Superliga danoise ♂ · pt. 06 lis 2026 · 19:00
Silkeborg – Lyngby
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Prognoza obliczona : 11 godz. temu
- Kadra Silkeborg : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Silkeborg : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Lyngby : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Lyngby : 23/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
PrawdopodobieństwaCo to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.
Co to jest?
Oczekiwany wynik 2 – 1 (9 %) · oczekiwane gole 1,88 – 1,49 Co to jest?
Co to jest?
Jak to czytać: na 10 takich meczów Silkeborg wygrałaby około 4, a pozostałych 6 nie.
Dwie opinie 1 · N · 2 Co to jest?
≈ Niewielka różnica (10 pkt) przy zwycięstwo Silkeborg: nic niepokojącego, ale warto o tym pamiętać.
Źródło: cotes du marché · obliczono 06/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Silkeborg NNVND od najstarszego do najnowszego
| 05/09/2026 | wyj. | Aarhus Superliga danoise ♂ | 2 – 2 | N |
| 13/09/2026 | dom. | Viborg Superliga danoise ♂ | 1 – 1 | N |
| 18/09/2026 | wyj. | Lyngby Superliga danoise ♂ | 4 – 0 | V |
| 11/10/2026 | dom. | AC Horsens Superliga danoise ♂ | 3 – 3 | N |
| 18/10/2026 | wyj. | Sonderjyske Superliga danoise ♂ | 0 – 4 | D |
Lyngby VNDDN od najstarszego do najnowszego
| 04/09/2026 | wyj. | Viborg Superliga danoise ♂ | 2 – 0 | V |
| 13/09/2026 | dom. | Sonderjyske Superliga danoise ♂ | 1 – 1 | N |
| 18/09/2026 | dom. | Silkeborg Superliga danoise ♂ | 0 – 4 | D |
| 11/10/2026 | wyj. | Brondby Superliga danoise ♂ | 2 – 5 | D |
| 18/10/2026 | dom. | FC Nordsjaelland Superliga danoise ♂ | 3 – 3 | N |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Silkeborg mecze bez porażki: 4 u siebie mecze bez zwycięstwa: 3 u siebie
po porażce 0-4 z Sonderjyske · 1 Z, 3 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 10 stracone)
Lyngby mecze bez zwycięstwa: 6 u siebie mecze bez zwycięstwa: 4
po remisie 3-3 z FC Nordsjaelland · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 13 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Silkeborg
Atak · gole na mecz: 1,40 (1,40 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 11,1 strzałów na mecz, 42% celnych · bez gola w 18% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,70 (1,60 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 18% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 13, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 7,9 · spalone na mecz: 1,1 · żółte: 1,20 i czerwone kartki: 0,10 na mecz (fiches de match, mecze: 20)
Bramkarz · A. Andrésen · obrony: 33, 75% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,99 · ocena 7,0
Trener · Morten Dahm Kjaergaard od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute
Forma (API-Football): LWLLDDDWDL
Lyngby
Atak · gole na mecz: 1,40 (1,30 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 13,5 strzałów na mecz, 30% celnych · bez gola w 18% meczów · karne: 2 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 61-75. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,20 (2,00 u siebie, 2,40 na wyjeździe) · 9% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 26, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 12,8 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 20)
Bramkarz · D. Kochen · obrony: 30, 65% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,44 · ocena 6,8
Trener · Dan Brimsvik od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 61e et la 75e minute
Forma (API-Football): DLDLDWDLLD
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Silkeborg
- Zawieszenie Villads Westh · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Sonderjyske – Silkeborg) prawdopodobne zawieszenie 18/10/2026
- Kontuzja A. Busch · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja P. Rodin · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: V. Westh (Czerwona kartka), M. Jonsson (Decyzja trenera)
Lyngby
- Kontuzja O. Snorre · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: I. Thorvaldsson (Nadmiar żółtych kartek)
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 9,8 dla Silkeborg, 13,9 dla Lyngby · Oczekiwane żółte kartki: 3,4 · Oczekiwane spalone: 3,9
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Najbardziej zagrożeni żółtą kartką
| Zawodnik | Drużyna | Faule / 90 min | Żółte / 90 min | Ryzyko | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M. FreundlichMads Lautrup Freundlich
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Silkeborg | 1,33 | 0,40 | 26 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
S. ColynSimon Willem Colyn
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Lyngby | 2,14 | 0,28 | 26 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Í. ÞorvaldssonÍsak Snær Þorvaldsson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Lyngby | 1,79 | 0,32 | 25 % |
Napastnicy najczęściej na spalonym: O. RossOliver Ross M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Silkeborg 11 6 (1 z karnych) 1 10 — 0 7,1 2025-26 Silkeborg 13 1 0 6 — 3 6,6 2025-26 Aalborg — 0 0 — — — — 2024-25 Aalborg 30 2 1 19 — 3 6,7 2023-24 Aalborg 31 6 0 — — 3 — Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lyngby 11 3 2 21 — 4 6,8 2026-27 Iceland 2 0 0 2 — 1 4,2 2025-26 Lyngby 18 5 0 32 — 6 6,8 Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 10 2 (1 z karnych) 1 7 — 1 6,8 2024-25 27 8 (1 z karnych) 2 49 — 5 6,8 2023-24 28 5 (2 z karnych) 3 37 — 1 6,8
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Silkeborg
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 O. RossOliver Ross
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 42 % | 6 | 1 | 0,79 | 92 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 L. RiisgaardL. Riisgaard
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 17 % | 2 | 1 | 0,24 | 77 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24 A. MadsenAlexander Priesborg Madsen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 10 % | 1 | 0 | 0,09 | 92 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22 R. Al HajjRami Al Hajj
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 10 % | 1 | 0 | 0,13 | 85 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27 W. KirkW. Kirk
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 10 % | 1 | 1 | 0,14 | 85 % |
Lyngby
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 S. ColynSimon Willem Colyn
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 25 % | 4 | 2 | 0,44 | 92 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 Í. ÞorvaldssonÍsak Snær Þorvaldsson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 24 % | 3 | 2 | 0,31 | 100 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 G. FrauloGustav Leone Fraulo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 17 % | 2 | 0 | 0,19 | 100 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25 R. TytensRenzo Tytens
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 8 % | 1 | 0 | 0,11 | 100 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26 F. GytkjærFrederik Lund Gytkjær
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 6 % | 2 | 1 | 0,59 | 30 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Silkeborg — 3-4-2-1
Trener : Morten Dahm Kjaergaard od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 11 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2024-25 | 28 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Robin Dahl Østrøm| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 11 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 30 | 0 | 0 | 11 | — | 1 1 | 6,6 |
| 2024-25 | 32 | 0 | 4 | 16 | — | 3 | 6,8 |
| 2023-24 | 20 | 0 | 2 | 10 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alexander Priesborg Madsen| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 11 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mads Lautrup Freundlich| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 4,8 |
| 2025-26 | 21 | 0 | 1 | 16 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | 28 | 1 | 1 | 24 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | 28 | 1 | 1 | 24 | — | 3 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mads Larsen| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Silkeborg | 11 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Silkeborg | 32 | 0 | 1 | 9 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Silkeborg | 32 | 1 | 3 | 13 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | AC Horsens | 3 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | AC Horsens | 27 | 5 | 0 | — | — | 4 | — |
| 2023-24 | Silkeborg | 15 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Brondby | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jens Martin Gammelby| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 11 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,4 |
| 2025-26 | 32 | 5 (1 z karnych) | 1 | 6 | — | 1 | 6,4 |
| 2024-25 | 18 | 2 | 2 | 11 | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | 14 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
W. Kirk| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 11 | 1 | 1 | 6 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | 13 | 1 | 1 | 10 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
L. Riisgaard| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 11 | 2 | 1 | 11 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Rami Al Hajj| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Silkeborg | 11 | 1 (1 z karnych) | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Silkeborg | 22 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Plymouth | 35 | 3 | 0 | 12 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Odense | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Odense | 3 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Silkeborg | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Julius Lorents Nielsen| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Silkeborg | 8 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,1 |
| 2026-27 | Faroe Islands | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Silkeborg | 24 | 1 | 0 | 12 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Silkeborg | 32 | 0 | 0 | 10 | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Randers FC | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Silkeborg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Oliver Ross| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Silkeborg | 11 | 6 (1 z karnych) | 1 | 10 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Silkeborg | 13 | 1 | 0 | 6 | — | 3 | 6,6 |
| 2025-26 | Aalborg | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Aalborg | 30 | 2 | 1 | 19 | — | 3 | 6,7 |
| 2023-24 | Aalborg | 31 | 6 | 0 | — | — | 3 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (18/10/2026) zachowanych.
Lyngby — 4-4-2
Trener : Dan Brimsvik od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lyngby | 11 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Barcelona | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Barcelona | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Barcelona | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Oskar Buur Rasmussen| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lyngby | 11 | 0 | 3 | 6 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Lyngby | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Lyngby | 13 | 0 | 1 | 5 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Volendam | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Volendam | 24 | 0 | 0 | 10 | — | 3 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Renzo Tytens| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 11 | 1 | 0 | 12 | — | 2 | 6,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mikkel Rosleff Fischer| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lyngby | 11 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Austria Vienna | 6 | 0 | 2 | 10 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Austria Vienna | 32 | 4 | 3 | 35 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Austria Vienna | 31 | 3 | 3 | 39 | — | 6 | 7,0 |
| 2024-25 | FC Fredericia | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Austria Vienna | 32 | 0 | 1 | 31 | — | 8 | 6,9 |
| 2023-24 | FC Fredericia | 31 | 0 | 0 | — | — | 2 | — |
| 2023-24 | FC Midtjylland | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Munashe Peter Garananga| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lyngby | 8 | 0 | 0 | 11 | — | 2 | 6,6 |
| 2026-27 | FC Copenhagen | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | FC Copenhagen | 5 | 1 | 0 | 4 | — | 1 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Hibernian | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | FC Copenhagen | 24 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Mechelen | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Mechelen | 24 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lauge Wesenberg Sandgrav| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 11 | 0 | 0 | 22 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | 32 | 1 | 3 | 22 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | 14 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gustav Leone Fraulo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lyngby | 11 | 2 | 0 | 12 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Lyngby | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Lyngby | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | FC Midtjylland | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Simon Willem Colyn| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lyngby | 10 | 4 (1 z karnych) | 2 | 24 | — | 3 | 7,5 |
| 2025-26 | Lyngby | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | PSV Eindhoven | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jens Jakob Dyhr Thomasen| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 1 | 0 | 8 | — | 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ísak Snær Þorvaldsson| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lyngby | 11 | 3 | 2 | 21 | — | 4 | 6,8 |
| 2026-27 | Iceland | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 4,2 |
| 2025-26 | Lyngby | 18 | 5 | 0 | 32 | — | 6 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Frederik Lund Gytkjær| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 2 (1 z karnych) | 1 | 7 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | 27 | 8 (1 z karnych) | 2 | 49 | — | 5 | 6,8 |
| 2023-24 | 28 | 5 (2 z karnych) | 3 | 37 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (18/10/2026) zachowanych.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Silkeborg 8, Lyngby 8 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 3,6, czerwone: 0,2 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: L. Graagaard ×2, S. Rasmussen ×2, S. Putros
Strzelcy w tych meczach : J. Cornelius Lyngby, 2 · M. Opoku Lyngby, 2 · S. Magnússon Lyngby, 2 · T. Adamsen Silkeborg, 2 · Y. Bakiz Silkeborg, 2 · A. Priesborg Silkeborg, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 18/09/2026 | Lyngby – Silkeborg Superliga danoise ♂ | 0 – 4 | Silkeborg |
| 27/04/2025 | Lyngby – Silkeborg Superliga danoise ♂ | 2 – 0 | Lyngby |
| 06/04/2025 | Silkeborg – Lyngby Superliga danoise ♂ | 2 – 1 | Silkeborg |
| 09/03/2025 | Silkeborg – Lyngby Superliga danoise ♂ | 0 – 1 | Lyngby |
| 29/09/2024 | Lyngby – Silkeborg Superliga danoise ♂ | 2 – 2 | remis |
| 03/12/2023 | Lyngby – Silkeborg Superliga danoise ♂ | 2 – 0 | Lyngby |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Silkeborg – Lyngby →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.