AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Primeira Liga ♂ · pt. 27 lis 2026 · 21:15

Maritimo – Nacional

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

36 %1 — Maritimo
27 %Remis
37 %2 — Nacional

Oczekiwany wynik 0 – 1 (10 %) · oczekiwane gole 1,21 – 1,51

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: bez remisu · pewność niska
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Nacional wygrałaby około 4, a pozostałych 6 nie.

Źródło: modèle + Elo (sans cotes) · obliczono 06/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Maritimo NDDDD od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Gil Vicente Primeira Liga ♂1 – 1N
10/10/2026dom.Porto Primeira Liga ♂1 – 2D
23/10/2026wyj.Vitória SC Primeira Liga ♂0 – 5D
23/10/2026wyj.Guimaraes Primeira Liga ♂0 – 5D
01/11/2026dom.Santa Clara Primeira Liga ♂0 – 2D

Nacional DDDVD od najstarszego do najnowszego

12/09/2026dom.Alverca Primeira Liga ♂1 – 3D
19/09/2026dom.Famalicao Primeira Liga ♂0 – 4D
11/10/2026wyj.Rio Ave Primeira Liga ♂2 – 3D
25/10/2026dom.Sp Braga Primeira Liga ♂1 – 0V
01/11/2026wyj.Arouca Primeira Liga ♂0 – 1D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Maritimo mecze bez zwycięstwa: 9 mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe porażki z rzędu: 4 mecze bez zwycięstwa: 4 u siebie mecze bez gola: 3 porażki z rzędu: 3 u siebie
po porażce 0-2 z Santa Clara · 0 Z, 1 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (2 strzelone, 15 stracone)

Nacional mecze bez zwycięstwa: 8 na wyjeździe porażki z rzędu: 6 na wyjeździe
po porażce 0-1 z Arouca · 1 Z, 0 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 11 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Maritimo

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 10,0 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 13% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,80 (1,80 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 14, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 14,9 · spalone na mecz: 1,1 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 9)

Bramkarz · Alfonso Pastor · obrony: 21, 66% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,83 · ocena 5,6

Trener · Mitchell van der Gaag od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×2)

Forma (API-Football): WWDLLLDL

Nacional

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,30 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 12,2 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 38% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,30 (2,50 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 11, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 12,9 · spalone na mecz: 0,9 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 15)

Bramkarz · Renato Bellucci · obrony: 29, 66% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,88 · ocena 6,8

Trener · Alexandre Santos od 01/09/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-2-3-1 ×2, 3-4-3 ×1)

Forma (API-Football): DWLLLLLL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Maritimo

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nacional

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 13,9 dla Maritimo, 10,3 dla Nacional · Oczekiwane żółte kartki: 3,8 · Oczekiwane spalone: 4,0

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
Igor JuliãoIgor de Carvalho Julião
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo80016—46,3
2026-27CS Marítimo70012—36,3
2025-26Maritimo100011—1 16,7
2025-26CS Marítimo100011—1 16,7
2024-25CS Marítimo4006—26,7
2024-25Maritimo4006—26,7
2023-24Maritimo2320——6 1—
2023-24CS Marítimo2320——6 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maritimo1,670,3828 %
Rodrigo AndradeRodrigo Marcos Rodrigues Andrade
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo80018—26,5
2026-27CS Marítimo70017—26,5
2025-26CS Marítimo4001—06,8
2025-26Maritimo4001—06,8
2024-25CS Marítimo1002—16,3
2024-25Maritimo1002—16,3
2023-24Maritimo000——0—
2023-24CS Marítimo000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maritimo2,070,2526 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Adrián ButzkeAdrián Butzke Benavides

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81 (1 z karnych)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 z karnych)09—16,8
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2025-26Maritimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Pablo RuanPablo Ruan Messias Cardozo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277109—06,9
2025-26230010—4 16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), M. JensenMarkus Gustav Jensen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nacional6003—15,8
2026-27Sonderjyske2101—07,6
2026-27FC Midtjylland2104—07,8
2026-27Brentford000——0—
2025-26Sonderjyske294 (3 z karnych)019—37,1
2025-26Vejle10006—06,5
2025-26Brentford311——07,5
2025-26Odense100——06,2
2024-25Lyngby281318—57,1
2024-25Sonderjyske281318—57,1
2024-25Brentford24027—26,8
2024-25Odense2414——1—
2023-24Brentford323328—56,9
2023-24Lyngby232320—47,0
2023-24Odense21007—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), S. GavrielStavros Gavriel
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nacional8002—06,5
2026-27Cyprus100——0—
2025-26Waregem22117—06,7
2025-26Zulte Waregem22117—06,7
2024-25Waregem267614—27,2
2024-25Zulte Waregem267614—27,2
2023-24Zulte Waregem200——0—
2023-24Waregem200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Maritimo

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
17 Adrián ButzkeAdrián Butzke Benavides
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81 (1 z karnych)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 z karnych)09—16,8
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2025-26Maritimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %100,1477 %
14 Raphael GuzzoRaphael Gregório Guzzo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81013—36,7
2026-27CS Marítimo71012—36,7
2025-26Maritimo111113—37,0
2025-26CS Marítimo111113—37,0
2024-25Chaves—00————
2023-24Chaves172017—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,1377 %
10 Martín TejónMartín Tejón Fauli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81110—07,0
2026-27CS Marítimo7118—07,0
2025-26CS Marítimo131231—1 16,8
2025-26Maritimo131231—1 16,8
2024-25Valencia4001—06,5
2023-24Valencia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %110,1377 %
44 Romain CorreiaRomain Rodrigues Correia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo8105—06,8
2026-27CS Marítimo7104—06,9
2025-26CS Marítimo11009—56,8
2025-26Maritimo11009—56,8
2024-25CS Marítimo400——06,8
2024-25Maritimo400——06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,1377 %
23 Paulo HenriquePaulo Henrique Rodrigues Cabral
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo8108—06,4
2026-27CS Marítimo7108—06,5
2025-26Maritimo121020—47,2
2025-26CS Marítimo121020—47,2
2024-25Radomiak Radom193130—77,2
2024-25Santa Clara000——0—
2023-24Santa Clara3120——4 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,1377 %

Nacional

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
99 Pablo RuanPablo Ruan Messias Cardozo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277109—06,9
2025-26230010—4 16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,1857 %
8 Miguel BaezaMiguel Baeza Pérez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nacional8102—06,8
2025-26Nacional141013—16,5
2024-25Celta—00————
2024-25Mirandes—00————
2024-25Nacional000——0—
2023-24Mirandes000——0—
2023-24Celta000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,1665 %
38 Zé VitorJosé Vitor Lima Cardoso
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278108—16,7
2025-26304159—10 27,0
2024-25312038—12 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,1372 %
52 Wesley GasolinaWesley David de Oliveira Andrade
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277103—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,1857 %
34 Léo SantosLeonardo Rodrigues dos Santos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275116—07,2
2025-26313238—126,8
2024-25000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %110,2250 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Maritimo — 4-2-3-1

Trener : Mitchell van der Gaag od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Francisco Barbosa Vieites Maritimo · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 CS Marítimo · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Leicester · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Betis · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Betis · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 30 F. VieitesPaulo Henrique Rodrigues Cabral Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Maritimo · 2025-26: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 CS Marítimo · 2025-26: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Radomiak Radom · 2024-25: mecze 19, gole 3, asysty 1, faule 30, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,2 Santa Clara · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Santa Clara · 2023-24: mecze 31, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1 23 P. HenriqueRomain Rodrigues Correia Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 CS Marítimo · 2025-26: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Maritimo · 2025-26: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 CS Marítimo · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Maritimo · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 44 R. CorreiaIgor de Carvalho Julião Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,3 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,3 Maritimo · 2025-26: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,7 CS Marítimo · 2025-26: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,7 CS Marítimo · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Maritimo · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Maritimo · 2023-24: mecze 23, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1 CS Marítimo · 2023-24: mecze 23, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1 2 I. JuliãoGábor Sándor Szalai Maritimo · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 CS Marítimo · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Lausanne · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lausanne · 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 22 G. SzalaiRaphael Gregório Guzzo Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Maritimo · 2025-26: mecze 11, gole 1, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 CS Marítimo · 2025-26: mecze 11, gole 1, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Chaves · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Chaves · 2023-24: mecze 17, gole 2, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 14 R. GuzzoMartín Tejón Fauli Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 CS Marítimo · 2025-26: mecze 13, gole 1, asysty 2, faule 31, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,8 Maritimo · 2025-26: mecze 13, gole 1, asysty 2, faule 31, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,8 Valencia · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Valencia · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 M. TejónRodrigo Marcos Rodrigues Andrade Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 CS Marítimo · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Maritimo · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 CS Marítimo · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Maritimo · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Maritimo · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 CS Marítimo · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 R. AndradeMaxime Dominguez Maritimo · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 CS Marítimo · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Cracovia · 2025-26: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Cracovia Krakow · 2025-26: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Gil Vicente · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Gil Vicente · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 M. DominguezVladan Danilović Maritimo · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,9 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 CS Marítimo · 2025-26: mecze 13, gole 1, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Maritimo · 2025-26: mecze 13, gole 1, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 CS Marítimo · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Maritimo · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Nacional · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nacional · 2023-24: mecze 31, gole 6, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 9 18 V. DanilovićAdrián Butzke Benavides Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 CS Marítimo · 2025-26: mecze 11, gole 5, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Maritimo · 2025-26: mecze 11, gole 5, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Mirandes · 2024-25: mecze 15, gole 1, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Nacional · 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Vitória SC · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Vitória SC · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 17 A. Butzke
Francisco Barbosa Vieites
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo2000—07,2
2026-27CS Marítimo1000—06,7
2025-26Leicester000——0—
2024-25Betis400——06,9
2023-24Betis000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Paulo Henrique Rodrigues Cabral
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo8108—06,4
2026-27CS Marítimo7108—06,5
2025-26Maritimo121020—47,2
2025-26CS Marítimo121020—47,2
2024-25Radomiak Radom193130—77,2
2024-25Santa Clara000——0—
2023-24Santa Clara3120——4 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Romain Rodrigues Correia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo8105—06,8
2026-27CS Marítimo7104—06,9
2025-26CS Marítimo11009—56,8
2025-26Maritimo11009—56,8
2024-25CS Marítimo400——06,8
2024-25Maritimo400——06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Igor de Carvalho Julião
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo80016—46,3
2026-27CS Marítimo70012—36,3
2025-26Maritimo100011—1 16,7
2025-26CS Marítimo100011—1 16,7
2024-25CS Marítimo4006—26,7
2024-25Maritimo4006—26,7
2023-24Maritimo2320——6 1—
2023-24CS Marítimo2320——6 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gábor Sándor Szalai
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo4102—06,7
2026-27CS Marítimo3002—06,4
2024-25Lausanne000——0—
2023-24Lausanne140017—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Raphael Gregório Guzzo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81013—36,7
2026-27CS Marítimo71012—36,7
2025-26Maritimo111113—37,0
2025-26CS Marítimo111113—37,0
2024-25Chaves—00————
2023-24Chaves172017—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Martín Tejón Fauli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81110—07,0
2026-27CS Marítimo7118—07,0
2025-26CS Marítimo131231—1 16,8
2025-26Maritimo131231—1 16,8
2024-25Valencia4001—06,5
2023-24Valencia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rodrigo Marcos Rodrigues Andrade
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo80018—26,5
2026-27CS Marítimo70017—26,5
2025-26CS Marítimo4001—06,8
2025-26Maritimo4001—06,8
2024-25CS Marítimo1002—16,3
2024-25Maritimo1002—16,3
2023-24Maritimo000——0—
2023-24CS Marítimo000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maxime Dominguez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo5016—16,6
2026-27CS Marítimo4004—16,5
2025-26Cracovia12009—06,6
2025-26Cracovia Krakow12009—06,6
2024-25Gil Vicente400——07,2
2023-24Gil Vicente000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vladan Danilović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo7009—15,9
2026-27CS Marítimo7009—16,8
2025-26CS Marítimo131 (1 z karnych)016—06,9
2025-26Maritimo131 (1 z karnych)016—06,9
2024-25CS Marítimo5008—07,0
2024-25Maritimo5008—07,0
2024-25Nacional000——0—
2023-24Nacional3160——9—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adrián Butzke Benavides
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81 (1 z karnych)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 z karnych)09—16,8
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2025-26Maritimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (23/10/2026) zachowanych.

Nacional — 4-3-3

Trener : Alexandre Santos od 01/09/2026 · odczyt z 23/10/2026

Renato Bellucci Marin Nacional · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Paris SG · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 R. BellucciJosé Vitor Lima Cardoso 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 2025-26: mecze 30, gole 4, asysty 1, faule 59, spalone —, żółte kartki 10, czerwone: 2, ocena 7,0 2024-25: mecze 31, gole 2, asysty 0, faule 38, spalone —, żółte kartki 12, czerwone: 1, ocena 6,9 38 Z. VitorWesley David de Oliveira Andrade 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 52 W. GasolinaLeonardo Rodrigues dos Santos 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 31, gole 3, asysty 2, faule 38, spalone —, żółte kartki 12, ocena 6,8 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 34 L. SantosWilliams Kokolo Nacional · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 Hannover · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hannover · 2025-26: mecze 13, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Laval · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Laval · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 21 W. KokoloMiguel Baeza Pérez Nacional · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Nacional · 2025-26: mecze 14, gole 1, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Celta · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mirandes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nacional · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mirandes · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celta · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 M. BaezaMatheus dos Santos Dias 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 2025-26: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 48, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 6,8 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 1, faule 41, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 6 M. DiasDaniel de Melo Araujo Júnior 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 2025-26: mecze 17, gole 0, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 10 D. JúniorPablo Ruan Messias Cardozo 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,6 99 P. RuanMarkus Gustav Jensen Nacional · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,8 Sonderjyske · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 FC Midtjylland · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 Brentford · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sonderjyske · 2025-26: mecze 29, gole 4, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Vejle · 2025-26: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Brentford · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Odense · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Lyngby · 2024-25: mecze 28, gole 1, asysty 3, faule 18, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Sonderjyske · 2024-25: mecze 28, gole 1, asysty 3, faule 18, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Brentford · 2024-25: mecze 24, gole 0, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Odense · 2024-25: mecze 24, gole 1, asysty 4, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Brentford · 2023-24: mecze 32, gole 3, asysty 3, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Lyngby · 2023-24: mecze 23, gole 2, asysty 3, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Odense · 2023-24: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 7 M. JensenStavros Gavriel Nacional · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Cyprus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Waregem · 2025-26: mecze 22, gole 1, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Zulte Waregem · 2025-26: mecze 22, gole 1, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Waregem · 2024-25: mecze 26, gole 7, asysty 6, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Zulte Waregem · 2024-25: mecze 26, gole 7, asysty 6, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Zulte Waregem · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Waregem · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 S. Gavriel
Renato Bellucci Marin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nacional8000—06,8
2025-26Paris SG100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

José Vitor Lima Cardoso
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278108—16,7
2025-26304159—10 27,0
2024-25312038—12 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Wesley David de Oliveira Andrade
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277103—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Leonardo Rodrigues dos Santos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275116—07,2
2025-26313238—126,8
2024-25000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Williams Kokolo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nacional6017—26,4
2026-27Hannover000——0—
2025-26Hannover13017—16,6
2025-26Laval3012—06,6
2024-25Laval341229—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Miguel Baeza Pérez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nacional8102—06,8
2025-26Nacional141013—16,5
2024-25Celta—00————
2024-25Mirandes—00————
2024-25Nacional000——0—
2023-24Mirandes000——0—
2023-24Celta000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matheus dos Santos Dias
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2770010—26,4
2025-26310148—7 16,8
2024-25260141—76,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daniel de Melo Araujo Júnior
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277011—16,9
2025-26170115—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pablo Ruan Messias Cardozo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277109—06,9
2025-26230010—4 16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Markus Gustav Jensen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nacional6003—15,8
2026-27Sonderjyske2101—07,6
2026-27FC Midtjylland2104—07,8
2026-27Brentford000——0—
2025-26Sonderjyske294 (3 z karnych)019—37,1
2025-26Vejle10006—06,5
2025-26Brentford311——07,5
2025-26Odense100——06,2
2024-25Lyngby281318—57,1
2024-25Sonderjyske281318—57,1
2024-25Brentford24027—26,8
2024-25Odense2414——1—
2023-24Brentford323328—56,9
2023-24Lyngby232320—47,0
2023-24Odense21007—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stavros Gavriel
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nacional8002—06,5
2026-27Cyprus100——0—
2025-26Waregem22117—06,7
2025-26Zulte Waregem22117—06,7
2024-25Waregem267614—27,2
2024-25Zulte Waregem267614—27,2
2023-24Zulte Waregem200——0—
2023-24Waregem200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Maritimo
2remis(y)
2zwycięstwa Nacional
1,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Maritimo 5, Nacional 6 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 %

DataMeczWynikZwycięzca
12/03/2021Nacional – Maritimo Primeira Liga ♂1 – 2Maritimo
31/10/2020Maritimo – Nacional Primeira Liga ♂0 – 0remis
31/03/2019Maritimo – Nacional Primeira Liga ♂3 – 2Maritimo
10/11/2018Nacional – Maritimo Primeira Liga ♂1 – 0Nacional
20/02/2017Maritimo – Nacional Primeira Liga ♂0 – 0remis
16/09/2016Nacional – Maritimo Primeira Liga ♂2 – 0Nacional

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Maritimo – Nacional →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13