AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Championship ♂ · niedz. 06 gru 2026 · 13:00

Burnley – Preston

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Burnley NDDNN od najstarszego do najnowszego

13/10/2026dom.Charlton Championship ♂2 – 2N
16/10/2026dom.Wolves Championship ♂1 – 2D
24/10/2026wyj.Lincoln Championship ♂1 – 4D
31/10/2026dom.Portsmouth Championship ♂0 – 0N
03/11/2026wyj.QPR Championship ♂1 – 1N

Preston DDNDD od najstarszego do najnowszego

13/10/2026wyj.Birmingham Championship ♂0 – 4D
17/10/2026wyj.Wrexham Championship ♂1 – 4D
24/10/2026dom.West Brom Championship ♂1 – 1N
31/10/2026wyj.Stoke Championship ♂0 – 2D
03/11/2026dom.Sheffield United Championship ♂2 – 3D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Burnley mecze bez zwycięstwa: 7 u siebie mecze bez zwycięstwa: 5 remisy z rzędu: 2
po remisie 1-1 z QPR · 0 Z, 3 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 9 stracone)

Preston mecze bez zwycięstwa: 10 mecze bez zwycięstwa: 8 na wyjeździe mecze bez zwycięstwa: 4 u siebie porażki z rzędu: 3 na wyjeździe porażki z rzędu: 2
po porażce 2-3 z Sheffield United · 0 Z, 1 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 14 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Burnley

Atak · gole na mecz: 1,50 (1,30 u siebie, 1,60 na wyjeździe) · 13,6 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,90 (1,70 u siebie, 2,20 na wyjeździe) · 9% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 23, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 9,6 · spalone na mecz: 2,4 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,10 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · M. Weiß rotacja · obrony: 1, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,93 · ocena 6,2

Trener · Nicky Hayen od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-3-2-1 ×1, 4-4-2 ×1)

Forma (API-Football): LLDLDLDWDL

Preston

Atak · gole na mecz: 0,80 (0,80 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 12,9 strzałów na mecz, 24% celnych · bez gola w 36% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,20 (1,80 u siebie, 2,50 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 26, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 11,0 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · D. Iversen rotacja · obrony: 1, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,94 · ocena 6,3

Trener · P. Heckingbottom od 01/08/2024 · prowadzone kluby: 5 od 2015
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 4-2-3-1 ×2, 5-3-2 ×2)

Forma (API-Football): LLLWLLDLLL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Burnley

  • Kontuzja A. Ahmedhodzic · Stłuczenie nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja A. Barnes · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja A. Ramsey · Mięsień dwugłowy uda nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja B. Humphreys · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja H. Mejbri · Mięsień dwugłowy uda nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja J. Banel · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja J. Beyer · Mięsień dwugłowy uda nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja J. Bruun Larsen · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja J. Cullen · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja J. Vardy · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Obafemi · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Tresor Ndayishimiye · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja S. Sambo · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja Z. Amdouni · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: E. Agyei (Uraz mięśniowy)

Preston

  • Kontuzja A. McCann · Mięsień dwugłowy uda nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja H. Clarke · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja L. Gibbs · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja L. Gibson · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja L. Lindsay · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja T. Carroll · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: S. Mills (Czerwona kartka), C. Wiley (Kontuzja)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,9 dla Burnley, 12,4 dla Preston · Oczekiwane żółte kartki: 3,9 · Oczekiwane spalone: 3,7

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
S. MillsStanley Mills
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Preston70115—26,5
2026-27Preston North End FC6019—16,6
2023-24Everton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Preston2,160,3029 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: D. SatpaevDastan Satpaev

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Kazakhstan200——06,5
2026-27Burnley100——07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), J. KennyJohnny Kenny
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Preston5204—06,8
2026-27Preston North End FC4203—06,9
2026-27PAOK200——07,2
2026-27Rep. Of Ireland100——06,3
2026-27Celtic000——0—
2025-26Bolton Wanderers FC146 (1 z karnych)38—37,1
2025-26Bolton146 (1 z karnych)38—37,1
2025-26PAOK11018—26,7
2025-26Celtic3002—06,5
2024-25Hertha321833—67,2
2024-25Celtic8113—16,7
2023-24Hertha293534—77,0
2023-24Celtic—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Burnley

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
19 L. RamazaniLargie Ramazani
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Burnley82111—06,9
2025-26Valencia4013—06,8
2025-26Leeds100——0—
2024-25Leeds296215—26,8
2024-25Almeria1102—07,3
2023-24Almeria293527—96,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

18 %210,3351 %
5 R. HatateReo Hatate
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Burnley7128—26,8
2026-27Celtic000——0—
2025-26Celtic326 (1 z karnych)819—07,2
2024-25Celtic3710434—27,3
2023-24Celtic173 (1 z karnych)416—17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %120,2345 %
17 B. Pouri-SieweBrandon Pouri-Siewe
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %00—60 %

Preston

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
38 J. KennyJohnny Kenny
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Preston5204—06,8
2026-27Preston North End FC4203—06,9
2026-27PAOK200——07,2
2026-27Rep. Of Ireland100——06,3
2026-27Celtic000——0—
2025-26Bolton Wanderers FC146 (1 z karnych)38—37,1
2025-26Bolton146 (1 z karnych)38—37,1
2025-26PAOK11018—26,7
2025-26Celtic3002—06,5
2024-25Hertha321833—67,2
2024-25Celtic8113—16,7
2023-24Hertha293534—77,0
2023-24Celtic—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %200,6138 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Burnley — 4-2-3-1

Trener : Nicky Hayen od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Grégoire Coudert Burnley · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Brest · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Brest · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Brest · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 37 G. CoudertIgor Júlio dos Santos de Paulo Burnley · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 2, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 West Ham · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Brighton · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Dordrecht · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brighton · 2024-25: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Brighton · 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Fiorentina · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 44 IgorKyle Andrew Walker Burnley · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 England · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Burnley · 2025-26: mecze 36, gole 0, asysty 2, faule 32, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,6 Milan · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Burnley · 2023-24: mecze 35, gole 0, asysty 4, faule 23, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 2 K. WalkerHjalmar Ekdal Burnley · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Sweden · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Burnley · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Groningen · 2024-25: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Burnley · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Burnley · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 18 H. EkdalLucas Pires Silva Burnley · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Burnley · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Burnley · 2024-25: mecze 46, gole 0, asysty 2, faule 27, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Cadiz · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cadiz · 2023-24: mecze 37, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 23 L. PiresLargie Ramazani Burnley · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Valencia · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Leeds · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leeds · 2024-25: mecze 29, gole 6, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Almeria · 2024-25: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Almeria · 2023-24: mecze 29, gole 3, asysty 5, faule 27, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,7 19 L. RamazaniReo Hatate Burnley · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Celtic · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celtic · 2025-26: mecze 32, gole 6, asysty 8, faule 19, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Celtic · 2024-25: mecze 37, gole 10, asysty 4, faule 34, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Celtic · 2023-24: mecze 17, gole 3, asysty 4, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 5 R. HatateJoshua Ishaele Jacob-Heron Hunt-Laurent Burnley · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Burnley · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Burnley · 2024-25: mecze 42, gole 2, asysty 2, faule 40, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Stoke · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke City · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke · 2023-24: mecze 37, gole 1, asysty 2, faule 59, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,8 Stoke City · 2023-24: mecze 37, gole 1, asysty 2, faule 59, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,8 29 J. LaurentMax Alleyne Burnley · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Watford · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 3 M. AlleyneUgo Raghouber Burnley · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Levante · 2025-26: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Lille · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Dunkerque · 2024-25: mecze 28, gole 1, asysty 1, faule 50, spalone —, żółte kartki 12, ocena 7,0 Lille · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Le Mans · 2023-24: mecze 19, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 7 8 U. RaghouberDastan Satpaev Kazakhstan · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Burnley · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 12 D. Satpaev
Grégoire Coudert
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Burnley100——07,3
2025-26Brest100——07,2
2024-25Brest3400——06,8
2023-24Brest300——07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Igor Júlio dos Santos de Paulo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Burnley6026—27,1
2025-26West Ham4001—06,4
2025-26Brighton100——07,6
2025-26Dordrecht000——0—
2024-25Brighton23009—46,7
2023-24Brighton340021—46,9
2023-24Fiorentina—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kyle Andrew Walker
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Burnley200——06,9
2026-27England2001—07,2
2025-26Burnley360232—96,6
2024-25Milan11007—16,9
2023-24Burnley350423—27,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hjalmar Ekdal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Burnley1002—06,9
2026-27Sweden000——0—
2025-26Burnley2013—16,8
2024-25Groningen140017—26,8
2024-25Burnley000——0—
2023-24Burnley8008—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas Pires Silva
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Burnley1001—07,2
2025-26Burnley2001—07,0
2024-25Burnley460227—77,1
2024-25Cadiz—00————
2023-24Cadiz371012—66,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Largie Ramazani
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Burnley82111—06,9
2025-26Valencia4013—06,8
2025-26Leeds100——0—
2024-25Leeds296215—26,8
2024-25Almeria1102—07,3
2023-24Almeria293527—96,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Reo Hatate
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Burnley7128—26,8
2026-27Celtic000——0—
2025-26Celtic326 (1 z karnych)819—07,2
2024-25Celtic3710434—27,3
2023-24Celtic173 (1 z karnych)416—17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joshua Ishaele Jacob-Heron Hunt-Laurent
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Burnley2006—06,5
2025-26Burnley1001—07,2
2024-25Burnley422240—46,8
2024-25Stoke000——0—
2024-25Stoke City000——0—
2023-24Stoke371259—86,8
2023-24Stoke City371259—86,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Max Alleyne
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Burnley000——0—
2025-26Watford100——06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ugo Raghouber
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Burnley2002—06,8
2025-26Levante160010—16,8
2025-26Lille1003—16,5
2024-25Dunkerque281150—127,0
2024-25Lille000——0—
2023-24Le Mans1930——7—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dastan Satpaev
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Kazakhstan200——06,5
2026-27Burnley100——07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Preston — 4-2-3-1

Trener : P. Heckingbottom od 01/08/2024 · odczyt z 23/10/2026

Daniel Lønne Iversen Preston · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Preston North End FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Preston · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Preston North End FC · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke City · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leicester · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke City · 2023-24: mecze 18, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke · 2023-24: mecze 18, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leicester · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 D. IversenJordan Ben Storey Preston North End FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Preston · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Preston North End FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Preston · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Preston North End FC · 2024-25: mecze 35, gole 1, asysty 1, faule 28, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,9 Preston · 2024-25: mecze 35, gole 1, asysty 1, faule 28, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,9 Preston · 2023-24: mecze 41, gole 0, asysty 0, faule 41, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Preston North End FC · 2023-24: mecze 41, gole 0, asysty 0, faule 41, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 14 J. StoreyAndrew Martyn Hughes Preston · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Preston North End FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Preston · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Preston North End FC · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Preston North End FC · 2024-25: mecze 41, gole 0, asysty 1, faule 48, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 Preston · 2024-25: mecze 41, gole 0, asysty 1, faule 48, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 Preston · 2023-24: mecze 39, gole 1, asysty 2, faule 37, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Preston North End FC · 2023-24: mecze 39, gole 1, asysty 2, faule 37, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 16 A. HughesCaleb Ryan Wiley Preston North End FC · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Preston · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Watford · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Chelsea · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Watford · 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Strasbourg · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Chelsea · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 12 C. WileyPol Valentín Sancho Preston North End FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Preston · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Preston North End FC · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,6 Preston · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,6 Preston North End FC · 2024-25: mecze 42, gole 1, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Preston · 2024-25: mecze 42, gole 1, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Sp Gijon · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2 P. ValentínStanley Mills Preston · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Preston North End FC · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Everton · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 17 S. MillsAndrija Vukčević Preston North End FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Preston · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Montenegro · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Preston North End FC · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Preston · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Cartagena · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,5 3 A. VukčevićAlfie Sean Devine Preston North End FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Preston · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Tottenham · 2025-26: mecze 20, gole 2, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Preston North End FC · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Preston · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Westerlo · 2024-25: mecze 29, gole 6, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Rangers · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Tottenham · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Motherwell · 2023-24: mecze 10, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Plymouth · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rangers · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Tottenham · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 A. DevineOdeluga Joshua Offiah Preston North End FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Preston · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Preston North End FC · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Preston · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Brighton · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brighton · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 24 O. OffiahLéo Leroy FC Basel 1893 · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Preston North End FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Preston · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 FC Basel 1893 · 2025-26: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 37, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,7 FC Basel 1893 · 2024-25: mecze 37, gole 3, asysty 3, faule 39, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Montpellier · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Montpellier · 2023-24: mecze 21, gole 0, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,5 27 L. LeroyJohnny Kenny Preston · 2026-27: mecze 5, gole 2, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Preston North End FC · 2026-27: mecze 4, gole 2, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 PAOK · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Rep. Of Ireland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Celtic · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bolton Wanderers FC · 2025-26: mecze 14, gole 6, asysty 3, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Bolton · 2025-26: mecze 14, gole 6, asysty 3, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 PAOK · 2025-26: mecze 11, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Celtic · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Hertha · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 8, faule 33, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,2 Celtic · 2024-25: mecze 8, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Hertha · 2023-24: mecze 29, gole 3, asysty 5, faule 34, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,0 Celtic · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 38 J. Kenny
Daniel Lønne Iversen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Preston100——06,3
2026-27Preston North End FC100——06,3
2025-26Preston000——0—
2025-26Preston North End FC000——0—
2024-25Stoke—00————
2024-25Stoke City—00————
2024-25Leicester000——0—
2023-24Stoke City1800——0—
2023-24Stoke1800——0—
2023-24Leicester000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jordan Ben Storey
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Preston North End FC200——06,5
2026-27Preston200——06,5
2025-26Preston North End FC1001—06,2
2025-26Preston1001—06,2
2024-25Preston North End FC351128—66,9
2024-25Preston351128—66,9
2023-24Preston410041—56,8
2023-24Preston North End FC410041—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrew Martyn Hughes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Preston100——07,2
2026-27Preston North End FC100——07,2
2025-26Preston4006—16,8
2025-26Preston North End FC4006—16,8
2024-25Preston North End FC410148—86,9
2024-25Preston410148—86,9
2023-24Preston391237—56,8
2023-24Preston North End FC391237—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Caleb Ryan Wiley
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Preston North End FC3101—07,1
2026-27Preston3101—07,2
2025-26Watford5001—06,6
2025-26Chelsea—00————
2024-25Watford10012—06,9
2024-25Strasbourg6012—16,3
2024-25Chelsea—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pol Valentín Sancho
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Preston North End FC2002—06,8
2026-27Preston2002—06,8
2025-26Preston North End FC3115—27,6
2025-26Preston3115—27,6
2024-25Preston North End FC421022—46,7
2024-25Preston421022—46,7
2023-24Sp Gijon—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stanley Mills
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Preston70115—26,5
2026-27Preston North End FC6019—16,6
2023-24Everton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrija Vukčević
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Preston North End FC2002—16,2
2026-27Preston2002—16,2
2026-27Montenegro2001—06,9
2025-26Preston North End FC2003—16,5
2025-26Preston2003—16,5
2024-25Cartagena330014—66,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alfie Sean Devine
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Preston North End FC200——06,7
2026-27Preston200——06,7
2025-26Tottenham202 (1 z karnych)113—37,1
2025-26Preston North End FC201——07,0
2025-26Preston201——07,0
2024-25Westerlo296113—37,0
2024-25Rangers000——0—
2024-25Tottenham000——0—
2023-24Motherwell10102—06,8
2023-24Plymouth000——0—
2023-24Rangers0002—06,8
2023-24Tottenham000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Odeluga Joshua Offiah
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Preston North End FC1001—06,7
2026-27Preston1001—06,7
2025-26Preston North End FC600——06,7
2025-26Preston600——06,7
2024-25Brighton000——0—
2023-24Brighton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Léo Leroy
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FC Basel 18933012—16,6
2026-27Preston North End FC100——06,9
2026-27Preston100——06,9
2025-26FC Basel 1893330037—76,7
2024-25FC Basel 1893373339—77,1
2024-25Montpellier—00————
2023-24Montpellier210119—46,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Johnny Kenny
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Preston5204—06,8
2026-27Preston North End FC4203—06,9
2026-27PAOK200——07,2
2026-27Rep. Of Ireland100——06,3
2026-27Celtic000——0—
2025-26Bolton Wanderers FC146 (1 z karnych)38—37,1
2025-26Bolton146 (1 z karnych)38—37,1
2025-26PAOK11018—26,7
2025-26Celtic3002—06,5
2024-25Hertha321833—67,2
2024-25Celtic8113—16,7
2023-24Hertha293534—77,0
2023-24Celtic—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Burnley
3remis(y)
1zwycięstwa Preston
1,3gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Burnley 5, Preston 3 · obie drużyny strzelają w 17 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 17 % · żółte: 6,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 2) · sędziowie: A. Kitchen, G. Ward

DataMeczWynikZwycięzca
15/02/2025Preston – Burnley Championship ♂0 – 0remis
05/10/2024Burnley – Preston Championship ♂0 – 0remis
11/02/2023Burnley – Preston Championship ♂3 – 0Burnley
13/09/2022Preston – Burnley Championship ♂1 – 1remis
22/04/2016Preston – Burnley Championship ♂0 – 1Burnley
05/12/2015Burnley – Preston Championship ♂0 – 2Preston

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Burnley – Preston →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13