Championship ♂ · di 06 apr 2027 · 20:45
Stoke – Cardiff
Actualiteit van de informatie 4 na te kijken
- Selectie van Stoke : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Stoke : op 25/10/2026 na te kijken
- Selectie van Cardiff : op 25/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Cardiff : op 25/10/2026 na te kijken
Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.
Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
Stoke DVNVV van oudste naar meest recente
| 13/10/2026 | thuis | Middlesbrough Championship ♂ | 2 – 3 | D |
| 17/10/2026 | uit | Derby Championship ♂ | 1 – 0 | V |
| 24/10/2026 | thuis | Bristol City Championship ♂ | 0 – 0 | N |
| 31/10/2026 | thuis | Preston Championship ♂ | 2 – 0 | V |
| 03/11/2026 | uit | Blackburn Championship ♂ | 2 – 1 | V |
Cardiff VNVDN van oudste naar meest recente
| 13/10/2026 | thuis | Watford Championship ♂ | 5 – 1 | V |
| 17/10/2026 | uit | Middlesbrough Championship ♂ | 2 – 2 | N |
| 24/10/2026 | thuis | Birmingham Championship ♂ | 1 – 0 | V |
| 31/10/2026 | uit | Wolves Championship ♂ | 0 – 3 | D |
| 04/11/2026 | thuis | West Ham Championship ♂ | 3 – 3 | N |
Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Stoke 5 wedstrijden ongeslagen uit 4 wedstrijden ongeslagen 4 overwinningen op rij uit 2 overwinningen op rij
komt van een 2-1-zege tegen Blackburn · 3 W, 1 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 4 tegen)
Cardiff 10 wedstrijden zonder overwinning uit 9 wedstrijden ongeslagen thuis
komt van een 3-3-gelijkspel tegen West Ham · 2 W, 2 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (11 gescoord, 9 tegen)
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Stoke
Aanval · 1,60 doelpunt(en) per wedstrijd (2,00 thuis, 1,30 uit) · 11,3 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 0-15e minuut
Verdediging · 1,50 tegen per wedstrijd (1,20 thuis, 1,70 uit) · 27% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 23 geel, 2 rood
Discipline · 13,2 overtreding(en) per wedstrijd · 2,4 buitenspel per wedstrijd · 2,00 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 12 wedstrijd(en))
Doelman · V. Johansson rotatie · 5 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 10,0
Trainer · M. Robins sinds 01/01/2025 · 5 club(s) getraind sinds 2009
Systeem: 3-4-3, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ook 4-2-3-1 ×3, 3-5-2 ×2)
Vorm (API-Football): LLWWDWWWLW
Cardiff
Aanval · 1,30 doelpunt(en) per wedstrijd · 17,4 schoten per wedstrijd, 34% op doel
Verdediging · 1,65 tegen per wedstrijd
Discipline · 10,4 overtreding(en) per wedstrijd · 2,3 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 14 wedstrijd(en))
Doelman · C. Chamberlain
Trainer · I. Darbyshire sinds 01/09/2023 · 2 club(s) getraind sinds 2017
Systeem: équilibre entre attaque et défense
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Stoke
- Blessure A. Ampah · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure A. Cresswell · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure E. Bocat · Blessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure S. Gallagher · Blessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure S. Ingelsson · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Cardiff
Geen bekende afwezige per 25/10/2026.
ScheidsrechterWat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Wat is dit?
Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).
Disciplinair risicoWat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Wat is dit?
Verwachte overtredingen: 11,2 voor Stoke, 11,1 voor Cardiff · Verwachte gele kaarten: 3,5 · Verwacht buitenspel: 4,7
Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.
Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: J. McGlynnJack Ryan McGlynn W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Stoke 7 2 1 5 — 1 7,2 2026-27 Stoke City 4 2 0 3 — 0 7,3 Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Stoke 7 2 (1 strafsch.) 0 4 — 1 6,8 2026-27 Northern Ireland 4 0 0 1 — 1 7,0 2026-27 Stoke City 4 2 (1 strafsch.) 0 3 — 1 7,1 2025-26 Crystal Palace 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Crystal Palace 23 1 1 8 — 1 6,6 2023-24 Crystal Palace 0 0 0 — — 0 — Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Stoke City 2 0 0 2 — 0 6,7 2026-27 Stoke 2 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Stoke 4 2 0 4 — 1 7,2 2025-26 Stoke City 4 2 0 4 — 1 7,2 2024-25 Stoke 35 5 5 28 — 1 6,8 2024-25 Stoke City 35 5 5 28 — 1 6,8 2023-24 Vitesse 18 4 0 20 — 0 1 6,8 2023-24 Stoke City 14 4 1 19 — 2 6,9 2023-24 Stoke 14 4 1 19 — 2 6,9
Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.
Waarschijnlijke doelpuntenmakersWat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Wat is dit?
Stoke
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13 J. DevennyJustin Devenny
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 15 % | 2 | 0 | 0,40 | 51 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 J. McGlynnJack Ryan McGlynn
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 14 % | 2 | 1 | 0,41 | 45 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 R. BoženíkRóbert Boženík
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 4 % | 2 | 0 | 1,91 | 21 % |
Cardiff
Niet genoeg gegevens om de doelpuntenmakers te schatten.
Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.
Waarschijnlijke opstellingenWat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
Stoke — 4-3-3
Trainer : M. Robins sinds 01/01/2025 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke City | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 10,0 |
| 2026-27 | Stoke | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 10,0 |
| 2026-27 | Sweden | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Stoke City | 6 | 0 | 1 | — | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Stoke | 6 | 0 | 1 | — | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Stoke | 46 | 0 | 0 | — | — | 4 | 7,2 |
| 2024-25 | Stoke City | 46 | 0 | 0 | — | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | Rotherham | 45 | 0 | 0 | 1 | — | 4 | 7,3 |
| 2023-24 | Stoke City | — | 0 | 0 | 1 | — | — | 7,3 |
| 2023-24 | Stoke | — | 0 | 0 | 1 | — | — | 7,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Mohammed Bosun Lawal| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke | 7 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Stoke City | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,0 |
| 2026-27 | Rep. Of Ireland | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,0 |
| 2025-26 | Stoke | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2025-26 | Stoke City | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Stoke | 7 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Stoke City | 7 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Celtic | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Benjamin Lewis Wilmot| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke City | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Stoke | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Stoke City | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Stoke | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Stoke | 39 | 3 | 0 | 33 | — | 8 | 7,0 |
| 2024-25 | Stoke City | 39 | 3 | 0 | 33 | — | 8 | 7,0 |
| 2023-24 | Stoke City | 25 | 1 | 2 | 23 | — | 7 | 6,9 |
| 2023-24 | Stoke | 25 | 1 | 2 | 23 | — | 7 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Luke Graham| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke City | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Stoke | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Scotland | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Dundee | 3 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Dundee | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Falkirk | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Dundee | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Luca Bombino| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Stoke City | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ethan Stuart William Galbraith| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Northern Ireland | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Stoke City | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Stoke | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Swansea City AFC | 4 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 7,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Benjamin David Pearson| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke City | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Stoke | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Stoke City | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Stoke | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Stoke | 13 | 0 | 0 | 13 | — | 5 | 6,7 |
| 2024-25 | Stoke City | 13 | 0 | 0 | 13 | — | 5 | 6,7 |
| 2023-24 | Stoke City | 29 | 0 | 1 | 30 | — | 12 | 6,8 |
| 2023-24 | Stoke | 29 | 0 | 1 | 30 | — | 12 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Tomáš Rigo| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Slovakia | 4 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Stoke City | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Stoke | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Stoke | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Stoke City | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Justin Devenny| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke | 7 | 2 (1 strafsch.) | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Northern Ireland | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,0 |
| 2026-27 | Stoke City | 4 | 2 (1 strafsch.) | 0 | 3 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Crystal Palace | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Crystal Palace | 23 | 1 | 1 | 8 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Crystal Palace | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jack Ryan McGlynn| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke | 7 | 2 | 1 | 5 | — | 1 | 7,2 |
| 2026-27 | Stoke City | 4 | 2 | 0 | 3 | — | 0 | 7,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Million Manhoef| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke City | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Stoke | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Stoke | 4 | 2 | 0 | 4 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Stoke City | 4 | 2 | 0 | 4 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Stoke | 35 | 5 | 5 | 28 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Stoke City | 35 | 5 | 5 | 28 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Vitesse | 18 | 4 | 0 | 20 | — | 0 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Stoke City | 14 | 4 | 1 | 19 | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | Stoke | 14 | 4 | 1 | 19 | — | 2 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
Cardiff — 4-3-3
Trainer : I. Darbyshire sinds 01/09/2023 · vastgelegd op 25/10/2026
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
F. PriceNog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
H. EvansNog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Hannah PowerNog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Hollie SmithNog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
A. LongNog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
H. DaleyNog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
K. WalklettNog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
F. BarryNog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
L. BillinghamNog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
L. CurnockNog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (bekende posities, zonder speeltijd). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
Onderlinge duelsWat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Wat is dit?
6 onderlinge wedstrijd(en): Stoke 6 doelpunt(en), Cardiff 6 · beide scoren in 67% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 33% · 3,0 geel en 0,0 rood per wedstrijd (1 verslag(en)) · scheidsrechters: Sam Allison
Doelpuntenmakers in deze duels : B. Johnson Stoke, 1 · J. Colwill Cardiff, 1
| Datum | Wedstrijd | Uitslag | Winnaar |
|---|---|---|---|
| 08/09/2026 | Cardiff – Stoke Championship ♂ | 1 – 1 | gelijk |
| 12/04/2025 | Cardiff – Stoke Championship ♂ | 0 – 1 | Stoke |
| 14/12/2024 | Stoke – Cardiff Championship ♂ | 2 – 2 | gelijk |
| 24/02/2024 | Cardiff – Stoke Championship ♂ | 2 – 1 | Cardiff |
| 04/11/2023 | Stoke – Cardiff Championship ♂ | 0 – 0 | gelijk |
| 22/04/2023 | Cardiff – Stoke Championship ♂ | 1 – 1 | gelijk |
Van meest recent naar oudst.
Volledige historiek Stoke – Cardiff →
Tv-uitzendingWat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Wat is dit?
Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.