Championship ♂ · sob. 13 lut 2027 · 11:00
Birmingham – Derby
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Birmingham : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Birmingham : 25/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Derby : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Derby : 25/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Birmingham VVDVV od najstarszego do najnowszego
| 13/10/2026 | dom. | Preston Championship ♂ | 4 – 0 | V |
| 17/10/2026 | dom. | QPR Championship ♂ | 3 – 0 | V |
| 24/10/2026 | wyj. | Cardiff Championship ♂ | 0 – 1 | D |
| 31/10/2026 | wyj. | Lincoln Championship ♂ | 3 – 1 | V |
| 03/11/2026 | dom. | Millwall Championship ♂ | 3 – 0 | V |
Derby DDNDD od najstarszego do najnowszego
| 14/10/2026 | wyj. | QPR Championship ♂ | 1 – 4 | D |
| 17/10/2026 | dom. | Stoke Championship ♂ | 0 – 1 | D |
| 24/10/2026 | wyj. | Sheffield United Championship ♂ | 1 – 1 | N |
| 31/10/2026 | wyj. | Millwall Championship ♂ | 1 – 4 | D |
| 03/11/2026 | dom. | Norwich Championship ♂ | 0 – 4 | D |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Birmingham mecze bez porażki: 10 u siebie zwycięstwa z rzędu: 3 u siebie zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 3-0 z Millwall · 4 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (13 strzelone, 2 stracone)
Derby mecze bez zwycięstwa: 10 mecze bez zwycięstwa: 8 u siebie mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe porażki z rzędu: 2
po porażce 0-4 z Norwich · 0 Z, 1 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (3 strzelone, 14 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Birmingham
Atak · gole na mecz: 1,80 (2,30 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 12,7 strzałów na mecz, 38% celnych · bez gola w 9% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,00 (1,20 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 36% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 23, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 12,7 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · J. Beadle rotacja · obrony: 2, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 7,2
Trener · C. Davies od 01/08/2024 · prowadzone kluby: 1 od 2024
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 31e et la 45e minute
Forma (API-Football): DWDDLWDWWW
Derby
Atak · gole na mecz: 0,80 (0,70 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 12,2 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 36% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,80 (1,70 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 9% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 25, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 13,0 · spalone na mecz: 2,8 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 15)
Bramkarz · J. Widell Zetterström rotacja · obrony: 2, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,89 · ocena 7,3
Trener · J. Eustace od 01/02/2025 · prowadzone kluby: 5 od 2016
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 5-3-2 ×1)
Forma (API-Football): DLWLLLDDLL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Birmingham
- Kontuzja M. Leonard · Ścięgno Achillesa nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja Paik Seung-Ho · Health problems nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Derby
- Zawieszenie Dion Sanderson · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Sheffield United – Derby) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026
- Kontuzja C. Forsyth · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja C. Taylor · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja D. Murkin · Mięsień dwugłowy uda nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja E. Cashin · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja L. Travis · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja M. Clarke · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja P. Agyemang · Ścięgno Achillesa nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja S. Langas · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: J. Widell Zetterstrom (Kolano), M. Johnston (Inactive)
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 11,4 dla Birmingham, 13,1 dla Derby · Oczekiwane żółte kartki: 4,0 · Oczekiwane spalone: 4,8
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Najbardziej zagrożeni żółtą kartką
| Zawodnik | Drużyna | Faule / 90 min | Żółte / 90 min | Ryzyko | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D. OzohDavid Ikechukwu Ozoh
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Derby | 1,86 | 0,36 | 29 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
H. MeisterHenrik Wendel Meister
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Derby | 2,27 | 0,21 | 26 % |
Napastnicy najczęściej na spalonym: Carlos VicenteCarlos Vicente Robles M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Birmingham 2 0 1 2 — 0 6,6 2026-27 Birmingham City FC 2 0 1 2 — 0 6,6 2025-26 Alaves 4 3 (1 z karnych) 1 3 — 0 7,9 2025-26 Birmingham City FC 1 0 0 3 — 1 6,3 2025-26 Birmingham 1 0 0 3 — 1 6,3 2024-25 Alaves 38 5 (1 z karnych) 5 38 — 3 6,9 2023-24 Alaves 19 2 4 18 — 1 7,0 2023-24 Ferrol 2 0 0 — — 0 — Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Birmingham 2 1 0 — — 0 6,9 2026-27 Birmingham City FC 2 1 0 — — 0 6,9 2025-26 Birmingham City FC 1 0 1 — — 0 7,5 2025-26 Birmingham 1 0 1 — — 0 7,5 2023-24 Everton 0 0 0 — — 0 — Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Birmingham City FC 2 1 0 4 — 0 6,6 2026-27 Birmingham 2 1 0 4 — 0 6,6 2025-26 Birmingham 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Birmingham City FC 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 FC Midtjylland 0 0 0 — — 0 — 2023-24 FC Midtjylland 1 0 0 1 — 0 6,7 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Derby 8 0 1 2 — 1 6,6 2026-27 Derby County FC 6 0 1 1 — 1 6,5 2025-26 Derby County FC 1 0 0 2 — 0 6,5 2025-26 Derby 1 0 0 2 — 0 6,5
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Birmingham
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17 L. MillarLiam Alan Millar
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 27 % | 4 | 3 | 0,71 | 57 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 B. BatemanB. Bateman
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 A. Da SilvaA. Da Silva Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 D. GrayDemarai Ramelle Gray
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 1 | 0 | 0,85 | 21 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 A. PriskeAugust Priske Flyger
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 1 | 0 | 0,89 | 21 % |
Derby
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16 M. FuseiniMohammed Gadafi Fuseini
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 5 % | 1 | 1 | 0,22 | 45 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 A. MowattAlex James Mowatt
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 0 | 0 | 0,00 | 64 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Birmingham — 4-3-3
Trener : C. Davies od 01/08/2024 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Birmingham City FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Birmingham | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Birmingham | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Birmingham City FC | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Bright Osayi-Samuel| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Birmingham City FC | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,5 |
| 2026-27 | Birmingham | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Birmingham City FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Birmingham | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Fenerbahce | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Fenerbahce | 3 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Christoph Klarer| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Birmingham City FC | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Birmingham | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Birmingham City FC | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,9 |
| 2025-26 | Birmingham | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,9 |
| 2024-25 | Birmingham City FC | 45 | 1 | 3 | 51 | — | 11 | 7,3 |
| 2024-25 | Birmingham | 45 | 1 | 3 | 51 | — | 11 | 7,3 |
| 2024-25 | Darmstadt | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Darmstadt | 30 | 2 | 2 | 29 | — | 9 | 6,6 |
| 2023-24 | Fortuna Dusseldorf | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Phil Yannik Neumann| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Birmingham City FC | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Birmingham | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Birmingham City FC | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,2 |
| 2025-26 | Birmingham | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,2 |
| 2024-25 | Hannover | 33 | 2 | 1 | 46 | — | 7 | 7,2 |
| 2023-24 | Hannover | 32 | 2 | 2 | 39 | — | 6 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alexander William Cochrane| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Birmingham | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Birmingham City FC | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Birmingham City FC | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,8 |
| 2025-26 | Birmingham | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,8 |
| 2024-25 | Birmingham City FC | 42 | 1 | 2 | 29 | — | 5 | 7,2 |
| 2024-25 | Birmingham | 42 | 1 | 2 | 29 | — | 5 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Liam Alan Millar| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Birmingham | 7 | 4 | 3 | 2 | — | 1 | 7,6 |
| 2026-27 | Birmingham City FC | 4 | 1 | 3 | 1 | — | 0 | 7,4 |
| 2026-27 | Hull | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Hull | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Hull | 11 | 1 | 2 | 11 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | FC Basel 1893 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Preston North End FC | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Preston | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Preston | 35 | 5 | 5 | 20 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Preston North End FC | 35 | 5 | 5 | 20 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | FC Basel 1893 | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jhon Elmer Solis Romero| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Birmingham | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,1 |
| 2026-27 | Birmingham City FC | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,1 |
| 2025-26 | Girona | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Birmingham | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Birmingham City FC | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Girona | 32 | 1 | 0 | 9 | — | 3 | 6,4 |
| 2023-24 | Girona | 29 | 0 | 0 | 10 | — | 0 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tomoki Iwata| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Birmingham | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Birmingham City FC | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Birmingham City FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Birmingham | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Birmingham City FC | 40 | 6 | 1 | 46 | — | 7 | 7,1 |
| 2024-25 | Birmingham | 40 | 6 | 1 | 46 | — | 7 | 7,1 |
| 2024-25 | Celtic | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Celtic | 19 | 1 | 1 | 15 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Carlos Vicente Robles| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Birmingham | 2 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Birmingham City FC | 2 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Alaves | 4 | 3 (1 z karnych) | 1 | 3 | — | 0 | 7,9 |
| 2025-26 | Birmingham City FC | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,3 |
| 2025-26 | Birmingham | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | Alaves | 38 | 5 (1 z karnych) | 5 | 38 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Alaves | 19 | 2 | 4 | 18 | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Ferrol | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Demarai Ramelle Gray| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Birmingham | 2 | 1 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Birmingham City FC | 2 | 1 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Birmingham City FC | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | Birmingham | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2023-24 | Everton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
August Priske Flyger| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Birmingham City FC | 2 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Birmingham | 2 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Birmingham | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Birmingham City FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | FC Midtjylland | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | FC Midtjylland | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Derby — 4-3-3
Trener : J. Eustace od 01/02/2025 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sweden | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,0 |
| 2026-27 | Derby | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2026-27 | Derby County FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Derby | 6 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Derby County FC | 6 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Derby | 40 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Derby County FC | 40 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ryan Peter Hedges| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Derby | 10 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Derby County FC | 7 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Blackburn | 24 | 1 | 2 | 26 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | Blackburn Rovers FC | 24 | 1 | 2 | 26 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Blackburn Rovers FC | 42 | 1 | 2 | 46 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Blackburn | 42 | 1 | 2 | 46 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | Blackburn | 17 | 2 | 3 | 10 | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | Blackburn Rovers FC | 17 | 2 | 3 | 10 | — | 2 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ryan Simasiku Nyambe| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Derby | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Derby County FC | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Derby | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Derby County FC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Derby | 20 | 0 | 0 | 11 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Derby County FC | 20 | 0 | 0 | 11 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Derby | 19 | 0 | 0 | 15 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Derby County FC | 19 | 0 | 0 | 15 | — | 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Joe Ward| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Derby County FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,9 |
| 2026-27 | Derby | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,9 |
| 2025-26 | Derby | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Derby County FC | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Swansea City AFC | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Derby | 17 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Derby County FC | 17 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Crystal Palace | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,1 |
| 2023-24 | Derby | 29 | 2 | 3 | 7 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Derby County FC | 29 | 2 | 3 | 7 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Crystal Palace | 26 | 0 | 1 | 22 | — | 4 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Michael Andrew Johnston| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rep. Of Ireland | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Derby County FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | West Brom | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Derby | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | West Brom | 34 | 2 | 9 | 20 | — | 3 | 7,0 |
| 2025-26 | Derby | 15 | 0 | 1 | 4 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Derby County FC | 15 | 0 | 1 | 4 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Sturm Graz | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,4 |
| 2024-25 | West Brom | 40 | 3 | 5 | 15 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Sturm Graz | 25 | 1 | 5 | 7 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Celtic | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Sturm Graz | 23 | 0 | 1 | 4 | — | 2 | 6,6 |
| 2023-24 | West Brom | 20 | 7 | 2 | 13 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Celtic | 9 | 2 | 0 | 6 | — | 0 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alex James Mowatt| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Derby | 9 | 0 | 0 | 11 | — | 3 | 6,9 |
| 2026-27 | Derby County FC | 7 | 0 | 0 | 9 | — | 2 | 6,9 |
| 2026-27 | West Brom | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | West Brom | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,7 |
| 2024-25 | West Brom | 43 | 7 | 2 | 27 | — | 6 | 7,2 |
| 2023-24 | West Brom | 45 | 2 (1 z karnych) | 5 | 19 | — | 4 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
David Ikechukwu Ozoh| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Derby | 7 | 0 | 0 | 14 | — | 3 | 6,6 |
| 2026-27 | Derby County FC | 4 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Derby | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Derby County FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Derby | 10 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Derby County FC | 10 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Crystal Palace | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Crystal Palace | 9 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mohammed Gadafi Fuseini| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Derby | 7 | 1 | 1 | 8 | — | 2 | 6,8 |
| 2026-27 | Derby County FC | 4 | 1 | 0 | 5 | — | 2 | 7,0 |
| 2026-27 | St. Gilloise | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | St. Gilloise | 9 | 2 | 0 | 6 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | St. Gilloise | 34 | 8 (1 z karnych) | 1 | 26 | — | 4 | 6,7 |
| 2024-25 | Randers FC | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Randers FC | 15 | 9 | 1 | 11 | — | 3 | 7,2 |
| 2023-24 | Sturm Graz | 13 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Rhian Joel Brewster| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Derby | 8 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,6 |
| 2026-27 | Derby County FC | 6 | 0 | 1 | 1 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Derby County FC | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Derby | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Henrik Wendel Meister| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Derby | 6 | 0 | 0 | 12 | — | 1 | 6,3 |
| 2026-27 | Derby County FC | 3 | 0 | 0 | 9 | — | 0 | 5,9 |
| 2026-27 | Pisa | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Pisa | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Pisa | 15 | 2 | 0 | 10 | — | 5 | 6,4 |
| 2024-25 | Rennes | 4 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Carlton John Morris| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Derby County FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Derby | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Derby | 31 | 12 (3 z karnych) | 2 | 43 | — | 5 | 7,0 |
| 2025-26 | Derby County FC | 31 | 12 (3 z karnych) | 2 | 43 | — | 5 | 7,0 |
| 2024-25 | Luton | 41 | 8 (2 z karnych) | 2 | 61 | — | 10 | 7,0 |
| 2023-24 | Luton | 38 | 11 (5 z karnych) | 4 | 49 | — | 4 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Birmingham 9, Derby 6 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 5,0, czerwone: 0,7 na mecz (raporty: 3) · sędziowie: John Busby, G. Ward, Ben Toner
Strzelcy w tych meczach : B. Clark Derby, 1 · C. Vicente Birmingham, 1 · J. Robinson Birmingham, 1 · P. Agyemang Derby, 1 · Paik Seung-Ho Birmingham, 1 · R. Brewster Derby, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 12/09/2026 | Derby – Birmingham Championship ♂ | 1 – 2 | Birmingham |
| 21/03/2026 | Derby – Birmingham Championship ♂ | 1 – 0 | Derby |
| 26/12/2025 | Birmingham – Derby Championship ♂ | 1 – 1 | remis |
| 30/01/2022 | Derby – Birmingham Championship ♂ | 2 – 2 | remis |
| 10/09/2021 | Birmingham – Derby Championship ♂ | 2 – 0 | Birmingham |
| 24/04/2021 | Derby – Birmingham Championship ♂ | 1 – 2 | Birmingham |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Birmingham – Derby →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.