AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Bundesliga autrichienne ♂ · sob. 05 gru 2026 · 22:30

SK Rapid – LASK

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

SK Rapid VVVVV od najstarszego do najnowszego

12/09/2026wyj.Wolfsberger AC Bundesliga autrichienne ♂3 – 0V
18/09/2026dom.WSG Wattens Bundesliga autrichienne ♂3 – 0V
11/10/2026wyj.LASK Bundesliga autrichienne ♂2 – 0V
16/10/2026dom.Hartberg Bundesliga autrichienne ♂3 – 1V
24/10/2026dom.A. Lustenau Bundesliga autrichienne ♂5 – 1V

LASK VDNDV od najstarszego do najnowszego

01/09/2026wyj.Wolfsberger AC Bundesliga autrichienne ♂3 – 1V
13/09/2026wyj.Sturm Graz Bundesliga autrichienne ♂1 – 2D
20/09/2026wyj.Hartberg Bundesliga autrichienne ♂3 – 3N
11/10/2026dom.SK Rapid Bundesliga autrichienne ♂0 – 2D
17/10/2026wyj.A. Lustenau Bundesliga autrichienne ♂4 – 0V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

SK Rapid mecze z rzędu z golem: 12 zwycięstwa z rzędu: 7 u siebie zwycięstwa z rzędu: 5
po zwycięstwie 5-1 z A. Lustenau · 5 Z, 0 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (16 strzelone, 2 stracone)

LASK brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po zwycięstwie 4-0 z A. Lustenau · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (11 strzelone, 8 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

SK Rapid

Atak · gole na mecz: 2,90 (3,60 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 15,5 strzałów na mecz, 40% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,90 (0,40 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 56% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 14, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 7,9 · spalone na mecz: 2,2 · żółte: 1,40 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 10)

Bramkarz · N. Hedl rotacja · obrony: 10, 56% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,25 · ocena 6,9

Trener · Johannes Thorup od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football): WWWWLWWWW

LASK

Atak · gole na mecz: 2,60 (2,50 u siebie, 2,60 na wyjeździe) · 18,9 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 2 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,00 (0,80 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 44% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 12, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 9,3 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 1,50 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · L. Jungwirth · obrony: 15, 63% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 6,8

Trener · João Pedro Machado Sacramento od 01/01/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 3-4-1-2, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 3-1-4-2 ×2, 5-3-2 ×2)

Forma (API-Football): WWWWWLDLW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

SK Rapid

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

LASK

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Smakaj (Off the roster), G. Bello (Uraz mięśniowy), K. Cheikne (Off the roster), M. Usor (Bark), R. Harakate (Kolano)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,7 dla SK Rapid, 9,2 dla LASK · Oczekiwane żółte kartki: 3,5 · Oczekiwane spalone: 4,9

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
B. BollaBendegúz Bence Bolla
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rapid Vienna51 (1 z karnych)311—37,1
2026-27SK Rapid51 (1 z karnych)311—37,1
2025-26Rapid Vienna110——18,0
2025-26SK Rapid110——18,0
2024-25SK Rapid322229—77,1
2024-25Rapid Vienna322229—77,1
2024-25Servette FC—00————
2023-24Servette FC335 (1 z karnych)424—27,0
2023-24Wolves—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

SK Rapid1,610,3828 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: M. UsorMoses Usor

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278233—16,8
2025-263013 (2 z karnych)519—07,3
2024-258014—07,2
2023-24303033—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,9 na mecz), E. KaraErcan Kara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rapid Vienna4417—07,6
2026-27SK Rapid4417—07,6
2025-26Rapid Vienna310——0—
2025-26SK Rapid310——0—
2024-25SK Rapid172120—36,8
2024-25Rapid Vienna172120—36,8
2024-25Corum000——0—
2024-25Samsunspor020——0—
2023-24Pendikspor—00————
2023-24Samsunspor010——0—
2023-24Corum—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), S. AdeniranSamuel Oluwabukunmi Adeniran
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2765 (1 z karnych)11—17,3
2025-263010 (2 z karnych)443—46,9
2024-25171111—46,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), F. FleckerFlorian Flecker
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277125—16,7
2025-2621007—16,5
2024-25223332—56,9
2023-24315338—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

SK Rapid

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 E. KaraErcan Kara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rapid Vienna4417—07,6
2026-27SK Rapid4417—07,6
2025-26Rapid Vienna310——0—
2025-26SK Rapid310——0—
2024-25SK Rapid172120—36,8
2024-25Rapid Vienna172120—36,8
2024-25Corum000——0—
2024-25Samsunspor020——0—
2023-24Pendikspor—00————
2023-24Samsunspor010——0—
2023-24Corum—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

21 %410,9449 %
55 N. CvetkovićNenad Cvetković
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rapid Vienna6204—07,2
2026-27SK Rapid6204—07,2
2025-26Rapid Vienna302022—57,2
2025-26SK Rapid302022—57,2
2024-25SK Rapid262017—5 17,2
2024-25Rapid Vienna262017—5 17,2
2023-24SK Rapid7006—07,0
2023-24Rapid Vienna7006—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %200,3166 %
6 S. Raux-YaoSerge-Philippe Raux-Yao
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rapid Vienna6202—07,2
2026-27SK Rapid6202—07,2
2025-26Rapid Vienna310014—27,0
2025-26SK Rapid310014—27,0
2024-25SK Rapid311014—17,0
2024-25Rapid Vienna311014—17,0
2024-25Rodez—00————
2023-24Rodez390229—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %200,3757 %
15 Nikolaus WurmbrandNikolaus Wurmbrand
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27SK Rapid6213—07,0
2026-27Rapid Vienna6213—07,0
2025-26Rapid Vienna324113—36,9
2025-26SK Rapid324113—36,9
2024-25Rapid Vienna17106—16,5
2024-25SK Rapid17106—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %210,5841 %
10 P. DahlPetter Nosakhare Dahl
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rapid Vienna6216—16,7
2026-27SK Rapid6216—16,7
2025-26Rapid Vienna233516—36,8
2025-26SK Rapid233516—36,8
2024-25Mechelen22115—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %210,5941 %

LASK

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
27 C. LangChristoph Lang
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27LASK97 (1 z karnych)05—07,3
2026-27Preston2001—06,3
2026-27Preston North End FC2001—06,3
2026-27Austria1011—03,0
2025-26LASK275313—16,7
2025-26Portsmouth82010—16,8
2025-26Preston5023—26,6
2025-26Preston North End FC5023—26,6
2024-25Portsmouth3210 (2 z karnych)247—106,8
2024-25SK Rapid19326—16,8
2024-25Rapid Vienna19326—16,8
2024-25LASK18326—16,8
2023-24Hartberg175214—27,1
2023-24SK Rapid175214—27,1
2023-24Rapid Vienna175214—27,1
2023-24Portsmouth124124—36,6
2023-24Sturm Graz000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

39 %701,1281 %
7 S. AdeniranSamuel Oluwabukunmi Adeniran
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2765 (1 z karnych)11—17,3
2025-263010 (2 z karnych)443—46,9
2024-25171111—46,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

20 %511,3753 %
16 A. AndradeAndrés Alberto Andrade Cedeño
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279211—07,6
2025-26110——08,2
2024-2510218—1 17,2
2023-24300211—37,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

16 %210,2491 %
8 M. UsorMoses Usor
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278233—16,8
2025-263013 (2 z karnych)519—07,3
2024-258014—07,2
2023-24303033—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

13 %230,4262 %
30 S. HorvathSascha Horvath
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27LASK9124—17,2
2026-27Austria100——06,7
2025-26LASK292430—36,9
2024-25LASK302122—1 17,1
2023-24LASK241529—97,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %120,13100 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

SK Rapid — 4-2-3-1

Trener : Johannes Thorup od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Niklas Hedl Rapid Vienna · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 SK Rapid · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Rapid Vienna · 2025-26: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 SK Rapid · 2025-26: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 SK Rapid · 2024-25: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 7,0 Rapid Vienna · 2024-25: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 7,0 SK Rapid · 2023-24: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Rapid Vienna · 2023-24: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 1 N. HedlNenad Cvetković Rapid Vienna · 2026-27: mecze 6, gole 2, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 SK Rapid · 2026-27: mecze 6, gole 2, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Rapid Vienna · 2025-26: mecze 30, gole 2, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 SK Rapid · 2025-26: mecze 30, gole 2, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 SK Rapid · 2024-25: mecze 26, gole 2, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 7,2 Rapid Vienna · 2024-25: mecze 26, gole 2, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 7,2 SK Rapid · 2023-24: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Rapid Vienna · 2023-24: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 55 N. CvetkovićSerge-Philippe Raux-Yao Rapid Vienna · 2026-27: mecze 6, gole 2, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 SK Rapid · 2026-27: mecze 6, gole 2, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Rapid Vienna · 2025-26: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 SK Rapid · 2025-26: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 SK Rapid · 2024-25: mecze 31, gole 1, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Rapid Vienna · 2024-25: mecze 31, gole 1, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Rodez · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rodez · 2023-24: mecze 39, gole 0, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 6 S. Raux-YaoBendegúz Bence Bolla Rapid Vienna · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 3, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 SK Rapid · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 3, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Rapid Vienna · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 8,0 SK Rapid · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 8,0 SK Rapid · 2024-25: mecze 32, gole 2, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Rapid Vienna · 2024-25: mecze 32, gole 2, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Servette FC · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Servette FC · 2023-24: mecze 33, gole 5, asysty 4, faule 24, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Wolves · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 77 B. BollaJannes-Kilian Horn SK Rapid · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Rapid Vienna · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Rapid Vienna · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 SK Rapid · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Nurnberg · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nurnberg · 2023-24: mecze 27, gole 0, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,7 38 J. HornMatthias Seidl SK Rapid · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Rapid Vienna · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Rapid Vienna · 2025-26: mecze 30, gole 4, asysty 6, faule 22, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 7,1 SK Rapid · 2025-26: mecze 30, gole 4, asysty 6, faule 22, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 7,1 SK Rapid · 2024-25: mecze 34, gole 4, asysty 6, faule 17, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Rapid Vienna · 2024-25: mecze 34, gole 4, asysty 6, faule 17, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 SK Rapid · 2023-24: mecze 32, gole 5, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Rapid Vienna · 2023-24: mecze 32, gole 5, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 BW Linz · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 M. SeidlTonni Adamsen Rapid Vienna · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 SK Rapid · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 Silkeborg · 2025-26: mecze 31, gole 14, asysty 7, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Silkeborg · 2024-25: mecze 32, gole 15, asysty 4, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Silkeborg · 2023-24: mecze 28, gole 5, asysty 7, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 8 T. AdamsenPetter Nosakhare Dahl Rapid Vienna · 2026-27: mecze 6, gole 2, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 SK Rapid · 2026-27: mecze 6, gole 2, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Rapid Vienna · 2025-26: mecze 23, gole 3, asysty 5, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 SK Rapid · 2025-26: mecze 23, gole 3, asysty 5, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Mechelen · 2024-25: mecze 22, gole 1, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 10 P. DahlYusuf Demir Rapid Vienna · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 SK Rapid · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Fenerbahce · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rapid Vienna · 2025-26: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,3 SK Rapid · 2025-26: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,3 Fenerbahce · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Galatasaray · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 FC Basel 1893 · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fenerbahce · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Galatasaray · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 FC Basel 1893 · 2023-24: mecze 11, gole 0, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Galatasaray · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fenerbahce · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 22 Y. DemirNicolas Bajlicz Rapid Vienna · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 SK Rapid · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Ried · 2025-26: mecze 25, gole 0, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,7 Rapid Vienna · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 SK Rapid · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Rapid Vienna · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 SK Rapid · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 SK Rapid · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rapid Vienna · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 30 N. BajliczErcan Kara Rapid Vienna · 2026-27: mecze 4, gole 4, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 SK Rapid · 2026-27: mecze 4, gole 4, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Rapid Vienna · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 SK Rapid · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 SK Rapid · 2024-25: mecze 17, gole 2, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Rapid Vienna · 2024-25: mecze 17, gole 2, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Corum · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Samsunspor · 2024-25: mecze 0, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Pendikspor · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Samsunspor · 2023-24: mecze 0, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Corum · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 E. Kara
Niklas Hedl
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rapid Vienna600——06,9
2026-27SK Rapid600——06,9
2025-26Rapid Vienna2800——27,0
2025-26SK Rapid2800——27,0
2024-25SK Rapid32001—1 17,0
2024-25Rapid Vienna32001—1 17,0
2023-24SK Rapid3200——17,0
2023-24Rapid Vienna3200——17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nenad Cvetković
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rapid Vienna6204—07,2
2026-27SK Rapid6204—07,2
2025-26Rapid Vienna302022—57,2
2025-26SK Rapid302022—57,2
2024-25SK Rapid262017—5 17,2
2024-25Rapid Vienna262017—5 17,2
2023-24SK Rapid7006—07,0
2023-24Rapid Vienna7006—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Serge-Philippe Raux-Yao
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rapid Vienna6202—07,2
2026-27SK Rapid6202—07,2
2025-26Rapid Vienna310014—27,0
2025-26SK Rapid310014—27,0
2024-25SK Rapid311014—17,0
2024-25Rapid Vienna311014—17,0
2024-25Rodez—00————
2023-24Rodez390229—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bendegúz Bence Bolla
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rapid Vienna51 (1 z karnych)311—37,1
2026-27SK Rapid51 (1 z karnych)311—37,1
2025-26Rapid Vienna110——18,0
2025-26SK Rapid110——18,0
2024-25SK Rapid322229—77,1
2024-25Rapid Vienna322229—77,1
2024-25Servette FC—00————
2023-24Servette FC335 (1 z karnych)424—27,0
2023-24Wolves—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jannes-Kilian Horn
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27SK Rapid4015—06,8
2026-27Rapid Vienna4015—06,8
2025-26Rapid Vienna100——06,6
2025-26SK Rapid100——06,6
2024-25Nurnberg000——0—
2023-24Nurnberg270110—96,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matthias Seidl
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27SK Rapid6027—17,1
2026-27Rapid Vienna6027—17,1
2025-26Rapid Vienna304622—3 17,1
2025-26SK Rapid304622—3 17,1
2024-25SK Rapid344 (2 z karnych)617—07,2
2024-25Rapid Vienna344 (2 z karnych)617—07,2
2023-24SK Rapid325122—47,2
2023-24Rapid Vienna325122—47,2
2023-24BW Linz000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tonni Adamsen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rapid Vienna5015—06,1
2026-27SK Rapid5015—06,1
2025-26Silkeborg3114 (2 z karnych)711—27,3
2024-25Silkeborg3215 (5 z karnych)418—27,3
2023-24Silkeborg285713—27,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Petter Nosakhare Dahl
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rapid Vienna6216—16,7
2026-27SK Rapid6216—16,7
2025-26Rapid Vienna233516—36,8
2025-26SK Rapid233516—36,8
2024-25Mechelen22115—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yusuf Demir
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rapid Vienna5119—07,2
2026-27SK Rapid5119—07,2
2026-27Fenerbahce000——0—
2025-26Rapid Vienna8013—0 16,3
2025-26SK Rapid8013—0 16,3
2025-26Fenerbahce200——0—
2025-26Galatasaray000——0—
2024-25FC Basel 1893—00————
2024-25Fenerbahce—00————
2024-25Galatasaray000——0—
2023-24FC Basel 189311019—26,8
2023-24Galatasaray000——0—
2023-24Fenerbahce000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nicolas Bajlicz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rapid Vienna6013—16,8
2026-27SK Rapid6013—16,8
2025-26Ried250022—5 16,7
2025-26Rapid Vienna200——06,2
2025-26SK Rapid200——06,2
2024-25Rapid Vienna000——0—
2024-25SK Rapid000——0—
2023-24SK Rapid000——0—
2023-24Rapid Vienna000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ercan Kara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rapid Vienna4417—07,6
2026-27SK Rapid4417—07,6
2025-26Rapid Vienna310——0—
2025-26SK Rapid310——0—
2024-25SK Rapid172120—36,8
2024-25Rapid Vienna172120—36,8
2024-25Corum000——0—
2024-25Samsunspor020——0—
2023-24Pendikspor—00————
2023-24Samsunspor010——0—
2023-24Corum—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

LASK — 4-3-3

Trener : João Pedro Machado Sacramento od 01/01/2025 · odczyt z 23/10/2026

Lukas Jungwirth LASK · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Austria · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 LASK · 2025-26: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 LASK · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 LASK · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 L. JungwirthJoão Victor Tornich LASK · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Vallecano · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 5,8 LASK · 2025-26: mecze 24, gole 1, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 2, ocena 6,7 Vallecano · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Portimonense · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Oviedo · 2024-25: mecze 43, gole 13, asysty 4, faule 77, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Portimonense · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 5,6 Portimonense · 2023-24: mecze 28, gole 2, asysty 0, faule 36, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Vallecano · 2023-24: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Oviedo · 2023-24: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 43 AlemãoXavier Tshimanga Kamaluba Ntite Muken LASK · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 LASK · 2025-26: mecze 14, gole 3, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Volendam · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,6 Volendam · 2024-25: mecze 35, gole 4, asysty 1, faule 35, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 7,4 Volendam · 2023-24: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 4 X. MbuyambaAndrés Alberto Andrade Cedeño 2026-27: mecze 9, gole 2, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 2024-25: mecze 10, gole 2, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 7,2 2023-24: mecze 30, gole 0, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 16 A. AndradeGeorge Oluwaseun Bello 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2025-26: mecze 28, gole 1, asysty 4, faule 20, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 1, faule 28, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 2 G. BelloSascha Horvath LASK · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Austria · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 LASK · 2025-26: mecze 29, gole 2, asysty 4, faule 30, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 LASK · 2024-25: mecze 30, gole 2, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 7,1 LASK · 2023-24: mecze 24, gole 1, asysty 5, faule 29, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,1 30 S. HorvathChristoph Lang LASK · 2026-27: mecze 9, gole 7, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Preston · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Preston North End FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Austria · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,0 LASK · 2025-26: mecze 27, gole 5, asysty 3, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Portsmouth · 2025-26: mecze 8, gole 2, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Preston · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 2, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Preston North End FC · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 2, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Portsmouth · 2024-25: mecze 32, gole 10, asysty 2, faule 47, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,8 SK Rapid · 2024-25: mecze 19, gole 3, asysty 2, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Rapid Vienna · 2024-25: mecze 19, gole 3, asysty 2, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 LASK · 2024-25: mecze 18, gole 3, asysty 2, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Hartberg · 2023-24: mecze 17, gole 5, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 SK Rapid · 2023-24: mecze 17, gole 5, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Rapid Vienna · 2023-24: mecze 17, gole 5, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Portsmouth · 2023-24: mecze 12, gole 4, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Sturm Graz · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 27 C. LangMelayro Chakewno Jalaino Bogarde LASK · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 3, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,4 LASK · 2025-26: mecze 28, gole 2, asysty 4, faule 29, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 LASK · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 2, faule 21, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,9 Zwolle · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hoffenheim · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 M. BogardeMoses Usor 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 3, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 30, gole 13, asysty 5, faule 19, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2023-24: mecze 30, gole 3, asysty 0, faule 33, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 8 M. UsorSamuel Oluwabukunmi Adeniran 2026-27: mecze 6, gole 5, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 2025-26: mecze 30, gole 10, asysty 4, faule 43, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 2024-25: mecze 17, gole 1, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 7 S. AdeniranFlorian Flecker 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 2025-26: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 2024-25: mecze 22, gole 3, asysty 3, faule 32, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 2023-24: mecze 31, gole 5, asysty 3, faule 38, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 29 F. Flecker
Lukas Jungwirth
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27LASK9000—06,8
2026-27Austria0000—00,0
2025-26LASK32002—26,9
2024-25LASK000——0—
2023-24LASK000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

João Victor Tornich
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27LASK90111—17,2
2026-27Vallecano7005—25,8
2025-26LASK241127—2 26,7
2025-26Vallecano100——06,7
2025-26Portimonense—00————
2024-25Oviedo4313477—46,9
2024-25Portimonense4003—2 15,6
2023-24Portimonense282036—76,9
2023-24Vallecano121012—16,7
2023-24Oviedo210——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Xavier Tshimanga Kamaluba Ntite Muken
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27LASK9106—37,1
2025-26LASK14307—17,0
2025-26Volendam200——08,6
2024-25Volendam354135—1 17,4
2023-24Volendam9005—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrés Alberto Andrade Cedeño
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279211—07,6
2025-26110——08,2
2024-2510218—1 17,2
2023-24300211—37,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

George Oluwaseun Bello
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278012—06,8
2025-26281420—66,8
2024-25321019—56,9
2023-24290128—46,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sascha Horvath
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27LASK9124—17,2
2026-27Austria100——06,7
2025-26LASK292430—36,9
2024-25LASK302122—1 17,1
2023-24LASK241529—97,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christoph Lang
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27LASK97 (1 z karnych)05—07,3
2026-27Preston2001—06,3
2026-27Preston North End FC2001—06,3
2026-27Austria1011—03,0
2025-26LASK275313—16,7
2025-26Portsmouth82010—16,8
2025-26Preston5023—26,6
2025-26Preston North End FC5023—26,6
2024-25Portsmouth3210 (2 z karnych)247—106,8
2024-25SK Rapid19326—16,8
2024-25Rapid Vienna19326—16,8
2024-25LASK18326—16,8
2023-24Hartberg175214—27,1
2023-24SK Rapid175214—27,1
2023-24Rapid Vienna175214—27,1
2023-24Portsmouth124124—36,6
2023-24Sturm Graz000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Melayro Chakewno Jalaino Bogarde
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27LASK9139—27,4
2025-26LASK282429—37,2
2024-25LASK321221—5 16,9
2023-24Zwolle000——0—
2023-24Hoffenheim—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Moses Usor
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278233—16,8
2025-263013 (2 z karnych)519—07,3
2024-258014—07,2
2023-24303033—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samuel Oluwabukunmi Adeniran
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2765 (1 z karnych)11—17,3
2025-263010 (2 z karnych)443—46,9
2024-25171111—46,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Florian Flecker
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277125—16,7
2025-2621007—16,5
2024-25223332—56,9
2023-24315338—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa SK Rapid
1remis(y)
3zwycięstwa LASK
3,2gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: SK Rapid 8, LASK 11 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 2,3, czerwone: 0,3 na mecz (raporty: 3) · sędziowie: Arnes Talic, A. Harkam, A. Talic

Strzelcy w tych meczach : B. Bolla SK Rapid, 2 · M. Usor LASK, 2 · S. Adeniran LASK, 2 · Claudy M'Buyi SK Rapid, 1 · Ercan Kara SK Rapid, 1 · J. Antiste SK Rapid, 1

DataMeczWynikZwycięzca
11/10/2026LASK – SK Rapid Bundesliga autrichienne ♂0 – 2SK Rapid
04/05/2026LASK – SK Rapid Bundesliga autrichienne ♂3 – 1LASK
22/03/2026SK Rapid – LASK Bundesliga autrichienne ♂4 – 2SK Rapid
30/11/2025LASK – SK Rapid Bundesliga autrichienne ♂3 – 0LASK
19/10/2025SK Rapid – LASK Bundesliga autrichienne ♂0 – 2LASK
28/09/2024SK Rapid – LASK Bundesliga autrichienne ♂1 – 1remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia SK Rapid – LASK →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13