Eredivisie ♂ · niedz. 14 mar 2027 · 16:00
Excelsior – Nijmegen
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Excelsior : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Excelsior : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Nijmegen : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Nijmegen : 23/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Excelsior NDDDD od najstarszego do najnowszego
| 19/09/2026 | wyj. | Ajax Eredivisie ♂ | 2 – 2 | N |
| 11/10/2026 | dom. | Groningen Eredivisie ♂ | 1 – 5 | D |
| 16/10/2026 | wyj. | Heerenveen Eredivisie ♂ | 0 – 4 | D |
| 25/10/2026 | wyj. | For Sittard Eredivisie ♂ | 0 – 1 | D |
| 01/11/2026 | dom. | Twente Eredivisie ♂ | 0 – 9 | D |
Nijmegen NNNND od najstarszego do najnowszego
| 20/09/2026 | dom. | Go Ahead Eagles Eredivisie ♂ | 1 – 1 | N |
| 10/10/2026 | wyj. | Ajax Eredivisie ♂ | 1 – 1 | N |
| 18/10/2026 | dom. | For Sittard Eredivisie ♂ | 2 – 2 | N |
| 25/10/2026 | dom. | Groningen Eredivisie ♂ | 2 – 2 | N |
| 31/10/2026 | wyj. | Heerenveen Eredivisie ♂ | 0 – 1 | D |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Excelsior mecze bez zwycięstwa: 7 porażki z rzędu: 4 mecze bez zwycięstwa: 4 na wyjeździe mecze bez gola: 3 porażki z rzędu: 3 u siebie
po porażce 0-9 z Twente · 0 Z, 1 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (3 strzelone, 21 stracone)
Nijmegen mecze bez zwycięstwa: 8 mecze bez zwycięstwa: 6 u siebie mecze bez porażki: 4 u siebie mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe
po porażce 0-1 z Heerenveen · 0 Z, 4 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 7 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Excelsior
Atak · gole na mecz: 1,80 (1,30 u siebie, 2,20 na wyjeździe) · 12,9 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,00 (2,50 u siebie, 1,60 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 12, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 11,3 · spalone na mecz: 0,9 · żółte: 1,10 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · S. van Gassel · obrony: 30, 77% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 7,0
Trener · R. den Uil od 01/06/2024 · prowadzone kluby: 1 od 2024
System: 4-3-3, trois attaquants · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 3-4-3 ×1, 5-4-1 ×1)
Forma (API-Football): WLWWDLDLL
Nijmegen
Atak · gole na mecz: 1,70 (1,40 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 17,8 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 3 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 0-15. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,80 (2,00 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 13, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 11,4 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · G. Crettaz rotacja · obrony: 1, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 6,3
Trener · D. Schreuder od 01/01/2025 · prowadzone kluby: 4 od 2016
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 3-4-1-2 ×2)
Forma (API-Football): LWWLDLDDD
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Excelsior
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Nijmegen
- Kontuzja B. Nuytinck · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja D. Tadic · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja E. Mor · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja P. Sandler · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja Y. Moslih · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Thomas (Zawieszony), A. Tahaui (Off the roster), I. Hansen-Aaroen (Off the roster), M. Bakker (Off the roster)
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 10,7 dla Excelsior, 12,1 dla Nijmegen · Oczekiwane żółte kartki: 2,8 · Oczekiwane spalone: 5,3
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Napastnicy najczęściej na spalonym: B. LinssenBryan Catharina Anna Petronell Linssen M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 4 — 0 6,5 2025-26 4 1 0 5 — 1 6,5 2024-25 17 4 0 16 — 3 6,7 Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 9 3 0 10 — 0 6,8 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Excelsior 9 3 1 1 — 0 6,9 2025-26 Feyenoord 12 1 0 1 — 0 6,7 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Excelsior 7 0 1 9 — 2 6,5 2026-27 Iceland 1 0 0 1 — 0 6,2
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Excelsior
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 I. YegoianIrakli Yegoian
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 20 % | 3 | 5 | 0,34 | 85 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 D. GardenDavid Garden
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 19 % | 3 | 0 | 0,43 | 85 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 A. SlitiAymen Sliti
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 16 % | 3 | 1 | 0,53 | 69 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 R. MeissenRick Meissen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 9 % | 1 | 0 | 0,11 | 85 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 L. HartjesLennard Hartjes
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 9 % | 1 | 0 | 0,11 | 85 % |
Nijmegen
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 Adam TahauiAdam Tahaui
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 21 % | 2 | 0 | 0,49 | 46 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 T. CheryTjaronn Inteff Chefren Chery
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 6 % | 1 | 0 | 0,50 | 30 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30 B. LinssenBryan Catharina Anna Petronell Linssen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 0 | 0 | 0,00 | 30 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Excelsior — 4-3-3
Trener : R. den Uil od 01/06/2024 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Excelsior | 9 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Excelsior | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Nijmegen | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2023-24 | Excelsior | 34 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jan Plug| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Excelsior | 9 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Dordrecht | 14 | 1 | 0 | 13 | — | 2 | 7,1 |
| 2025-26 | Feyenoord | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Casper Ludvig Widell| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 1 | 0 | 8 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 9,0 |
| 2024-25 | 35 | 4 | 1 | 38 | — | 3 | 7,3 |
| 2023-24 | 30 | 1 | 0 | 12 | — | 2 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Simon Janssen| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 3 | 10 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | 13 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Eric Emanuel da Silva Moreira| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Excelsior | 7 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Rio Ave | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Nott'm Forest | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Nott'm Forest | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | St Pauli | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Rick Meissen| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Excelsior | 9 | 1 | 0 | 9 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Excelsior | 33 | 0 | 3 | 25 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Sparta Rotterdam | 20 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Sparta Rotterdam | 22 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Irakli Yegoian| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Excelsior | 9 | 3 (1 z karnych) | 5 | 7 | — | 1 | 7,6 |
| 2026-27 | Georgia | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Excelsior | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Vitesse | 35 | 8 | 5 | 42 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Twente | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lennard Hartjes| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Excelsior | 9 | 1 | 0 | 11 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Excelsior | 21 | 1 | 0 | 15 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Excelsior | 21 | 4 | 2 | 13 | — | 2 | 7,2 |
| 2024-25 | Feyenoord | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Excelsior | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2023-24 | Feyenoord | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
David Garden| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 3 | 0 | 10 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Aymen Sliti| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Excelsior | 9 | 3 | 1 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Feyenoord | 12 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ágúst Orri Þorsteinsson| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Excelsior | 7 | 0 | 1 | 9 | — | 2 | 6,5 |
| 2026-27 | Iceland | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Nijmegen — 4-3-3
Trener : D. Schreuder od 01/01/2025 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nijmegen | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Nijmegen | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Castellon | 42 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Castellon | 39 | 0 | 0 | — | — | 6 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Perr Schuurs| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nijmegen | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,1 |
| 2025-26 | Torino | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Torino | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Torino | 9 | 1 | 0 | 8 | — | 2 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Almugera Raouf Mohammed Kabar| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nijmegen | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,0 |
| 2025-26 | Dortmund | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Dortmund | 17 | 0 | 0 | 2 | — | 2 1 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Deveron Fonville| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nijmegen | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Nijmegen | 5 | 0 | 1 | 3 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Dordrecht | 4 | 0 | 1 | 8 | — | 1 | 7,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tobias Storm| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nijmegen | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 5,8 |
| 2025-26 | Lyngby | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Lyngby | 12 | 0 | 1 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Lyngby | 27 | 0 | 1 | 17 | — | 2 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Darko Nejašmić| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tjaronn Inteff Chefren Chery| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nijmegen | 2 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Nijmegen | 4 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Antwerp | 36 | 12 (2 z karnych) | 6 | 15 | — | 1 | 7,3 |
| 2023-24 | Nijmegen | 15 | 5 | 2 | 2 | — | 0 | 7,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Noé Lebreton| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nijmegen | 2 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,2 |
| 2025-26 | Nijmegen | 5 | 2 | 2 | 5 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Caen | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Caen | 32 | 4 | 1 | 62 | — | 7 | 6,8 |
| 2023-24 | Caen | 27 | 0 | 2 | 39 | — | 5 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Adam Tahaui| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nijmegen | 7 | 2 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Vitesse | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Vitesse | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Bryan Catharina Anna Petronell Linssen| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | 4 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | 17 | 4 | 0 | 16 | — | 3 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ayodele Thomas| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Excelsior 6, Nijmegen 18 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 83 % · żółte: 2,3, czerwone: 0,3 na mecz (raporty: 4) · sędziowie: Erwin Blank, A. Bos, D. Makkelie
Strzelcy w tych meczach : T. Chery Nijmegen, 3 · B. Linssen Nijmegen, 2 · K. Ogawa Nijmegen, 2 · A. Tahaui Nijmegen, 1 · B. Onal Nijmegen, 1 · D. Garden Excelsior, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 08/09/2026 | Nijmegen – Excelsior Eredivisie ♂ | 2 – 2 | remis |
| 04/04/2026 | Excelsior – Nijmegen Eredivisie ♂ | 0 – 2 | Nijmegen |
| 09/08/2025 | Nijmegen – Excelsior Eredivisie ♂ | 5 – 0 | Nijmegen |
| 06/05/2024 | Excelsior – Nijmegen Eredivisie ♂ | 0 – 3 | Nijmegen |
| 13/08/2023 | Nijmegen – Excelsior Eredivisie ♂ | 3 – 4 | Excelsior |
| 19/02/2023 | Excelsior – Nijmegen Eredivisie ♂ | 0 – 3 | Nijmegen |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Excelsior – Nijmegen →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Portugal · prawa na sezon: DAZN kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur eredivisie.com le 29/09/2026.
| Reszta Europy | Kanał |
|---|---|
| Pays-Bas kraj rozgrywek | ESPN lub NOS prawa na sezon |
| Allemagne | Sport Digital prawa na sezon |
| Autriche | Sport Digital prawa na sezon |
| Belgique | PlaySports lub Sporza prawa na sezon |
| Canada (Québec) | Rogers prawa na sezon |
| Espagne | DAZN prawa na sezon |
| États-Unis (New York) | ESPN prawa na sezon |
| France | DAZN prawa na sezon |
| Grèce | Nova prawa na sezon |
| Guadeloupe | ESPN prawa na sezon |
| Irlande | Premier Sports lub Thriller TV prawa na sezon |
| Italie | Mola TV prawa na sezon |
| La Réunion | ESPN Africa prawa na sezon |
| Maroc | Dubai Sports prawa na sezon |
| Pologne | Polsat Sports prawa na sezon |
| Sénégal | ESPN Africa prawa na sezon |
| Suisse | Sport Digital prawa na sezon |
| Tunisie | Dubai Sports prawa na sezon |
| Turquie | Saran (TiviBu) prawa na sezon |