AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Ekstraklasa ♂ · za 21 nov 2026 · 18:00

Rakow – Widzew Łódź

Actualiteit van de informatie 5 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Kansen
Wat is dit?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

48 %1 — Rakow
26 %Gelijk
26 %2 — Widzew Łódź

Verwachte score 1 – 0 (11 %) · verwachte doelpunten 1,43 – 1,16

Wat is dit?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· waarschijnlijkste uitslag: thuisoverwinning · betrouwbaarheid laag (verlaagd van „gemiddeld”: spannend laatste onderling duel)
Wat is dit?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Lezing: van 10 wedstrijden als deze zou Rakow er ongeveer 5 winnen en de andere 5 niet.

⚖ Laatste onderlinge duel was spannend: Rakow 1 – 1 Widzew Łódź op 04/04/2026, gelijkspel.

Bron: modèle + Elo (sans cotes) · berekend op 24/10/2026. Geen quoteringen hier: quoteringen en signalen staan in de accountruimte.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Rakow DDDVD van oudste naar meest recente

15/09/2026thuisZaglebie Ekstraklasa ♂2 – 3D
19/09/2026uitKorona Kielce Ekstraklasa ♂2 – 3D
09/10/2026thuisGKS Katowice Ekstraklasa ♂1 – 4D
16/10/2026uitWieczysta Kraków Ekstraklasa ♂2 – 1V
24/10/2026uitWisla Ekstraklasa ♂1 – 2D

Widzew Łódź NNDNN van oudste naar meest recente

13/09/2026uitLegia Ekstraklasa ♂1 – 1N
18/09/2026thuisWieczysta Kraków Ekstraklasa ♂2 – 2N
11/10/2026uitPiast Gliwice Ekstraklasa ♂1 – 2D
16/10/2026thuisWisla Ekstraklasa ♂0 – 0N
23/10/2026thuisGornik Zabrze Ekstraklasa ♂1 – 1N

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Rakow 6 wedstrijden met een doelpunt
komt van een 1-2-nederlaag tegen Wisla · 1 W, 0 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (8 gescoord, 13 tegen)

Widzew Łódź 9 wedstrijden zonder overwinning 7 wedstrijden zonder overwinning thuis 4 wedstrijden ongeslagen thuis 3 wedstrijden zonder overwinning uit 2 gelijke spelen op rij
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Gornik Zabrze · 0 W, 4 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (5 gescoord, 6 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Rakow

Aanval · 1,50 doelpunt(en) per wedstrijd (2,00 thuis, 1,20 uit) · 14,6 schoten per wedstrijd, 32% op doel · niet gescoord in 18% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut, 2 gemist · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 1,30 tegen per wedstrijd (0,60 thuis, 1,80 uit) · 27% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 20 geel, 0 rood

Discipline · 10,2 overtreding(en) per wedstrijd · 1,2 buitenspel per wedstrijd · 1,70 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 20 wedstrijd(en))

Doelman · M. Łubik · 41 redding(en), 77% van de schoten op doel gestopt · 1,09 tegen per 90 min · cijfer 7,3

Trainer · Mariusz Jop sinds 01/07/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 4-4-1-1 ×2, 4-5-1 ×2)

Vorm (API-Football): LWLDWDWWLD

Widzew Łódź

Aanval · 1,30 doelpunt(en) per wedstrijd (1,20 thuis, 1,40 uit) · 13,8 schoten per wedstrijd, 27% op doel · niet gescoord in 27% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 1,40 tegen per wedstrijd (1,50 thuis, 1,20 uit) · 36% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 30 geel, 1 rood

Discipline · 14,2 overtreding(en) per wedstrijd · 1,1 buitenspel per wedstrijd · 2,60 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 20 wedstrijd(en))

Doelman · B. Drągowski · 37 redding(en), 74% van de schoten op doel gestopt · 1,18 tegen per 90 min · cijfer 7,2

Trainer · Mateusz Stolarski sinds 01/09/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-1-4-1 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 4-4-2 ×2, 4-4-1-1 ×1)

Vorm (API-Football): DWLDLDDDLD

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Rakow

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Widzew Łódź

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 12,4 voor Rakow, 12,0 voor Widzew Łódź · Verwachte gele kaarten: 3,7 · Verwacht buitenspel: 4,0

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
J. ShehuJuljan Shehu
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Widzew Łódź7019—37,0
2026-27Albania100——07,3
2025-26Widzew Łódź324345—107,1
2024-25Widzew Łódź264026—97,0
2023-24Widzew Łódź12018—46,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Widzew Łódź1,420,3725 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: K. ŚwiderskiKarol Grzegorz Świderski

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Widzew Łódź11215—26,8
2026-27Poland2202—08,0
2025-26Panathinaikos134012—36,8
2024-25Panathinaikos6128—07,0
2023-24Verona15206—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), M. BožićMarko Božić
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wisla102 (1 strafsch.)24—17,0
2026-27Rakow102 (1 strafsch.)24—17,0
2025-26Erzurumspor200——06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Ángel RodadoÁngel Rodado Jareño
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rakow114114—16,8
2026-27Wisla114114—16,8
2024-25Rakow32230——4—
2024-25Wisla32230——4—
2023-24Wisla30220——5—
2023-24Rakow30220——5—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), É. YouanThody Élie Youan
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rakow9109—16,9
2026-27Wisla9109—16,9
2025-26Hibernian100——06,6
2024-25Hibernian132 (1 strafsch.)17—06,7
2023-24Hibernian314822—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Rakow

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
9 Ángel RodadoÁngel Rodado Jareño
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rakow114114—16,8
2026-27Wisla114114—16,8
2024-25Rakow32230——4—
2024-25Wisla32230——4—
2023-24Wisla30220——5—
2023-24Rakow30220——5—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

22 %410,5257 %
17 M. BožićMarko Božić
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wisla102 (1 strafsch.)24—17,0
2026-27Rakow102 (1 strafsch.)24—17,0
2025-26Erzurumspor200——06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

18 %220,2386 %
6 A. UrygaAlan Uryga
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rakow112110—36,9
2026-27Wisla112110—36,9
2024-25Rakow3030——9—
2024-25Wisla3030——9—
2023-24Wisla2920——7—
2023-24Rakow2920——7—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

16 %210,1893 %
27 É. YouanThody Élie Youan
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rakow9109—16,9
2026-27Wisla9109—16,9
2025-26Hibernian100——06,6
2024-25Hibernian132 (1 strafsch.)17—06,7
2023-24Hibernian314822—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %100,2450 %
41 K. DudaKacper Duda
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rakow110114—37,0
2026-27Wisla110114—37,0
2024-25Rakow2010——4—
2024-25Wisla2010——4—
2023-24Wisla3000——8 1—
2023-24Rakow3000——8 1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %010,0093 %

Widzew Łódź

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
28 K. ŚwiderskiKarol Grzegorz Świderski
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Widzew Łódź11215—26,8
2026-27Poland2202—08,0
2025-26Panathinaikos134012—36,8
2024-25Panathinaikos6128—07,0
2023-24Verona15206—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

14 %210,2479 %
10 Fran ÁlvarezFrancisco Javier Álvarez Rodríguez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2711208—26,9
2025-26317325—37,0
2024-25267314—3 17,1
2023-24245316—57,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

13 %200,2193 %
7 M. FornalczykMariusz Fornalczyk
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Widzew Łódź11217—36,7
2025-26Widzew Łódź311330—86,8
2024-25Korona Kielce262221—56,9
2023-24Pogon Szczecin15208—16,6
2023-24Korona Kielce11008—26,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

12 %210,2493 %
40 Mario GarcíaMario García Alvear
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Widzew Łódź9229—17,2
2025-26Santander3013—16,8
2024-25Santander323027—86,8
2023-24Santander210022—56,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

10 %220,2472 %
99 S. BergierSebastian Bergier
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Widzew Łódź102 (1 strafsch.)113—26,0
2025-26Widzew Łódź3014 (4 strafsch.)440—5 16,9
2024-25GKS Katowice166121—37,2
2023-24GKS Katowice33130——8—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %210,3650 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Rakow — 3-4-3

Trainer : Mariusz Jop sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Marcel Łubik Wisla · 2026-27: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Rakow · 2026-27: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Gornik Zabrze · 2025-26: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Augsburg · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 1 M. ŁubikAlan Uryga Rakow · 2026-27: 11 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Wisla · 2026-27: 11 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Rakow · 2024-25: 30 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 9 geel Wisla · 2024-25: 30 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 9 geel Wisla · 2023-24: 29 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 7 geel Rakow · 2023-24: 29 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 7 geel 6 A. UrygaJakub Krzyżanowski Wisla · 2026-27: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Rakow · 2026-27: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Wisla · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Rakow · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Rakow · 2023-24: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel Wisla · 2023-24: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel 52 J. KrzyżanowskiRaoul Luca Giger Wisla · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Rakow · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Lausanne · 2024-25: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,9 Lausanne · 2023-24: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,8 34 R. GigerKacper Duda Rakow · 2026-27: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Wisla · 2026-27: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Rakow · 2024-25: 20 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel Wisla · 2024-25: 20 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel Wisla · 2023-24: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, 1 rood Rakow · 2023-24: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, 1 rood 41 K. DudaJulius Ertlthaler Rakow · 2026-27: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Wisla · 2026-27: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 WSG Wattens · 2023-24: 16 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,6 7 J. ErtlthalerJames Omonigho Igbekeme Rakow · 2026-27: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Wisla · 2026-27: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Rakow · 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel Wisla · 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel Zaragoza · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 12 J. IgbekemeFrederico Fonseca Pires de Almeida Duart Rakow · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Wisla · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Rakow · 2024-25: 29 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Wisla · 2024-25: 29 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Panetolikos · 2023-24: 30 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 10 F. DuarteMarko Božić Wisla · 2026-27: 10 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Rakow · 2026-27: 10 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Erzurumspor · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 17 M. BožićÁngel Rodado Jareño Rakow · 2026-27: 11 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Wisla · 2026-27: 11 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Rakow · 2024-25: 32 wedstrijden, 23 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel Wisla · 2024-25: 32 wedstrijden, 23 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel Wisla · 2023-24: 30 wedstrijden, 22 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 5 geel Rakow · 2023-24: 30 wedstrijden, 22 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 5 geel 9 Á. RodadoThody Élie Youan Rakow · 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Wisla · 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Hibernian · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Hibernian · 2024-25: 13 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Hibernian · 2023-24: 31 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 8 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 27 É. Youan
Marcel Łubik
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wisla11000—07,3
2026-27Rakow11000—07,3
2025-26Gornik Zabrze3300——06,7
2023-24Augsburg000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alan Uryga
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rakow112110—36,9
2026-27Wisla112110—36,9
2024-25Rakow3030——9—
2024-25Wisla3030——9—
2023-24Wisla2920——7—
2023-24Rakow2920——7—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jakub Krzyżanowski
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wisla11008—06,6
2026-27Rakow11008—06,6
2024-25Wisla000——0—
2024-25Rakow000——0—
2023-24Rakow1900——2—
2023-24Wisla1900——2—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Raoul Luca Giger
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wisla9019—16,9
2026-27Rakow9019—16,9
2024-25Lausanne340132—66,9
2023-24Lausanne340030—76,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kacper Duda
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rakow110114—37,0
2026-27Wisla110114—37,0
2024-25Rakow2010——4—
2024-25Wisla2010——4—
2023-24Wisla3000——8 1—
2023-24Rakow3000——8 1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Julius Ertlthaler
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rakow110116—26,7
2026-27Wisla110116—26,7
2023-24WSG Wattens162018—56,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

James Omonigho Igbekeme
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rakow110015—16,7
2026-27Wisla110015—16,7
2024-25Rakow2600——3—
2024-25Wisla2600——3—
2023-24Zaragoza—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Frederico Fonseca Pires de Almeida Duart
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rakow8008—06,5
2026-27Wisla8008—06,5
2024-25Rakow2920——0—
2024-25Wisla2920——0—
2023-24Panetolikos303123—46,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marko Božić
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wisla102 (1 strafsch.)24—17,0
2026-27Rakow102 (1 strafsch.)24—17,0
2025-26Erzurumspor200——06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ángel Rodado Jareño
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rakow114114—16,8
2026-27Wisla114114—16,8
2024-25Rakow32230——4—
2024-25Wisla32230——4—
2023-24Wisla30220——5—
2023-24Rakow30220——5—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Thody Élie Youan
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rakow9109—16,9
2026-27Wisla9109—16,9
2025-26Hibernian100——06,6
2024-25Hibernian132 (1 strafsch.)17—06,7
2023-24Hibernian314822—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Widzew Łódź — 4-1-4-1

Trainer : Mateusz Stolarski sinds 01/09/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Bartłomiej Drągowski Widzew Łódź · 2026-27: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Poland · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Widzew Łódź · 2025-26: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Panathinaikos · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Panathinaikos · 2024-25: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 7,1 Spezia · 2023-24: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Panathinaikos · 2023-24: 12 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 1 B. DrągowskiSteve Nkanu Kapuadi Widzew Łódź · 2026-27: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Widzew Łódź · 2025-26: 11 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Legia · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Legia · 2024-25: 24 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Legia · 2023-24: 27 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 Wisla Plock · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 3 S. KapuadiPrzemysław Wiśniewski Widzew Łódź · 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,5 Poland · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,2 Widzew Łódź · 2025-26: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Spezia · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Spezia · 2024-25: 34 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, 1 rood, cijfer 7,1 Spezia · 2023-24: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 25 P. WiśniewskiJusuf Gazibegović Widzew Łódź · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Sturm Graz · 2025-26: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 FC Koln · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sturm Graz · 2024-25: 14 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,2 FC Koln · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Sturm Graz · 2023-24: 32 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 5 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 70 J. GazibegovićRicardo Visus Contreras Widzew Łódź · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,2 Widzew Łódź · 2025-26: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 Almere City · 2024-25: 26 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 7,0 Betis · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Betis · 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 14 VisusMariusz Fornalczyk Widzew Łódź · 2026-27: 11 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Widzew Łódź · 2025-26: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,8 Korona Kielce · 2024-25: 26 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Pogon Szczecin · 2023-24: 15 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Korona Kielce · 2023-24: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 7 M. FornalczykEmil Nestved Kornvig Widzew Łódź · 2026-27: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Widzew Łódź · 2025-26: 15 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 Cittadella · 2023-24: 22 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Spezia · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 8 E. KornvigJuljan Shehu Widzew Łódź · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Albania · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Widzew Łódź · 2025-26: 32 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 3 assist(s), 45 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 7,1 Widzew Łódź · 2024-25: 26 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,0 Widzew Łódź · 2023-24: 12 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 6 J. ShehuGiannis Papanikolaou Widzew Łódź · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 Rizespor · 2025-26: 30 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 6,6 Rizespor · 2024-25: 22 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 38 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,7 Rizespor · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 5 G. PapanikolaouDarian Males Widzew Łódź · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Young Boys · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Young Boys · 2025-26: 27 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 7 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Young Boys · 2024-25: 29 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 3 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Young Boys · 2023-24: 33 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Inter · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 19 D. MalesKarol Grzegorz Świderski Widzew Łódź · 2026-27: 11 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Poland · 2026-27: 2 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,0 Panathinaikos · 2025-26: 13 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Panathinaikos · 2024-25: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Verona · 2023-24: 15 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 28 K. Świderski
Bartłomiej Drągowski
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Widzew Łódź11000—07,2
2026-27Poland000——0—
2025-26Widzew Łódź1500——26,8
2025-26Panathinaikos400——06,8
2024-25Panathinaikos29001—0 17,1
2023-24Spezia13001—27,0
2023-24Panathinaikos1200——06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Steve Nkanu Kapuadi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Widzew Łódź101112—26,7
2025-26Widzew Łódź111012—06,8
2025-26Legia—00————
2024-25Legia241027—46,9
2023-24Legia271019—56,8
2023-24Wisla Plock—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Przemysław Wiśniewski
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Widzew Łódź10009—1 16,5
2026-27Poland1001—03,2
2025-26Widzew Łódź160124—37,0
2025-26Spezia1001—06,9
2024-25Spezia342141—8 17,1
2023-24Spezia500——06,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jusuf Gazibegović
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Widzew Łódź4012—16,7
2025-26Sturm Graz11027—26,9
2025-26FC Koln000——0—
2024-25Sturm Graz141111—67,2
2024-25FC Koln110012—26,8
2023-24Sturm Graz322531—37,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ricardo Visus Contreras
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Widzew Łódź4003—05,2
2025-26Widzew Łódź190018—76,9
2024-25Almere City261031—5 17,0
2024-25Betis—00————
2023-24Betis3003—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mariusz Fornalczyk
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Widzew Łódź11217—36,7
2025-26Widzew Łódź311330—86,8
2024-25Korona Kielce262221—56,9
2023-24Pogon Szczecin15208—16,6
2023-24Korona Kielce11008—26,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Emil Nestved Kornvig
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Widzew Łódź110011—17,0
2025-26Widzew Łódź152127—46,7
2023-24Cittadella220012—06,6
2023-24Spezia—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Juljan Shehu
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Widzew Łódź7019—37,0
2026-27Albania100——07,3
2025-26Widzew Łódź324345—107,1
2024-25Widzew Łódź264026—97,0
2023-24Widzew Łódź12018—46,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Giannis Papanikolaou
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Widzew Łódź70011—26,5
2025-26Rizespor301033—6 16,6
2024-25Rizespor220038—76,7
2023-24Rizespor—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Darian Males
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Widzew Łódź2002—06,2
2026-27Young Boys000——0—
2025-26Young Boys274 (1 strafsch.)719—56,9
2024-25Young Boys296321—17,1
2023-24Young Boys333322—37,0
2023-24Inter—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Karol Grzegorz Świderski
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Widzew Łódź11215—26,8
2026-27Poland2202—08,0
2025-26Panathinaikos134012—36,8
2024-25Panathinaikos6128—07,0
2023-24Verona15206—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (23/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1overwinning(en) Rakow
1gelijk
0overwinning(en) Widzew Łódź
1,5doelpunten per wedstrijd

2 onderlinge wedstrijd(en): Rakow 2 doelpunt(en), Widzew Łódź 1 · beide scoren in 50% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 0% · 6,0 geel en 0,5 rood per wedstrijd (2 verslag(en)) · scheidsrechters: P. Raczkowski, Lukasz Kuzma

Doelpuntenmakers in deze duels : F. Alvarez Widzew Łódź, 1 · L. Diaby-Fadiga Rakow, 1 · S. Svarnas Rakow, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
04/04/2026Rakow – Widzew Łódź Ekstraklasa ♂1 – 1gelijk
28/09/2025Widzew Łódź – Rakow Ekstraklasa ♂0 – 1Rakow

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Rakow – Widzew Łódź →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13