Championship ♂ · mar. 02 mar. 2027 · 19:45
Norwich – Millwall
Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà
- Gruppu di Norwich : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Norwich : u 25/10/2026 da verificà
- Gruppu di Millwall : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Millwall : u 25/10/2026 da verificà
Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.
Ùn ci hè ancu previsione per sta partita : ghjunghje cù a prossima racolta.
FormaChì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Chì ghjè ?
Norwich DDVVV da u più anticu à u più recente
| 14/10/2026 | cas. | Southampton Championship ♂ | 0 – 1 | D |
| 17/10/2026 | cas. | Portsmouth Championship ♂ | 0 – 1 | D |
| 24/10/2026 | for. | Charlton Championship ♂ | 3 – 1 | V |
| 31/10/2026 | cas. | Watford Championship ♂ | 3 – 2 | V |
| 03/11/2026 | for. | Derby Championship ♂ | 4 – 0 | V |
Millwall DNDVD da u più anticu à u più recente
| 13/10/2026 | cas. | Swansea Championship ♂ | 0 – 1 | D |
| 17/10/2026 | cas. | Lincoln Championship ♂ | 2 – 2 | N |
| 24/10/2026 | for. | Portsmouth Championship ♂ | 1 – 2 | D |
| 31/10/2026 | cas. | Derby Championship ♂ | 4 – 1 | V |
| 03/11/2026 | for. | Birmingham Championship ♂ | 0 – 3 | D |
Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.
Serie in corsuChì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Chì ghjè ?
Norwich 3 vittorie di fila
esce da una vittoria 4-0 contr'à Derby · 3 V, 0 P, 2 S in l'ultime 5 partite (10 gol fatti, 5 incassati)
Millwall nisuna seria (dui risultati listessi di fila)
esce da una scunfitta 0-3 contr'à Birmingham · 1 V, 1 P, 3 S in l'ultime 5 partite (7 gol fatti, 9 incassati)
Forze in presenzaChì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Chì ghjè ?
Norwich
Attaccu · 1,50 reta(e) per partita (1,70 in casa, 1,40 fora) · 14,2 tiri per partita, 36 % in u quadru · senza marcà in 36 % di e partite · rigori 0 marcatu(i) · tempu forte : 0-15a minuta
Difesa · 1,90 incassata(e) per partita (1,70 in casa, 2,20 fora) · 0 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 46-60a minuta · 26 gialla(e), 1 rossa(e)
Disciplina · 11,5 fallu(i) per partita · 2,3 fora di ghjocu per partita · 2,50 gialla(e) è 0,20 rossa(e) per partita (fiches de match, 18 partita(e))
Guardianu · D. Grimshaw rotazione · 3 parata(e), 75 % di i tiri in u quadru parati · 0,50 incassata(e) per 90 min · nota 6,3
Allenatore · L. Manning dapoi 01/08/2025 · 5 club allenatu(i) dapoi 2020
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute
Forma (API-Football) : LWLWWLLLLL
Millwall
Attaccu · 1,60 reta(e) per partita (1,80 in casa, 1,40 fora) · 13,7 tiri per partita, 27 % in u quadru · senza marcà in 18 % di e partite · rigori 1 marcatu(i) · tempu forte : 76-90a minuta
Difesa · 1,60 incassata(e) per partita (1,30 in casa, 2,00 fora) · 36 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 46-60a minuta · 21 gialla(e), 1 rossa(e)
Disciplina · 12,4 fallu(i) per partita · 3,2 fora di ghjocu per partita · 1,90 gialla(e) è 0,10 rossa(e) per partita (fiches de match, 16 partita(e))
Guardianu · M. Crocombe rotazione · 1 parata(e), 100 % di i tiri in u quadru parati · 0,00 incassata(e) per 90 min · nota 6,9
Allenatore · A. Neil dapoi 01/12/2024 · 6 club allenatu(i) dapoi 2013
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ancu 4-3-3 ×3, 3-1-4-2 ×1)
Forma (API-Football) : WLLWLDDWLD
Feriti è squalificatiChì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Chì ghjè ?
Norwich
- Ferita A. Ahmed · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita G. Forsyth · Ripresa assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita M. Topic · Ripresa assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita M. Toure · Spalla assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita P. A. Diallo · Ferita assente à l'ultima partita 24/10/2026
Rilevatu u 23/10/2026 ; a lista ufficiale esce cù a cumpusizione, un'ora nanzu à a partita.
Assenti à a partita precedente, micca per forza per quessa : K. McLean (Ferita), V. Kovacevic (Cummuzione), A. Crnac (Riposu)
Millwall
- Ferita C. De Norre · Ferita musculare assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita F. Marschall · Ferita assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita J. Coburn · Ferita musculare assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita L. Jensen · Ferita musculare assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita M. Luongo · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita M. Servais · Inactive assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita T. Arconte · Cavichja assente à l'ultima partita 24/10/2026
Rilevatu u 23/10/2026 ; a lista ufficiale esce cù a cumpusizione, un'ora nanzu à a partita.
Assenti à a partita precedente, micca per forza per quessa : M. Ivanovic (Ischiucrurali)
ArbitruChì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Chì ghjè ?
Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).
Risicu disciplinariuChì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Chì ghjè ?
Falli aspettati : 10,7 per Norwich, 11,6 per Millwall · Carte gialle aspettate : 3,5 · Fora di ghjocu aspettati : 4,7
Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.
I più esposti à una carta gialla
| Ghjucatore | Squadra | Falli / 90 min | Gialle / 90 min | Risicu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D. Mazou-SackoDerek Mazou-Sacko
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Millwall | 1,87 | 0,33 | 28 % |
Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : M. KvistgaardenMathias Damm Kvistgaarden P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Norwich 3 1 0 4 — 0 6,9 2026-27 Denmark 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Norwich 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Brondby 29 17 5 39 — 4 7,3 2023-24 Brondby 24 8 5 24 — 4 7,1 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Norwich 6 1 0 5 — 1 6,7 2025-26 Norwich 2 0 0 3 — 0 6,2 2024-25 Lincoln City FC 38 7 6 73 — 4 6,7 2024-25 Lincoln 38 7 6 73 — 4 6,7 2023-24 Lincoln 33 2 0 21 — 3 6,6 2023-24 Lincoln City FC 33 2 0 21 — 3 6,6 Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 2 1 0 0 — 0 6,6 2025-26 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 38 7 4 31 — 3 6,8 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Millwall 2 0 0 2 — 0 6,2 2026-27 Scotland 2 0 0 2 — 0 6,4 2025-26 Charlton 20 3 3 32 — 3 6,6 2025-26 Charlton Athletic FC 20 3 3 32 — 3 6,6 2025-26 Birmingham 2 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Birmingham City FC 2 0 0 2 — 0 6,6 2024-25 Birmingham City FC 25 1 0 18 — 2 6,7 2024-25 Birmingham 25 1 0 18 — 2 6,7 2024-25 QPR 0 0 0 1 — 0 6,9 2023-24 QPR 41 6 (1 rig.) 1 51 — 8 6,9
Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.
Marcatori probabiliChì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Chì ghjè ?
Norwich
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24 J. MakamaJovon Makama
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 4 % | 1 | 0 | 0,34 | 21 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30 M. KvistgaardenMathias Damm Kvistgaarden
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 4 % | 1 | 0 | 0,56 | 27 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 A. Ben SlimaneAnis Ben Slimane
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 3 % | 1 | 0 | 0,51 | 27 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 A. CrnacAnte Crnac
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 2 % | 1 | 0 | 0,99 | 21 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 A. BrooksAndre Chance Brooks
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 2 % | 1 | 1 | 0,84 | 21 % |
Millwall
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 J. CooperJake Matthew Cooper
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 6 % | 1 | 0 | 0,33 | 33 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
49 D. Mazou-SackoDerek Mazou-Sacko
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 6 % | 0 | 0 | 0,00 | 57 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 M. IvanovićMihailo Ivanović
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 5 % | 0 | 0 | — | 60 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25 L. CundleLuke James Cundle
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 5 % | 1 | 0 | 0,54 | 27 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 L. DykesLyndon John Dykes
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 3 % | 0 | 0 | 0,00 | 27 % |
Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.
Cumpusizioni probabiliChì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Chì ghjè ?
Norwich — 4-3-3
Allenatore : L. Manning dapoi 01/08/2025 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Norwich | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Norwich | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | Plymouth | 43 | 0 | 0 | — | — | 2 | 6,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Harry Jack Darling| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Norwich | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Norwich | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Swansea City AFC | 39 | 5 | 3 | 19 | — | 4 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Norwich | 39 | 5 | 3 | 19 | — | 4 1 | 7,2 |
| 2023-24 | Swansea City AFC | 38 | 3 | 2 | 39 | — | 9 | 7,1 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jack William Stacey| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 4,5 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | 41 | 2 | 6 | 32 | — | 5 | 6,7 |
| 2023-24 | 48 | 1 | 6 | 44 | — | 5 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Darlin Zidane Yongwa Ngameni| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Norwich | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Lorient | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Lorient | 32 | 1 | 6 | 57 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | Lorient | 22 | 1 | 1 | 21 | — | 3 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Bruno Ferreira Alves| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jacob Wright| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | 15 | 0 | 4 | 17 | — | 2 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Anis Ben Slimane| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Norwich | 3 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Norwich | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Norwich | 34 | 2 | 2 | 38 | — | 6 | 6,8 |
| 2023-24 | Brondby | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Oscar Schwartau| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Norwich | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Norwich | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | Norwich | 40 | 1 | 0 | 13 | — | 3 | 6,6 |
| 2024-25 | Brondby | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Brondby | 14 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,4 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Mathias Damm Kvistgaarden| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Norwich | 3 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Denmark | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Norwich | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Brondby | 29 | 17 | 5 | 39 | — | 4 | 7,3 |
| 2023-24 | Brondby | 24 | 8 | 5 | 24 | — | 4 | 7,1 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jovon Makama| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Norwich | 6 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Norwich | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Lincoln City FC | 38 | 7 | 6 | 73 | — | 4 | 6,7 |
| 2024-25 | Lincoln | 38 | 7 | 6 | 73 | — | 4 | 6,7 |
| 2023-24 | Lincoln | 33 | 2 | 0 | 21 | — | 3 | 6,6 |
| 2023-24 | Lincoln City FC | 33 | 2 | 0 | 21 | — | 3 | 6,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ante Crnac| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | 38 | 7 | 4 | 31 | — | 3 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.
Millwall — 4-3-3
Allenatore : A. Neil dapoi 01/12/2024 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,5 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jake Matthew Cooper| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 8,9 |
| 2024-25 | 36 | 3 | 1 | 37 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | 44 | 2 | 0 | 57 | — | 10 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Caleb Joaquin Taylor| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Millwall | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Derby | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Derby County FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Southampton | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | West Brom | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Millwall | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,5 |
| 2024-25 | Southampton | 8 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | West Brom | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Burnley | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Burnley | 28 | 1 | 1 | 20 | — | 8 | 6,7 |
| 2023-24 | Bolton | 7 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Bolton Wanderers FC | 7 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | West Brom | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | Stoke | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Stoke City | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Elkan William Tio Baggott| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Millwall | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Ipswich | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Ipswich | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Ipswich | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jordi Martin Emmanuel Osei-Tutu| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Millwall | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Bolton | 1 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Bolton Wanderers FC | 1 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Bolton Wanderers FC | 33 | 1 | 2 | 18 | — | 7 | 6,9 |
| 2024-25 | Bolton | 33 | 1 | 2 | 18 | — | 7 | 6,9 |
| 2024-25 | Bochum | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Bochum | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Derek Mazou-Sacko| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Millwall | 8 | 0 | 0 | 16 | — | 3 | 6,8 |
| 2025-26 | Rodez | 3 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Millwall | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Rodez | 32 | 1 | 0 | 11 | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Nancy | 16 | 1 | 0 | — | — | 4 | — |
| 2023-24 | Troyes | 10 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Camiel Neghli| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Millwall | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Millwall | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Sparta Rotterdam | 20 | 5 | 2 | 12 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Millwall | 5 | 1 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Sparta Rotterdam | 27 | 5 | 0 | 5 | — | 1 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jenson Metcalfe| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Millwall | 3 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Everton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Everton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Lyndon John Dykes| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Millwall | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2026-27 | Scotland | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Charlton | 20 | 3 | 3 | 32 | — | 3 | 6,6 |
| 2025-26 | Charlton Athletic FC | 20 | 3 | 3 | 32 | — | 3 | 6,6 |
| 2025-26 | Birmingham | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Birmingham City FC | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Birmingham City FC | 25 | 1 | 0 | 18 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Birmingham | 25 | 1 | 0 | 18 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | QPR | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | QPR | 41 | 6 (1 rig.) | 1 | 51 | — | 8 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Zakariya Lovelace| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Millwall | 2 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Millwall | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Rangers | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Millwall | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Rangers | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Yanis Ali Issoufou| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montpellier | 4 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Millwall | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,0 |
| 2025-26 | Montpellier | 3 | 1 | 1 | 2 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Montpellier | 8 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Montpellier | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.
Faccia à facciaChì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Chì ghjè ?
6 scontru(i) : Norwich 6 reta(e), Millwall 11 · e duie squadre marcanu in 67 % di i casi · più di 2,5 gol in 83 % · 3,8 gialla(e) è 0,2 rossa(e) per partita (5 scheda(e)) · arbitri : Sam Allison, S. Allison, A. Herczeg
Marcatori di sti duelli : M. Ivanović Millwall, 2 · O. Schwartau Norwich, 2 · T. Arconte Millwall, 2 · C. Neghli Millwall, 1 · E. Marcondes Norwich, 1 · J. Sargent Norwich, 1
| Data | Partita | Risultatu | Vincitore |
|---|---|---|---|
| 22/08/2026 | Millwall – Norwich Championship ♂ | 3 – 0 | Millwall |
| 06/04/2026 | Millwall – Norwich Championship ♂ | 1 – 2 | Norwich |
| 09/08/2025 | Norwich – Millwall Championship ♂ | 1 – 2 | Millwall |
| 21/04/2025 | Millwall – Norwich Championship ♂ | 3 – 1 | Millwall |
| 26/12/2024 | Norwich – Millwall Championship ♂ | 2 – 1 | Norwich |
| 29/12/2023 | Millwall – Norwich Championship ♂ | 1 – 0 | Millwall |
Da a più recente à a più anziana.
Tutta a storia Norwich – Millwall →
Diffusione TVChì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Chì ghjè ?
Diffusione scunnisciuta : nè canale annunziatu, nè diritti indicati per sta cumpetizione.