AntosofaU ballò analizatu da u canapè

Super League Grèce ♂ · dum. 01 nuv. 2026 · 15:00

Levadiakos – Aris

Freschezza di l'infurmazioni 5 da verificà

Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.

Probabilità
Chì ghjè ?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

30 %1 — Levadiakos
30 %Patta
40 %2 — Aris

Risultatu aspettatu 0 – 1 (23 %) · gol aspettati 0,45 – 1,12

Chì ghjè ?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· esitu u più prubabile : patta o fora · fiducia debule
Chì ghjè ?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Lettura : nant'à 10 partite cum'è questa, Aris ne vincerebbe circa 4, è ùn vincerebbe micca l'altre 6.

Dui pareri 1 · N · 2

Chì ghjè ?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

U mercatu (bookmakers)30 · 30 · 40
U nostru mudellu (campiunatu è Elo)15 · 33 · 53

⚠ Pareri sparti : 15 pt di scartu nant'à a vittoria di Levadiakos. U mercatu ci crede assai di più chè u nostru mudellu : sta partita hè menu evidente chè ciò chì dicenu e quote.

Fonte : cotes du marché · calculatu u 01/11/2026. Nisuna quota quì : e quote è i segnali sò in u spaziu contu.

Forma
Chì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Levadiakos NDDNN da u più anticu à u più recente

13/09/2026for.Kifisia Super League Grèce ♂0 – 0N
20/09/2026cas.Olympiakos Super League Grèce ♂0 – 1D
11/10/2026for.Iraklis Super League Grèce ♂0 – 2D
17/10/2026cas.Volos NFC Super League Grèce ♂0 – 0N
24/10/2026for.Asteras Tripolis Super League Grèce ♂0 – 0N

Aris NVVVD da u più anticu à u più recente

19/09/2026cas.Iraklis Super League Grèce ♂0 – 0N
11/10/2026cas.Volos NFC Super League Grèce ♂3 – 2V
18/10/2026for.Kifisia Super League Grèce ♂2 – 1V
25/10/2026cas.Atromitos Super League Grèce ♂3 – 1V
01/11/2026for.Levadeiakos Super League Grèce ♂0 – 3D

Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.

Serie in corsu
Chì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Levadiakos 20 partite senza vittoria 10 partite senza vittoria in casa 10 partite senza vittoria fora 8 partite senza marcà 2 partite senza incassà 2 patte di fila
esce da un pattu 0-0 contr'à Asteras Tripolis · 0 V, 3 P, 2 S in l'ultime 5 partite (0 gol fatti, 3 incassati)

Aris 8 partite senza scunfitta in casa
esce da una scunfitta 0-3 contr'à Levadeiakos · 3 V, 1 P, 1 S in l'ultime 5 partite (8 gol fatti, 7 incassati)

Paragunà e duie squadre →

Forze in presenza
Chì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Levadiakos

Attaccu · 0,00 reta(e) per partita (0,00 in casa, 0,00 fora) · 10,0 tiri per partita, 24 % in u quadru · senza marcà in 100 % di e partite · rigori 0 marcatu(i) · tempu forte : 0-15a minuta

Difesa · 1,60 incassata(e) per partita (1,30 in casa, 2,00 fora) · 29 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 76-90a minuta · 13 gialla(e), 2 rossa(e)

Disciplina · 13,8 fallu(i) per partita · 2,3 fora di ghjocu per partita · 2,10 gialla(e) è 0,50 rossa(e) per partita (fiches de match, 8 partita(e))

Guardianu · N. Eliasi · 10 parata(e), 67 % di i tiri in u quadru parati · 1,00 incassata(e) per 90 min · nota 6,5

Allenatore · Elias Charalambous dapoi 01/08/2026 · 2 club allenatu(i) dapoi 2025
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ancu 3-4-2-1 ×1)

Forma (API-Football) : LLLDLLD

Aris

Attaccu · 1,40 reta(e) per partita (1,70 in casa, 1,30 fora) · 16,3 tiri per partita, 32 % in u quadru · senza marcà in 43 % di e partite · rigori 2 marcatu(i), 2 mancatu(i) · tempu forte : 31-45a minuta

Difesa · 1,90 incassata(e) per partita (1,00 in casa, 2,50 fora) · 14 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 31-45a minuta · 15 gialla(e), 0 rossa(e)

Disciplina · 16,4 fallu(i) per partita · 1,4 fora di ghjocu per partita · 2,10 gialla(e) è 0,00 rossa(e) per partita (fiches de match, 7 partita(e))

Guardianu · Ricardo Velho · 17 parata(e), 63 % di i tiri in u quadru parati · 1,43 incassata(e) per 90 min · nota 6,7

Allenatore · Michalis Grigoriou dapoi 01/09/2025 · 1 club allenatu(i) dapoi 2025
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ancu 4-3-3 ×1, 4-2-2-2 ×1)

Forma (API-Football) : WWLLDWW

Feriti è squalificati
Chì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Levadiakos

Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.

Aris

Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.

Arbitru
Chì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).

Risicu disciplinariu
Chì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Falli aspettati : 11,9 per Levadiakos, 13,7 per Aris · Carte gialle aspettate : 4,1 · Fora di ghjocu aspettati : 3,2

Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.

Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : O. OžegovićOgnjen Ožegović

StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Levadiakos6005—06,6
2025-26Levadiakos112 (1 rig.)08—06,5
2023-24Kifisia3016 (4 rig.)125—87,1
2023-24Volos NFC—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), T. KadewerePhilana Tinotenda Kadewere
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Aris6108—26,4
2026-27Aris Thessalonikis4006—16,0
2025-26Aris163318—57,0
2025-26Aris Thessalonikis163318—57,0
2024-25Nantes12126—16,7
2023-24Nantes14106—16,5
2023-24Lyon11006—06,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita)

Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.

Marcatori probabili
Chì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Levadiakos

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
17 D. EmmanouilidisDimitrios Emmanouilidis
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Levadiakos7005—06,6
2025-26Asteras Tripolis251118—26,5
2024-25Vejle325116—16,8
2023-24Vejle10204—16,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

3 %000,0068 %
18 I. KostiIoannis Kosti
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Levadiakos70012—26,7
2026-27Cyprus2014—07,1
2025-26Levadiakos255035—77,1
2024-25Levadiakos302233—117,0
2023-24Levadiakos1310——1—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

2 %000,0089 %
3 M. VichosMarios Vichos
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-277005—26,4
2025-26312 (1 rig.)123—16,7
2024-25201221—27,0
2023-242720——4—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

2 %000,0079 %

Aris

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
4 FabianoFabiano Leismann
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Aris63010—27,5
2026-27Omonia Nicosia6000—06,8
2026-27Aris Thessalonikis4207—17,5
2026-27Cyprus100——1—
2025-26Aris202015—37,3
2025-26Aris Thessalonikis202015—37,3
2025-26Moreirense7009—36,6
2024-25Aris Thessalonikis150010—5 17,2
2024-25Aris150010—5 17,2
2024-25Moreirense110027—26,5
2023-24Aris Thessalonikis253 (1 rig.)025—57,2
2023-24Moreirense251243—57,0
2023-24Aris253 (1 rig.)025—57,2
2023-24SC Braga00243—07,0
2023-24Sp Braga00243—07,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

13 %300,5066 %
10 U. RačićUroš Račić
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Aris71 (1 rig.)211—17,0
2026-27Aris Thessalonikis51 (1 rig.)19—16,8
2026-27Serbia100——1—
2025-26Aris283247—67,0
2025-26Aris Thessalonikis283247—67,0
2024-25West Brom210214—26,8
2024-25Sp Braga143114—57,1
2024-25SC Braga143114—57,1
2024-25Sassuolo—00————
2023-24Sassuolo21016—16,6
2023-24Valencia000——0—
2023-24SC Braga000——0—
2023-24Sp Braga000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

7 %120,1475 %
7 B. GarréBenjamín Antonio Garré
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Aris71216—27,1
2026-27Aris Thessalonikis50112—16,7
2025-26Aris123019—1 17,2
2025-26Aris Thessalonikis123019—1 17,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

6 %120,1675 %
9 T. KadewerePhilana Tinotenda Kadewere
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Aris6108—26,4
2026-27Aris Thessalonikis4006—16,0
2025-26Aris163318—57,0
2025-26Aris Thessalonikis163318—57,0
2024-25Nantes12126—16,7
2023-24Nantes14106—16,5
2023-24Lyon11006—06,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

6 %100,2266 %
8 C. KouaméChristian Michael Kouamé Kouakou
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Aris6203—07,0
2026-27Aris Thessalonikis4102—06,9
2025-26Aris122210—16,7
2025-26Aris Thessalonikis122210—16,7
2025-26Fiorentina2001—06,7
2025-26Grasshoppers0101—17,3
2024-25Empoli8107—07,0
2024-25Fiorentina8107—07,0
2023-24Fiorentina232117—06,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

5 %200,6232 %

Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.

Cumpusizioni probabili
Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Levadiakos — 4-2-3-1

Allenatore : Elias Charalambous dapoi 01/08/2026 · rilevatu u 23/10/2026

Niv Eliasi Levadiakos · 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,5 Israel · 2026-27 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 55 N. EliasiPanagiotis Liagas 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 2025-26 : 24 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,0 2024-25 : 23 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 15 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 6,9 2023-24 : 28 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e) 24 P. LiagasIoannis Tsivelekidis 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 5,7 2025-26 : 9 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 37 I. TsivelekidisGiorgos Kornezos Levadiakos · 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,5 Levadiakos · 2025-26 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Lamia · 2024-25 : 15 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,0 Lamia · 2023-24 : 20 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,7 23 G. KornezosGeorgios Manthatis 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 4,5 2025-26 : 19 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,7 14 G. ManthatisIoannis Kosti Levadiakos · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,7 Cyprus · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 Levadiakos · 2025-26 : 25 partite, 5 gol(i), 0 passata(e), 35 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 7,1 Levadiakos · 2024-25 : 30 partite, 2 gol(i), 2 passata(e), 33 fallu(i), — fora di ghjocu, 11 ghjalla(e), nota 7,0 Levadiakos · 2023-24 : 13 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e) 18 I. KostiAgustín José Urzi 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 11 A. UrziMarios Vichos 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,4 2025-26 : 31 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 23 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 2024-25 : 20 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 21 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,0 2023-24 : 27 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e) 3 M. VichosOctavian George Popescu 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 30 O. PopescuM. Ndiaye Motor Lublin · 2026-27 : 11 partite, 2 gol(i), 3 passata(e), 20 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,0 Le Havre · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Levadiakos · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 3,1 Pogon Szczecin · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Clermont · 2026-27 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Motor Lublin · 2025-26 : 24 partite, 8 gol(i), 2 passata(e), 34 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 6,9 Pogon Szczecin · 2025-26 : 13 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,7 Clermont · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,7 Alverca · 2025-26 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Clermont · 2024-25 : 34 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,0 Motor Lublin · 2024-25 : 28 partite, 3 gol(i), 0 passata(e), 28 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,9 Estoril · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Cremonese · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Motor Lublin · 2023-24 : 9 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e) Clermont · 2023-24 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,8 Cremonese · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Estoril · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Pau FC · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 66 M. NdiayeOgnjen Ožegović Levadiakos · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Levadiakos · 2025-26 : 11 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Kifisia · 2023-24 : 30 partite, 16 gol(i), 1 passata(e), 25 fallu(i), — fora di ghjocu, 8 ghjalla(e), nota 7,1 Volos NFC · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 9 O. Ožegović
Niv Eliasi
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Levadiakos5001—16,5
2026-27Israel000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Panagiotis Liagas
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-276003—06,6
2025-26242 (1 rig.)19—37,0
2024-25231115—56,9
2023-242810——5—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ioannis Tsivelekidis
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-275006—15,7
2025-269013—16,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Giorgos Kornezos
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Levadiakos3003—07,5
2025-26Levadiakos5003—16,7
2024-25Lamia150013—27,0
2023-24Lamia20006—36,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Georgios Manthatis
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-272002—04,5
2025-2619129—26,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ioannis Kosti
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Levadiakos70012—26,7
2026-27Cyprus2014—07,1
2025-26Levadiakos255035—77,1
2024-25Levadiakos302233—117,0
2023-24Levadiakos1310——1—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Agustín José Urzi
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-277007—06,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Marios Vichos
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-277005—26,4
2025-26312 (1 rig.)123—16,7
2024-25201221—27,0
2023-242720——4—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Octavian George Popescu
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-273002—06,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Mbaye Jacques Ndiaye
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Motor Lublin112320—27,0
2026-27Le Havre100——0—
2026-27Levadiakos1001—13,1
2026-27Pogon Szczecin100——06,6
2026-27Clermont000——0—
2025-26Motor Lublin248234—76,9
2025-26Pogon Szczecin13108—26,7
2025-26Clermont100——07,7
2025-26Alverca—00————
2024-25Clermont34004—2 17,0
2024-25Motor Lublin283028—46,9
2024-25Estoril000——0—
2024-25Cremonese—00————
2023-24Motor Lublin920——1—
2023-24Clermont400——07,8
2023-24Cremonese000——0—
2023-24Estoril000——0—
2023-24Pau FC—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ognjen Ožegović
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Levadiakos6005—06,6
2025-26Levadiakos112 (1 rig.)08—06,5
2023-24Kifisia3016 (4 rig.)125—87,1
2023-24Volos NFC—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 11 titulare(i) di l'ultima partita (24/10/2026) cunfirmatu(i).

Aris — 4-2-3-1

Allenatore : Michalis Grigoriou dapoi 01/09/2025 · rilevatu u 23/10/2026

Mário Ricardo Silva Velho Aris · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Aris Thessalonikis · 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 Portugal · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Genclerbirligi · 2025-26 : 23 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 Farense · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,2 Farense · 2024-25 : 28 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,1 Farense · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 33 R. VelhoFabiano Leismann Aris · 2026-27 : 6 partite, 3 gol(i), 0 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,5 Omonia Nicosia · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Aris Thessalonikis · 2026-27 : 4 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,5 Cyprus · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e) Aris · 2025-26 : 20 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 15 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,3 Aris Thessalonikis · 2025-26 : 20 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 15 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,3 Moreirense · 2025-26 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,6 Aris Thessalonikis · 2024-25 : 15 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,2 Aris · 2024-25 : 15 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,2 Moreirense · 2024-25 : 11 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 27 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,5 Aris Thessalonikis · 2023-24 : 25 partite, 3 gol(i), 0 passata(e), 25 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 7,2 Moreirense · 2023-24 : 25 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 43 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 7,0 Aris · 2023-24 : 25 partite, 3 gol(i), 0 passata(e), 25 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 7,2 SC Braga · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 2 passata(e), 43 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Sp Braga · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 2 passata(e), 43 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 4 FabianoOmar Tyrell Crawford Richards Aris · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Aris Thessalonikis · 2026-27 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,4 Rio Ave · 2025-26 : 14 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,6 Rio Ave · 2024-25 : 26 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 26 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,8 Olympiakos · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Nott'm Forest · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Olympiakos · 2023-24 : 9 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Nott'm Forest · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 3 O. RichardsBoško Šutalo Aris · 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,4 Aris Thessalonikis · 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Cracovia · 2025-26 : 27 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 28 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 6,7 Cracovia Krakow · 2025-26 : 27 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 28 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 6,7 Standard · 2025-26 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Standard · 2024-25 : 30 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 34 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 7,0 44 B. ŠutaloJérémy Pétris Aris · 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Aris Thessalonikis · 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 4,3 Charleroi · 2025-26 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Watford · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Charleroi · 2024-25 : 35 partite, 0 gol(i), 4 passata(e), 40 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 7,0 Charleroi · 2023-24 : 35 partite, 0 gol(i), 4 passata(e), 40 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 7,0 2 J. PétrisUroš Račić Aris · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,0 Aris Thessalonikis · 2026-27 : 5 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 Serbia · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e) Aris · 2025-26 : 28 partite, 3 gol(i), 2 passata(e), 47 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 7,0 Aris Thessalonikis · 2025-26 : 28 partite, 3 gol(i), 2 passata(e), 47 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 7,0 West Brom · 2024-25 : 21 partite, 0 gol(i), 2 passata(e), 14 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 Sp Braga · 2024-25 : 14 partite, 3 gol(i), 1 passata(e), 14 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 7,1 SC Braga · 2024-25 : 14 partite, 3 gol(i), 1 passata(e), 14 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 7,1 Sassuolo · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Sassuolo · 2023-24 : 21 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,6 Valencia · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) SC Braga · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Sp Braga · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 10 U. RačićBenjamín Antonio Garré Aris · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 16 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,1 Aris Thessalonikis · 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Aris · 2025-26 : 12 partite, 3 gol(i), 0 passata(e), 19 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,2 Aris Thessalonikis · 2025-26 : 12 partite, 3 gol(i), 0 passata(e), 19 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,2 7 B. GarréMartin Hongla Yma II Aris · 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,6 Aris Thessalonikis · 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,3 Aris Thessalonikis · 2025-26 : 13 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 16 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,9 Aris · 2025-26 : 13 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 16 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,9 Granada · 2025-26 : 4 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 Granada · 2024-25 : 33 partite, 3 gol(i), 2 passata(e), 40 fallu(i), — fora di ghjocu, 9 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,8 Verona · 2023-24 : 15 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Granada · 2023-24 : 13 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,4 18 M. HonglaChristian Michael Kouamé Kouakou Aris · 2026-27 : 6 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Aris Thessalonikis · 2026-27 : 4 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Aris · 2025-26 : 12 partite, 2 gol(i), 2 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Aris Thessalonikis · 2025-26 : 12 partite, 2 gol(i), 2 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Fiorentina · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Grasshoppers · 2025-26 : 0 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,3 Empoli · 2024-25 : 8 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Fiorentina · 2024-25 : 8 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Fiorentina · 2023-24 : 23 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 17 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 8 C. KouaméArmindo Tué Na Bangna Aris · 2026-27 : 2 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Aris Thessalonikis · 2026-27 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 0,0 Benfica · 2025-26 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Sp Braga · 2024-25 : 17 partite, 7 gol(i), 5 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,4 SC Braga · 2024-25 : 17 partite, 7 gol(i), 5 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,4 Benfica · 2024-25 : 14 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Fenerbahce · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) SC Braga · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Sp Braga · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 77 BrumaPhilana Tinotenda Kadewere Aris · 2026-27 : 6 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,4 Aris Thessalonikis · 2026-27 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,0 Aris · 2025-26 : 16 partite, 3 gol(i), 3 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 7,0 Aris Thessalonikis · 2025-26 : 16 partite, 3 gol(i), 3 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 7,0 Nantes · 2024-25 : 12 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Nantes · 2023-24 : 14 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,5 Lyon · 2023-24 : 11 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 9 T. Kadewere
Mário Ricardo Silva Velho
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Aris7000—16,7
2026-27Aris Thessalonikis5000—16,8
2026-27Portugal100——0—
2025-26Genclerbirligi2300——07,1
2025-26Farense100——07,2
2024-25Farense28001—17,1
2023-24Farense000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Fabiano Leismann
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Aris63010—27,5
2026-27Omonia Nicosia6000—06,8
2026-27Aris Thessalonikis4207—17,5
2026-27Cyprus100——1—
2025-26Aris202015—37,3
2025-26Aris Thessalonikis202015—37,3
2025-26Moreirense7009—36,6
2024-25Aris Thessalonikis150010—5 17,2
2024-25Aris150010—5 17,2
2024-25Moreirense110027—26,5
2023-24Aris Thessalonikis253 (1 rig.)025—57,2
2023-24Moreirense251243—57,0
2023-24Aris253 (1 rig.)025—57,2
2023-24SC Braga00243—07,0
2023-24Sp Braga00243—07,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Omar Tyrell Crawford Richards
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Aris6007—06,8
2026-27Aris Thessalonikis4004—06,4
2025-26Rio Ave14007—26,6
2024-25Rio Ave260126—46,8
2024-25Olympiakos000——0—
2024-25Nott'm Forest000——0—
2023-24Olympiakos9015—06,7
2023-24Nott'm Forest000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Boško Šutalo
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Aris5007—26,4
2026-27Aris Thessalonikis3002—06,5
2025-26Cracovia270028—56,7
2025-26Cracovia Krakow270028—56,7
2025-26Standard—00————
2024-25Standard301034—67,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Jérémy Pétris
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Aris5016—16,9
2026-27Aris Thessalonikis3004—14,3
2025-26Charleroi5002—06,9
2025-26Watford100——06,6
2024-25Charleroi350440—67,0
2023-24Charleroi350440—67,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Uroš Račić
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Aris71 (1 rig.)211—17,0
2026-27Aris Thessalonikis51 (1 rig.)19—16,8
2026-27Serbia100——1—
2025-26Aris283247—67,0
2025-26Aris Thessalonikis283247—67,0
2024-25West Brom210214—26,8
2024-25Sp Braga143114—57,1
2024-25SC Braga143114—57,1
2024-25Sassuolo—00————
2023-24Sassuolo21016—16,6
2023-24Valencia000——0—
2023-24SC Braga000——0—
2023-24Sp Braga000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Benjamín Antonio Garré
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Aris71216—27,1
2026-27Aris Thessalonikis50112—16,7
2025-26Aris123019—1 17,2
2025-26Aris Thessalonikis123019—1 17,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Martin Hongla Yma II
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Aris5005—16,6
2026-27Aris Thessalonikis3001—16,3
2025-26Aris Thessalonikis132016—46,9
2025-26Aris132016—46,9
2025-26Granada4103—16,8
2024-25Granada333240—9 16,8
2023-24Verona15006—06,8
2023-24Granada13007—06,4

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Christian Michael Kouamé Kouakou
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Aris6203—07,0
2026-27Aris Thessalonikis4102—06,9
2025-26Aris122210—16,7
2025-26Aris Thessalonikis122210—16,7
2025-26Fiorentina2001—06,7
2025-26Grasshoppers0101—17,3
2024-25Empoli8107—07,0
2024-25Fiorentina8107—07,0
2023-24Fiorentina232117—06,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Armindo Tué Na Bangna
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Aris21 (1 rig.)02—06,8
2026-27Aris Thessalonikis0000—00,0
2025-26Benfica400——06,7
2024-25Sp Braga177 (3 rig.)59—17,4
2024-25SC Braga177 (3 rig.)59—17,4
2024-25Benfica14125—07,0
2023-24Fenerbahce000——0—
2023-24SC Braga000——0—
2023-24Sp Braga000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Philana Tinotenda Kadewere
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Aris6108—26,4
2026-27Aris Thessalonikis4006—16,0
2025-26Aris163318—57,0
2025-26Aris Thessalonikis163318—57,0
2024-25Nantes12126—16,7
2023-24Nantes14106—16,5
2023-24Lyon11006—06,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 11 titulare(i) di l'ultima partita (18/10/2026) cunfirmatu(i).

Faccia à faccia
Chì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0vittoria(e) Levadiakos
0patta(e)
2vittoria(e) Aris
2,5gol per partita

2 scontru(i) : Levadiakos 1 reta(e), Aris 4 · e duie squadre marcanu in 50 % di i casi · più di 2,5 gol in 50 %

DataPartitaRisultatuVincitore
10/05/1995Levadiakos – Aris Super League Grèce ♂0 – 2Aris
28/12/1994Aris – Levadiakos Super League Grèce ♂2 – 1Aris

Da a più recente à a più anziana.

Tutta a storia Levadiakos – Aris →

Diffusione TV
Chì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Diffusione scunnisciuta : nè canale annunziatu, nè diritti indicati per sta cumpetizione.

Nisunu sistema ùn guarantisce un guadagnu · pruibitu à i minori di 18 anni · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13