AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Championship ♂ · sob. 21 lis 2026 · 16:00

Wolves – Charlton

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

66 %1 — Wolves
21 %Remis
13 %2 — Charlton

Oczekiwany wynik 1 – 0 (14 %) · oczekiwane gole 1,86 – 0,70

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gospodarzy · pewność dobra
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Wolves wygrałaby około 7, a pozostałych 3 nie.

Źródło: modèle + Elo (sans cotes) · obliczono 06/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Wolves VNVVV od najstarszego do najnowszego

16/10/2026wyj.Burnley Championship ♂2 – 1V
20/10/2026dom.Portsmouth Championship ♂1 – 1N
24/10/2026dom.Watford Championship ♂1 – 0V
31/10/2026dom.Cardiff Championship ♂3 – 0V
04/11/2026wyj.Bristol City Championship ♂2 – 1V

Charlton NDDDD od najstarszego do najnowszego

13/10/2026wyj.Burnley Championship ♂2 – 2N
17/10/2026wyj.Watford Championship ♂0 – 2D
24/10/2026dom.Norwich Championship ♂1 – 3D
31/10/2026wyj.Middlesbrough Championship ♂0 – 3D
03/11/2026dom.Bolton Championship ♂0 – 1D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wolves mecze z rzędu z golem: 6 mecze bez porażki: 5 zwycięstwa z rzędu: 3 mecze bez porażki: 3 u siebie
po zwycięstwie 2-1 z Bristol City · 4 Z, 1 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 3 stracone)

Charlton mecze bez zwycięstwa: 11 mecze bez zwycięstwa: 6 na wyjeździe mecze bez zwycięstwa: 5 u siebie porażki z rzędu: 4 mecze bez gola: 2
po porażce 0-1 z Bolton · 0 Z, 1 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (3 strzelone, 11 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Wolves

Atak · gole na mecz: 1,70 (1,80 u siebie, 1,70 na wyjeździe) · 16,8 strzałów na mecz, 25% celnych · bez gola w 9% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,50 (1,40 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 18% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 18, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 11,8 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 1,60 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 12)

Bramkarz · José Sá rotacja · obrony: 3, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 6,9

Trener · César Peixoto od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 7 od 2019
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-3-3 ×1, 4-4-1-1 ×1)

Forma (API-Football): WWLDWWLLWD

Charlton

Atak · gole na mecz: 0,90 (0,80 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 10,5 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 36% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,40 (0,40 u siebie, 2,20 na wyjeździe) · 27% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 21, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 12,6 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · W. Mannion rotacja · obrony: 1, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,95 · ocena 7,2

Trener · N. Jones od 01/02/2024 · prowadzone kluby: 5 od 2014
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 3-4-2-1 ×2)

Forma (API-Football): WWDLDDLDDL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Wolves

  • Kontuzja B. Traore · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja R. Gomes · Stopa nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja R. Jimenez · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Armstrong (Plecy)

Charlton

  • Kontuzja C. Sichenje · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja R. Apter · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: M. Godden (Uraz mięśniowy), N. Chalobah (Uraz mięśniowy)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,4 dla Wolves, 11,7 dla Charlton · Oczekiwane żółte kartki: 3,7 · Oczekiwane spalone: 3,0

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: C. KelmanCharlie Robert Martin Lee-Kelman

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charlton5000—06,4
2026-27Charlton Athletic FC2000—06,4
2025-26Charlton2001—06,3
2025-26Charlton Athletic FC2001—06,3
2023-24QPR11002—16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), A. ArmstrongAdam James Armstrong
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves3101—07,0
2025-26Wolves2001—06,5
2025-26Southampton2002—06,2
2024-25West Brom163 (1 z karnych)016—06,7
2024-25Southampton21 (1 z karnych)01—27,3
2023-24Southampton4924 (5 z karnych)1341—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,5 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Wolves

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
10 A. ArmstrongAdam James Armstrong
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves3101—07,0
2025-26Wolves2001—06,5
2025-26Southampton2002—06,2
2024-25West Brom163 (1 z karnych)016—06,7
2024-25Southampton21 (1 z karnych)01—27,3
2023-24Southampton4924 (5 z karnych)1341—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,3927 %
7 AndréAndré Trindade da Costa Neto
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27110——08,2
2025-262001—17,6
2024-25350036—76,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,0021 %
28 Fer LópezFernando López González
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves2101—08,0
2025-26Celta6109—16,7
2025-26Wolves2002—06,6
2024-25Celta202013—26,8
2024-25Celta B1740——2—
2023-24Celta B3370——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,9821 %
59 S. OlagunjuSaheed Olagunju
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27110——08,2
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,0621 %
23 T. ChirewaTawanda Chirewa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves2002—06,7
2025-26Wolves000——0—
2024-25Huddersfield13003—06,7
2024-25Derby5006—16,4
2024-25Derby County FC5006—16,4
2024-25Wolves000——0—
2023-24Wolves8004—16,6
2023-24Ipswich—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0027 %

Charlton

Za mało danych, by oszacować strzelców.

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Wolves — 4-2-3-1

Trener : César Peixoto od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

José Pedro Malheiro de Sá Wolves · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Portugal · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wolves · 2025-26: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Wolves · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wolves · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 J. SáHugo Bueno López Wolves · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,7 Wolves · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Feyenoord · 2024-25: mecze 20, gole 0, asysty 3, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Wolves · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wolves · 2023-24: mecze 22, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 3 H. BuenoKieran John Trippier Wolves · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Newcastle · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Newcastle · 2024-25: mecze 25, gole 0, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Newcastle · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 10, faule 27, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,3 2 K. TrippierLadislav Krejčí Wolves · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Czechia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 Czech Republic · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 Wolves · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Girona · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,6 Girona · 2024-25: mecze 34, gole 2, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,9 37 L. KrejčíYerson Mosquera Valdelamar Wolves · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Vitória SC · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wolves · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Wolves · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Villarreal · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Villarreal · 2023-24: mecze 16, gole 2, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Wolves · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 15 Y. MosqueraRafiki Saïd Ahamada Wolves · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Standard · 2025-26: mecze 37, gole 8, asysty 4, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Troyes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Troyes · 2023-24: mecze 35, gole 9, asysty 3, faule 40, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 19 R. SaïdJordan Anthony James Wales · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Wolves · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Leicester · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rennes · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rennes · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Birmingham City FC · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Birmingham · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Birmingham · 2023-24: mecze 42, gole 8, asysty 0, faule 32, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,8 Birmingham City FC · 2023-24: mecze 42, gole 8, asysty 0, faule 32, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,8 8 J. JamesMarshall Nyasha Munetsi Wolves · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,3 Wolves · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Paris FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Reims · 2024-25: mecze 19, gole 4, asysty 2, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Wolves · 2024-25: mecze 14, gole 2, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Reims · 2023-24: mecze 27, gole 4, asysty 3, faule 45, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 5 M. MunetsiAndré Trindade da Costa Neto 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,6 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 0, faule 36, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 7 AndréJean-Ricner Bellegarde Wolves · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Wolves · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Wolves · 2024-25: mecze 37, gole 2, asysty 7, faule 31, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Wolves · 2023-24: mecze 22, gole 2, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,7 Strasbourg · 2023-24: mecze 3, gole 2, asysty 2, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,6 27 J. BellegardeAdam James Armstrong Wolves · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Wolves · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Southampton · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 West Brom · 2024-25: mecze 16, gole 3, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Southampton · 2024-25: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Southampton · 2023-24: mecze 49, gole 24, asysty 13, faule 41, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 10 A. Armstrong
José Pedro Malheiro de Sá
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves100——06,9
2026-27Portugal000——0—
2025-26Wolves2300——26,8
2024-25Wolves000——0—
2023-24Wolves000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hugo Bueno López
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves2001—04,7
2025-26Wolves2001—07,0
2024-25Feyenoord20037—16,9
2024-25Wolves000——0—
2023-24Wolves22007—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kieran John Trippier
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves2001—16,8
2025-26Newcastle100——06,2
2024-25Newcastle250316—17,0
2023-24Newcastle2811027—57,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ladislav Krejčí
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves2000—06,8
2026-27Czechia2002—07,8
2026-27Czech Republic2002—07,8
2025-26Wolves200——17,0
2025-26Girona2002—15,6
2024-25Girona342024—96,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yerson Mosquera Valdelamar
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves1013—07,9
2026-27Vitória SC000——0—
2025-26Wolves2003—06,5
2024-25Wolves5006—27,0
2024-25Villarreal—00————
2023-24Villarreal162114—47,1
2023-24Wolves000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rafiki Saïd Ahamada
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves4003—16,7
2025-26Standard378421—47,1
2024-25Troyes—00————
2023-24Troyes359 (2 z karnych)340—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jordan Anthony James
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wales2002—17,3
2026-27Wolves2001—06,4
2025-26Leicester000——0—
2025-26Rennes000——0—
2024-25Rennes310126—46,9
2024-25Birmingham City FC000——0—
2024-25Birmingham000——0—
2023-24Birmingham428032—106,8
2023-24Birmingham City FC428032—106,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marshall Nyasha Munetsi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves2000—04,3
2025-26Wolves2104—07,0
2025-26Paris FC1001—06,9
2024-25Reims194228—57,0
2024-25Wolves142119—06,9
2023-24Reims274345—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

André Trindade da Costa Neto
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27110——08,2
2025-262001—17,6
2024-25350036—76,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jean-Ricner Bellegarde
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves1002—06,3
2025-26Wolves3003—06,7
2024-25Wolves372731—36,8
2023-24Wolves222110—0 16,7
2023-24Strasbourg3223—27,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adam James Armstrong
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves3101—07,0
2025-26Wolves2001—06,5
2025-26Southampton2002—06,2
2024-25West Brom163 (1 z karnych)016—06,7
2024-25Southampton21 (1 z karnych)01—27,3
2023-24Southampton4924 (5 z karnych)1341—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Charlton — 4-2-3-1

Trener : N. Jones od 01/02/2024 · odczyt z 23/10/2026

Arthur Chukwuezugo Okonkwo Charlton · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Charlton Athletic FC · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sturm Graz · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Arsenal · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 13 A. OkonkwoKayne Ramsay Charlton · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Charlton · 2025-26: mecze 37, gole 0, asysty 1, faule 43, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,7 Charlton Athletic FC · 2025-26: mecze 37, gole 0, asysty 1, faule 43, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,7 Charlton Athletic FC · 2024-25: mecze 35, gole 1, asysty 1, faule 33, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Charlton · 2024-25: mecze 35, gole 1, asysty 1, faule 33, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Charlton · 2023-24: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Charlton Athletic FC · 2023-24: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 2 K. RamsayBilly Dawson Koumetio Charlton · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Charlton Athletic FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Dundee · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Dundee · 2024-25: mecze 25, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Dunkerque · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Blackburn · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Austria Vienna · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Blackburn Rovers FC · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 12 B. Dawson KoumetioLloyd Richard Jones Charlton · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Charlton Athletic FC · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Charlton Athletic FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,2 Charlton · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,2 Charlton Athletic FC · 2024-25: mecze 39, gole 3, asysty 0, faule 28, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,4 Charlton · 2024-25: mecze 39, gole 3, asysty 0, faule 28, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,4 Charlton · 2023-24: mecze 32, gole 2, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,0 Charlton Athletic FC · 2023-24: mecze 32, gole 2, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,0 5 L. JonesJoshua Edwards Charlton · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Charlton Athletic FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Charlton Athletic FC · 2025-26: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Charlton · 2025-26: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Plymouth · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Charlton Athletic FC · 2024-25: mecze 41, gole 1, asysty 5, faule 36, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Charlton · 2024-25: mecze 41, gole 1, asysty 5, faule 36, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Plymouth · 2024-25: mecze 22, gole 1, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,9 Plymouth · 2023-24: mecze 35, gole 3, asysty 0, faule 34, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Charlton · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Charlton Athletic FC · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 J. EdwardsConor James Coventry Rep. Of Ireland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Charlton Athletic FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Charlton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Charlton · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Charlton Athletic FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Charlton Athletic FC · 2024-25: mecze 47, gole 1, asysty 2, faule 74, spalone —, żółte kartki 11, ocena 7,1 Charlton · 2024-25: mecze 47, gole 1, asysty 2, faule 74, spalone —, żółte kartki 11, ocena 7,1 Charlton · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 30, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Charlton Athletic FC · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 30, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 West Ham · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 C. CoventrySonny Jack Carey Charlton Athletic FC · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Charlton · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Charlton Athletic FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Charlton · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Charlton Athletic FC · 2024-25: mecze 42, gole 5, asysty 1, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Charlton · 2024-25: mecze 42, gole 5, asysty 1, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 14 S. CareyKarlan Laughton Ahearne-Grant Charlton Athletic FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Charlton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 West Brom · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,3 West Brom · 2024-25: mecze 43, gole 7, asysty 2, faule 21, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Cardiff City FC · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cardiff City FC · 2023-24: mecze 39, gole 6, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 9 K. Ahearne-GrantTyreece Campbell Charlton Athletic FC · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Charlton · 2026-27: mecze 0, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Charlton Athletic FC · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Charlton · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Charlton Athletic FC · 2024-25: mecze 47, gole 7, asysty 1, faule 45, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Charlton · 2024-25: mecze 47, gole 7, asysty 1, faule 45, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Birmingham City FC · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Birmingham · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke City · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Charlton · 2023-24: mecze 33, gole 2, asysty 5, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Charlton Athletic FC · 2023-24: mecze 33, gole 2, asysty 5, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Stoke · 2023-24: mecze 23, gole 3, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Stoke City · 2023-24: mecze 23, gole 3, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Birmingham · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Birmingham City FC · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 T. CampbellOliver William Skipp Charlton · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Charlton Athletic FC · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Leicester · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Leicester · 2024-25: mecze 24, gole 0, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,5 Tottenham · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Tottenham · 2023-24: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 34 O. SkippCharlie Robert Martin Lee-Kelman Charlton · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Charlton Athletic FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Charlton · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Charlton Athletic FC · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 QPR · 2023-24: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 23 C. Kelman
Arthur Chukwuezugo Okonkwo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charlton000——0—
2026-27Charlton Athletic FC000——0—
2023-24Sturm Graz000——0—
2023-24Arsenal000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kayne Ramsay
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charlton3102—06,9
2025-26Charlton370143—76,7
2025-26Charlton Athletic FC370143—76,7
2024-25Charlton Athletic FC351133—47,2
2024-25Charlton351133—47,2
2023-24Charlton7004—26,7
2023-24Charlton Athletic FC7004—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Billy Dawson Koumetio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charlton2001—06,9
2026-27Charlton Athletic FC2001—06,9
2025-26Dundee210——0—
2024-25Dundee250011—36,8
2023-24Dunkerque80016—36,6
2023-24Blackburn000——0—
2023-24Austria Vienna000——0—
2023-24Blackburn Rovers FC000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lloyd Richard Jones
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charlton2101—07,1
2026-27Charlton Athletic FC2101—07,1
2025-26Charlton Athletic FC100——05,2
2025-26Charlton100——05,2
2024-25Charlton Athletic FC393028—87,4
2024-25Charlton393028—87,4
2023-24Charlton322024—107,0
2023-24Charlton Athletic FC322024—107,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joshua Edwards
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charlton2002—06,7
2026-27Charlton Athletic FC1001—05,9
2025-26Charlton Athletic FC7007—16,9
2025-26Charlton7007—16,9
2025-26Plymouth1001—06,9
2024-25Charlton Athletic FC411536—57,1
2024-25Charlton411536—57,1
2024-25Plymouth221121—4 16,9
2023-24Plymouth353034—46,7
2023-24Charlton—00————
2023-24Charlton Athletic FC—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Conor James Coventry
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rep. Of Ireland2001—06,7
2026-27Charlton Athletic FC1013—07,2
2026-27Charlton1013—07,2
2025-26Charlton100——06,3
2025-26Charlton Athletic FC100——06,3
2024-25Charlton Athletic FC471274—117,1
2024-25Charlton471274—117,1
2023-24Charlton170030—47,1
2023-24Charlton Athletic FC170030—47,1
2023-24West Ham000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sonny Jack Carey
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charlton Athletic FC111——07,9
2026-27Charlton111——07,9
2025-26Charlton Athletic FC1001—06,2
2025-26Charlton1001—06,2
2024-25Charlton Athletic FC425117—26,9
2024-25Charlton425117—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Karlan Laughton Ahearne-Grant
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charlton Athletic FC1001—06,7
2026-27Charlton1001—06,7
2025-26West Brom100——05,3
2024-25West Brom437221—27,0
2024-25Cardiff City FC—00————
2023-24Cardiff City FC396215—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tyreece Campbell
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charlton Athletic FC8100—06,8
2026-27Charlton010——07,7
2025-26Charlton Athletic FC—00————
2025-26Charlton—00————
2024-25Charlton Athletic FC477145—56,9
2024-25Charlton477145—56,9
2024-25Birmingham City FC000——0—
2024-25Birmingham000——0—
2024-25Stoke—00————
2024-25Stoke City—00————
2023-24Charlton332514—16,8
2023-24Charlton Athletic FC332514—16,8
2023-24Stoke233114—36,8
2023-24Stoke City233114—36,8
2023-24Birmingham—00————
2023-24Birmingham City FC—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oliver William Skipp
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charlton7009—26,7
2026-27Charlton Athletic FC4003—16,8
2025-26Leicester100——06,9
2024-25Leicester240021—86,5
2024-25Tottenham00021—06,5
2023-24Tottenham21008—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Charlie Robert Martin Lee-Kelman
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Charlton5000—06,4
2026-27Charlton Athletic FC2000—06,4
2025-26Charlton2001—06,3
2025-26Charlton Athletic FC2001—06,3
2023-24QPR11002—16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Wolves
3remis(y)
1zwycięstwa Charlton
2,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Wolves 7, Charlton 5 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 %

DataMeczWynikZwycięzca
28/12/2015Charlton – Wolves Championship ♂0 – 2Wolves
29/08/2015Wolves – Charlton Championship ♂2 – 1Wolves
24/01/2015Wolves – Charlton Championship ♂0 – 0remis
16/09/2014Charlton – Wolves Championship ♂1 – 1remis
20/04/2013Charlton – Wolves Championship ♂2 – 1Charlton
27/10/2012Wolves – Charlton Championship ♂1 – 1remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Wolves – Charlton →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13