AntosofaU ballò analizatu da u canapè

Primeira Liga ♂ · dum. 14 mar. 2027 · 17:00

Maritimo – Vitória SC

Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà

Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.

Ùn ci hè ancu previsione per sta partita : ghjunghje cù a prossima racolta.

Forma
Chì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Maritimo NDDDD da u più anticu à u più recente

19/09/2026for.Gil Vicente Primeira Liga ♂1 – 1N
10/10/2026cas.Porto Primeira Liga ♂1 – 2D
23/10/2026for.Vitória SC Primeira Liga ♂0 – 5D
23/10/2026for.Guimaraes Primeira Liga ♂0 – 5D
01/11/2026cas.Santa Clara Primeira Liga ♂0 – 2D

Vitória SC NDNDV da u più anticu à u più recente

06/09/2026cas.Casa Pia Primeira Liga ♂0 – 0N
12/09/2026for.Academico Viseu Primeira Liga ♂1 – 2D
20/09/2026cas.Moreirense Primeira Liga ♂1 – 1N
11/10/2026for.Benfica Primeira Liga ♂0 – 2D
23/10/2026cas.Maritimo Primeira Liga ♂5 – 0V

Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.

Serie in corsu
Chì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Maritimo 9 partite senza vittoria 5 partite senza vittoria fora 4 scunfitte di fila 4 partite senza vittoria in casa 3 partite senza marcà 3 scunfitte di fila in casa
esce da una scunfitta 0-2 contr'à Santa Clara · 0 V, 1 P, 4 S in l'ultime 5 partite (2 gol fatti, 15 incassati)

Vitória SC 4 partite senza scunfitta in casa 4 scunfitte di fila fora
esce da una vittoria 5-0 contr'à Maritimo · 1 V, 2 P, 2 S in l'ultime 5 partite (7 gol fatti, 5 incassati)

Paragunà e duie squadre →

Forze in presenza
Chì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Maritimo

Attaccu · 1,10 reta(e) per partita (1,00 in casa, 1,30 fora) · 10,0 tiri per partita, 31 % in u quadru · senza marcà in 13 % di e partite · rigori 1 marcatu(i) · tempu forte : 76-90a minuta

Difesa · 1,80 incassata(e) per partita (1,80 in casa, 1,80 fora) · 13 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 0-15a minuta · 14 gialla(e), 0 rossa(e)

Disciplina · 14,9 fallu(i) per partita · 1,1 fora di ghjocu per partita · 1,90 gialla(e) è 0,00 rossa(e) per partita (fiches de match, 9 partita(e))

Guardianu · Alfonso Pastor · 21 parata(e), 66 % di i tiri in u quadru parati · 1,83 incassata(e) per 90 min · nota 5,6

Allenatore · Mitchell van der Gaag dapoi 01/07/2026 · 1 club allenatu(i) dapoi 2026
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ancu 4-3-3 ×2)

Forma (API-Football) : WWDLLLDL

Vitória SC

Attaccu · 0,60 reta(e) per partita (0,50 in casa, 0,80 fora) · 17,6 tiri per partita, 26 % in u quadru · senza marcà in 50 % di e partite · rigori 0 marcatu(i), 1 mancatu(i) · tempu forte : 61-75a minuta

Difesa · 1,30 incassata(e) per partita (0,50 in casa, 2,00 fora) · 25 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 46-60a minuta · 21 gialla(e), 1 rossa(e)

Disciplina · 15,7 fallu(i) per partita · 1,2 fora di ghjocu per partita · 3,10 gialla(e) è 0,30 rossa(e) per partita (fiches de match, 9 partita(e))

Guardianu · O. Zych · 14 parata(e), 64 % di i tiri in u quadru parati · 1,00 incassata(e) per 90 min · nota 6,6

Allenatore · Tiago Margarido dapoi 01/08/2026 · 4 club allenatu(i) dapoi 2019
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 61e et la 75e minute

Forma (API-Football) : LLWLDLDL

Feriti è squalificati
Chì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Maritimo

Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.

Vitória SC

Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.

Arbitru
Chì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).

Risicu disciplinariu
Chì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Falli aspettati : 13,3 per Maritimo, 14,1 per Vitória SC · Carte gialle aspettate : 4,2 · Fora di ghjocu aspettati : 4,8

Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.

I più esposti à una carta gialla

GhjucatoreSquadraFalli / 90 minGialle / 90 minRisicu
Igor JuliãoIgor de Carvalho Julião
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo80016—46,3
2026-27CS Marítimo70012—36,3
2025-26Maritimo100011—1 16,7
2025-26CS Marítimo100011—1 16,7
2024-25CS Marítimo4006—26,7
2024-25Maritimo4006—26,7
2023-24Maritimo2320——6 1—
2023-24CS Marítimo2320——6 1—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Maritimo1,670,3828 %
Rodrigo AndradeRodrigo Marcos Rodrigues Andrade
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo80018—26,5
2026-27CS Marítimo70017—26,5
2025-26Maritimo4001—06,8
2025-26CS Marítimo4001—06,8
2024-25CS Marítimo1002—16,3
2024-25Maritimo1002—16,3
2023-24Maritimo000——0—
2023-24CS Marítimo000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Maritimo2,070,2526 %
GustavoGustavo da Silva Cunha
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Vitória SC71012—36,8
2025-26Vitória SC224226—36,5
2024-25Vitória SC000——0—
2023-24Nacional34120——6—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Vitória SC1,570,3326 %

Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : O. CamaraOumar Camara

StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Vitória SC8003—16,6
2026-27Angers6013—16,7
2025-26Angers321022—36,8
2025-26Vitória SC294 (1 rig.)116—26,6
2024-25Angers9001—17,0
2023-24Angers4002—06,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), Adrián ButzkeAdrián Butzke Benavides
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo81 (1 rig.)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 rig.)09—16,8
2025-26Maritimo115213—07,0
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), M. DiouriMohamed Bouzaidi Diouri
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo4106—06,7
2026-27CS Marítimo3105—06,8
2025-26Maritimo112 (2 rig.)214—36,8
2025-26CS Marítimo112 (2 rig.)214—36,8
2024-25Eldense121011—16,7
2024-25Cordoba—00————
2023-24Cordoba3660——3—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), B. LimbombeBryan Michael Limbombe Ekango
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo4003—05,1
2026-27CS Marítimo4003—05,1
2025-26Heracles221320—16,6
2024-25Heracles000——0—
2023-24Heracles312025—2 16,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita)

Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.

Marcatori probabili
Chì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Maritimo

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
17 Adrián ButzkeAdrián Butzke Benavides
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo81 (1 rig.)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 rig.)09—16,8
2025-26Maritimo115213—07,0
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

9 %100,1477 %
14 Raphael GuzzoRaphael Gregório Guzzo
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo81013—36,7
2026-27CS Marítimo71012—36,7
2025-26Maritimo111113—37,0
2025-26CS Marítimo111113—37,0
2024-25Chaves—00————
2023-24Chaves172017—56,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

7 %100,1377 %
10 Martín TejónMartín Tejón Fauli
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo81110—07,0
2026-27CS Marítimo7118—07,0
2025-26Maritimo131231—1 16,8
2025-26CS Marítimo131231—1 16,8
2024-25Valencia4001—06,5
2023-24Valencia000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

7 %110,1377 %
44 Romain CorreiaRomain Rodrigues Correia
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo8105—06,8
2026-27CS Marítimo7104—06,9
2025-26Maritimo11009—56,8
2025-26CS Marítimo11009—56,8
2024-25CS Marítimo400——06,8
2024-25Maritimo400——06,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

6 %100,1377 %
23 Paulo HenriquePaulo Henrique Rodrigues Cabral
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo8108—06,4
2026-27CS Marítimo7108—06,5
2025-26Maritimo121020—47,2
2025-26CS Marítimo121020—47,2
2024-25Radomiak Radom193130—77,2
2024-25Santa Clara000——0—
2023-24Santa Clara3120——4 1—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

6 %100,1377 %

Vitória SC

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
11 GustavoGustavo da Silva Cunha
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Vitória SC71012—36,8
2025-26Vitória SC224226—36,5
2024-25Vitória SC000——0—
2023-24Nacional34120——6—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

6 %100,1781 %
20 SamuFábio Samuel Amorim da Silva
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Vitória SC81013—16,9
2026-27St Mirren5123—15,8
2026-27Spain200——0—
2026-27Porto2001—06,4
2025-26Maritimo33001—47,2
2025-26CS Marítimo33001—47,2
2025-26Vitória SC286 (1 rig.)343—46,7
2025-26Porto100——06,7
2024-25Vitória SC312149—37,0
2024-25Porto3019 (4 rig.)335—3 17,2
2024-25CS Marítimo300——0—
2024-25Maritimo300——0—
2024-25Alaves—00————
2024-25Ath Madrid—00————
2024-25Casa Pia000——0—
2023-24Alaves348130—66,7
2023-24Vizela324 (2 rig.)260—77,2
2023-24Vitória SC324 (2 rig.)260—77,2
2023-24Maritimo1500——2—
2023-24CS Marítimo1500——2—
2023-24Granada1101—07,3
2023-24Casa Pia000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

6 %100,1481 %
24 A. NdoyeAlioune Ndoye
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Vitória SC61011—0 16,6
2025-26Vitória SC242120—26,6
2024-25Servette FC156 (1 rig.)010—26,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

5 %100,2262 %
8 Gonçalo NogueiraGonçalo Teixeira Nogueira
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Vitória SC8109—26,8
2025-26Vitória SC220332—26,8
2025-26Guimaraes200——1—
2024-25Vitória SC000——0—
2023-24Guimaraes210——1 1—
2023-24Vitória SC000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

4 %100,1972 %

Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.

Cumpusizioni probabili
Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Maritimo — 4-3-3

Allenatore : Mitchell van der Gaag dapoi 01/07/2026 · rilevatu u 23/10/2026

Alfonso Pastor Vacas Maritimo · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 5,6 CS Marítimo · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 5,6 Maritimo · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) CS Marítimo · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Levante · 2025-26 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Rio Ave · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Levante · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Levante · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Sevilla · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 13 A. PastorPaulo Henrique Rodrigues Cabral Maritimo · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,4 CS Marítimo · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Maritimo · 2025-26 : 12 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 20 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,2 CS Marítimo · 2025-26 : 12 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 20 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,2 Radomiak Radom · 2024-25 : 19 partite, 3 gol(i), 1 passata(e), 30 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 7,2 Santa Clara · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Santa Clara · 2023-24 : 31 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), 1 rossa(e) 23 P. HenriqueRomain Rodrigues Correia Maritimo · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 CS Marítimo · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Maritimo · 2025-26 : 11 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 6,8 CS Marítimo · 2025-26 : 11 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 6,8 CS Marítimo · 2024-25 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Maritimo · 2024-25 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 44 R. CorreiaIgor de Carvalho Julião Maritimo · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 16 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,3 CS Marítimo · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,3 Maritimo · 2025-26 : 10 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,7 CS Marítimo · 2025-26 : 10 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,7 CS Marítimo · 2024-25 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,7 Maritimo · 2024-25 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,7 Maritimo · 2023-24 : 23 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), 1 rossa(e) CS Marítimo · 2023-24 : 23 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), 1 rossa(e) 2 I. JuliãoRafael Tavares Gomes Fernandes Maritimo · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 5,6 CS Marítimo · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Lille · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Rangers · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Lille · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Arouca · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 4 R. FernandesRaphael Gregório Guzzo Maritimo · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,7 CS Marítimo · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,7 Maritimo · 2025-26 : 11 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,0 CS Marítimo · 2025-26 : 11 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,0 Chaves · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Chaves · 2023-24 : 17 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 17 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 6,9 14 R. GuzzoMartín Tejón Fauli Maritimo · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 CS Marítimo · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Maritimo · 2025-26 : 13 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 31 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,8 CS Marítimo · 2025-26 : 13 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 31 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,8 Valencia · 2024-25 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Valencia · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 10 M. TejónRodrigo Marcos Rodrigues Andrade Maritimo · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,5 CS Marítimo · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 17 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,5 Maritimo · 2025-26 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 CS Marítimo · 2025-26 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 CS Marítimo · 2024-25 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,3 Maritimo · 2024-25 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,3 Maritimo · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) CS Marítimo · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 6 R. AndradeAdrián Butzke Benavides Maritimo · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 CS Marítimo · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 Maritimo · 2025-26 : 11 partite, 5 gol(i), 2 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 CS Marítimo · 2025-26 : 11 partite, 5 gol(i), 2 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Mirandes · 2024-25 : 15 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,6 Nacional · 2024-25 : 10 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,7 Vitória SC · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Vitória SC · 2023-24 : 17 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 17 A. ButzkeMohamed Bouzaidi Diouri Maritimo · 2026-27 : 4 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 CS Marítimo · 2026-27 : 3 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Maritimo · 2025-26 : 11 partite, 2 gol(i), 2 passata(e), 14 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,8 CS Marítimo · 2025-26 : 11 partite, 2 gol(i), 2 passata(e), 14 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,8 Eldense · 2024-25 : 12 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Cordoba · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Cordoba · 2023-24 : 36 partite, 6 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e) 11 M. DiouriBryan Michael Limbombe Ekango Maritimo · 2026-27 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 5,1 CS Marítimo · 2026-27 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 5,1 Heracles · 2025-26 : 22 partite, 1 gol(i), 3 passata(e), 20 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,6 Heracles · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Heracles · 2023-24 : 31 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 25 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,5 35 B. Limbombe
Alfonso Pastor Vacas
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo6001—05,6
2026-27CS Marítimo6001—05,6
2025-26Maritimo100——0—
2025-26CS Marítimo100——0—
2025-26Levante—00————
2025-26Rio Ave000——0—
2024-25Levante000——0—
2023-24Levante000——0—
2023-24Sevilla—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Paulo Henrique Rodrigues Cabral
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo8108—06,4
2026-27CS Marítimo7108—06,5
2025-26Maritimo121020—47,2
2025-26CS Marítimo121020—47,2
2024-25Radomiak Radom193130—77,2
2024-25Santa Clara000——0—
2023-24Santa Clara3120——4 1—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Romain Rodrigues Correia
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo8105—06,8
2026-27CS Marítimo7104—06,9
2025-26Maritimo11009—56,8
2025-26CS Marítimo11009—56,8
2024-25CS Marítimo400——06,8
2024-25Maritimo400——06,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Igor de Carvalho Julião
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo80016—46,3
2026-27CS Marítimo70012—36,3
2025-26Maritimo100011—1 16,7
2025-26CS Marítimo100011—1 16,7
2024-25CS Marítimo4006—26,7
2024-25Maritimo4006—26,7
2023-24Maritimo2320——6 1—
2023-24CS Marítimo2320——6 1—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Rafael Tavares Gomes Fernandes
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo6004—05,6
2026-27CS Marítimo6004—06,6
2024-25Lille000——0—
2024-25Rangers000——0—
2023-24Lille000——0—
2023-24Arouca000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Raphael Gregório Guzzo
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo81013—36,7
2026-27CS Marítimo71012—36,7
2025-26Maritimo111113—37,0
2025-26CS Marítimo111113—37,0
2024-25Chaves—00————
2023-24Chaves172017—56,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Martín Tejón Fauli
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo81110—07,0
2026-27CS Marítimo7118—07,0
2025-26Maritimo131231—1 16,8
2025-26CS Marítimo131231—1 16,8
2024-25Valencia4001—06,5
2023-24Valencia000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Rodrigo Marcos Rodrigues Andrade
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo80018—26,5
2026-27CS Marítimo70017—26,5
2025-26Maritimo4001—06,8
2025-26CS Marítimo4001—06,8
2024-25CS Marítimo1002—16,3
2024-25Maritimo1002—16,3
2023-24Maritimo000——0—
2023-24CS Marítimo000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Adrián Butzke Benavides
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo81 (1 rig.)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 rig.)09—16,8
2025-26Maritimo115213—07,0
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Mohamed Bouzaidi Diouri
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo4106—06,7
2026-27CS Marítimo3105—06,8
2025-26Maritimo112 (2 rig.)214—36,8
2025-26CS Marítimo112 (2 rig.)214—36,8
2024-25Eldense121011—16,7
2024-25Cordoba—00————
2023-24Cordoba3660——3—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Bryan Michael Limbombe Ekango
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo4003—05,1
2026-27CS Marítimo4003—05,1
2025-26Heracles221320—16,6
2024-25Heracles000——0—
2023-24Heracles312025—2 16,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.

Vitória SC — 4-3-3

Allenatore : Tiago Margarido dapoi 01/08/2026 · rilevatu u 23/10/2026

Oliwier Zych Vitória SC · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Aston Villa · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Aston Villa · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 48 O. ZychJoão Miguel Teixeira Mendes Vitória SC · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Vitória SC · 2025-26 : 28 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 35 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 6,6 Kayserispor · 2025-26 : 26 partite, 0 gol(i), 4 passata(e), 20 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,8 Vitória SC · 2024-25 : 32 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 37 fallu(i), — fora di ghjocu, 10 ghjalla(e), nota 6,9 Vitória SC · 2023-24 : 12 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Porto · 2023-24 : 5 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 13 J. MendesThiago Balieiro Lourenço de Carvalho Vitória SC · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 14 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,7 Vitória SC · 2025-26 : 12 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 19 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 6,6 Guimaraes · 2025-26 : 10 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), 1 rossa(e) 28 T. BalieiroTony Strata Vitória SC · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 Romania · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 5,7 Vitória SC · 2025-26 : 20 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 24 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,6 Guimaraes · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Ajaccio · 2024-25 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,6 Ajaccio · 2023-24 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 23 T. StrataÓscar Rivas Viondi Vitória SC · 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 5,7 Vitória SC · 2025-26 : 17 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 15 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Vitória SC · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Alcorcon · 2023-24 : 32 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 25 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 6,8 4 Ó. RivasFábio Samuel Amorim da Silva Vitória SC · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 St Mirren · 2026-27 : 5 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 5,8 Spain · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Porto · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,4 Maritimo · 2025-26 : 33 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,2 CS Marítimo · 2025-26 : 33 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,2 Vitória SC · 2025-26 : 28 partite, 6 gol(i), 3 passata(e), 43 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,7 Porto · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Vitória SC · 2024-25 : 31 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 49 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,0 Porto · 2024-25 : 30 partite, 19 gol(i), 3 passata(e), 35 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,2 CS Marítimo · 2024-25 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Maritimo · 2024-25 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Alaves · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Ath Madrid · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Casa Pia · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Alaves · 2023-24 : 34 partite, 8 gol(i), 1 passata(e), 30 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 6,7 Vizela · 2023-24 : 32 partite, 4 gol(i), 2 passata(e), 60 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 7,2 Vitória SC · 2023-24 : 32 partite, 4 gol(i), 2 passata(e), 60 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 7,2 Maritimo · 2023-24 : 15 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e) CS Marítimo · 2023-24 : 15 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e) Granada · 2023-24 : 1 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,3 Casa Pia · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 20 SamuGonçalo Teixeira Nogueira Vitória SC · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 Vitória SC · 2025-26 : 22 partite, 0 gol(i), 3 passata(e), 32 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 Guimaraes · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e) Vitória SC · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Guimaraes · 2023-24 : 2 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e) Vitória SC · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 8 G. NogueiraLohann Doucet Vitória SC · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 Dunkerque · 2025-26 : 11 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,6 Paris FC · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Paris FC · 2024-25 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Paris FC · 2023-24 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Nantes · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 44 L. DoucetGustavo da Silva Cunha Vitória SC · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,8 Vitória SC · 2025-26 : 22 partite, 4 gol(i), 2 passata(e), 26 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,5 Vitória SC · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Nacional · 2023-24 : 34 partite, 12 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e) 11 GustavoOumar Camara Vitória SC · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,6 Angers · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Angers · 2025-26 : 32 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 22 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,8 Vitória SC · 2025-26 : 29 partite, 4 gol(i), 1 passata(e), 16 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,6 Angers · 2024-25 : 9 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,0 Angers · 2023-24 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 7 O. CamaraAlioune Ndoye Vitória SC · 2026-27 : 6 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,6 Vitória SC · 2025-26 : 24 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 20 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,6 Servette FC · 2024-25 : 15 partite, 6 gol(i), 0 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 24 A. Ndoye
Oliwier Zych
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Vitória SC8000—06,6
2024-25Aston Villa000——0—
2023-24Aston Villa000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

João Miguel Teixeira Mendes
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Vitória SC8009—06,8
2025-26Vitória SC280135—76,6
2025-26Kayserispor260420—4 16,8
2024-25Vitória SC320037—106,9
2023-24Vitória SC12011—07,0
2023-24Porto5011—07,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Thiago Balieiro Lourenço de Carvalho
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Vitória SC80014—36,7
2025-26Vitória SC121019—56,6
2025-26Guimaraes1000——0 1—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Tony Strata
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Vitória SC80111—26,8
2026-27Romania1000—05,7
2025-26Vitória SC201124—36,6
2025-26Guimaraes100——0—
2024-25Ajaccio4003—16,6
2023-24Ajaccio100——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Óscar Rivas Viondi
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Vitória SC5005—25,7
2025-26Vitória SC171015—16,9
2024-25Vitória SC000——0—
2023-24Alcorcon320125—76,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Fábio Samuel Amorim da Silva
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Vitória SC81013—16,9
2026-27St Mirren5123—15,8
2026-27Spain200——0—
2026-27Porto2001—06,4
2025-26Maritimo33001—47,2
2025-26CS Marítimo33001—47,2
2025-26Vitória SC286 (1 rig.)343—46,7
2025-26Porto100——06,7
2024-25Vitória SC312149—37,0
2024-25Porto3019 (4 rig.)335—3 17,2
2024-25CS Marítimo300——0—
2024-25Maritimo300——0—
2024-25Alaves—00————
2024-25Ath Madrid—00————
2024-25Casa Pia000——0—
2023-24Alaves348130—66,7
2023-24Vizela324 (2 rig.)260—77,2
2023-24Vitória SC324 (2 rig.)260—77,2
2023-24Maritimo1500——2—
2023-24CS Marítimo1500——2—
2023-24Granada1101—07,3
2023-24Casa Pia000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Gonçalo Teixeira Nogueira
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Vitória SC8109—26,8
2025-26Vitória SC220332—26,8
2025-26Guimaraes200——1—
2024-25Vitória SC000——0—
2023-24Guimaraes210——1 1—
2023-24Vitória SC000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Lohann Doucet
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Vitória SC80012—16,8
2025-26Dunkerque11009—1 16,6
2025-26Paris FC000——0—
2024-25Paris FC100——0—
2023-24Paris FC100——0—
2023-24Nantes000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Gustavo da Silva Cunha
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Vitória SC71012—36,8
2025-26Vitória SC224226—36,5
2024-25Vitória SC000——0—
2023-24Nacional34120——6—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Oumar Camara
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Vitória SC8003—16,6
2026-27Angers6013—16,7
2025-26Angers321022—36,8
2025-26Vitória SC294 (1 rig.)116—26,6
2024-25Angers9001—17,0
2023-24Angers4002—06,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Alioune Ndoye
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Vitória SC61011—0 16,6
2025-26Vitória SC242120—26,6
2024-25Servette FC156 (1 rig.)010—26,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.

Faccia à faccia
Chì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0vittoria(e) Maritimo
0patta(e)
1vittoria(e) Vitória SC
5,0gol per partita

1 scontru(i) : Maritimo 0 reta(e), Vitória SC 5 · e duie squadre marcanu in 0 % di i casi · più di 2,5 gol in 100 % · 7,0 gialla(e) è 0,0 rossa(e) per partita (1 scheda(e)) · arbitri : Diogo Rosa

Marcatori di sti duelli : Arnel Jakupović Vitória SC, 2 · Oumar Camara Vitória SC, 1 · Yeimar Mosquera Vitória SC, 1

DataPartitaRisultatuVincitore
23/10/2026Vitória SC – Maritimo Primeira Liga ♂5 – 0Vitória SC

Da a più recente à a più anziana.

Tutta a storia Maritimo – Vitória SC →

Diffusione TV
Chì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Diffusione scunnisciuta : nè canale annunziatu, nè diritti indicati per sta cumpetizione.

Nisunu sistema ùn guarantisce un guadagnu · pruibitu à i minori di 18 anni · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13