AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Eredivisie ♂ · niedz. 06 gru 2026 · 14:30

Ajax – Utrecht

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Ajax NNVVV od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Excelsior Eredivisie ♂2 – 2N
10/10/2026dom.Nijmegen Eredivisie ♂1 – 1N
18/10/2026wyj.Groningen Eredivisie ♂5 – 2V
25/10/2026wyj.Sparta Rotterdam Eredivisie ♂2 – 1V
31/10/2026dom.AZ Alkmaar Eredivisie ♂1 – 0V

Utrecht DVVND od najstarszego do najnowszego

20/09/2026wyj.Feyenoord Eredivisie ♂0 – 5D
11/10/2026dom.Willem II Eredivisie ♂3 – 1V
18/10/2026wyj.Twente Eredivisie ♂2 – 1V
24/10/2026dom.Zwolle Eredivisie ♂1 – 1N
01/11/2026wyj.Telstar Eredivisie ♂2 – 4D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Ajax mecze z rzędu z golem: 11 mecze bez porażki: 9 na wyjeździe mecze bez porażki: 7 zwycięstwa z rzędu: 5 na wyjeździe mecze bez porażki: 4 u siebie zwycięstwa z rzędu: 3
po zwycięstwie 1-0 z AZ Alkmaar · 3 Z, 2 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (11 strzelone, 6 stracone)

Utrecht mecze z rzędu z golem: 4 mecze bez porażki: 3 u siebie
po porażce 2-4 z Telstar · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 12 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Ajax

Atak · gole na mecz: 3,00 (2,20 u siebie, 4,00 na wyjeździe) · 19,0 strzałów na mecz, 35% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,80 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 18, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 9,8 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · M. Paes rotacja · obrony: 9, 64% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,23 · ocena 7,0

Trener · Michel od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 6 od 2020
System: 4-3-3, trois attaquants · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-2-3-1 ×1, 4-4-1-1 ×1)

Forma (API-Football): WDWLWWDDW

Utrecht

Atak · gole na mecz: 1,80 (2,00 u siebie, 1,60 na wyjeździe) · 15,0 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,90 (3,50 u siebie, 2,40 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 19, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 13,6 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · V. Barkas · obrony: 29, 62% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,57 · ocena 5,9

Trener · Anthony Correia od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 3-4-3, défense à trois centraux · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 5-4-1 ×2, 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football): LLDLDWLWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Ajax

  • Kontuzja A. Gaaei · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja Caio Henrique · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja D. Blind · Plecy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja K. Dolberg · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja O. Edvardsen · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja S. Adingra · Powrót do gry nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja S. Berghuis · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Utrecht

  • Kontuzja A. Engwanda · Mięsień dwugłowy uda nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja A. Stepanov · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja K. Paredes · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Jonathans · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja N. Ohio · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja V. Jensen · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,6 dla Ajax, 13,5 dla Utrecht · Oczekiwane żółte kartki: 3,4 · Oczekiwane spalone: 3,9

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: D. de WitDani de Wit

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht92115—26,8
2025-26Utrecht2109—17,4
2024-25Bochum332124—16,6
2024-25AZ Alkmaar—00————
2023-24AZ Alkmaar3210 (1 z karnych)368—7 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), O. GloukhOscar Gloukh
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ajax640——07,4
2026-27Israel201——07,8
2025-26Salzburg310——07,3
2025-26Ajax1001—06,2
2024-25Salzburg2610 (1 z karnych)59—07,5
2023-24Salzburg2971114—37,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), J. BrandtJulian Brandt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ajax5204—07,0
2025-26Dortmund5012—06,8
2024-25Dortmund305108—17,1
2024-25Paderborn600——06,2
2023-24Dortmund327118—27,2
2023-24Paderborn100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Marcos LeonardoMarcos Leonardo Santos Almeida
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ajax6103—16,3
2024-25Benfica000——0—
2023-24Benfica14709—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Ajax

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
18 D. KlaassenDavy Klaassen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ajax6504—07,2
2025-26Ajax5001—06,7
2024-25Ajax318 (1 z karnych)220—07,1
2023-24Inter13003—16,6
2023-24Ajax210——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

28 %501,0961 %
10 O. GloukhOscar Gloukh
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ajax640——07,4
2026-27Israel201——07,8
2025-26Salzburg310——07,3
2025-26Ajax1001—06,2
2024-25Salzburg2610 (1 z karnych)59—07,5
2023-24Salzburg2971114—37,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

20 %401,1346 %
8 J. BrandtJulian Brandt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ajax5204—07,0
2025-26Dortmund5012—06,8
2024-25Dortmund305108—17,1
2024-25Paderborn600——06,2
2023-24Dortmund327118—27,2
2023-24Paderborn100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %200,5546 %
99 T. ArokodareToluwalase Emmanuel Arokodare
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ajax4314—07,3
2025-26Genk4101—06,9
2025-26Wolves220——07,9
2024-25Genk3921542—27,3
2023-24Genk3921542—27,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %311,3530 %
38 Marcos LeonardoMarcos Leonardo Santos Almeida
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ajax6103—16,3
2024-25Benfica000——0—
2023-24Benfica14709—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,3730 %

Utrecht

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
11 Ángel AlarcónÁngel Alarcón Galiot
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht9308—06,8
2025-26Utrecht14334—07,1
2025-26Porto100——0—
2024-25Barcelona000——0—
2023-24Barcelona000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

23 %300,4677 %
20 D. de WitDani de Wit
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht92115—26,8
2025-26Utrecht2109—17,4
2024-25Bochum332124—16,6
2024-25AZ Alkmaar—00————
2023-24AZ Alkmaar3210 (1 z karnych)368—7 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

22 %210,2385 %
10 Y. CathlineYoann Cathline
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht9228—17,0
2025-26Utrecht200——06,6
2024-25Utrecht256514—17,1
2024-25Almere City—00————
2024-25Lorient—00————
2023-24Almere City28426—26,8
2023-24Lorient000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

16 %220,3269 %
3 M. DiddenMatisse Didden
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht72012—06,7
2025-26Utrecht1003—17,2
2024-25Utrecht29003—16,7
2023-24Utrecht—002——6,5
2023-24Genk—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %200,3261 %
15 A. BlakeAdrian Blake
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279218—06,9
2025-26100——06,6
2024-2530325—17,0
2023-24511——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %210,6530 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Ajax — 4-3-3

Trener : Michel od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Marc-André ter Stegen Ajax · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Germany · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,6 Girona · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Barcelona · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Barcelona · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Barcelona · 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 1 M. ter StegenAaron Bouwman 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 30 A. BouwmanOwen Wijndal Ajax · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Ajax · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Ajax · 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Antwerp · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Antwerp · 2023-24: mecze 29, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1 Ajax · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 5 O. WijndalLucas Oliveira Rosa Ajax · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Ajax · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valladolid · 2024-25: mecze 21, gole 0, asysty 1, faule 35, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 Ajax · 2024-25: mecze 14, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Valladolid · 2023-24: mecze 40, gole 1, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 2 L. RosaYouri Baas Ajax · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Ajax · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Ajax · 2024-25: mecze 23, gole 1, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Nijmegen · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nijmegen · 2023-24: mecze 28, gole 3, asysty 3, faule 18, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Ajax · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 15 Y. BaasDavy Klaassen Ajax · 2026-27: mecze 6, gole 5, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Ajax · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Ajax · 2024-25: mecze 31, gole 8, asysty 2, faule 20, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Inter · 2023-24: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Ajax · 2023-24: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 18 D. KlaassenJorthy Mokio Ajax · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Ajax · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Gent · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Gent · 2023-24: mecze 17, gole 2, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 24 J. MokioSofyan Amrabat Ajax · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Betis · 2025-26: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Fenerbahce · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Fiorentina · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fenerbahce · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fiorentina · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 S. AmrabatOscar Gloukh Ajax · 2026-27: mecze 6, gole 4, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Israel · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 Salzburg · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Ajax · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Salzburg · 2024-25: mecze 26, gole 10, asysty 5, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Salzburg · 2023-24: mecze 29, gole 7, asysty 11, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,3 10 O. GloukhJulian Brandt Ajax · 2026-27: mecze 5, gole 2, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Dortmund · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Dortmund · 2024-25: mecze 30, gole 5, asysty 10, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Paderborn · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Dortmund · 2023-24: mecze 32, gole 7, asysty 11, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Paderborn · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 8 J. BrandtMarcos Leonardo Santos Almeida Ajax · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Benfica · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Benfica · 2023-24: mecze 14, gole 7, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 38 M. Leonardo
Marc-André ter Stegen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ajax300——06,8
2026-27Germany1000—04,6
2025-26Girona200——06,6
2025-26Barcelona000——0—
2024-25Barcelona1100——06,8
2023-24Barcelona2800——37,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aaron Bouwman
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277005—17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Owen Wijndal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ajax5109—06,8
2025-26Ajax6012—07,0
2024-25Ajax10006—26,8
2024-25Antwerp—00————
2023-24Antwerp2910——1 1—
2023-24Ajax200——06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas Oliveira Rosa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ajax5011—17,1
2025-26Ajax100——0—
2024-25Valladolid210135—66,7
2024-25Ajax14016—16,9
2023-24Valladolid401126—66,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Youri Baas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ajax4103—06,8
2025-26Ajax600——16,3
2024-25Ajax231016—27,2
2024-25Nijmegen—00————
2023-24Nijmegen283318—46,8
2023-24Ajax000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Davy Klaassen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ajax6504—07,2
2025-26Ajax5001—06,7
2024-25Ajax318 (1 z karnych)220—07,1
2023-24Inter13003—16,6
2023-24Ajax210——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jorthy Mokio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ajax7019—26,7
2025-26Ajax500——0—
2024-25Gent—00————
2023-24Gent172014—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sofyan Amrabat
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ajax100——07,5
2025-26Betis6104—16,8
2025-26Fenerbahce3008—26,8
2024-25Fiorentina000——0—
2024-25Fenerbahce000——0—
2023-24Fiorentina000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oscar Gloukh
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ajax640——07,4
2026-27Israel201——07,8
2025-26Salzburg310——07,3
2025-26Ajax1001—06,2
2024-25Salzburg2610 (1 z karnych)59—07,5
2023-24Salzburg2971114—37,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Julian Brandt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ajax5204—07,0
2025-26Dortmund5012—06,8
2024-25Dortmund305108—17,1
2024-25Paderborn600——06,2
2023-24Dortmund327118—27,2
2023-24Paderborn100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marcos Leonardo Santos Almeida
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ajax6103—16,3
2024-25Benfica000——0—
2023-24Benfica14709—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.

Utrecht — 4-2-3-1

Trener : Anthony Correia od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Sergio Vincenzo Roberto Padt 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,9 22 S. PadtSiebe Horemans Utrecht · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 Utrecht · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Utrecht · 2024-25: mecze 31, gole 1, asysty 4, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Excelsior · 2023-24: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Utrecht · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 4, faule 25, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2 S. HoremansMatisse Didden Utrecht · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Utrecht · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Utrecht · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Utrecht · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Genk · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 M. DiddenNikolas Panagiotou Utrecht · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 Omonia Nicosia · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Cyprus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 5 N. PanagiotouGuus Offerhaus Utrecht · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 4,5 Telstar · 2025-26: mecze 5, gole 2, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Telstar · 2024-25: mecze 36, gole 1, asysty 3, faule 38, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Telstar · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 6 G. OfferhausArthur Zagré Utrecht · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Excelsior · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Excelsior · 2024-25: mecze 30, gole 2, asysty 3, faule 32, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 FC Sion · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Excelsior · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 5, faule 25, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,8 FC Sion · 2023-24: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 92 A. ZagréNiklas Brøndsted Vesterlund Nielsen 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2024-25: mecze 15, gole 1, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 23 N. VesterlundJoris van Overeem Utrecht · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Heerenveen · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 8 J. van OvereemOualid Agougil Utrecht · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Utrecht · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ajax · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 38 O. AgougilDavy van den Berg Utrecht · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Utrecht · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Luton · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Zwolle · 2024-25: mecze 32, gole 4, asysty 3, faule 29, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Zwolle · 2023-24: mecze 30, gole 5, asysty 2, faule 40, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 34 D. van den BergDani de Wit Utrecht · 2026-27: mecze 9, gole 2, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Utrecht · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Bochum · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 AZ Alkmaar · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 AZ Alkmaar · 2023-24: mecze 32, gole 10, asysty 3, faule 68, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 6,9 20 D. de Wit
Sergio Vincenzo Roberto Padt
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271000—03,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Siebe Horemans
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht9008—26,4
2025-26Utrecht2002—07,2
2024-25Utrecht311412—17,1
2023-24Excelsior3102—07,1
2023-24Utrecht—0425——7,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matisse Didden
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht72012—06,7
2025-26Utrecht1003—17,2
2024-25Utrecht29003—16,7
2023-24Utrecht—002——6,5
2023-24Genk—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nikolas Panagiotou
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht5008—26,4
2026-27Omonia Nicosia4101—07,1
2026-27Cyprus1001—07,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Guus Offerhaus
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht5006—24,5
2025-26Telstar5202—17,5
2024-25Telstar361338—56,9
2023-24Telstar2003—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Arthur Zagré
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht90215—26,6
2025-26Excelsior1002—06,9
2024-25Excelsior302332—57,1
2024-25FC Sion000——0—
2023-24Excelsior281525—6 16,8
2023-24FC Sion1200——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Niklas Brøndsted Vesterlund Nielsen
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278028—06,4
2025-26100——06,5
2024-2515124—16,8
2023-2410003—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joris van Overeem
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht5009—16,5
2025-26Heerenveen4003—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oualid Agougil
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht2010—07,0
2025-26Utrecht000——0—
2024-25Ajax000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Davy van den Berg
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht9027—26,7
2025-26Utrecht3001—16,5
2025-26Luton200——06,7
2024-25Zwolle324329—57,0
2023-24Zwolle305240—77,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dani de Wit
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Utrecht92115—26,8
2025-26Utrecht2109—17,4
2024-25Bochum332124—16,6
2024-25AZ Alkmaar—00————
2023-24AZ Alkmaar3210 (1 z karnych)368—7 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Ajax
1remis(y)
4zwycięstwa Utrecht
3,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Ajax 9, Utrecht 14 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 83 % · żółte: 2,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 4) · sędziowie: A. Lindhout, Danny Makkelie, B. Nijhuis

Strzelcy w tych meczach : Miguel Rodríguez Utrecht, 2 · S. Haller Utrecht, 2 · A. Gaaei Ajax, 1 · D. Klaassen Ajax, 1 · D. Min Utrecht, 1 · G. Zechiel Utrecht, 1

DataMeczWynikZwycięzca
10/05/2026Ajax – Utrecht Eredivisie ♂1 – 2Utrecht
09/11/2025Utrecht – Ajax Eredivisie ♂2 – 1Utrecht
20/04/2025Utrecht – Ajax Eredivisie ♂4 – 0Utrecht
04/12/2024Ajax – Utrecht Eredivisie ♂2 – 2remis
03/03/2024Ajax – Utrecht Eredivisie ♂2 – 0Ajax
22/10/2023Utrecht – Ajax Eredivisie ♂4 – 3Utrecht

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Ajax – Utrecht →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla Luxembourg.

Reszta EuropyKanał
Pays-Bas kraj rozgrywekESPN lub NOS prawa na sezon
AllemagneSport Digital prawa na sezon
AutricheSport Digital prawa na sezon
BelgiquePlaySports lub Sporza prawa na sezon
Canada (Québec)Rogers prawa na sezon
EspagneDAZN prawa na sezon
États-Unis (New York)ESPN prawa na sezon
FranceDAZN prawa na sezon
GrèceNova prawa na sezon
GuadeloupeESPN prawa na sezon
IrlandePremier Sports lub Thriller TV prawa na sezon
ItalieMola TV prawa na sezon
La RéunionESPN Africa prawa na sezon
MarocDubai Sports prawa na sezon
PolognePolsat Sports prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
SénégalESPN Africa prawa na sezon
SuisseSport Digital prawa na sezon
TunisieDubai Sports prawa na sezon
TurquieSaran (TiviBu) prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13