AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Superliga danoise ♂ · zo 14 mrt 2027 · 18:00

Viborg – Brondby

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Viborg DNVVD van oudste naar meest recente

04/09/2026thuisLyngby Superliga danoise ♂0 – 2D
13/09/2026uitSilkeborg Superliga danoise ♂1 – 1N
20/09/2026thuisFC Nordsjaelland Superliga danoise ♂4 – 1V
11/10/2026uitRanders FC Superliga danoise ♂2 – 0V
19/10/2026thuisFC Midtjylland Superliga danoise ♂1 – 2D

Brondby DDVDV van oudste naar meest recente

14/09/2026uitFC Midtjylland Superliga danoise ♂1 – 4D
20/09/2026thuisFC Copenhagen Superliga danoise ♂0 – 1D
11/10/2026thuisLyngby Superliga danoise ♂5 – 2V
18/10/2026uitOdense Superliga danoise ♂1 – 2D
23/10/2026uitRanders FC Superliga danoise ♂3 – 1V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Viborg 4 wedstrijden met een doelpunt 4 wedstrijden ongeslagen uit
komt van een 1-2-nederlaag tegen FC Midtjylland · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (8 gescoord, 6 tegen)

Brondby geen reeks (twee gelijke uitslagen op rij)
komt van een 3-1-zege tegen Randers FC · 2 W, 0 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (10 gescoord, 10 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Viborg

Aanval · 1,60 doelpunt(en) per wedstrijd (2,00 thuis, 1,20 uit) · 14,4 schoten per wedstrijd, 32% op doel · niet gescoord in 27% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 0,90 tegen per wedstrijd (1,00 thuis, 0,80 uit) · 36% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 61-75e minuut · 12 geel, 0 rood

Discipline · 11,8 overtreding(en) per wedstrijd · 1,7 buitenspel per wedstrijd · 1,40 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 20 wedstrijd(en))

Doelman · K. Kiilerich · 33 redding(en), 83% van de schoten op doel gestopt · 0,64 tegen per 90 min · cijfer 7,1

Trainer · Nickolai Lund sinds 01/07/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-3-3, trois attaquants · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 4-2-3-1 ×1)

Vorm (API-Football): LDWWWLDWWL

Brondby

Aanval · 1,60 doelpunt(en) per wedstrijd (2,00 thuis, 1,20 uit) · 15,3 schoten per wedstrijd, 30% op doel · niet gescoord in 18% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 16-30e minuut

Verdediging · 1,70 tegen per wedstrijd (1,50 thuis, 2,00 uit) · 18% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 61-75e minuut · 24 geel, 1 rood

Discipline · 13,6 overtreding(en) per wedstrijd · 1,9 buitenspel per wedstrijd · 2,30 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 20 wedstrijd(en))

Doelman · P. Pentz · 28 redding(en), 67% van de schoten op doel gestopt · 1,39 tegen per 90 min · cijfer 6,7

Trainer · Thomas Norgaard sinds 01/08/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute

Vorm (API-Football): WWWWLLLLWL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Viborg

  • Blessure L. Coulibaly · Inactive miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure M. Riahi · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure R. Mitchell · Blessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure T. Freriks · Tik miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure Y. Njoh · Blessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Brondby

  • Blessure J. Vanlerberghe · Inactive miste de vorige wedstrijd 23/10/2026
  • Blessure M. Kohlert · Inactive miste de vorige wedstrijd 23/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 12,5 voor Viborg, 11,7 voor Brondby · Verwachte gele kaarten: 3,3 · Verwacht buitenspel: 5,4

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
M. YounisMarcus Younis
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27111225—46,5
2025-262002—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Brondby2,430,3831 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: O. FengerO. Fenger

SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279217—06,0
2025-26100——06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(1,1 per wedstrijd), C. NouckCharly Ngos Nouck Horneman
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Viborg113318—07,2
2025-26Viborg302212—16,6
2024-25Viborg29317—16,6
2024-25Odense—00————
2023-24Viborg301013—16,5
2023-24Odense241013—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Dorian HanzaDorian Junior Hanza Meha
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Viborg115117—07,0
2025-26Viborg400——06,7
2023-24Cultural Leonesa2410——2—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), S. JalalSami Jalal Karchoud
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27110215—16,9
2025-267007—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Viborg

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
19 Dorian HanzaDorian Junior Hanza Meha
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Viborg115117—07,0
2025-26Viborg400——06,7
2023-24Cultural Leonesa2410——2—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

34 %510,50100 %
11 C. NouckCharly Ngos Nouck Horneman
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Viborg113318—07,2
2025-26Viborg302212—16,6
2024-25Viborg29317—16,6
2024-25Odense—00————
2023-24Viborg301013—16,5
2023-24Odense241013—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

23 %330,33100 %
8 A. BeckAsker Beck Jensen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Viborg11315—07,1
2026-27Heidenheim2001—06,7
2026-27Osnabruck1001—06,3
2025-26Viborg13008—16,6
2025-26Heidenheim000——0—
2024-25Heidenheim354117—26,9
2024-25Viborg200——0—
2023-24Heidenheim231114—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

20 %310,3292 %
6 M. SøndergaardMads Søndergaard Clausen
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27103211—06,9
2025-26280010—16,6
2024-25190319—56,7
2023-24302132—56,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

16 %320,4277 %
10 S. JalalSami Jalal Karchoud
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27110215—16,9
2025-267007—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %020,0092 %

Brondby

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
7 O. HyseniOlti Hyseni
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brondby104111—16,7
2026-27Sonderjyske102——07,9
2025-26Sonderjyske315425—36,9
2024-25Sonderjyske252226—26,7
2023-24Sonderjyske1120——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

15 %410,6857 %
29 M. Frøkjær-JensenMads Frøkjær-Jensen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brondby112114—37,0
2025-26Brondby141213—16,8
2025-26Preston1001—06,6
2025-26Preston North End FC1001—06,6
2024-25Preston North End FC392556—86,8
2024-25Preston392556—86,8
2023-24Preston413853—46,9
2023-24Preston North End FC413853—46,9
2023-24Odense000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

15 %210,1993 %
18 M. EjdumMax Isaac Ejdum
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brondby11229—26,9
2025-26Odense8001—06,7
2024-25Odense7005—16,6
2023-24Odense26117—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

14 %220,2193 %
99 B. SliszBartosz Piotr Slisz
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brondby10118—37,1
2026-27Poland1002—16,9
2025-26Brondby140124—77,2
2023-24Legia150118—47,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %110,1086 %
51 O. FengerO. Fenger
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279217—06,0
2025-26100——06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %210,5050 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Viborg — 4-3-3

Trainer : Nickolai Lund sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Kasper Hartly Kiilerich 2026-27: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2023-24: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,0 20 K. KiilerichLukas Emil Kirkegaard 2026-27: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 2025-26: 15 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 4 L. KirkegaardOliver Bundgaard Kristensen 2026-27: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 2025-26: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 2024-25: 11 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 2023-24: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 23 O. BundgaardŽan Zaletel 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 2025-26: 25 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 2023-24: 27 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 5 Ž. ZaletelHjalte Bidstrup Viborg · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Viborg · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Viborg · 2024-25: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel FC Copenhagen · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 26 H. BidstrupJeppe Nørregaard Grønning 2026-27: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 2025-26: 30 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 52 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,0 2024-25: 26 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 46 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 6,9 2023-24: 25 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 13 J. GrønningAsker Beck Jensen Viborg · 2026-27: 11 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Heidenheim · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Osnabruck · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Viborg · 2025-26: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Heidenheim · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Heidenheim · 2024-25: 35 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Viborg · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Heidenheim · 2023-24: 23 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 8 A. BeckMads Søndergaard Clausen 2026-27: 10 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 2024-25: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 2023-24: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 6 M. SøndergaardDorian Junior Hanza Meha Viborg · 2026-27: 11 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Viborg · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Cultural Leonesa · 2023-24: 24 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel 19 D. HanzaCharly Ngos Nouck Horneman Viborg · 2026-27: 11 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Viborg · 2025-26: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Viborg · 2024-25: 29 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Odense · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Viborg · 2023-24: 30 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Odense · 2023-24: 24 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 11 C. NouckSami Jalal Karchoud 2026-27: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 2025-26: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 10 S. Jalal
Kasper Hartly Kiilerich
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2711000—07,1
2024-25000——0—
2023-243200——06,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lukas Emil Kirkegaard
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27110010—27,1
2025-2615206—07,1
2024-25200——06,7
2023-24000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Oliver Bundgaard Kristensen
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27110214—26,9
2025-267002—06,8
2024-2511108—07,0
2023-24321121—37,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Žan Zaletel
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279013—17,0
2025-26250010—56,9
2024-25400——06,7
2023-24271021—27,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Hjalte Bidstrup
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Viborg8005—06,9
2025-26Viborg100——0—
2024-25Viborg700——1—
2024-25FC Copenhagen100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jeppe Nørregaard Grønning
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27110024—37,0
2025-26301 (1 strafsch.)152—97,0
2024-25263 (2 strafsch.)046—106,9
2023-24250131—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Asker Beck Jensen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Viborg11315—07,1
2026-27Heidenheim2001—06,7
2026-27Osnabruck1001—06,3
2025-26Viborg13008—16,6
2025-26Heidenheim000——0—
2024-25Heidenheim354117—26,9
2024-25Viborg200——0—
2023-24Heidenheim231114—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mads Søndergaard Clausen
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27103211—06,9
2025-26280010—16,6
2024-25190319—56,7
2023-24302132—56,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Dorian Junior Hanza Meha
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Viborg115117—07,0
2025-26Viborg400——06,7
2023-24Cultural Leonesa2410——2—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Charly Ngos Nouck Horneman
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Viborg113318—07,2
2025-26Viborg302212—16,6
2024-25Viborg29317—16,6
2024-25Odense—00————
2023-24Viborg301013—16,5
2023-24Odense241013—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sami Jalal Karchoud
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27110215—16,9
2025-267007—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Brondby — 4-3-3

Trainer : Thomas Norgaard sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Patrick Pentz Brondby · 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Austria · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Brondby · 2025-26: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 7,3 Brondby · 2024-25: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Brondby · 2023-24: 27 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,3 Leverkusen · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 1 P. PentzOliver Marc Rose-Villadsen Brondby · 2026-27: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Brondby · 2025-26: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Nurnberg · 2024-25: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 Brondby · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 FC Nordsjaelland · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 FC Nordsjaelland · 2023-24: 30 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2 O. VilladsenLuis Thomas Binks Brondby · 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 Scotland · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,0 Brondby · 2025-26: 27 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 7,1 Coventry · 2024-25: 22 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,0 Bologna · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Coventry · 2023-24: 18 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 Bologna · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 4 L. BinksMarko Divković 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 2025-26: 30 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 6,9 2024-25: 27 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 2023-24: 28 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 5 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 24 M. DivkovićFrederik Alves Ibsen 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2025-26: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2024-25: 26 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 2023-24: 16 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,3 32 F. AlvesMads Frøkjær-Jensen Brondby · 2026-27: 11 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Brondby · 2025-26: 14 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Preston · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Preston North End FC · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Preston North End FC · 2024-25: 39 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 5 assist(s), 56 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,8 Preston · 2024-25: 39 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 5 assist(s), 56 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,8 Preston · 2023-24: 41 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 8 assist(s), 53 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Preston North End FC · 2023-24: 41 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 8 assist(s), 53 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Odense · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 29 M. Frøkjær-JensenMax Isaac Ejdum Brondby · 2026-27: 11 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Odense · 2025-26: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Odense · 2024-25: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Odense · 2023-24: 26 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 18 M. EjdumMarcus Younis 2026-27: 11 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,5 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 21 M. YounisFilip Bundgaard Kristensen Brondby · 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,0 Brondby · 2025-26: 20 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Brondby · 2024-25: 31 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Randers FC · 2023-24: 17 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Brondby · 2023-24: 15 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 11 F. BundgaardO. Fenger 2026-27: 9 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,0 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 51 O. FengerSho Fukuda Brondby · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Karlsruhe · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Legia · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 Brondby · 2025-26: 24 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Karlsruhe · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 M'gladbach · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel M'gladbach · 2024-25: 24 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 M'gladbach · 2023-24: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 19 S. Fukuda
Patrick Pentz
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brondby10000—06,7
2026-27Austria000——0—
2025-26Brondby31001—0 17,3
2024-25Brondby3000——17,1
2023-24Brondby2700——27,3
2023-24Leverkusen000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Oliver Marc Rose-Villadsen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brondby11006—06,8
2025-26Brondby300215—36,9
2024-25Nurnberg310210—26,6
2024-25Brondby402——07,1
2024-25FC Nordsjaelland402——07,1
2023-24FC Nordsjaelland301113—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Luis Thomas Binks
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brondby9128—47,2
2026-27Scotland1001—03,0
2025-26Brondby272230—107,1
2024-25Coventry220112—77,0
2024-25Bologna—00————
2023-24Coventry180120—46,8
2023-24Bologna—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marko Divković
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278022—16,7
2025-26304117—4 16,9
2024-25271315—26,9
2023-24282513—27,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Frederik Alves Ibsen
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276003—06,6
2025-2615007—06,9
2024-25262010—27,0
2023-24161017—67,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mads Frøkjær-Jensen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brondby112114—37,0
2025-26Brondby141213—16,8
2025-26Preston1001—06,6
2025-26Preston North End FC1001—06,6
2024-25Preston North End FC392556—86,8
2024-25Preston392556—86,8
2023-24Preston413853—46,9
2023-24Preston North End FC413853—46,9
2023-24Odense000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Max Isaac Ejdum
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brondby11229—26,9
2025-26Odense8001—06,7
2024-25Odense7005—16,6
2023-24Odense26117—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marcus Younis
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27111225—46,5
2025-262002—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Filip Bundgaard Kristensen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brondby10005—16,0
2025-26Brondby204214—16,7
2024-25Brondby312110—26,7
2023-24Randers FC17425—16,7
2023-24Brondby15125—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

O. Fenger
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279217—06,0
2025-26100——06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sho Fukuda
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brondby9026—16,6
2026-27Karlsruhe100——0—
2026-27Legia0000—00,0
2025-26Brondby245120—36,9
2025-26Karlsruhe100——06,6
2025-26M'gladbach—00————
2024-25M'gladbach24102—06,7
2023-24M'gladbach5001—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3overwinning(en) Viborg
0gelijk
3overwinning(en) Brondby
1,8doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Viborg 5 doelpunt(en), Brondby 6 · beide scoren in 17% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 17% · 4,0 geel en 0,0 rood per wedstrijd (6 verslag(en)) · scheidsrechters: S. Funder ×2, M. Kristoffersen ×2, J. Sundberg

Doelpuntenmakers in deze duels : D. Anyembe Viborg, 2 · E. Dennis Brondby, 2 · I. Näsberg Viborg, 1 · M. Kvistgaarden Brondby, 1 · M. Rajović Brondby, 1 · O. Hyseni Brondby, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
02/08/2026Brondby – Viborg Superliga danoise ♂1 – 0Brondby
22/04/2026Viborg – Brondby Superliga danoise ♂0 – 1Brondby
15/03/2026Brondby – Viborg Superliga danoise ♂0 – 1Viborg
15/02/2026Viborg – Brondby Superliga danoise ♂1 – 0Viborg
03/08/2025Brondby – Viborg Superliga danoise ♂0 – 2Viborg
14/02/2025Brondby – Viborg Superliga danoise ♂4 – 1Brondby

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Viborg – Brondby →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13