Amiens2101—07,2
2025-26Schalke 04000——0—
2024-25Schalke 0417004—06,6
2024-25Valenciennes000——0—
2023-24Valenciennes282111—16,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Mathieu Maertens
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cambuur50012—16,6
2025-26Oud-Heverlee Leuven351333—56,6
2024-25Oud-Heverlee Leuven141114—16,8
2023-24Oud-Heverlee Leuven141114—16,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Jason Çeka
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cambuur3014—16,7
2025-26Dynamo Dresden172120—16,8
2025-26Dresden172120—16,8
2025-26Elversberg000——0—
2024-25Magdeburg7003—06,2
2023-24Magdeburg221614—46,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Nicolas Binder
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cambuur7325—07,3
2025-26Cambuur100——06,7
2024-25A. Klagenfurt263114—06,7
2023-24A. Klagenfurt12127—16,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 11 titulare(i) di l'ultima partita (24/10/2026) cunfirmatu(i).

Faccia à faccia
Chì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3vittoria(e) Utrecht
2patta(e)
1vittoria(e) Cambuur
3,2gol per partita

6 scontru(i) : Utrecht 12 reta(e), Cambuur 7 · e duie squadre marcanu in 50 % di i casi · più di 2,5 gol in 67 %

DataPartitaRisultatuVincitore
06/05/2023Cambuur – Utrecht Eredivisie ♂0 – 3Utrecht
13/08/2022Utrecht – Cambuur Eredivisie ♂0 – 0patta
05/02/2022Utrecht – Cambuur Eredivisie ♂3 – 2Utrecht
21/11/2021Cambuur – Utrecht Eredivisie ♂2 – 1Cambuur
12/02/2016Cambuur – Utrecht Eredivisie ♂0 – 2Utrecht
26/09/2015Utrecht – Cambuur Eredivisie ♂3 – 3patta

Da a più recente à a più anziana.

Tutta a storia Utrecht – Cambuur →

Diffusione TV
Chì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Maroc · Dubai Sports solu trasmettitore di a cumpetizione

Altrove in EuropaCanale
Pays-Bas paese di a cumpetizioneESPN o NOS diritti di a stagione
AllemagneSport Digital solu trasmettitore di a cumpetizione
AutricheSport Digital solu trasmettitore di a cumpetizione
BelgiquePlaySports o Sporza diritti di a stagione
Canada (Québec)Rogers solu trasmettitore di a cumpetizione
EspagneDAZN solu trasmettitore di a cumpetizione
États-Unis (New York)ESPN solu trasmettitore di a cumpetizione
FranceDAZN solu trasmettitore di a cumpetizione
GrèceNova solu trasmettitore di a cumpetizione
GuadeloupeESPN solu trasmettitore di a cumpetizione
IrlandePremier Sports o Thriller TV diritti di a stagione
ItalieMola TV solu trasmettitore di a cumpetizione
La RéunionESPN Africa solu trasmettitore di a cumpetizione
PolognePolsat Sports solu trasmettitore di a cumpetizione
PortugalDAZN solu trasmettitore di a cumpetizione
SénégalESPN Africa solu trasmettitore di a cumpetizione
SuisseSport Digital solu trasmettitore di a cumpetizione
TunisieDubai Sports solu trasmettitore di a cumpetizione
TurquieSaran (TiviBu) solu trasmettitore di a cumpetizione
Nisunu sistema ùn guarantisce un guadagnu · pruibitu à i minori di 18 anni · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13