AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

LaLiga 2 ♂ · niedz. 06 gru 2026 · 17:00

Celta B – Mallorca

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Celta B DVNDN od najstarszego do najnowszego

04/10/2026wyj.Sp Gijon LaLiga 2 ♂2 – 3D
10/10/2026dom.Sociedad B LaLiga 2 ♂4 – 1V
19/10/2026dom.Tenerife LaLiga 2 ♂1 – 1N
24/10/2026wyj.Girona LaLiga 2 ♂1 – 5D
31/10/2026dom.Cordoba LaLiga 2 ♂2 – 2N

Mallorca NVNNV od najstarszego do najnowszego

04/10/2026wyj.Girona LaLiga 2 ♂0 – 0N
11/10/2026dom.Las Palmas LaLiga 2 ♂3 – 1V
17/10/2026wyj.Eibar LaLiga 2 ♂1 – 1N
24/10/2026wyj.Leganes LaLiga 2 ♂1 – 1N
02/11/2026dom.Cadiz LaLiga 2 ♂2 – 1V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Celta B mecze z rzędu z golem: 6 mecze bez porażki: 4 u siebie mecze bez zwycięstwa: 3 porażki z rzędu: 3 na wyjeździe
po remisie 2-2 z Cordoba · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 12 stracone)

Mallorca mecze bez porażki: 5 mecze bez porażki: 5 na wyjeździe mecze z rzędu z golem: 4 mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe
po zwycięstwie 2-1 z Cadiz · 2 Z, 3 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 4 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Celta B

Atak · gole na mecz: 1,50 (1,80 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 11,5 strzałów na mecz, 43% celnych · bez gola w 30% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,60 (1,80 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 20% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 27, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 12,8 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 2,70 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 11)

Bramkarz · Coke Carrillo · obrony: 33, 69% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,50 · ocena 6,8

Trener · Fredi Alvarez od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 3-4-3, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 3-4-2-1 ×2)

Forma (API-Football): DWLWLLDLWD

Mallorca

Atak · gole na mecz: 1,20 (2,00 u siebie, 0,40 na wyjeździe) · 12,3 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 40% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,50 (0,40 u siebie, 0,60 na wyjeździe) · 60% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 30, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 14,3 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 3,10 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 11)

Bramkarz · Arnau Tenas · obrony: 29, 85% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,50 · ocena 7,2

Trener · Luis Garcia od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-4-2 · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-2-3-1 ×2, 4-1-3-2 ×2)

Forma (API-Football): WLWDWWLDWD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Celta B

  • Zawieszenie Pablo González Meixús · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Girona – Celta B) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Mallorca

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,7 dla Celta B, 14,1 dla Mallorca · Oczekiwane żółte kartki: 4,8 · Oczekiwane spalone: 3,9

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
Manu MorlanesManuel Morlanes Ariño
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mallorca70015—26,9
2025-26Mallorca1004—16,9
2024-25Mallorca230015—76,9
2023-24Mallorca350215—26,8
2023-24Villarreal000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mallorca1,880,2627 %
Adrià CapdevilaAdrià Capdevila Puigmal
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27101014—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Celta B1,420,3527 %
M. CalatayudM. Calatayud
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279009—36,8
2025-262002—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mallorca1,320,3526 %
Adrian LisoAdrian Liso Lahoz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mallorca100112—26,6
2025-26Getafe3002—16,6
2024-25Zaragoza414148—26,7
2023-24Zaragoza122011—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mallorca1,670,2726 %
Joel LópezJoel López Salguero
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta B100112—36,9
2024-25Celta B800——0—
2024-25Celta000——0—
2023-24Celta B3300——6—
2023-24Celta—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Celta B1,410,3125 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: FuentesAdrián Fuentes González

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mallorca106118—27,0
2025-26Cordoba4014329—26,9
2024-25Castellon—00————
2023-24Castellon—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), O. MarcosO. Marcos
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta B10217—36,9
2025-26Celta100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Celta B

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 A. MarinA. Marin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta B106 (1 z karnych)18—07,1
2026-27Eldense000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

27 %610,7972 %
10 O. MarcosO. Marcos
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta B10217—36,9
2025-26Celta100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

13 %210,2672 %
15 A. KibetA. Kibet
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278217—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %210,4250 %
16 Adrià CapdevilaAdrià Capdevila Puigmal
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27101014—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,1186 %
11 Ángel ArcosÁngel Arcos Cadilla
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta B10107—06,9
2026-27Celta0000—00,0
2024-25Celta B2920——5—
2023-24Celta B200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,1372 %

Mallorca

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
18 FuentesAdrián Fuentes González
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mallorca106118—27,0
2025-26Cordoba4014329—26,9
2024-25Castellon—00————
2023-24Castellon—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

31 %610,6586 %
7 Álex SalaÁlex Sala Herrero
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mallorca102215—17,1
2025-26Cordoba1011—06,7
2025-26Lecce000——0—
2024-25Cordoba375 (1 z karnych)541—117,1
2023-24Cordoba3320——9—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %220,2379 %
20 Pablo TorrePablo Torre Carral
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mallorca10204—27,1
2025-26Mallorca3002—16,7
2024-25Barcelona10314—07,2
2024-25Girona—00————
2023-24Girona26028—16,7
2023-24Barcelona0028—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %200,2872 %
21 RaílloAntonio José Raíllo Arenas
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27101010—47,5
2025-26000——0—
2024-25362050—7 17,1
2023-24293232—6 17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,1086 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Celta B — 3-4-2-1

Trener : Fredi Alvarez od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Jorge Carrillo Balea Celta B · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Celta B · 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Celta · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celta B · 2023-24: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celta · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 C. CarrilloK. Ribes Celta B · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Celta · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 K. RibesG. Miller Celta B · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 2, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Celta · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 23 G. MillerJoel López Salguero Celta B · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Celta B · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celta · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celta B · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6 Celta · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 J. LópezAdrià Capdevila Puigmal 2026-27: mecze 10, gole 1, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 16 A. CapdevilaÁngel Arcos Cadilla Celta B · 2026-27: mecze 10, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Celta · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Celta B · 2024-25: mecze 29, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5 Celta B · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 Á. ArcosP. Gavian 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2 P. GavianHugo Francisco Cuenca Martínez Celta B · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Genoa · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Burgos · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Genoa · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 17 H. CuencaH. Burcio Celta B · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Celta · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 30 H. BurcioAndrés Antañón Celta B · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Celta · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Celta · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celta B · 2024-25: mecze 22, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 28 A. AntañónO. Marcos Celta B · 2026-27: mecze 10, gole 2, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Celta · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 O. Marcos
Jorge Carrillo Balea
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta B10000—06,8
2024-25Celta B900——1—
2024-25Celta000——0—
2023-24Celta B900——0—
2023-24Celta000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

K. Ribes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta B10016—46,8
2026-27Celta000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

G. Miller
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta B10026—26,6
2026-27Celta0000—00,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joel López Salguero
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta B100112—36,9
2024-25Celta B800——0—
2024-25Celta000——0—
2023-24Celta B3300——6—
2023-24Celta—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adrià Capdevila Puigmal
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27101014—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ángel Arcos Cadilla
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta B10107—06,9
2026-27Celta0000—00,0
2024-25Celta B2920——5—
2023-24Celta B200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

P. Gavian
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278017—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hugo Francisco Cuenca Martínez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta B7014—16,8
2025-26Genoa100——06,2
2025-26Burgos000——0—
2024-25Genoa000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

H. Burcio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta B4007—06,7
2026-27Celta2001—06,3
2025-26Celta000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrés Antañón
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta B3102—07,0
2026-27Celta0000—00,0
2025-26Celta100——0—
2024-25Celta B2210——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

O. Marcos
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta B10217—36,9
2025-26Celta100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Mallorca — 4-2-3-1

Trener : Luis Garcia od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Arnau Tenas Ureña Mallorca · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Villarreal · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Paris SG · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Paris SG · 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Paris SG · 2023-24: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Barcelona · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 A. TenasAntonio José Raíllo Arenas 2026-27: mecze 10, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,5 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 36, gole 2, asysty 0, faule 50, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 7,1 2023-24: mecze 29, gole 3, asysty 2, faule 32, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 7,2 21 RaílloMartin Valjent Mallorca · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Slovakia · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,1 Mallorca · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Mallorca · 2024-25: mecze 31, gole 3, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Mallorca · 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 1, faule 29, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 24 M. ValjentM. Calatayud 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 34 M. CalatayudAlberto Moreno Pérez Mallorca · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Como · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Como · 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Villarreal · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ath Madrid · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Villarreal · 2023-24: mecze 30, gole 2, asysty 2, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 2, ocena 6,8 Ath Madrid · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 A. MorenoÁlex Sala Herrero Mallorca · 2026-27: mecze 10, gole 2, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Cordoba · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Lecce · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cordoba · 2024-25: mecze 37, gole 5, asysty 5, faule 41, spalone —, żółte kartki 11, ocena 7,1 Cordoba · 2023-24: mecze 33, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 9 7 Á. SalaAdrian Liso Lahoz Mallorca · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Getafe · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Zaragoza · 2024-25: mecze 41, gole 4, asysty 1, faule 48, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Zaragoza · 2023-24: mecze 12, gole 2, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 33 A. LisoZito André Sebastião Luvumbo Mallorca · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Mallorca · 2025-26: mecze 10, gole 0, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Cagliari · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Cagliari · 2024-25: mecze 26, gole 2, asysty 2, faule 38, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Cagliari · 2023-24: mecze 30, gole 4, asysty 5, faule 31, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 11 Z. LuvumboAntonio Sánchez Navarro Mallorca · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Mallorca · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Mallorca · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Mallorca · 2023-24: mecze 29, gole 3, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Sabadell · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1 6 A. SánchezManuel Morlanes Ariño Mallorca · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Mallorca · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Mallorca · 2024-25: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Mallorca · 2023-24: mecze 35, gole 0, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Villarreal · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 M. MorlanesAdrián Fuentes González Mallorca · 2026-27: mecze 10, gole 6, asysty 1, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Cordoba · 2025-26: mecze 40, gole 14, asysty 3, faule 29, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Castellon · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Castellon · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 Fuentes
Arnau Tenas Ureña
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mallorca1001——07,2
2025-26Villarreal200——06,4
2025-26Paris SG—00————
2024-25Paris SG1201——07,9
2023-24Paris SG601——07,1
2023-24Barcelona000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Antonio José Raíllo Arenas
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27101010—47,5
2025-26000——0—
2024-25362050—7 17,1
2023-24293232—6 17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Martin Valjent
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mallorca8006—27,3
2026-27Slovakia3003—15,1
2025-26Mallorca2001—06,5
2024-25Mallorca313015—47,0
2023-24Mallorca280129—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

M. Calatayud
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279009—36,8
2025-262002—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alberto Moreno Pérez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mallorca4006—16,9
2025-26Como4001—06,8
2024-25Como300017—46,7
2024-25Villarreal000——0—
2024-25Ath Madrid000——0—
2023-24Villarreal302224—5 26,8
2023-24Ath Madrid000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Álex Sala Herrero
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mallorca102215—17,1
2025-26Cordoba1011—06,7
2025-26Lecce000——0—
2024-25Cordoba375 (1 z karnych)541—117,1
2023-24Cordoba3320——9—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adrian Liso Lahoz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mallorca100112—26,6
2025-26Getafe3002—16,6
2024-25Zaragoza414148—26,7
2023-24Zaragoza122011—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Zito André Sebastião Luvumbo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mallorca7014—16,6
2025-26Mallorca100213—26,7
2025-26Cagliari2003—06,5
2024-25Cagliari262238—26,8
2023-24Cagliari304531—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Antonio Sánchez Navarro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mallorca7006—16,5
2025-26Mallorca300——06,7
2024-25Mallorca330023—36,6
2023-24Mallorca293126—36,6
2023-24Sabadell400——0 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Manuel Morlanes Ariño
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mallorca70015—26,9
2025-26Mallorca1004—16,9
2024-25Mallorca230015—76,9
2023-24Mallorca350215—26,8
2023-24Villarreal000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adrián Fuentes González
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mallorca106118—27,0
2025-26Cordoba4014329—26,9
2024-25Castellon—00————
2023-24Castellon—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

Brak niedawnych bezpośrednich meczów w danych.

Pełna historia Celta B – Mallorca →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Allemagne · prawa na sezon: DAZN kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Espagne kraj rozgrywekMovistar+ lub DAZN prawa na sezon
AutricheDAZN prawa na sezon
BelgiqueDAZN prawa na sezon
Canada (Québec)TSN Canada lub RDS prawa na sezon
DanemarkDisney+ prawa na sezon
États-Unis (New York)ESPN lub ESPN Deportes lub ESPN+ prawa na sezon
FranceDAZN lub Disney+ prawa na sezon
GrèceMAGENTA TV prawa na sezon
GuadeloupeESPN lub beIN Sports lub Rush Sports prawa na sezon
IrlandeDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
ItalieDAZN prawa na sezon
La RéunionbeIN Sports lub Canal+ lub SuperSport 7 lub DAZN prawa na sezon
LuxembourgDAZN prawa na sezon
MarocbeIN Sports prawa na sezon
Pays-BasZiggo Sport prawa na sezon
PologneCanal+ prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
Royaume-UniDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport 7 lub DAZN lub New World prawa na sezon
SuisseDAZN prawa na sezon
TunisiebeIN Sports prawa na sezon
TurquieS Sport lub S Sport Plus prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13