AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Championship ♂ · sob. 16 sty 2027 · 19:00

QPR – Birmingham

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

QPR VDVDN od najstarszego do najnowszego

14/10/2026dom.Derby Championship ♂4 – 1V
17/10/2026wyj.Birmingham Championship ♂0 – 3D
24/10/2026dom.Swansea Championship ♂5 – 0V
31/10/2026wyj.Southampton Championship ♂1 – 4D
03/11/2026dom.Burnley Championship ♂1 – 1N

Birmingham VVDVV od najstarszego do najnowszego

13/10/2026dom.Preston Championship ♂4 – 0V
17/10/2026dom.QPR Championship ♂3 – 0V
24/10/2026wyj.Cardiff Championship ♂0 – 1D
31/10/2026wyj.Lincoln Championship ♂3 – 1V
03/11/2026dom.Millwall Championship ♂3 – 0V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

QPR mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe mecze bez porażki: 4 u siebie
po remisie 1-1 z Burnley · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (11 strzelone, 9 stracone)

Birmingham mecze bez porażki: 10 u siebie zwycięstwa z rzędu: 3 u siebie zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 3-0 z Millwall · 4 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (13 strzelone, 2 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

QPR

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,60 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 14,4 strzałów na mecz, 35% celnych · bez gola w 36% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 18% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 21, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 9,7 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · P. Charles rotacja · obrony: 1, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,95 · ocena 6,3

Trener · J. Stéphan od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 4 od 2015
System: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-2-3-1 ×4, 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football): DWWLDDDDWL

Birmingham

Atak · gole na mecz: 1,80 (2,30 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 12,7 strzałów na mecz, 38% celnych · bez gola w 9% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,00 (1,20 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 36% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 23, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 12,7 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · J. Beadle rotacja · obrony: 2, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 7,2

Trener · C. Davies od 01/08/2024 · prowadzone kluby: 1 od 2024
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Forma (API-Football): DWDDLWDWWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

QPR

  • Kontuzja A. S. Mbengue · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja I. Chair · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja N. Madsen · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja R. Burrell · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja T. Lamptey · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: D. Cirkin (Czerwona kartka), K. Dembele (Kolano)

Birmingham

  • Kontuzja M. Leonard · Ścięgno Achillesa nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja Paik Seung-Ho · Health problems nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,8 dla QPR, 11,4 dla Birmingham · Oczekiwane żółte kartki: 3,7 · Oczekiwane spalone: 4,7

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
G. KamaraGlen Adjei Kamara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27QPR100011—47,0
2026-27Finland100——07,3
2025-26Rennes100——06,6
2024-25Rennes13017—06,7
2024-25Leeds000——0—
2023-24Leeds400324—27,1
2023-24Rangers000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

QPR1,380,4027 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Carlos VicenteCarlos Vicente Robles

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham2012—06,6
2026-27Birmingham City FC2012—06,6
2025-26Alaves43 (1 z karnych)13—07,9
2025-26Birmingham1003—16,3
2025-26Birmingham City FC1003—16,3
2024-25Alaves385 (1 z karnych)538—36,9
2023-24Alaves192418—17,0
2023-24Ferrol200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), Rayan Jawad KolliRayan Jawad Kolli
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273004—16,4
2025-26110——07,7
2024-25204212—26,8
2023-2410015—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), L. ScarlettL. Scarlett
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275002—16,4
2025-26100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), R. KoneRichard Kone
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,2
2025-261101—18,2
2024-253213—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

QPR

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
18 G. KamaraGlen Adjei Kamara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27QPR100011—47,0
2026-27Finland100——07,3
2025-26Rennes100——06,6
2024-25Rennes13017—06,7
2024-25Leeds000——0—
2023-24Leeds400324—27,1
2023-24Rangers000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %000,0051 %
26 Rayan Jawad KolliRayan Jawad Kolli
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273004—16,4
2025-26110——07,7
2024-25204212—26,8
2023-2410015—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %000,0033 %
G. IkorohaG. Ikoroha

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

3 %00—60 %
33 L. ScarlettL. Scarlett
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275002—16,4
2025-26100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0021 %

Birmingham

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
17 L. MillarLiam Alan Millar
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham7432—17,6
2026-27Birmingham City FC4131—07,4
2026-27Hull101——07,3
2025-26Hull2002—06,3
2024-25Hull111211—36,9
2024-25FC Basel 1893000——0—
2024-25Preston North End FC—00————
2024-25Preston—00————
2023-24Preston355520—37,0
2023-24Preston North End FC355520—37,0
2023-24FC Basel 18934005—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

27 %430,7157 %
9 B. BatemanB. Bateman
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26Birmingham000——0—
2025-26Birmingham City FC000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %00—60 %
7 A. Da SilvaA. Da Silva

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

3 %00—60 %
10 D. GrayDemarai Ramelle Gray
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham210——06,9
2026-27Birmingham City FC210——06,9
2025-26Birmingham City FC101——07,5
2025-26Birmingham101——07,5
2023-24Everton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,8521 %
9 A. PriskeAugust Priske Flyger
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham City FC2104—06,6
2026-27Birmingham2104—06,6
2025-26Birmingham100——06,7
2025-26Birmingham City FC100——06,7
2024-25FC Midtjylland000——0—
2023-24FC Midtjylland1001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,8921 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

QPR — 4-3-3

Trener : J. Stéphan od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Pierce Charles Northern Ireland · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 QPR · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 1 P. CharlesDennis Cirkin QPR · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,3 Latvia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Sunderland · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Sunderland · 2024-25: mecze 40, gole 3, asysty 2, faule 50, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 Sunderland · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 19 D. CirkinBoy Kemper QPR · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 NAC Breda · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 NAC Breda · 2024-25: mecze 30, gole 1, asysty 3, faule 40, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,9 NAC Breda · 2023-24: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 12 B. KemperJames Gerard Dunne QPR · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Rep. Of Ireland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 QPR · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 QPR · 2024-25: mecze 45, gole 5, asysty 2, faule 48, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,2 QPR · 2023-24: mecze 29, gole 1, asysty 1, faule 36, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 3 J. DunneRonnie Lee Edwards QPR · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 QPR · 2025-26: mecze 17, gole 1, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Southampton · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Falkirk · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 QPR · 2024-25: mecze 21, gole 2, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Southampton · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Amorebieta · 2023-24: mecze 36, gole 4, asysty 0, faule 33, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 5 R. EdwardsGlen Adjei Kamara QPR · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Finland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Rennes · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Rennes · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Leeds · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leeds · 2023-24: mecze 40, gole 0, asysty 3, faule 24, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Rangers · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 G. KamaraHarvey James Vale Rep. Of Ireland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 QPR · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 QPR · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Chelsea · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 QPR · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hull · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Chelsea · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 H. ValePaul Patrick Smyth QPR · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Northern Ireland · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 QPR · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 8,2 QPR · 2024-25: mecze 43, gole 1, asysty 4, faule 41, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 QPR · 2023-24: mecze 44, gole 3, asysty 1, faule 39, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,7 11 P. SmythRayan Jawad Kolli 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 2024-25: mecze 20, gole 4, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 26 R. Jawad KolliL. Scarlett 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 33 L. ScarlettRichard Kone 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 8,2 2024-25: mecze 3, gole 2, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 22 R. Kone
Pierce Charles
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Northern Ireland401——08,0
2026-27QPR100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dennis Cirkin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27QPR7004—0 16,3
2026-27Latvia2002—06,3
2025-26Sunderland2003—06,7
2024-25Sunderland403250—87,0
2023-24Sunderland8018—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Boy Kemper
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27QPR100——06,9
2025-26NAC Breda1102—06,3
2024-25NAC Breda301340—96,9
2023-24NAC Breda3101—17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

James Gerard Dunne
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27QPR1001—06,9
2026-27Rep. Of Ireland1001—07,3
2025-26QPR1001—06,3
2024-25QPR455248—97,2
2023-24QPR291136—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ronnie Lee Edwards
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27QPR100——07,0
2025-26QPR171111—26,8
2025-26Southampton3002—16,8
2025-26Falkirk000——06,7
2024-25QPR212019—27,1
2024-25Southampton100——06,2
2023-24Amorebieta364033—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Glen Adjei Kamara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27QPR100011—47,0
2026-27Finland100——07,3
2025-26Rennes100——06,6
2024-25Rennes13017—06,7
2024-25Leeds000——0—
2023-24Leeds400324—27,1
2023-24Rangers000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Harvey James Vale
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rep. Of Ireland100——06,9
2026-27QPR1002—07,5
2025-26QPR1011—06,6
2024-25Chelsea000——0—
2024-25QPR—00————
2023-24Hull000——0—
2023-24Chelsea—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Paul Patrick Smyth
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27QPR1001—06,2
2026-27Northern Ireland000——0—
2025-26QPR1001—18,2
2024-25QPR431441—66,8
2023-24QPR443139—86,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rayan Jawad Kolli
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273004—16,4
2025-26110——07,7
2024-25204212—26,8
2023-2410015—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

L. Scarlett
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275002—16,4
2025-26100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Richard Kone
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,2
2025-261101—18,2
2024-253213—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Birmingham — 4-3-3

Trener : C. Davies od 01/08/2024 · odczyt z 23/10/2026

James Giles Beadle Birmingham City FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Birmingham · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Birmingham · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 1 J. BeadleBright Osayi-Samuel Birmingham · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Birmingham City FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Birmingham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Fenerbahce · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fenerbahce · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 26 B. Osayi-SamuelChristoph Klarer Birmingham · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Birmingham City FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Birmingham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,9 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,9 Birmingham City FC · 2024-25: mecze 45, gole 1, asysty 3, faule 51, spalone —, żółte kartki 11, ocena 7,3 Birmingham · 2024-25: mecze 45, gole 1, asysty 3, faule 51, spalone —, żółte kartki 11, ocena 7,3 Darmstadt · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Darmstadt · 2023-24: mecze 30, gole 2, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,6 Fortuna Dusseldorf · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 C. KlarerPhil Yannik Neumann Birmingham · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Birmingham City FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Birmingham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Hannover · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 1, faule 46, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,2 Hannover · 2023-24: mecze 32, gole 2, asysty 2, faule 39, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 5 P. NeumannAlexander William Cochrane Birmingham · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Birmingham City FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 Birmingham · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 Birmingham City FC · 2024-25: mecze 42, gole 1, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Birmingham · 2024-25: mecze 42, gole 1, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 20 A. CochraneLiam Alan Millar Birmingham · 2026-27: mecze 7, gole 4, asysty 3, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,6 Birmingham City FC · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 3, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Hull · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Hull · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Hull · 2024-25: mecze 11, gole 1, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 FC Basel 1893 · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Preston North End FC · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Preston · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Preston · 2023-24: mecze 35, gole 5, asysty 5, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Preston North End FC · 2023-24: mecze 35, gole 5, asysty 5, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 FC Basel 1893 · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 17 L. MillarJhon Elmer Solis Romero Birmingham City FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,1 Birmingham · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,1 Girona · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Birmingham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Girona · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,4 Girona · 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 14 J. SolisTomoki Iwata Birmingham · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Birmingham City FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Birmingham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Birmingham City FC · 2024-25: mecze 40, gole 6, asysty 1, faule 46, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Birmingham · 2024-25: mecze 40, gole 6, asysty 1, faule 46, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Celtic · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celtic · 2023-24: mecze 19, gole 1, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 24 T. IwataCarlos Vicente Robles Birmingham · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Birmingham City FC · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Alaves · 2025-26: mecze 4, gole 3, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Birmingham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Alaves · 2024-25: mecze 38, gole 5, asysty 5, faule 38, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Alaves · 2023-24: mecze 19, gole 2, asysty 4, faule 18, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Ferrol · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 C. VicenteDemarai Ramelle Gray Birmingham · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Birmingham City FC · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Birmingham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Everton · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 D. GrayAugust Priske Flyger Birmingham City FC · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Birmingham · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Birmingham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 FC Midtjylland · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 FC Midtjylland · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 9 A. Priske
James Giles Beadle
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham City FC100——07,2
2026-27Birmingham100——07,2
2025-26Birmingham200——06,7
2025-26Birmingham City FC200——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bright Osayi-Samuel
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham2001—16,5
2026-27Birmingham City FC2001—16,5
2025-26Birmingham City FC100——06,3
2025-26Birmingham100——06,3
2024-25Fenerbahce000——0—
2023-24Fenerbahce300——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christoph Klarer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham2001—06,5
2026-27Birmingham City FC2001—06,5
2025-26Birmingham1001—17,9
2025-26Birmingham City FC1001—17,9
2024-25Birmingham City FC451351—117,3
2024-25Birmingham451351—117,3
2024-25Darmstadt000——0—
2023-24Darmstadt302229—96,6
2023-24Fortuna Dusseldorf—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Phil Yannik Neumann
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham2003—06,7
2026-27Birmingham City FC2003—06,7
2025-26Birmingham City FC1002—16,2
2025-26Birmingham1002—16,2
2024-25Hannover332146—77,2
2023-24Hannover322239—67,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alexander William Cochrane
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham200——06,7
2026-27Birmingham City FC200——06,7
2025-26Birmingham City FC2001—07,8
2025-26Birmingham2001—07,8
2024-25Birmingham City FC421229—57,2
2024-25Birmingham421229—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Liam Alan Millar
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham7432—17,6
2026-27Birmingham City FC4131—07,4
2026-27Hull101——07,3
2025-26Hull2002—06,3
2024-25Hull111211—36,9
2024-25FC Basel 1893000——0—
2024-25Preston North End FC—00————
2024-25Preston—00————
2023-24Preston355520—37,0
2023-24Preston North End FC355520—37,0
2023-24FC Basel 18934005—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jhon Elmer Solis Romero
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham City FC2002—16,1
2026-27Birmingham2002—16,1
2025-26Girona200——06,3
2025-26Birmingham1003—17,2
2025-26Birmingham City FC1003—17,2
2024-25Girona32109—36,4
2023-24Girona290010—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tomoki Iwata
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham2004—06,5
2026-27Birmingham City FC2004—06,5
2025-26Birmingham City FC100——07,3
2025-26Birmingham100——07,3
2024-25Birmingham City FC406146—77,1
2024-25Birmingham406146—77,1
2024-25Celtic000——0—
2023-24Celtic191115—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Carlos Vicente Robles
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham2012—06,6
2026-27Birmingham City FC2012—06,6
2025-26Alaves43 (1 z karnych)13—07,9
2025-26Birmingham1003—16,3
2025-26Birmingham City FC1003—16,3
2024-25Alaves385 (1 z karnych)538—36,9
2023-24Alaves192418—17,0
2023-24Ferrol200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Demarai Ramelle Gray
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham210——06,9
2026-27Birmingham City FC210——06,9
2025-26Birmingham City FC101——07,5
2025-26Birmingham101——07,5
2023-24Everton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

August Priske Flyger
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Birmingham City FC2104—06,6
2026-27Birmingham2104—06,6
2025-26Birmingham100——06,7
2025-26Birmingham City FC100——06,7
2024-25FC Midtjylland000——0—
2023-24FC Midtjylland1001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa QPR
1remis(y)
3zwycięstwa Birmingham
1,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: QPR 4, Birmingham 7 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 3,8, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 4) · sędziowie: Thomas Kirk, A. Backhouse, James Bell

Strzelcy w tych meczach : J. Dunne QPR, 2 · Liam Millar Birmingham, 2 · P. Roberts Birmingham, 2 · Demarai Gray Birmingham, 1 · J. Bacuna Birmingham, 1 · K. Morgan QPR, 1

DataMeczWynikZwycięzca
17/10/2026Birmingham – QPR Championship ♂3 – 0Birmingham
11/03/2026Birmingham – QPR Championship ♂1 – 0Birmingham
09/12/2025QPR – Birmingham Championship ♂2 – 1QPR
29/03/2024QPR – Birmingham Championship ♂2 – 1QPR
22/09/2023Birmingham – QPR Championship ♂0 – 0remis
18/03/2023QPR – Birmingham Championship ♂0 – 1Birmingham

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia QPR – Birmingham →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13