Super League Grèce ♂ · lun. 23 nuv. 2026 · 11:00
Asteras Tripolis – Aris
Freschezza di l'infurmazioni 5 da verificà
- Previsione calculata : u 25/10/2026 da verificà
- Gruppu di Asteras Tripolis : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Asteras Tripolis : u 25/10/2026 da verificà
- Gruppu di Aris : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Aris : u 23/10/2026 da verificà
Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.
ProbabilitàChì ghjè ?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.
Chì ghjè ?
Risultatu aspettatu 0 – 1 (12 %) · gol aspettati 1,10 – 1,25 Chì ghjè ?
Chì ghjè ?
Lettura : nant'à 10 partite cum'è questa, Aris ne vincerebbe circa 4, è ùn vincerebbe micca l'altre 6.
⚖ Ultimu scontru strettu : Asteras Tripolis 0 – 1 Aris u 20/12/2025, vintu d'un solu gol.
Fonte : modèle + Elo (sans cotes) · calculatu u 25/10/2026. Nisuna quota quì : e quote è i segnali sò in u spaziu contu.
FormaChì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Chì ghjè ?
Asteras Tripolis VDNND da u più anticu à u più recente
| 10/10/2026 | cas. | Atromitos Super League Grèce ♂ | 2 – 1 | V |
| 18/10/2026 | for. | Panathinaikos Super League Grèce ♂ | 1 – 5 | D |
| 24/10/2026 | cas. | Levadiakos Super League Grèce ♂ | 0 – 0 | N |
| 24/10/2026 | cas. | Levadeiakos Super League Grèce ♂ | 0 – 0 | N |
| 01/11/2026 | for. | PAOK Super League Grèce ♂ | 1 – 2 | D |
Aris NVVVD da u più anticu à u più recente
| 19/09/2026 | cas. | Iraklis Super League Grèce ♂ | 0 – 0 | N |
| 11/10/2026 | cas. | Volos NFC Super League Grèce ♂ | 3 – 2 | V |
| 18/10/2026 | for. | Kifisia Super League Grèce ♂ | 2 – 1 | V |
| 25/10/2026 | cas. | Atromitos Super League Grèce ♂ | 3 – 1 | V |
| 01/11/2026 | for. | Levadeiakos Super League Grèce ♂ | 0 – 3 | D |
Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.
Serie in corsuChì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Chì ghjè ?
Asteras Tripolis 5 partite senza vittoria fora 4 partite senza vittoria 4 partite senza scunfitta in casa
esce da una scunfitta 1-2 contr'à PAOK · 1 V, 2 P, 2 S in l'ultime 5 partite (4 gol fatti, 8 incassati)
Aris 8 partite senza scunfitta in casa
esce da una scunfitta 0-3 contr'à Levadeiakos · 3 V, 1 P, 1 S in l'ultime 5 partite (8 gol fatti, 7 incassati)
Forze in presenzaChì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Chì ghjè ?
Asteras Tripolis
Attaccu · 1,00 reta(e) per partita (0,80 in casa, 1,30 fora) · 10,9 tiri per partita, 37 % in u quadru · senza marcà in 29 % di e partite · rigori 0 marcatu(i) · tempu forte : 16-30a minuta
Difesa · 2,10 incassata(e) per partita (1,30 in casa, 3,30 fora) · 0 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 16-30a minuta · 11 gialla(e), 0 rossa(e)
Disciplina · 13,8 fallu(i) per partita · 2,4 fora di ghjocu per partita · 2,60 gialla(e) è 0,40 rossa(e) per partita (fiches de match, 17 partita(e))
Guardianu · N. Papadopoulos · 13 parata(e), 65 % di i tiri in u quadru parati · 1,40 incassata(e) per 90 min · nota 6,6
Allenatore · Georgios Antonopoulos dapoi 01/09/2025 · 1 club allenatu(i) dapoi 2025
Sistema : 3-4-3, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ancu 4-1-4-1 ×2, 4-2-2-2 ×1)
Forma (API-Football) : LLLDDWL
Aris
Attaccu · 1,40 reta(e) per partita (1,70 in casa, 1,30 fora) · 16,3 tiri per partita, 32 % in u quadru · senza marcà in 43 % di e partite · rigori 2 marcatu(i), 2 mancatu(i) · tempu forte : 31-45a minuta
Difesa · 1,90 incassata(e) per partita (1,00 in casa, 2,50 fora) · 14 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 31-45a minuta · 15 gialla(e), 0 rossa(e)
Disciplina · 16,4 fallu(i) per partita · 1,4 fora di ghjocu per partita · 2,10 gialla(e) è 0,00 rossa(e) per partita (fiches de match, 7 partita(e))
Guardianu · Ricardo Velho · 17 parata(e), 63 % di i tiri in u quadru parati · 1,43 incassata(e) per 90 min · nota 6,7
Allenatore · Michalis Grigoriou dapoi 01/09/2025 · 1 club allenatu(i) dapoi 2025
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ancu 4-3-3 ×1, 4-2-2-2 ×1)
Forma (API-Football) : WWLLDWW
Feriti è squalificatiChì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Chì ghjè ?
Asteras Tripolis
Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.
Aris
Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.
ArbitruChì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Chì ghjè ?
Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).
Risicu disciplinariuChì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Chì ghjè ?
Falli aspettati : 12,2 per Asteras Tripolis, 13,7 per Aris · Carte gialle aspettate : 3,9 · Fora di ghjocu aspettati : 4,4
Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.
Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : K. KetuKalvin Ketu Jih P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 7 2 0 9 — 1 6,9 2025-26 0 3 5 31 — 2 7,0 2024-25 1 0 0 — — 0 6,9 Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 7 2 1 3 — 1 6,7 2025-26 2 0 0 — — 0 — 2024-25 12 3 (1 rig.) 3 17 — 2 6,9 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Asteras Tripolis 6 2 0 11 — 1 7,1 2026-27 Gibraltar 2 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Asteras Tripolis 32 12 (3 rig.) 2 36 — 4 7,1 2024-25 Asteras Tripolis 21 4 (1 rig.) 5 22 — 4 7,2 2023-24 Asteras Tripolis 27 3 (1 rig.) 3 27 — 3 6,8 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Aris 6 1 0 8 — 2 6,4 2026-27 Aris Thessalonikis 4 0 0 6 — 1 6,0 2025-26 Aris 16 3 3 18 — 5 7,0 2025-26 Aris Thessalonikis 16 3 3 18 — 5 7,0 2024-25 Nantes 12 1 2 6 — 1 6,7 2023-24 Nantes 14 1 0 6 — 1 6,5 2023-24 Lyon 11 0 0 6 — 0 6,5
Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.
Marcatori probabiliChì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Chì ghjè ?
Asteras Tripolis
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 K. KetuKalvin Ketu Jih
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 12 % | 2 | 0 | 0,38 | 69 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 J. BartoloJulián Bartolo
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 11 % | 2 | 0 | 0,37 | 61 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 F. MachedaFederico Macheda
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 9 % | 2 | 1 | 0,46 | 46 % |
Aris
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 FabianoFabiano Ribeiro de Freitas
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 14 % | 3 | 0 | 0,50 | 66 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 U. RačićUroš Račić
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 8 % | 1 | 2 | 0,14 | 75 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 B. GarréBenjamín Antonio Garré
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 7 % | 1 | 2 | 0,16 | 75 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 T. KadewerePhilana Tinotenda Kadewere
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 7 % | 1 | 0 | 0,22 | 66 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 C. KouaméChristian Michael Kouamé Kouakou
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 5 % | 2 | 0 | 0,62 | 32 % |
Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.
Cumpusizioni probabiliChì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Chì ghjè ?
Asteras Tripolis — 3-4-3
Allenatore : Georgios Antonopoulos dapoi 01/09/2025 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | 28 | 0 | 0 | 1 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | 17 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | 18 | 0 | 0 | 2 | — | 3 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Franz Brorsson| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,4 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Dimitris Laskaris| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Konstantinos Chrisopoulos| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Asteras Tripolis | 3 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | AEK | 1 | 1 | 0 | — | — | 1 | 7,9 |
| 2025-26 | Mantova | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,2 |
| 2024-25 | AEK | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | AEK | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Alejandro Méndez García| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 2 | 11 | — | 0 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Giannis Kotsiras| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Asteras Tripolis | 7 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Panathinaikos | 8 | 0 | 1 | 3 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Panathinaikos | 14 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Panathinaikos | 31 | 0 | 3 | 15 | — | 1 | 7,1 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Eder González Tortella| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | 25 | 1 | 1 | 22 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | 10 | 0 | 0 | 9 | — | 3 2 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Dimitrios Kourbelis| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Asteras Tripolis | 7 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 6,9 |
| 2026-27 | Greece | 4 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 7,4 |
| 2024-25 | Trabzonspor | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Trabzonspor | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Julián Bartolo| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Asteras Tripolis | 6 | 2 | 0 | 11 | — | 1 | 7,1 |
| 2026-27 | Gibraltar | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Asteras Tripolis | 32 | 12 (3 rig.) | 2 | 36 | — | 4 | 7,1 |
| 2024-25 | Asteras Tripolis | 21 | 4 (1 rig.) | 5 | 22 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | Asteras Tripolis | 27 | 3 (1 rig.) | 3 | 27 | — | 3 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Federico Macheda| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 2 | 1 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 12 | 3 (1 rig.) | 3 | 17 | — | 2 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Kalvin Ketu Jih| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 2 | 0 | 9 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | 0 | 3 | 5 | 31 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 10 titulare(i) di l'ultima partita (24/10/2026) cunfirmatu(i).
Aris — 4-2-3-1
Allenatore : Michalis Grigoriou dapoi 01/09/2025 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Aris | 7 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Aris Thessalonikis | 5 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Portugal | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Genclerbirligi | 23 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Farense | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Farense | 28 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Farense | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Fabiano Ribeiro de Freitas| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Omonia Nicosia | 6 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Aris | 6 | 3 | 0 | 10 | — | 2 | 7,5 |
| 2026-27 | Aris Thessalonikis | 4 | 2 | 0 | 7 | — | 1 | 7,5 |
| 2026-27 | Cyprus | 1 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2025-26 | Aris | 20 | 2 | 0 | 15 | — | 3 | 7,3 |
| 2025-26 | Aris Thessalonikis | 20 | 2 | 0 | 15 | — | 3 | 7,3 |
| 2025-26 | Moreirense | 7 | 0 | 0 | 9 | — | 3 | 6,6 |
| 2024-25 | Aris | 15 | 0 | 0 | 10 | — | 5 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Aris Thessalonikis | 15 | 0 | 0 | 10 | — | 5 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Moreirense | 11 | 0 | 0 | 27 | — | 2 | 6,5 |
| 2023-24 | Moreirense | 25 | 1 | 2 | 43 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | Aris | 25 | 3 (1 rig.) | 0 | 25 | — | 5 | 7,2 |
| 2023-24 | Aris Thessalonikis | 25 | 3 (1 rig.) | 0 | 25 | — | 5 | 7,2 |
| 2023-24 | Sp Braga | 0 | 0 | 2 | 43 | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | SC Braga | 0 | 0 | 2 | 43 | — | 0 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Omar Tyrell Crawford Richards| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Aris | 6 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Aris Thessalonikis | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Rio Ave | 14 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 6,6 |
| 2024-25 | Rio Ave | 26 | 0 | 1 | 26 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Olympiakos | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Nott'm Forest | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Olympiakos | 9 | 0 | 1 | 5 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Nott'm Forest | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Boško Šutalo| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Aris | 5 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 6,4 |
| 2026-27 | Aris Thessalonikis | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Cracovia | 27 | 0 | 0 | 28 | — | 5 | 6,7 |
| 2025-26 | Cracovia Krakow | 27 | 0 | 0 | 28 | — | 5 | 6,7 |
| 2025-26 | Standard | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Standard | 30 | 1 | 0 | 34 | — | 6 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jérémy Pétris| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Aris | 5 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 6,9 |
| 2026-27 | Aris Thessalonikis | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 4,3 |
| 2025-26 | Charleroi | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Watford | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Charleroi | 35 | 0 | 4 | 40 | — | 6 | 7,0 |
| 2023-24 | Charleroi | 35 | 0 | 4 | 40 | — | 6 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Uroš Račić| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Aris | 7 | 1 (1 rig.) | 2 | 11 | — | 1 | 7,0 |
| 2026-27 | Aris Thessalonikis | 5 | 1 (1 rig.) | 1 | 9 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Serbia | 1 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2025-26 | Aris | 28 | 3 | 2 | 47 | — | 6 | 7,0 |
| 2025-26 | Aris Thessalonikis | 28 | 3 | 2 | 47 | — | 6 | 7,0 |
| 2024-25 | West Brom | 21 | 0 | 2 | 14 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Sp Braga | 14 | 3 | 1 | 14 | — | 5 | 7,1 |
| 2024-25 | SC Braga | 14 | 3 | 1 | 14 | — | 5 | 7,1 |
| 2024-25 | Sassuolo | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Sassuolo | 21 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Sp Braga | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | SC Braga | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Valencia | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Benjamín Antonio Garré| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Aris | 7 | 1 | 2 | 16 | — | 2 | 7,1 |
| 2026-27 | Aris Thessalonikis | 5 | 0 | 1 | 12 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Aris | 12 | 3 | 0 | 19 | — | 1 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Aris Thessalonikis | 12 | 3 | 0 | 19 | — | 1 1 | 7,2 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Martin Hongla Yma II| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Aris | 5 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,6 |
| 2026-27 | Aris Thessalonikis | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 |
| 2025-26 | Aris | 13 | 2 | 0 | 16 | — | 4 | 6,9 |
| 2025-26 | Aris Thessalonikis | 13 | 2 | 0 | 16 | — | 4 | 6,9 |
| 2025-26 | Granada | 4 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Granada | 33 | 3 | 2 | 40 | — | 9 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Verona | 15 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Granada | 13 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,4 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Christian Michael Kouamé Kouakou| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Aris | 6 | 2 | 0 | 3 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Aris Thessalonikis | 4 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Aris | 12 | 2 | 2 | 10 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Aris Thessalonikis | 12 | 2 | 2 | 10 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Fiorentina | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Grasshoppers | 0 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 7,3 |
| 2024-25 | Fiorentina | 8 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Empoli | 8 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | Fiorentina | 23 | 2 | 1 | 17 | — | 0 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Armindo Tué Na Bangna| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Aris | 2 | 1 (1 rig.) | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Aris Thessalonikis | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Benfica | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Sp Braga | 17 | 7 (3 rig.) | 5 | 9 | — | 1 | 7,4 |
| 2024-25 | SC Braga | 17 | 7 (3 rig.) | 5 | 9 | — | 1 | 7,4 |
| 2024-25 | Benfica | 14 | 1 | 2 | 5 | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | Fenerbahce | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Sp Braga | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | SC Braga | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Philana Tinotenda Kadewere| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Aris | 6 | 1 | 0 | 8 | — | 2 | 6,4 |
| 2026-27 | Aris Thessalonikis | 4 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,0 |
| 2025-26 | Aris | 16 | 3 | 3 | 18 | — | 5 | 7,0 |
| 2025-26 | Aris Thessalonikis | 16 | 3 | 3 | 18 | — | 5 | 7,0 |
| 2024-25 | Nantes | 12 | 1 | 2 | 6 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Nantes | 14 | 1 | 0 | 6 | — | 1 | 6,5 |
| 2023-24 | Lyon | 11 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,5 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 11 titulare(i) di l'ultima partita (18/10/2026) cunfirmatu(i).
Faccia à facciaChì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Chì ghjè ?
6 scontru(i) : Asteras Tripolis 5 reta(e), Aris 9 · e duie squadre marcanu in 50 % di i casi · più di 2,5 gol in 33 %
| Data | Partita | Risultatu | Vincitore |
|---|---|---|---|
| 20/12/2025 | Asteras Tripolis – Aris Super League Grèce ♂ | 0 – 1 | Aris |
| 09/11/2025 | Aris – Asteras Tripolis Super League Grèce ♂ | 0 – 0 | patta |
| 10/05/2025 | Aris – Asteras Tripolis Super League Grèce ♂ | 4 – 2 | Aris |
| 29/03/2025 | Asteras Tripolis – Aris Super League Grèce ♂ | 0 – 2 | Aris |
| 23/12/2024 | Asteras Tripolis – Aris Super League Grèce ♂ | 2 – 1 | Asteras Tripolis |
| 31/08/2024 | Aris – Asteras Tripolis Super League Grèce ♂ | 1 – 1 | patta |
Da a più recente à a più anziana.
Tutta a storia Asteras Tripolis – Aris →
Diffusione TVChì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Chì ghjè ?
Diffusione scunnisciuta : nè canale annunziatu, nè diritti indicati per sta cumpetizione.