AntosofaU ballò analizatu da u canapè

Championship ♂ · mer. 21 apr. 2027 · 20:45

Cardiff – QPR

Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà

Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.

Ùn ci hè ancu previsione per sta partita : ghjunghje cù a prossima racolta.

Forma
Chì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Cardiff VNVDN da u più anticu à u più recente

13/10/2026cas.Watford Championship ♂5 – 1V
17/10/2026for.Middlesbrough Championship ♂2 – 2N
24/10/2026cas.Birmingham Championship ♂1 – 0V
31/10/2026for.Wolves Championship ♂0 – 3D
04/11/2026cas.West Ham Championship ♂3 – 3N

QPR VDVDN da u più anticu à u più recente

14/10/2026cas.Derby Championship ♂4 – 1V
17/10/2026for.Birmingham Championship ♂0 – 3D
24/10/2026cas.Swansea Championship ♂5 – 0V
31/10/2026for.Southampton Championship ♂1 – 4D
03/11/2026cas.Burnley Championship ♂1 – 1N

Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.

Serie in corsu
Chì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Cardiff 10 partite senza vittoria fora 9 partite senza scunfitta in casa
esce da un pattu 3-3 contr'à West Ham · 2 V, 2 P, 1 S in l'ultime 5 partite (11 gol fatti, 9 incassati)

QPR 5 partite senza vittoria fora 4 partite senza scunfitta in casa
esce da un pattu 1-1 contr'à Burnley · 2 V, 1 P, 2 S in l'ultime 5 partite (11 gol fatti, 9 incassati)

Paragunà e duie squadre →

Forze in presenza
Chì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Cardiff

Attaccu · 1,30 reta(e) per partita · 17,4 tiri per partita, 34 % in u quadru

Difesa · 1,65 incassata(e) per partita

Disciplina · 10,4 fallu(i) per partita · 2,3 fora di ghjocu per partita · 1,80 gialla(e) è 0,40 rossa(e) per partita (fiches de match, 14 partita(e))

Guardianu · C. Chamberlain

Allenatore · I. Darbyshire dapoi 01/09/2023 · 2 club allenatu(i) dapoi 2017
Sistema : équilibre entre attaque et défense

QPR

Attaccu · 1,40 reta(e) per partita (1,60 in casa, 1,20 fora) · 14,4 tiri per partita, 35 % in u quadru · senza marcà in 36 % di e partite · rigori 2 marcatu(i) · tempu forte : 31-45a minuta

Difesa · 1,10 incassata(e) per partita (1,00 in casa, 1,20 fora) · 18 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 16-30a minuta · 21 gialla(e), 1 rossa(e)

Disciplina · 9,7 fallu(i) per partita · 1,8 fora di ghjocu per partita · 2,10 gialla(e) è 0,20 rossa(e) per partita (fiches de match, 18 partita(e))

Guardianu · P. Charles rotazione · 1 parata(e), 50 % di i tiri in u quadru parati · 0,95 incassata(e) per 90 min · nota 6,3

Allenatore · J. Stéphan dapoi 01/07/2025 · 4 club allenatu(i) dapoi 2015
Sistema : 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ancu 4-2-3-1 ×4, 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football) : DWWLDDDDWL

Feriti è squalificati
Chì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Cardiff

Nisunu assente cunnisciutu à u 25/10/2026.

QPR

  • Ferita A. S. Mbengue · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026
  • Ferita I. Chair · Ferita musculare assente à l'ultima partita 24/10/2026
  • Ferita N. Madsen · Ferita assente à l'ultima partita 24/10/2026
  • Ferita R. Burrell · Inactive assente à l'ultima partita 24/10/2026
  • Ferita T. Lamptey · Inactive assente à l'ultima partita 24/10/2026

Rilevatu u 23/10/2026 ; a lista ufficiale esce cù a cumpusizione, un'ora nanzu à a partita.

Assenti à a partita precedente, micca per forza per quessa : D. Cirkin (Carta rossa), K. Dembele (Ghjinochju)

Arbitru
Chì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).

Risicu disciplinariu
Chì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Falli aspettati : 11,1 per Cardiff, 11,8 per QPR · Carte gialle aspettate : 3,7 · Fora di ghjocu aspettati : 4,6

Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.

I più esposti à una carta gialla

GhjucatoreSquadraFalli / 90 minGialle / 90 minRisicu
G. KamaraGlen Adjei Kamara
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27QPR100011—47,0
2026-27Finland100——07,3
2025-26Rennes100——06,6
2024-25Rennes13017—06,7
2024-25Leeds000——0—
2023-24Leeds400324—27,1
2023-24Rangers000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

QPR1,380,4027 %

Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : F. BarryF. Barry

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

(0,6 per partita), L. BillinghamL. Billingham

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

(0,6 per partita), L. CurnockL. Curnock

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

(0,6 per partita), Rayan Jawad KolliRayan Jawad Kolli
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-273004—16,4
2025-26110——07,7
2024-25204212—26,8
2023-2410015—06,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita)

Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.

Marcatori probabili
Chì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Cardiff

Ùn ci hè abbastanza dati per stimà i marcatori.

QPR

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
18 G. KamaraGlen Adjei Kamara
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27QPR100011—47,0
2026-27Finland100——07,3
2025-26Rennes100——06,6
2024-25Rennes13017—06,7
2024-25Leeds000——0—
2023-24Leeds400324—27,1
2023-24Rangers000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

8 %000,0051 %
26 Rayan Jawad KolliRayan Jawad Kolli
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-273004—16,4
2025-26110——07,7
2024-25204212—26,8
2023-2410015—06,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

4 %000,0033 %
G. IkorohaG. Ikoroha

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

3 %00—60 %
33 L. ScarlettL. Scarlett
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-275002—16,4
2025-26100——06,3

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

2 %000,0021 %

Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.

Cumpusizioni probabili
Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Cardiff — 4-3-3

Allenatore : I. Darbyshire dapoi 01/09/2023 · rilevatu u 25/10/2026

C. Chamberlain 1 C. ChamberlainF. Price 3 F. PriceH. Evans 24 H. EvansHannah Power H. PowerHollie Smith 17 H. SmithA. Long 22 A. LongH. Daley 4 H. DaleyK. Walklett 10 K. WalklettF. Barry 8 F. BarryL. Billingham 18 L. BillinghamL. Curnock 7 L. Curnock
C. Chamberlain

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

F. Price

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

H. Evans

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Hannah Power

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Hollie Smith

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

A. Long

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

H. Daley

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

K. Walklett

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

F. Barry

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

L. Billingham

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

L. Curnock

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (posti cunnisciuti, senza tempu di ghjocu). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.

QPR — 4-3-3

Allenatore : J. Stéphan dapoi 01/07/2025 · rilevatu u 23/10/2026

Pierce Charles Northern Ireland · 2026-27 : 4 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 8,0 QPR · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 1 P. CharlesDennis Cirkin QPR · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,3 Latvia · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 Sunderland · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Sunderland · 2024-25 : 40 partite, 3 gol(i), 2 passata(e), 50 fallu(i), — fora di ghjocu, 8 ghjalla(e), nota 7,0 Sunderland · 2023-24 : 8 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,9 19 D. CirkinBoy Kemper QPR · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 NAC Breda · 2025-26 : 1 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 NAC Breda · 2024-25 : 30 partite, 1 gol(i), 3 passata(e), 40 fallu(i), — fora di ghjocu, 9 ghjalla(e), nota 6,9 NAC Breda · 2023-24 : 3 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,3 12 B. KemperJames Gerard Dunne Rep. Of Ireland · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,3 QPR · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 QPR · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 QPR · 2024-25 : 45 partite, 5 gol(i), 2 passata(e), 48 fallu(i), — fora di ghjocu, 9 ghjalla(e), nota 7,2 QPR · 2023-24 : 29 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 36 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 7,0 3 J. DunneRonnie Lee Edwards QPR · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 QPR · 2025-26 : 17 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 Southampton · 2025-26 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 Falkirk · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 QPR · 2024-25 : 21 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 19 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,1 Southampton · 2024-25 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,2 Amorebieta · 2023-24 : 36 partite, 4 gol(i), 0 passata(e), 33 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,6 5 R. EdwardsGlen Adjei Kamara QPR · 2026-27 : 10 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,0 Finland · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,3 Rennes · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Rennes · 2024-25 : 13 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Leeds · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Leeds · 2023-24 : 40 partite, 0 gol(i), 3 passata(e), 24 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,1 Rangers · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 18 G. KamaraHarvey James Vale QPR · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,5 Rep. Of Ireland · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 QPR · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Chelsea · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) QPR · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Hull · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Chelsea · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 20 H. ValePaul Patrick Smyth QPR · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,2 Northern Ireland · 2026-27 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) QPR · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 8,2 QPR · 2024-25 : 43 partite, 1 gol(i), 4 passata(e), 41 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 6,8 QPR · 2023-24 : 44 partite, 3 gol(i), 1 passata(e), 39 fallu(i), — fora di ghjocu, 8 ghjalla(e), nota 6,7 11 P. SmythRayan Jawad Kolli 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,4 2025-26 : 1 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,7 2024-25 : 20 partite, 4 gol(i), 2 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 2023-24 : 10 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 26 R. Jawad KolliL. Scarlett 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,4 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 33 L. ScarlettRichard Kone 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,2 2025-26 : 1 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 8,2 2024-25 : 3 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 22 R. Kone
Pierce Charles
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Northern Ireland401——08,0
2026-27QPR100——06,3

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Dennis Cirkin
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27QPR7004—0 16,3
2026-27Latvia2002—06,3
2025-26Sunderland2003—06,7
2024-25Sunderland403250—87,0
2023-24Sunderland8018—36,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Boy Kemper
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27QPR100——06,9
2025-26NAC Breda1102—06,3
2024-25NAC Breda301340—96,9
2023-24NAC Breda3101—17,3

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

James Gerard Dunne
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Rep. Of Ireland1001—07,3
2026-27QPR1001—06,9
2025-26QPR1001—06,3
2024-25QPR455248—97,2
2023-24QPR291136—57,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ronnie Lee Edwards
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27QPR100——07,0
2025-26QPR171111—26,8
2025-26Southampton3002—16,8
2025-26Falkirk000——06,7
2024-25QPR212019—27,1
2024-25Southampton100——06,2
2023-24Amorebieta364033—26,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Glen Adjei Kamara
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27QPR100011—47,0
2026-27Finland100——07,3
2025-26Rennes100——06,6
2024-25Rennes13017—06,7
2024-25Leeds000——0—
2023-24Leeds400324—27,1
2023-24Rangers000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Harvey James Vale
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27QPR1002—07,5
2026-27Rep. Of Ireland100——06,9
2025-26QPR1011—06,6
2024-25Chelsea000——0—
2024-25QPR—00————
2023-24Hull000——0—
2023-24Chelsea—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Paul Patrick Smyth
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27QPR1001—06,2
2026-27Northern Ireland000——0—
2025-26QPR1001—18,2
2024-25QPR431441—66,8
2023-24QPR443139—86,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Rayan Jawad Kolli
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-273004—16,4
2025-26110——07,7
2024-25204212—26,8
2023-2410015—06,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

L. Scarlett
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-275002—16,4
2025-26100——06,3

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Richard Kone
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27100——06,2
2025-261101—18,2
2024-253213—06,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.

Faccia à faccia
Chì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1vittoria(e) Cardiff
2patta(e)
3vittoria(e) QPR
1,8gol per partita

6 scontru(i) : Cardiff 4 reta(e), QPR 7 · e duie squadre marcanu in 50 % di i casi · più di 2,5 gol in 50 % · 1,7 gialla(e) è 0,0 rossa(e) per partita (3 scheda(e)) · arbitri : Tim Robinson, D. Whitestone, S. Martin

Marcatori di sti duelli : R. Burrell QPR, 2 · Ž. Celar QPR, 2 · P. Ng Cardiff, 1

DataPartitaRisultatuVincitore
02/09/2026QPR – Cardiff Championship ♂2 – 1QPR
05/04/2025QPR – Cardiff Championship ♂0 – 0patta
27/11/2024Cardiff – QPR Championship ♂0 – 2QPR
01/01/2024QPR – Cardiff Championship ♂1 – 2Cardiff
12/08/2023Cardiff – QPR Championship ♂1 – 2QPR
26/12/2022Cardiff – QPR Championship ♂0 – 0patta

Da a più recente à a più anziana.

Tutta a storia Cardiff – QPR →

Diffusione TV
Chì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Diffusione scunnisciuta : nè canale annunziatu, nè diritti indicati per sta cumpetizione.

Nisunu sistema ùn guarantisce un guadagnu · pruibitu à i minori di 18 anni · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13