Championship ♂ · wt. 26 sty 2027 · 20:45
Burnley – QPR
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Burnley : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Burnley : 25/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra QPR : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w QPR : 25/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Burnley NDDNN od najstarszego do najnowszego
| 13/10/2026 | dom. | Charlton Championship ♂ | 2 – 2 | N |
| 16/10/2026 | dom. | Wolves Championship ♂ | 1 – 2 | D |
| 24/10/2026 | wyj. | Lincoln Championship ♂ | 1 – 4 | D |
| 31/10/2026 | dom. | Portsmouth Championship ♂ | 0 – 0 | N |
| 03/11/2026 | wyj. | QPR Championship ♂ | 1 – 1 | N |
QPR VDVDN od najstarszego do najnowszego
| 14/10/2026 | dom. | Derby Championship ♂ | 4 – 1 | V |
| 17/10/2026 | wyj. | Birmingham Championship ♂ | 0 – 3 | D |
| 24/10/2026 | dom. | Swansea Championship ♂ | 5 – 0 | V |
| 31/10/2026 | wyj. | Southampton Championship ♂ | 1 – 4 | D |
| 03/11/2026 | dom. | Burnley Championship ♂ | 1 – 1 | N |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Burnley mecze bez zwycięstwa: 7 u siebie mecze bez zwycięstwa: 5 remisy z rzędu: 2
po remisie 1-1 z QPR · 0 Z, 3 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 9 stracone)
QPR mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe mecze bez porażki: 4 u siebie
po remisie 1-1 z Burnley · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (11 strzelone, 9 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Burnley
Atak · gole na mecz: 1,50 (1,30 u siebie, 1,60 na wyjeździe) · 13,6 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,90 (1,70 u siebie, 2,20 na wyjeździe) · 9% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 23, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 9,6 · spalone na mecz: 2,4 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,10 na mecz (fiches de match, mecze: 17)
Bramkarz · M. Weiß rotacja · obrony: 1, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,93 · ocena 6,2
Trener · Nicky Hayen od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-3-2-1 ×1, 4-4-2 ×1)
Forma (API-Football): LLDLDLDWDL
QPR
Atak · gole na mecz: 1,40 (1,60 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 14,4 strzałów na mecz, 35% celnych · bez gola w 36% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 18% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 21, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 9,7 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · P. Charles rotacja · obrony: 1, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,95 · ocena 6,3
Trener · J. Stéphan od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 4 od 2015
System: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-2-3-1 ×4, 4-3-3 ×1)
Forma (API-Football): DWWLDDDDWL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Burnley
- Kontuzja A. Ahmedhodzic · Stłuczenie nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja A. Barnes · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja A. Ramsey · Mięsień dwugłowy uda nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja B. Humphreys · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja H. Mejbri · Mięsień dwugłowy uda nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja J. Banel · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja J. Beyer · Mięsień dwugłowy uda nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja J. Bruun Larsen · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja J. Cullen · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja J. Vardy · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja M. Obafemi · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja M. Tresor Ndayishimiye · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja S. Sambo · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja Z. Amdouni · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: E. Agyei (Uraz mięśniowy)
QPR
- Kontuzja A. S. Mbengue · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja I. Chair · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja N. Madsen · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja R. Burrell · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja T. Lamptey · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: D. Cirkin (Czerwona kartka), K. Dembele (Kolano)
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 11,8 dla Burnley, 11,8 dla QPR · Oczekiwane żółte kartki: 3,7 · Oczekiwane spalone: 4,8
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Najbardziej zagrożeni żółtą kartką
| Zawodnik | Drużyna | Faule / 90 min | Żółte / 90 min | Ryzyko | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G. KamaraGlen Adjei Kamara
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | QPR | 1,38 | 0,40 | 27 % |
Napastnicy najczęściej na spalonym: D. SatpaevDastan Satpaev M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kazakhstan 2 0 0 — — 0 6,5 2026-27 Burnley 1 0 0 — — 0 7,2 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Burnley 2 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Burnley 2 0 1 — — 0 6,9 2024-25 Burnley 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Burnley 16 0 0 — — 0 6,5 2023-24 Genk 2 0 0 — — 0 — Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Burnley 2 0 1 1 — 0 7,2 2026-27 Cyprus 2 1 0 0 — 0 7,1 2025-26 Burnley 23 1 3 7 — 0 6,6 2024-25 Burnley 14 1 1 4 — 1 6,9 2024-25 Sp Lisbon 6 1 0 — — 0 6,9 2023-24 Sp Lisbon 26 4 4 14 — 4 1 7,2 Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 3 0 0 4 — 1 6,4 2025-26 1 1 0 — — 0 7,7 2024-25 20 4 2 12 — 2 6,8 2023-24 10 0 1 5 — 0 6,5
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Burnley
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 L. RamazaniLargie Ramazani
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 18 % | 2 | 1 | 0,33 | 51 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 R. HatateReo Hatate
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 8 % | 1 | 2 | 0,23 | 45 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 B. Pouri-SieweBrandon Pouri-Siewe
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 0 | 0 | — | 60 % |
QPR
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 G. KamaraGlen Adjei Kamara
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 8 % | 0 | 0 | 0,00 | 51 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26 Rayan Jawad KolliRayan Jawad Kolli
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 0 | 0 | 0,00 | 33 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| G. IkorohaG. Ikoroha Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
33 L. ScarlettL. Scarlett
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 2 % | 0 | 0 | 0,00 | 21 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Burnley — 4-3-3
Trener : Nicky Hayen od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Burnley | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Burnley | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Karlsruhe | 34 | 0 | 0 | — | — | 3 | 7,2 |
| 2023-24 | Karlsruhe | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Igor Júlio dos Santos de Paulo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Burnley | 6 | 0 | 2 | 6 | — | 2 | 7,1 |
| 2025-26 | West Ham | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Brighton | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | Dordrecht | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Brighton | 23 | 0 | 0 | 9 | — | 4 | 6,7 |
| 2023-24 | Brighton | 34 | 0 | 0 | 21 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | Fiorentina | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Connor Richard John Roberts| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Burnley | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Wales | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Plymouth | 1 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Burnley | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Burnley | 41 | 2 | 3 | 24 | — | 4 | 7,2 |
| 2024-25 | Plymouth | 13 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,5 |
| 2023-24 | Leeds | 14 | 1 | 1 | 4 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Burnley | 14 | 0 | 1 | 5 | — | 4 | 6,4 |
| 2023-24 | Plymouth | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Kyle Andrew Walker| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Burnley | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | England | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Burnley | 36 | 0 | 2 | 32 | — | 9 | 6,6 |
| 2024-25 | Milan | 11 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Burnley | 35 | 0 | 4 | 23 | — | 2 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Hjalmar Ekdal| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Burnley | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Sweden | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Burnley | 2 | 0 | 1 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Groningen | 14 | 0 | 0 | 17 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Burnley | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Burnley | 8 | 0 | 0 | 8 | — | 2 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Largie Ramazani| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Burnley | 8 | 2 | 1 | 11 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Valencia | 4 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Leeds | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Leeds | 29 | 6 | 2 | 15 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Almeria | 1 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2023-24 | Almeria | 29 | 3 | 5 | 27 | — | 9 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Reo Hatate| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Burnley | 7 | 1 | 2 | 8 | — | 2 | 6,8 |
| 2026-27 | Celtic | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Celtic | 32 | 6 (1 z karnych) | 8 | 19 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Celtic | 37 | 10 | 4 | 34 | — | 2 | 7,3 |
| 2023-24 | Celtic | 17 | 3 (1 z karnych) | 4 | 16 | — | 1 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ugo Raghouber| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Burnley | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Levante | 16 | 0 | 0 | 10 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Lille | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Dunkerque | 28 | 1 | 1 | 50 | — | 12 | 7,0 |
| 2024-25 | Lille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Le Mans | 19 | 3 | 0 | — | — | 7 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mike Trésor Ndayishimiye| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Burnley | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Burnley | 2 | 0 | 1 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Burnley | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Burnley | 16 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Genk | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Marcus Edwards| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Burnley | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Cyprus | 2 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Burnley | 23 | 1 | 3 | 7 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Burnley | 14 | 1 | 1 | 4 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Sp Lisbon | 6 | 1 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Sp Lisbon | 26 | 4 | 4 | 14 | — | 4 1 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Dastan Satpaev| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Kazakhstan | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Burnley | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
QPR — 4-3-3
Trener : J. Stéphan od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Northern Ireland | 4 | 0 | 1 | — | — | 0 | 8,0 |
| 2026-27 | QPR | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Dennis Cirkin| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | QPR | 7 | 0 | 0 | 4 | — | 0 1 | 6,3 |
| 2026-27 | Latvia | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Sunderland | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Sunderland | 40 | 3 | 2 | 50 | — | 8 | 7,0 |
| 2023-24 | Sunderland | 8 | 0 | 1 | 8 | — | 3 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Boy Kemper| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | QPR | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | NAC Breda | 1 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | NAC Breda | 30 | 1 | 3 | 40 | — | 9 | 6,9 |
| 2023-24 | NAC Breda | 3 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
James Gerard Dunne| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | QPR | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Rep. Of Ireland | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | QPR | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | QPR | 45 | 5 | 2 | 48 | — | 9 | 7,2 |
| 2023-24 | QPR | 29 | 1 | 1 | 36 | — | 5 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ronnie Lee Edwards| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | QPR | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | QPR | 17 | 1 | 1 | 11 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Southampton | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Falkirk | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | QPR | 21 | 2 | 0 | 19 | — | 2 | 7,1 |
| 2024-25 | Southampton | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | Amorebieta | 36 | 4 | 0 | 33 | — | 2 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Glen Adjei Kamara| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | QPR | 10 | 0 | 0 | 11 | — | 4 | 7,0 |
| 2026-27 | Finland | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Rennes | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Rennes | 13 | 0 | 1 | 7 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Leeds | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Leeds | 40 | 0 | 3 | 24 | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | Rangers | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Harvey James Vale| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | QPR | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,5 |
| 2026-27 | Rep. Of Ireland | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | QPR | 1 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Chelsea | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | QPR | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Chelsea | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Hull | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Paul Patrick Smyth| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | QPR | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2026-27 | Northern Ireland | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | QPR | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 8,2 |
| 2024-25 | QPR | 43 | 1 | 4 | 41 | — | 6 | 6,8 |
| 2023-24 | QPR | 44 | 3 | 1 | 39 | — | 8 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Rayan Jawad Kolli| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,4 |
| 2025-26 | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,7 |
| 2024-25 | 20 | 4 | 2 | 12 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | 10 | 0 | 1 | 5 | — | 0 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
L. Scarlett| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,4 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Richard Kone| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 8,2 |
| 2024-25 | 3 | 2 | 1 | 3 | — | 0 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Burnley 11, QPR 3 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 3,5, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 2) · sędziowie: J. Linington, A. Kitchen
Strzelcy w tych meczach : J. Sarmiento Burnley, 2 · Z. Flemming Burnley, 2 · J. Cullen Burnley, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 03/11/2026 | QPR – Burnley Championship ♂ | 1 – 1 | remis |
| 26/04/2025 | QPR – Burnley Championship ♂ | 0 – 5 | Burnley |
| 26/10/2024 | Burnley – QPR Championship ♂ | 0 – 0 | remis |
| 22/04/2023 | Burnley – QPR Championship ♂ | 1 – 2 | QPR |
| 11/12/2022 | QPR – Burnley Championship ♂ | 0 – 3 | Burnley |
| 02/05/2016 | Burnley – QPR Championship ♂ | 1 – 0 | Burnley |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Burnley – QPR →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.