LaLiga 2 ♂ · dum. 22 nuv. 2026 · 17:00
Sabadell – Granada
Freschezza di l'infurmazioni 5 da verificà
- Previsione calculata : u 24/10/2026 da verificà
- Gruppu di Sabadell : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Sabadell : u 23/10/2026 da verificà
- Gruppu di Granada : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Granada : u 24/10/2026 da verificà
Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.
ProbabilitàChì ghjè ?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.
Chì ghjè ?
Risultatu aspettatu 1 – 0 (15 %) · gol aspettati 1,34 – 0,84 Chì ghjè ?
Chì ghjè ?
Lettura : nant'à 10 partite cum'è questa, Sabadell ne vincerebbe circa 4, è ùn vincerebbe micca l'altre 6.
Fonte : modèle + Elo (sans cotes) · calculatu u 24/10/2026. Nisuna quota quì : e quote è i segnali sò in u spaziu contu.
FormaChì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Chì ghjè ?
Sabadell NVDND da u più anticu à u più recente
| 03/10/2026 | cas. | Andorra LaLiga 2 ♂ | 0 – 0 | N |
| 10/10/2026 | for. | Ceuta LaLiga 2 ♂ | 2 – 1 | V |
| 18/10/2026 | for. | Burgos LaLiga 2 ♂ | 0 – 1 | D |
| 25/10/2026 | cas. | Tenerife LaLiga 2 ♂ | 1 – 1 | N |
| 31/10/2026 | for. | Albacete LaLiga 2 ♂ | 1 – 2 | D |
Granada VVVVV da u più anticu à u più recente
| 04/10/2026 | for. | Sociedad B LaLiga 2 ♂ | 3 – 2 | V |
| 12/10/2026 | for. | Burgos LaLiga 2 ♂ | 1 – 0 | V |
| 18/10/2026 | cas. | Cadiz LaLiga 2 ♂ | 2 – 0 | V |
| 23/10/2026 | cas. | Valladolid LaLiga 2 ♂ | 2 – 1 | V |
| 01/11/2026 | for. | Eldense LaLiga 2 ♂ | 2 – 0 | V |
Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.
Serie in corsuChì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Chì ghjè ?
Sabadell 6 partite senza scunfitta in casa 3 partite senza vittoria
esce da una scunfitta 1-2 contr'à Albacete · 1 V, 2 P, 2 S in l'ultime 5 partite (4 gol fatti, 5 incassati)
Granada 9 partite marchendu 6 vittorie di fila 4 vittorie di fila fora
esce da una vittoria 2-0 contr'à Eldense · 5 V, 0 P, 0 S in l'ultime 5 partite (10 gol fatti, 3 incassati)
Forze in presenzaChì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Chì ghjè ?
Sabadell
Attaccu · 1,00 reta(e) per partita (1,80 in casa, 0,50 fora) · 14,1 tiri per partita, 27 % in u quadru · senza marcà in 50 % di e partite · rigori 1 marcatu(i), 1 mancatu(i) · tempu forte : 16-30a minuta
Difesa · 0,80 incassata(e) per partita (0,80 in casa, 0,80 fora) · 40 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 0-15a minuta · 29 gialla(e), 1 rossa(e)
Disciplina · 17,5 fallu(i) per partita · 2,9 fora di ghjocu per partita · 2,70 gialla(e) è 0,30 rossa(e) per partita (fiches de match, 10 partita(e))
Guardianu · Diego Fuoli · 24 parata(e), 80 % di i tiri in u quadru parati · 0,60 incassata(e) per 90 min · nota 6,8
Allenatore · Ferran Costa dapoi 01/10/2025 · 1 club allenatu(i) dapoi 2025
Sistema : 4-4-2 · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ancu 3-1-4-2 ×2, 5-3-2 ×2)
Forma (API-Football) : DDWWLWDDWL
Granada
Attaccu · 1,60 reta(e) per partita (1,80 in casa, 1,50 fora) · 13,6 tiri per partita, 30 % in u quadru · senza marcà in 20 % di e partite · rigori 1 marcatu(i), 1 mancatu(i) · tempu forte : 46-60a minuta
Difesa · 1,30 incassata(e) per partita (1,00 in casa, 1,50 fora) · 40 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 0-15a minuta · 20 gialla(e), 0 rossa(e)
Disciplina · 12,1 fallu(i) per partita · 2,2 fora di ghjocu per partita · 2,40 gialla(e) è 0,10 rossa(e) per partita (fiches de match, 19 partita(e))
Guardianu · Raúl Lizoain · 27 parata(e), 71 % di i tiri in u quadru parati · 1,57 incassata(e) per 90 min · nota 6,8
Allenatore · Pacheta dapoi 01/08/2025 · 1 club allenatu(i) dapoi 2025
Sistema : 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ancu 4-2-3-1 ×3, 3-5-2 ×1)
Forma (API-Football) : DWWLDLLWWW
Feriti è squalificatiChì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Chì ghjè ?
ArbitruChì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Chì ghjè ?
Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).
Risicu disciplinariuChì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Chì ghjè ?
Falli aspettati : 14,2 per Sabadell, 12,0 per Granada · Carte gialle aspettate : 4,6 · Fora di ghjocu aspettati : 4,8
Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.
I più esposti à una carta gialla
| Ghjucatore | Squadra | Falli / 90 min | Gialle / 90 min | Risicu | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Edgar GonzálezEdgar González Estrada
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Sabadell | 1,43 | 0,47 | 31 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Óscar SanzÓscar Sanz Naval
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Sabadell | 1,77 | 0,34 | 29 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
UrriAlbert Orriols Cerarols
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Sabadell | 2,13 | 0,26 | 29 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rubén AlcarazRubén Alcaraz Jiménez
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Granada | 1,78 | 0,28 | 27 % |
Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : Ángel BaenaÁngel Baena Pérez P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Sabadell 7 3 0 9 — 0 7,1 2026-27 Widzew Łódź 6 1 1 4 — 1 6,8 2025-26 Widzew Łódź 29 2 1 16 — 5 6,7 2024-25 Rakow 32 3 0 — — 1 — 2024-25 Wisla 32 3 0 — — 1 — 2023-24 Rakow 30 2 0 — — 1 — 2023-24 Wisla 30 2 0 — — 1 — Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Granada 9 3 0 5 — 1 6,9 2025-26 Granada 2 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 Eibar 40 5 2 45 — 4 6,8 2024-25 Villarreal — 0 0 — — — — 2023-24 Villarreal 1 0 0 — — 0 6,7 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Granada 10 2 1 5 — 2 6,8 2025-26 Granada 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Valencia 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sparta Rotterdam 0 0 0 — — 0 — Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 9 0 0 12 — 1 6,4
Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.
Marcatori probabiliChì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Chì ghjè ?
Sabadell
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 Ángel BaenaÁngel Baena Pérez
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 11 % | 3 | 0 | 0,61 | 43 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 N. GioacchiniNicholas Selson Gioacchini
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 9 % | 3 | 0 | 0,87 | 43 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 UrriAlbert Orriols Cerarols
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 9 % | 1 | 1 | 0,10 | 86 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 Óscar SanzÓscar Sanz Naval
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 7 % | 1 | 0 | 0,11 | 86 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 Edgar GonzálezEdgar González Estrada
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 7 % | 1 | 0 | 0,13 | 72 % |
Granada
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 José ArnáizJosé Manuel Arnáiz Díaz
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 7 % | 2 | 0 | 0,23 | 80 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 Pedro AlemañPedro Alemañ Serna
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 6 % | 2 | 1 | 0,30 | 61 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 Jorge PascualJorge Pascual Medina
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 5 % | 3 | 0 | 0,78 | 35 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 GumbauGerard Gumbau Garriga
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 5 % | 1 | 1 | 0,10 | 80 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 Manu LamaManuel Lama Maroto
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 4 % | 1 | 2 | 0,10 | 80 % |
Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.
Cumpusizioni probabiliChì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Chì ghjè ?
Sabadell — 4-4-2
Allenatore : Ferran Costa dapoi 01/10/2025 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Óscar Sanz Naval| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 1 | 0 | 20 | — | 4 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Miquel Codina Sayol| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,5 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
José Luis Català Vázquez| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sabadell | 10 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Espanol | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Espanol | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Arthur Augusto de Matos Soares| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Werder Bremen | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Sabadell | 5 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Leverkusen | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Leverkusen | 3 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Juventus | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Leverkusen | 31 | 0 | 1 | 20 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Sabadell | 20 | 2 | 0 | — | — | 2 | — |
| 2024-25 | Girona | 15 | 0 | 0 | 16 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Juventus | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Fiorentina | 33 | 2 (1 rig.) | 3 | 18 | — | 2 | 7,2 |
| 2023-24 | Leverkusen | 4 | 0 | 2 | 2 | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | Juventus | — | 0 (1 rig.) | 3 | 18 | — | — | 7,2 |
| 2023-24 | Liverpool | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Albert Orriols Cerarols| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 1 (1 rig.) | 1 | 26 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | 19 | 0 | 0 | — | — | 6 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Quadri Liameed| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 0 | 3 | 12 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ton Ripoll i Molera| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 0 | 3 | 12 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | 17 | 3 | 0 | — | — | 4 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Edgar González Estrada| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sabadell | 8 | 1 | 0 | 12 | — | 5 | 6,7 |
| 2025-26 | Andorra | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Almeria | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Almeria | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Almeria | 32 | 2 | 0 | 29 | — | 7 1 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
J. Priego| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 0 | 1 | 10 | — | 2 | 6,6 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ángel Baena Pérez| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sabadell | 7 | 3 | 0 | 9 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Widzew Łódź | 6 | 1 | 1 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Widzew Łódź | 29 | 2 | 1 | 16 | — | 5 | 6,7 |
| 2024-25 | Rakow | 32 | 3 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2024-25 | Wisla | 32 | 3 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2023-24 | Rakow | 30 | 2 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2023-24 | Wisla | 30 | 2 | 0 | — | — | 1 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 8 titulare(i) di l'ultima partita (25/10/2026) cunfirmatu(i).
Granada — 4-3-3
Allenatore : Pacheta dapoi 01/08/2025 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Granada | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | Sevilla | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Sevilla | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Sevilla | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Manuel Lama Maroto| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 1 | 2 | 9 | — | 2 | 7,2 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,0 |
| 2024-25 | 16 | 2 | 1 | 11 | — | 2 1 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Sergio López Galache| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Granada | 10 | 0 | 1 | 7 | — | 3 | 7,0 |
| 2025-26 | Darmstadt | 2 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Darmstadt | 31 | 3 | 3 | 12 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | FC Basel 1893 | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | FC Basel 1893 | 6 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Darmstadt | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Baïla Diallo| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Granada | 5 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Dijon | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Granada | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Clermont | 31 | 0 | 1 | 34 | — | 6 | 6,8 |
| 2024-25 | Dijon | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | A. Lustenau | 13 | 0 | 1 | 16 | — | 3 | 6,6 |
| 2023-24 | Clermont | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Juan José Flores Castro| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | — | — | 1 | 5,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Gerard Gumbau Garriga| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Granada | 10 | 1 | 1 | 14 | — | 2 | 7,2 |
| 2025-26 | Vallecano | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Vallecano | 22 | 0 | 1 | 21 | — | 4 | 6,7 |
| 2024-25 | Granada | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Granada | 35 | 0 | 3 | 62 | — | 12 | 6,8 |
| 2023-24 | Elche | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Rubén Alcaraz Jiménez| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Granada | 10 | 0 | 0 | 19 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | Granada | 2 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Cadiz | 29 | 3 (2 rig.) | 1 | 44 | — | 10 | 7,1 |
| 2023-24 | Cadiz | 36 | 3 (2 rig.) | 1 | 84 | — | 14 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
José Manuel Arnáiz Díaz| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Granada | 10 | 2 (1 rig.) | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Granada | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Osasuna | 15 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Osasuna | 26 | 2 | 1 | 8 | — | 3 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jorge Pascual Medina| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Granada | 9 | 3 | 0 | 5 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Granada | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Eibar | 40 | 5 | 2 | 45 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Villarreal | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Villarreal | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Pedro Alemañ Serna| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Granada | 10 | 2 | 1 | 5 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Granada | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Valencia | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Sparta Rotterdam | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
C. Onouha| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 12 | — | 1 | 6,4 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 9 titulare(i) di l'ultima partita (23/10/2026) cunfirmatu(i).
Faccia à facciaChì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Chì ghjè ?
Nisunu scontru recente in i dati.
Tutta a storia Sabadell – Granada →
Diffusione TVChì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Chì ghjè ?
Italie · DAZN solu trasmettitore di a cumpetizione
| Altrove in Europa | Canale |
|---|---|
| Espagne paese di a cumpetizione | Movistar+ o DAZN diritti di a stagione |
| Allemagne | DAZN solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Autriche | DAZN solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Belgique | DAZN solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Canada (Québec) | TSN Canada o RDS diritti di a stagione |
| Danemark | Disney+ solu trasmettitore di a cumpetizione |
| États-Unis (New York) | ESPN o ESPN Deportes o ESPN+ diritti di a stagione |
| France | DAZN o Disney+ diritti di a stagione |
| Grèce | MAGENTA TV solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Guadeloupe | ESPN o beIN Sports o Rush Sports diritti di a stagione |
| Irlande | Disney+ o Premier Sports diritti di a stagione |
| La Réunion | beIN Sports o Canal+ o SuperSport 7 o DAZN diritti di a stagione |
| Luxembourg | DAZN solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Maroc | beIN Sports solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Pays-Bas | Ziggo Sport solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Pologne | Canal+ solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Portugal | DAZN solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Royaume-Uni | Disney+ o Premier Sports diritti di a stagione |
| Sénégal | Canal+ o SuperSport 7 o DAZN o New World diritti di a stagione |
| Suisse | DAZN solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Tunisie | beIN Sports solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Turquie | S Sport o S Sport Plus diritti di a stagione |