AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Bundesliga autrichienne ♂ · niedz. 22 lis 2026 · 09:30

Wolfsberger AC – Ried

Aktualność informacji 5 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

36 %1 — Wolfsberger AC
28 %Remis
37 %2 — Ried

Oczekiwany wynik 0 – 1 (10 %) · oczekiwane gole 1,24 – 1,42

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: bez remisu · pewność niska
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Ried wygrałaby około 4, a pozostałych 6 nie.

Źródło: modèle + Elo (sans cotes) · obliczono 24/10/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Wolfsberger AC DDDDD od najstarszego do najnowszego

12/09/2026dom.SK Rapid Bundesliga autrichienne ♂0 – 3D
20/09/2026wyj.Ried Bundesliga autrichienne ♂1 – 4D
11/10/2026wyj.Altach Bundesliga autrichienne ♂0 – 3D
18/10/2026dom.WSG Wattens Bundesliga autrichienne ♂0 – 2D
24/10/2026wyj.Hartberg Bundesliga autrichienne ♂0 – 1D

Ried DNVVV od najstarszego do najnowszego

30/08/2026wyj.Hartberg Bundesliga autrichienne ♂2 – 3D
11/09/2026dom.Salzburg Bundesliga autrichienne ♂1 – 1N
20/09/2026dom.Wolfsberger AC Bundesliga autrichienne ♂4 – 1V
10/10/2026wyj.WSG Wattens Bundesliga autrichienne ♂2 – 1V
17/10/2026dom.Austria Vienna Bundesliga autrichienne ♂3 – 2V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wolfsberger AC mecze bez zwycięstwa: 9 porażki z rzędu: 6 mecze bez zwycięstwa: 6 na wyjeździe mecze bez zwycięstwa: 4 u siebie mecze bez gola: 3 porażki z rzędu: 3 u siebie porażki z rzędu: 3 na wyjeździe
po porażce 0-1 z Hartberg · 0 Z, 0 R, 5 P w ostatnich 5 meczach (1 strzelone, 13 stracone)

Ried mecze z rzędu z golem: 9 mecze bez porażki: 4 mecze bez porażki: 4 u siebie zwycięstwa z rzędu: 3
po zwycięstwie 3-2 z Austria Vienna · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (12 strzelone, 8 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Wolfsberger AC

Atak · gole na mecz: 0,80 (1,00 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 10,9 strzałów na mecz, 26% celnych · bez gola w 44% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,00 (1,80 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 21, czerwone: 3

Dyscyplina · faule na mecz: 12,9 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,60 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · L. Gütlbauer rotacja · obrony: 22, 59% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,50 · ocena 5,8

Trener · T. Silberberger od 01/05/2026 · prowadzone kluby: 4 od 2011
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 3-4-3 ×1, 3-5-2 ×1)

Forma (API-Football): WDLDLLLLL

Ried

Atak · gole na mecz: 1,80 (2,00 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 13,4 strzałów na mecz, 35% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 4 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,70 (1,20 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 11% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 22, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 10,8 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · A. Leitner · obrony: 30, 79% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,89 · ocena 6,7

Trener · Mario Despotovic od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 3-4-2-1 ×2, 3-4-1-2 ×1)

Forma (API-Football): DLLWLDWWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Wolfsberger AC

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Ried

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,8 dla Wolfsberger AC, 10,6 dla Ried · Oczekiwane żółte kartki: 3,6 · Oczekiwane spalone: 4,7

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
M. SulznerMarco Alessandro Sulzner
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolfsberger AC90019—36,7
2024-25LASK700——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Wolfsberger AC1,850,2926 %
F. RossdorferFabian Hubert Rossdorfer
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274002—26,5
2025-26231116—16,7
2024-251810——0—
2023-242130——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ried1,050,4025 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Evan Eghosa AisowierenEvan Eghosa Aisowieren

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ried9209—06,7
2025-26Ried9005—06,5
2023-24Coventry000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,8 na mecz), G. VrioniGiacomo Vrioni
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolfsberger AC74 (2 z karnych)06—06,7
2025-26Cesena15007—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), S. KaramokoSankara William Karamoko
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolfsberger AC7002—06,4
2025-26Pau FC170017—4 16,5
2024-25Wolfsberger AC6004—26,9
2023-24Wolfsberger AC9005—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), A. BajićAnte Bajić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ried9138—16,7
2025-26Ried314540—107,0
2024-25Ried2690——5—
2023-24Ried1550——2—
2023-24SK Rapid6116—26,9
2023-24Rapid Vienna6116—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Wolfsberger AC

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 G. VrioniGiacomo Vrioni
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolfsberger AC74 (2 z karnych)06—06,7
2025-26Cesena15007—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

24 %400,7366 %
31 F. WohlmuthFabian Wohlmuth
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolfsberger AC91116—17,0
2025-26Wolfsberger AC1002—06,9
2024-25Ried2840——6—
2023-24Ried2750——7—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %110,1192 %
11 A. SchwarzAaron Sky Schwarz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolfsberger AC7102—06,9
2024-25Hartberg5001—06,5
2024-25A. Klagenfurt2001—06,5
2023-24A. Klagenfurt17317—26,7
2023-24Hartberg—017——6,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,2466 %
35 Matteo KitzMatteo Kitz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolfsberger AC6103—15,9
2024-25A. Klagenfurt18009—2 16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,2141 %
30 M. SulznerMarco Alessandro Sulzner
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolfsberger AC90019—36,7
2024-25LASK700——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %000,0092 %

Ried

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
22 S. SchwabStefan Schwab
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ried94 (2 z karnych)114—36,9
2025-26Holstein Kiel4016—06,9
2024-25PAOK194 (4 z karnych)014—46,9
2023-24PAOK335 (1 z karnych)221—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

24 %410,48100 %
47 Evan Eghosa AisowierenEvan Eghosa Aisowieren
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ried9209—06,7
2025-26Ried9005—06,5
2023-24Coventry000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %200,3291 %
12 A. BajićAnte Bajić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ried9138—16,7
2025-26Ried314540—107,0
2024-25Ried2690——5—
2023-24Ried1550——2—
2023-24SK Rapid6116—26,9
2023-24Rapid Vienna6116—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %130,11100 %
17 P. PomerPhilipp Pomer
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275311—07,3
2025-26324 (2 z karnych)418—67,0
2024-252420——7—
2023-241740——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %310,6853 %
28 S. ChukwudiSamuel Johansen Chukwudi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ried9108—27,0
2026-27Faroe Islands000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,11100 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Wolfsberger AC — 5-3-2

Trener : T. Silberberger od 01/05/2026 · odczyt z 23/10/2026

Lior Gliklich 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 12 L. GliklichFabian Wohlmuth Wolfsberger AC · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Wolfsberger AC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Ried · 2024-25: mecze 28, gole 4, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6 Ried · 2023-24: mecze 27, gole 5, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 7 31 F. WohlmuthRaffael Behounek Wolfsberger AC · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,2 Willem II · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Willem II · 2024-25: mecze 31, gole 2, asysty 1, faule 18, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,8 Willem II · 2023-24: mecze 37, gole 2, asysty 4, faule 17, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 WSG Wattens · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 R. BehounekAaron Sky Schwarz Wolfsberger AC · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Hartberg · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 A. Klagenfurt · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 A. Klagenfurt · 2023-24: mecze 17, gole 3, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Hartberg · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 11 A. SchwarzCheikh Mamadou Diabaté 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2024-25: mecze 25, gole 0, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 15 C. Mamadou DiabatéRené Renner Wolfsberger AC · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Wolfsberger AC · 2025-26: mecze 28, gole 3, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1, ocena 6,9 LASK · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 LASK · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 77 R. RennerMarco Alessandro Sulzner Wolfsberger AC · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 LASK · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 30 M. SulznerDonis Xhemë Avdijaj Wolfsberger AC · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 4, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Wolfsberger AC · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Hartberg · 2024-25: mecze 30, gole 4, asysty 4, faule 26, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Hartberg · 2023-24: mecze 27, gole 12, asysty 4, faule 23, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 7,1 FC Zurich · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 10 D. AvdijajSimon Piesinger 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,3 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 2024-25: mecze 30, gole 2, asysty 2, faule 36, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 2023-24: mecze 33, gole 2, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 8 S. PiesingerGiacomo Vrioni Wolfsberger AC · 2026-27: mecze 7, gole 4, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Cesena · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 9 G. VrioniSankara William Karamoko Wolfsberger AC · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Pau FC · 2025-26: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,5 Wolfsberger AC · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Wolfsberger AC · 2023-24: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 49 S. Karamoko
Lior Gliklich
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271000—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fabian Wohlmuth
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolfsberger AC91116—17,0
2025-26Wolfsberger AC1002—06,9
2024-25Ried2840——6—
2023-24Ried2750——7—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Raffael Behounek
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolfsberger AC8004—1 16,2
2025-26Willem II1103—07,2
2024-25Willem II312118—5 16,8
2023-24Willem II372417—67,1
2023-24WSG Wattens000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aaron Sky Schwarz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolfsberger AC7102—06,9
2024-25Hartberg5001—06,5
2024-25A. Klagenfurt2001—06,5
2023-24A. Klagenfurt17317—26,7
2023-24Hartberg—017——6,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Cheikh Mamadou Diabaté
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275004—16,5
2025-26100——06,7
2024-25250111—26,8
2023-2414008—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

René Renner
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolfsberger AC8007—16,7
2025-26Wolfsberger AC283026—8 16,9
2024-25LASK200——06,2
2023-24LASK8005—27,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marco Alessandro Sulzner
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolfsberger AC90019—36,7
2024-25LASK700——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Donis Xhemë Avdijaj
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolfsberger AC8043—05,9
2025-26Wolfsberger AC3002—06,3
2024-25Hartberg304426—56,9
2023-24Hartberg2712423—6 17,1
2023-24FC Zurich2001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Simon Piesinger
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275007—1 16,3
2025-261002—06,2
2024-25302236—57,0
2023-24332213—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Giacomo Vrioni
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolfsberger AC74 (2 z karnych)06—06,7
2025-26Cesena15007—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sankara William Karamoko
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolfsberger AC7002—06,4
2025-26Pau FC170017—4 16,5
2024-25Wolfsberger AC6004—26,9
2023-24Wolfsberger AC9005—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Ried — 4-3-3

Trener : Mario Despotovic od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Andreas Leitner 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 2025-26: mecze 35, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 1 A. LeitnerOliver Steurer 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 2025-26: mecze 35, gole 2, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 2024-25: mecze 29, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 2023-24: mecze 26, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5 30 O. SteurerSamuel Johansen Chukwudi Ried · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Faroe Islands · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 28 S. ChukwudiPhilipp Pomer 2026-27: mecze 5, gole 3, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2025-26: mecze 32, gole 4, asysty 4, faule 18, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 2024-25: mecze 24, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 7 2023-24: mecze 17, gole 4, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 17 P. PomerFabian Hubert Rossdorfer 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 2025-26: mecze 23, gole 1, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 2024-25: mecze 18, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 21, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 18 F. RossdorferMoegamat Yusuf Maart 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 2025-26: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 6 Y. MaartStefan Schwab Ried · 2026-27: mecze 9, gole 4, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Holstein Kiel · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 PAOK · 2024-25: mecze 19, gole 4, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 PAOK · 2023-24: mecze 33, gole 5, asysty 2, faule 21, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 22 S. SchwabMartin Rasner 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 2025-26: mecze 27, gole 0, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,5 2024-25: mecze 27, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 14 8 M. RasnerAnte Bajić Ried · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 3, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Ried · 2025-26: mecze 31, gole 4, asysty 5, faule 40, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,0 Ried · 2024-25: mecze 26, gole 9, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5 Ried · 2023-24: mecze 15, gole 5, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 SK Rapid · 2023-24: mecze 6, gole 1, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Rapid Vienna · 2023-24: mecze 6, gole 1, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 12 A. BajićEvan Eghosa Aisowieren Ried · 2026-27: mecze 9, gole 2, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Ried · 2025-26: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Coventry · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 47 E. Eghosa AisowierenJaedin Rhodes Ried · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Huddersfield · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 J. Rhodes
Andreas Leitner
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279000—16,7
2025-2635011—37,1
2024-253000——4—
2023-242900——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oliver Steurer
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279005—16,6
2025-26352115—46,9
2024-252910——2—
2023-242630——5—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samuel Johansen Chukwudi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ried9108—27,0
2026-27Faroe Islands000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Philipp Pomer
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275311—07,3
2025-26324 (2 z karnych)418—67,0
2024-252420——7—
2023-241740——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fabian Hubert Rossdorfer
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274002—26,5
2025-26231116—16,7
2024-251810——0—
2023-242130——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Moegamat Yusuf Maart
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279024—16,9
2025-26330025—17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stefan Schwab
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ried94 (2 z karnych)114—36,9
2025-26Holstein Kiel4016—06,9
2024-25PAOK194 (4 z karnych)014—46,9
2023-24PAOK335 (1 z karnych)221—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Martin Rasner
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2790111—16,6
2025-26270021—56,5
2024-252700——14—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ante Bajić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ried9138—16,7
2025-26Ried314540—107,0
2024-25Ried2690——5—
2023-24Ried1550——2—
2023-24SK Rapid6116—26,9
2023-24Rapid Vienna6116—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Evan Eghosa Aisowieren
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ried9209—06,7
2025-26Ried9005—06,5
2023-24Coventry000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jaedin Rhodes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ried6003—16,7
2023-24Huddersfield000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (17/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Wolfsberger AC
2remis(y)
4zwycięstwa Ried
2,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Wolfsberger AC 3, Ried 9 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 3,8, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: M. Hameter ×2, J. Weinberger ×2, Alexander Harkam

Strzelcy w tych meczach : K. Mutandwa Ried, 4 · M. Sulzner Wolfsberger AC, 2 · A. Bajic Ried, 1 · E. E. Aisowieren Ried, 1 · I. Kiese Ried, 1 · M. Kitz Wolfsberger AC, 1

DataMeczWynikZwycięzca
20/09/2026Ried – Wolfsberger AC Bundesliga autrichienne ♂4 – 1Ried
19/05/2026Ried – Wolfsberger AC Bundesliga autrichienne ♂2 – 1Ried
11/04/2026Wolfsberger AC – Ried Bundesliga autrichienne ♂0 – 0remis
29/11/2025Ried – Wolfsberger AC Bundesliga autrichienne ♂1 – 0Ried
18/10/2025Wolfsberger AC – Ried Bundesliga autrichienne ♂1 – 2Ried
19/03/2023Ried – Wolfsberger AC Bundesliga autrichienne ♂0 – 0remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Wolfsberger AC – Ried →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13