AntosofaU ballò analizatu da u canapè

Eredivisie ♂ · dum. 17 ghj. 2027 · 16:45

Cambuur – Willem II

Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà

Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.

Ùn ci hè ancu previsione per sta partita : ghjunghje cù a prossima racolta.

Forma
Chì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Cambuur NVNVV da u più anticu à u più recente

19/09/2026for.Den Haag Eredivisie ♂1 – 1N
11/10/2026for.Zwolle Eredivisie ♂1 – 0V
18/10/2026cas.AZ Alkmaar Eredivisie ♂2 – 2N
24/10/2026for.Willem II Eredivisie ♂6 – 1V
31/10/2026cas.Go Ahead Eagles Eredivisie ♂4 – 0V

Willem II DDDDD da u più anticu à u più recente

19/09/2026cas.For Sittard Eredivisie ♂0 – 1D
11/10/2026for.Utrecht Eredivisie ♂1 – 3D
17/10/2026for.Sparta Rotterdam Eredivisie ♂2 – 3D
24/10/2026cas.Cambuur Eredivisie ♂1 – 6D
31/10/2026for.PSV Eindhoven Eredivisie ♂0 – 7D

Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.

Serie in corsu
Chì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Cambuur 10 partite marchendu 7 partite senza scunfitta 4 partite senza scunfitta fora 3 partite senza scunfitta in casa 2 vittorie di fila
esce da una vittoria 4-0 contr'à Go Ahead Eagles · 3 V, 2 P, 0 S in l'ultime 5 partite (14 gol fatti, 4 incassati)

Willem II 20 partite senza vittoria 11 partite senza vittoria fora 9 partite senza vittoria in casa 6 scunfitte di fila 4 scunfitte di fila fora 3 scunfitte di fila in casa
esce da una scunfitta 0-7 contr'à PSV Eindhoven · 0 V, 0 P, 5 S in l'ultime 5 partite (4 gol fatti, 20 incassati)

Paragunà e duie squadre →

Forze in presenza
Chì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Cambuur

Attaccu · 1,40 reta(e) per partita (1,60 in casa, 1,30 fora) · 12,5 tiri per partita, 40 % in u quadru · senza marcà in 11 % di e partite · rigori 0 marcatu(i) · tempu forte : 76-90a minuta

Difesa · 2,30 incassata(e) per partita (3,00 in casa, 1,50 fora) · 22 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 16-30a minuta · 18 gialla(e), 1 rossa(e)

Disciplina · 12,1 fallu(i) per partita · 2,0 fora di ghjocu per partita · 1,70 gialla(e) è 0,30 rossa(e) per partita (fiches de match, 10 partita(e))

Guardianu · T. Jansen · 32 parata(e), 63 % di i tiri in u quadru parati · 2,11 incassata(e) per 90 min · nota 7,0

Allenatore · Johan Plat dapoi 01/08/2026 · 1 club allenatu(i) dapoi 2026
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ancu 4-3-3 ×3, 5-4-1 ×1)

Forma (API-Football) : LLLLDWDWD

Willem II

Attaccu · 1,00 reta(e) per partita (0,80 in casa, 1,20 fora) · 10,6 tiri per partita, 28 % in u quadru · senza marcà in 22 % di e partite · rigori 0 marcatu(i) · tempu forte : 76-90a minuta

Difesa · 2,90 incassata(e) per partita (2,50 in casa, 3,20 fora) · 0 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 61-75a minuta · 12 gialla(e), 0 rossa(e)

Disciplina · 9,9 fallu(i) per partita · 1,4 fora di ghjocu per partita · 1,60 gialla(e) è 0,40 rossa(e) per partita (fiches de match, 19 partita(e))

Guardianu · M. Delanghe rotazione · 24 parata(e), 65 % di i tiri in u quadru parati · 2,17 incassata(e) per 90 min · nota 6,7

Allenatore · John Stegeman dapoi 01/08/2025 · 1 club allenatu(i) dapoi 2025
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ancu 4-4-2 ×1, 4-4-1-1 ×1)

Forma (API-Football) : LLDLDLLLL

Feriti è squalificati
Chì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Cambuur

  • Ferita D. Visser · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026
  • Ferita J. Amofa · Ferita assente à l'ultima partita 24/10/2026
  • Ferita W. Asselman · Ferita assente à l'ultima partita 24/10/2026

Rilevatu u 23/10/2026 ; a lista ufficiale esce cù a cumpusizione, un'ora nanzu à a partita.

Signalatu da un solu media, da cunfirmà : D. Look (Indispunibilità, The Guardian)

Assenti à a partita precedente, micca per forza per quessa : D. Bouah (Carta rossa)

Willem II

  • Ferita A. Culum · Pede assente à l'ultima partita 24/10/2026
  • Ferita A. Lachkar · Inguine assente à l'ultima partita 24/10/2026
  • Ferita J. Hoogma · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026
  • Ferita T. Didillon Hodl · Ischiucrurali assente à l'ultima partita 24/10/2026
  • Ferita W. van der Steen · Inactive assente à l'ultima partita 24/10/2026

Rilevatu u 23/10/2026 ; a lista ufficiale esce cù a cumpusizione, un'ora nanzu à a partita.

Arbitru
Chì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).

Risicu disciplinariu
Chì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Falli aspettati : 10,8 per Cambuur, 9,9 per Willem II · Carte gialle aspettate : 2,8 · Fora di ghjocu aspettati : 4,7

Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.

I più esposti à una carta gialla

GhjucatoreSquadraFalli / 90 minGialle / 90 minRisicu
D. BouahDevid Eugene Bouah
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cambuur70010—3 16,6
2025-26Carrarese1001—06,7
2024-25Carrarese273017—36,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Cambuur1,640,4127 %

Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : Iwan HenstraIwan Henstra

StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-277103—16,1
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24100——06,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), S. BouhoudaneSami Bouhoudane
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-279014—16,4

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), F. KvamFabian Kvam
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-277104—06,0
2025-267206—16,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), D. HaenDevin Haen
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Willem II9307—06,8
2025-26Willem II2102—07,1
2024-25Feyenoord000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita)

Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.

Marcatori probabili
Chì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Cambuur

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
10 R. El ArguiouiRafik El Arguioui
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cambuur9409—17,1
2025-26Utrecht000——0—
2024-25Utrecht000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

24 %400,4585 %
11 I. HamacheIlyes Hamache
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cambuur9413—07,2
2025-26Amiens2101—07,2
2025-26Schalke 04000——0—
2024-25Schalke 0417004—06,6
2024-25Valenciennes000——0—
2023-24Valenciennes282111—16,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

20 %410,5577 %
13 N. BinderNicolas Binder
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cambuur7325—07,3
2025-26Cambuur100——06,7
2024-25A. Klagenfurt263114—06,7
2023-24A. Klagenfurt12127—16,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

9 %320,7838 %
29 Iwan HenstraIwan Henstra
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-277103—16,1
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24100——06,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

5 %100,2446 %
15 F. KvamFabian Kvam
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-277104—06,0
2025-267206—16,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

4 %100,2646 %

Willem II

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
9 D. HaenDevin Haen
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Willem II9307—06,8
2025-26Willem II2102—07,1
2024-25Feyenoord000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

20 %300,3385 %
19 Uriel van AalstUriël van Aalst
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-279225—16,7
2025-262012—07,0
2024-251001—06,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

13 %220,2385 %
7 J. SloryJaden Fernando Slory
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Willem II9106—16,6
2025-26Go Ahead Eagles2003—06,4
2025-26Feyenoord100——06,9
2024-25Feyenoord0002—07,2
2023-24Feyenoord000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

7 %100,1285 %
52 T. VilhenaTonny Emílio Trindade de Vilhena
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Willem II6105—16,8
2025-26Panathinaikos100——1—
2024-25Alanyaspor142118—26,9
2024-25Panathinaikos000——0—
2023-24Panathinaikos211017—46,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

4 %100,2454 %

Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.

Cumpusizioni probabili
Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Cambuur — 4-3-3

Allenatore : Johan Plat dapoi 01/08/2026 · rilevatu u 23/10/2026

Thijs Jansen Cambuur · 2026-27 : 9 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,0 Cambuur · 2025-26 : 38 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,3 Cambuur · 2024-25 : 37 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Feyenoord · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Feyenoord · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 1 T. JansenIsmaël Baouf Cambuur · 2026-27 : 9 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Cambuur · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,2 Anderlecht · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Anderlecht · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 4 I. BaoufMorgan Costarelli Cambuur · 2026-27 : 9 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,5 Lille · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Lille · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 28 M. CostarelliBilly van Duijl Cambuur · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 2 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 AZ Alkmaar · 2026-27 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) AZ Alkmaar · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 AZ Alkmaar · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Volendam · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 14 B. van DuijlDevid Eugene Bouah Cambuur · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,6 Carrarese · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Carrarese · 2024-25 : 27 partite, 3 gol(i), 0 passata(e), 17 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,7 2 D. BouahNicky Souren 2026-27 : 9 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 2024-25 : 35 partite, 0 gol(i), 2 passata(e), 24 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 8 N. SourenRafik El Arguioui Cambuur · 2026-27 : 9 partite, 4 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,1 Utrecht · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Utrecht · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 10 R. El ArguiouiIlyes Hamache Cambuur · 2026-27 : 9 partite, 4 gol(i), 1 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,2 Amiens · 2025-26 : 2 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,2 Schalke 04 · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Schalke 04 · 2024-25 : 17 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Valenciennes · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Valenciennes · 2023-24 : 28 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,6 11 I. HamacheSami Bouhoudane 2026-27 : 9 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,4 7 S. BouhoudaneIwan Henstra 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,1 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 2023-24 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,2 29 I. HenstraFabian Kvam 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,0 2025-26 : 7 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 15 F. Kvam
Thijs Jansen
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cambuur9001—17,0
2025-26Cambuur38012—17,3
2024-25Cambuur3700——07,0
2024-25Feyenoord—00————
2023-24Feyenoord—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ismaël Baouf
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cambuur90012—16,9
2025-26Cambuur100——06,2
2024-25Anderlecht—00————
2023-24Anderlecht—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Morgan Costarelli
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cambuur9008—16,5
2025-26Lille000——0—
2024-25Lille000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Billy van Duijl
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cambuur6025—07,0
2026-27AZ Alkmaar000——0—
2025-26AZ Alkmaar2002—06,6
2024-25AZ Alkmaar—00————
2023-24Volendam000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Devid Eugene Bouah
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cambuur70010—3 16,6
2025-26Carrarese1001—06,7
2024-25Carrarese273017—36,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Nicky Souren
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-279018—26,8
2025-26100——06,5
2024-25350224—26,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Rafik El Arguioui
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cambuur9409—17,1
2025-26Utrecht000——0—
2024-25Utrecht000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ilyes Hamache
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cambuur9413—07,2
2025-26Amiens2101—07,2
2025-26Schalke 04000——0—
2024-25Schalke 0417004—06,6
2024-25Valenciennes000——0—
2023-24Valenciennes282111—16,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Sami Bouhoudane
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-279014—16,4

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Iwan Henstra
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-277103—16,1
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24100——06,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Fabian Kvam
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-277104—06,0
2025-267206—16,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.

Willem II — 4-3-3

Allenatore : John Stegeman dapoi 01/08/2025 · rilevatu u 23/10/2026

Maxime René Delanghe Willem II · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Cercle Brugge · 2025-26 : 18 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Cercle Brugge · 2024-25 : 36 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,8 Cercle Brugge · 2023-24 : 36 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,8 26 M. DelangheFinn Stam Willem II · 2026-27 : 9 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,5 Willem II · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,3 Groningen · 2024-25 : 19 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,6 AZ Alkmaar · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) AZ Alkmaar · 2023-24 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 3 F. StamNathan Tjoe-A-On Willem II · 2026-27 : 9 partite, 0 gol(i), 2 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,5 Willem II · 2025-26 : 2 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,2 Swansea City AFC · 2024-25 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Heerenveen · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Heerenveen · 2023-24 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 Swansea · 2023-24 : 2 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Swansea City AFC · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Excelsior · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 24 N. Tjoe-A-OnHidde Willem ter Avest Willem II · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Utrecht · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Utrecht · 2023-24 : 29 partite, 0 gol(i), 2 passata(e), 32 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,0 5 H. ter AvestMaxim Dekker Willem II · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 AZ Alkmaar · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 AZ Alkmaar · 2024-25 : 30 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,5 AZ Alkmaar · 2023-24 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 23 M. DekkerUriël van Aalst 2026-27 : 9 partite, 2 gol(i), 2 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 2024-25 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 19 U. van AalstJaden Fernando Slory Willem II · 2026-27 : 9 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,6 Go Ahead Eagles · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,4 Feyenoord · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Feyenoord · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,2 Feyenoord · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 7 J. SloryCalvin Twigt Willem II · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Go Ahead Eagles · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Willem II · 2025-26 : 17 partite, 2 gol(i), 2 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,3 Go Ahead Eagles · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Go Ahead Eagles · 2024-25 : 26 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 Volendam · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Volendam · 2023-24 : 26 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 34 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,9 6 C. TwigtDevin Haen Willem II · 2026-27 : 9 partite, 3 gol(i), 0 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Willem II · 2025-26 : 2 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 Feyenoord · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 9 D. HaenEser Gürbüz Willem II · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Heerenveen · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Heerenveen · 2024-25 : 16 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 50 E. GürbüzThomas Jacco Verheydt Willem II · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 Willem II · 2025-26 : 27 partite, 10 gol(i), 3 passata(e), 37 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,9 Corum · 2024-25 : 31 partite, 5 gol(i), 1 passata(e), 16 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 6,9 Corum · 2023-24 : 30 partite, 12 gol(i), 1 passata(e), 21 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 6,8 28 T. Verheydt
Maxime René Delanghe
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Willem II6000—06,7
2025-26Cercle Brugge18001—16,9
2024-25Cercle Brugge36001—1 16,8
2023-24Cercle Brugge36001—1 16,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Finn Stam
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Willem II9004—16,5
2025-26Willem II2001—07,3
2024-25Groningen190110—36,6
2024-25AZ Alkmaar—00————
2023-24AZ Alkmaar1003—06,3

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Nathan Tjoe-A-On
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Willem II9029—26,5
2025-26Willem II2103—17,2
2024-25Swansea City AFC100——06,7
2024-25Heerenveen—00————
2023-24Heerenveen4001—06,3
2023-24Swansea210——0—
2023-24Swansea City AFC000——0—
2023-24Excelsior0001—06,3

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Hidde Willem ter Avest
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Willem II80110—06,5
2024-25Utrecht—00————
2023-24Utrecht290232—27,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Maxim Dekker
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Willem II6002—06,5
2025-26AZ Alkmaar1001—06,7
2024-25AZ Alkmaar30004—1 16,5
2023-24AZ Alkmaar5001—06,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Uriël van Aalst
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-279225—16,7
2025-262012—07,0
2024-251001—06,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Jaden Fernando Slory
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Willem II9106—16,6
2025-26Go Ahead Eagles2003—06,4
2025-26Feyenoord100——06,9
2024-25Feyenoord0002—07,2
2023-24Feyenoord000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Calvin Twigt
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Willem II6016—06,9
2026-27Go Ahead Eagles200——06,7
2025-26Willem II172218—37,3
2025-26Go Ahead Eagles2001—06,9
2024-25Go Ahead Eagles26007—26,8
2024-25Volendam—00————
2023-24Volendam262 (1 rig.)034—46,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Devin Haen
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Willem II9307—06,8
2025-26Willem II2102—07,1
2024-25Feyenoord000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Eser Gürbüz
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Willem II8006—06,6
2025-26Heerenveen2002—06,7
2024-25Heerenveen16214—06,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Thomas Jacco Verheydt
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Willem II7102—16,8
2025-26Willem II2710 (1 rig.)337—36,9
2024-25Corum315116—66,9
2023-24Corum3012121—56,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.

Faccia à faccia
Chì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2vittoria(e) Cambuur
2patta(e)
2vittoria(e) Willem II
3,5gol per partita

6 scontru(i) : Cambuur 12 reta(e), Willem II 9 · e duie squadre marcanu in 83 % di i casi · più di 2,5 gol in 67 % · 2,0 gialla(e) è 0,0 rossa(e) per partita (1 scheda(e)) · arbitri : Dennis Higler

Marcatori di sti duelli : Nicolas Binder Cambuur, 2 · Anass Zarrouk Willem II, 1 · Ilyes Hamache Cambuur, 1 · Ismaël Baouf Cambuur, 1 · Jason Ceka Cambuur, 1 · Rafik El Arguioui Cambuur, 1

DataPartitaRisultatuVincitore
24/10/2026Willem II – Cambuur Eredivisie ♂1 – 6Cambuur
11/05/2022Cambuur – Willem II Eredivisie ♂1 – 1patta
10/12/2021Willem II – Cambuur Eredivisie ♂1 – 3Cambuur
21/04/2016Cambuur – Willem II Eredivisie ♂1 – 1patta
06/12/2015Willem II – Cambuur Eredivisie ♂3 – 0Willem II
17/05/2015Cambuur – Willem II Eredivisie ♂1 – 2Willem II

Da a più recente à a più anziana.

Tutta a storia Cambuur – Willem II →

Diffusione TV
Chì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Pologne · diritti di a stagione : Polsat Sports canale di a partita micca ancu annunziatu
Relevé sur eredivisie.com le 29/09/2026.

Altrove in EuropaCanale
Pays-Bas paese di a cumpetizioneESPN o NOS diritti di a stagione
AllemagneSport Digital diritti di a stagione
AutricheSport Digital diritti di a stagione
BelgiquePlaySports o Sporza diritti di a stagione
Canada (Québec)Rogers diritti di a stagione
EspagneDAZN diritti di a stagione
États-Unis (New York)ESPN diritti di a stagione
FranceDAZN diritti di a stagione
GrèceNova diritti di a stagione
GuadeloupeESPN diritti di a stagione
IrlandePremier Sports o Thriller TV diritti di a stagione
ItalieMola TV diritti di a stagione
La RéunionESPN Africa diritti di a stagione
MarocDubai Sports diritti di a stagione
PortugalDAZN diritti di a stagione
SénégalESPN Africa diritti di a stagione
SuisseSport Digital diritti di a stagione
TunisieDubai Sports diritti di a stagione
TurquieSaran (TiviBu) diritti di a stagione
Nisunu sistema ùn guarantisce un guadagnu · pruibitu à i minori di 18 anni · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13