LaLiga 2 ♂ · dum. 11 apr. 2027 · 17:00
Eibar – Cordoba
Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà
- Gruppu di Eibar : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Eibar : u 23/10/2026 da verificà
- Gruppu di Cordoba : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Cordoba : u 23/10/2026 da verificà
Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.
Ùn ci hè ancu previsione per sta partita : ghjunghje cù a prossima racolta.
FormaChì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Chì ghjè ?
Eibar VDNDN da u più anticu à u più recente
| 03/10/2026 | for. | Albacete LaLiga 2 ♂ | 3 – 1 | V |
| 12/10/2026 | for. | Oviedo LaLiga 2 ♂ | 1 – 3 | D |
| 17/10/2026 | cas. | Mallorca LaLiga 2 ♂ | 1 – 1 | N |
| 24/10/2026 | for. | Cordoba LaLiga 2 ♂ | 0 – 2 | D |
| 31/10/2026 | cas. | Almeria LaLiga 2 ♂ | 1 – 1 | N |
Cordoba VDVVN da u più anticu à u più recente
| 05/10/2026 | cas. | Tenerife LaLiga 2 ♂ | 3 – 2 | V |
| 10/10/2026 | for. | Eldense LaLiga 2 ♂ | 1 – 2 | D |
| 16/10/2026 | for. | Leganes LaLiga 2 ♂ | 1 – 0 | V |
| 24/10/2026 | cas. | Eibar LaLiga 2 ♂ | 2 – 0 | V |
| 31/10/2026 | for. | Celta B LaLiga 2 ♂ | 2 – 2 | N |
Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.
Serie in corsuChì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Chì ghjè ?
Eibar 5 partite senza scunfitta in casa 4 partite senza vittoria
esce da un pattu 1-1 contr'à Almeria · 1 V, 2 P, 2 S in l'ultime 5 partite (6 gol fatti, 8 incassati)
Cordoba 7 partite marchendu 3 partite senza scunfitta
esce da un pattu 2-2 contr'à Celta B · 3 V, 1 P, 1 S in l'ultime 5 partite (9 gol fatti, 6 incassati)
Forze in presenzaChì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Chì ghjè ?
Eibar
Attaccu · 2,00 reta(e) per partita (1,80 in casa, 2,20 fora) · 11,2 tiri per partita, 37 % in u quadru · senza marcà in 0 % di e partite · rigori 1 marcatu(i), 1 mancatu(i) · tempu forte : 0-15a minuta
Difesa · 1,10 incassata(e) per partita (1,20 in casa, 1,00 fora) · 40 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 0-15a minuta · 19 gialla(e), 2 rossa(e)
Disciplina · 10,3 fallu(i) per partita · 1,4 fora di ghjocu per partita · 2,20 gialla(e) è 0,30 rossa(e) per partita (fiches de match, 19 partita(e))
Guardianu · Jon Mikel · 44 parata(e), 80 % di i tiri in u quadru parati · 1,10 incassata(e) per 90 min · nota 6,9
Allenatore · Jokin Aranbarri dapoi 01/08/2026 · 2 club allenatu(i) dapoi 2025
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 0e et la 15e minute
Forma (API-Football) : LWWWWWWWLD
Cordoba
Attaccu · 1,50 reta(e) per partita (1,50 in casa, 1,50 fora) · 17,4 tiri per partita, 30 % in u quadru · senza marcà in 10 % di e partite · rigori 1 marcatu(i) · tempu forte : 0-15a minuta
Difesa · 2,00 incassata(e) per partita (2,00 in casa, 2,00 fora) · 10 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 76-90a minuta · 33 gialla(e), 0 rossa(e)
Disciplina · 15,9 fallu(i) per partita · 2,0 fora di ghjocu per partita · 3,20 gialla(e) è 0,10 rossa(e) per partita (fiches de match, 19 partita(e))
Guardianu · Iker Álvarez rotazione · 9 parata(e), 50 % di i tiri in u quadru parati · 1,80 incassata(e) per 90 min · nota 6,7
Allenatore · Ivan Ania dapoi 01/08/2025 · 1 club allenatu(i) dapoi 2025
Sistema : 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute
Forma (API-Football) : LWLLLWLWLW
Feriti è squalificatiChì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Chì ghjè ?
ArbitruChì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Chì ghjè ?
Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).
Risicu disciplinariuChì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Chì ghjè ?
Falli aspettati : 10,2 per Eibar, 12,8 per Cordoba · Carte gialle aspettate : 4,3 · Fora di ghjocu aspettati : 4,7
Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.
I più esposti à una carta gialla
| Ghjucatore | Squadra | Falli / 90 min | Gialle / 90 min | Risicu | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Daniel BudescaDaniel Budesca López
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Cordoba | 1,43 | 0,33 | 26 % |
Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : PercanDiego Pertejo Canseco P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Cordoba 10 3 1 17 — 2 6,7 2025-26 Cordoba 18 2 1 21 — 3 1 6,5 2025-26 Arka Gdynia 9 0 1 5 — 2 6,5 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Eibar 10 1 2 5 — 1 6,5 2025-26 Eibar 3 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Albacete 13 3 0 4 — 1 6,7 2024-25 Ath Bilbao 3 0 0 1 — 1 6,2 2024-25 Mirandes — 0 0 — — — — 2023-24 Mirandes 20 4 0 9 — 5 6,7 2023-24 Ath Bilbao 0 0 0 — — 0 — Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Eibar 7 1 0 3 — 0 6,8 2025-26 Las Palmas 27 2 3 15 — 3 6,7 2024-25 Elche 12 1 0 4 — 0 6,9 2024-25 Las Palmas 1 0 0 1 — 0 6,7 2023-24 Las Palmas 17 2 0 6 — 1 6,7 Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 10 1 1 12 — 1 6,8 2025-26 3 0 0 — — 1 6,5 2024-25 37 11 4 53 — 5 1 7,1 2023-24 34 17 2 53 — 6 7,2
Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.
Marcatori probabiliChì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Chì ghjè ?
Eibar
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 Jon GuruzetaJon Guruzeta Rodríguez
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 16 % | 3 | 2 | 0,43 | 72 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 Iván GilIván Gil Calero
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 15 % | 4 | 1 | 0,75 | 50 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 Ander MadariagaAnder Madariaga Susaeta
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 14 % | 2 | 2 | 0,22 | 79 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 Malcom AduMalcom Abdulai Ares Djaló
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 11 % | 2 | 3 | 0,30 | 72 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22 Álvaro RodríguezÁlvaro Rodríguez Pérez
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 11 % | 2 | 1 | 0,26 | 72 % |
Cordoba
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 PercanDiego Pertejo Canseco
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 17 % | 3 | 1 | 0,41 | 72 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28 Eder GarcíaEder García Altuna
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 15 % | 3 | 1 | 0,44 | 79 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 Isma RuizIsmael Ruiz Sánchez
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 14 % | 2 | 0 | 0,20 | 86 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23 Cristian CarracedoCristian Carracedo García
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 10 % | 1 | 3 | 0,11 | 86 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 Diego BriDiego Vicente Bri Carrazoni
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 7 % | 1 | 2 | 0,15 | 72 % |
Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.
Cumpusizioni probabiliChì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Chì ghjè ?
Eibar — 4-3-3
Allenatore : Jokin Aranbarri dapoi 01/08/2026 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Eibar | 10 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Eibar | 42 | 0 | 0 | 1 | — | 2 | 7,1 |
| 2024-25 | Eibar | 32 | 1 | 0 | — | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Amorebieta | 16 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,4 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Anaitz Arbilla Zabala| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 0 | 0 | 6 | — | 3 | 7,1 |
| 2025-26 | 34 | 4 | 1 | 31 | — | 7 2 | 7,1 |
| 2024-25 | 26 | 0 | 0 | 24 | — | 9 | 7,0 |
| 2023-24 | 43 | 1 | 1 | 34 | — | 5 | 7,1 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Juan Bernat Velasco| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Eibar | 9 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Eibar | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Getafe | 14 | 0 | 1 | 11 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Villarreal | 10 | 0 | 1 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Paris SG | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Paris SG | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Benfica | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Unai Elgezabal Udondo| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Eibar | 9 | 0 | 0 | 9 | — | 3 | 7,0 |
| 2025-26 | Levante | 1 | 1 | 1 | 2 | — | 1 | 7,9 |
| 2024-25 | Levante | 39 | 0 | 0 | 23 | — | 9 | 7,1 |
| 2024-25 | Burgos | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Levante | 36 | 1 | 0 | 31 | — | 11 | 6,9 |
| 2023-24 | Burgos | 35 | 1 | 0 | 31 | — | 11 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Álvaro Rodríguez Pérez| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Eibar | 9 | 2 | 1 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Eibar | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,2 |
| 2024-25 | Albacete | 26 | 0 | 0 | 18 | — | 2 | 6,5 |
| 2023-24 | Albacete | 30 | 2 | 3 | 29 | — | 7 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ander Madariaga Susaeta| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 2 | 2 | 5 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | 26 | 3 | 0 | 26 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | 4 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,5 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Aleix Garrido Cañizares| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Eibar | 10 | 1 | 1 | 10 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Eibar | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Barcelona | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Barcelona | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jon Guruzeta Rodríguez| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 3 | 2 | 9 | — | 3 | 7,2 |
| 2025-26 | 32 | 0 | 2 | 36 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | 33 | 3 | 3 | 22 | — | 4 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jon Bautista Orgilles| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 1 | 1 | 12 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | 37 | 11 | 4 | 53 | — | 5 1 | 7,1 |
| 2023-24 | 34 | 17 | 2 | 53 | — | 6 | 7,2 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Javier Martón Ansó| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Eibar | 10 | 1 | 2 | 5 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Eibar | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Albacete | 13 | 3 | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Ath Bilbao | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,2 |
| 2024-25 | Mirandes | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Mirandes | 20 | 4 | 0 | 9 | — | 5 | 6,7 |
| 2023-24 | Ath Bilbao | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Francisco Jesús Crespo García| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Eibar | 7 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Las Palmas | 27 | 2 | 3 | 15 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | Elche | 12 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Las Palmas | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Las Palmas | 17 | 2 | 0 | 6 | — | 1 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.
Cordoba — 4-3-3
Allenatore : Ivan Ania dapoi 01/08/2025 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cordoba | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Valladolid | 31 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Betis | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Betis | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Rubén González Alves| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cordoba | 9 | 1 | 0 | 10 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Cordoba | 21 | 2 | 0 | 31 | — | 7 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Cordoba | 10 | 2 | 0 | 11 | — | 5 | 7,4 |
| 2024-25 | Tenerife | 9 | 1 | 0 | 11 | — | 0 | 7,4 |
| 2024-25 | Santander | 0 | 0 | 0 | 11 | — | 0 | 7,4 |
| 2023-24 | Santander | 25 | 2 | 1 | 21 | — | 4 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Daniel Esmorís Tasende| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cordoba | 9 | 0 | 1 | 11 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Zaragoza | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Zaragoza | 34 | 2 | 7 | 21 | — | 8 | 7,0 |
| 2023-24 | Villarreal | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Daniel Budesca López| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cordoba | 8 | 0 | 1 | 11 | — | 3 | 6,6 |
| 2025-26 | Villarreal | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Villarreal | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
José Alejandro Martín Valerón| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cordoba | 7 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | Cordoba | 31 | 0 | 2 | 36 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | Elche | 8 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Ferrol | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Ferrol | 8 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Elche | 5 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ismael Ruiz Sánchez| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cordoba | 10 | 2 | 0 | 7 | — | 2 | 7,2 |
| 2025-26 | Cordoba | 36 | 2 | 3 | 29 | — | 7 | 7,1 |
| 2024-25 | Cordoba | 35 | 2 | 0 | 31 | — | 6 | 7,0 |
| 2023-24 | Cordoba | 35 | 1 | 0 | — | — | 4 | — |
| 2023-24 | Granada | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Eder García Altuna| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cordoba | 9 | 3 | 1 | 8 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Real Sociedad II | 33 | 2 | 0 | — | — | 5 | — |
| 2024-25 | Sociedad B | 33 | 2 | 0 | — | — | 5 | — |
| 2023-24 | Sociedad B | 30 | 3 | 0 | — | — | 3 1 | — |
| 2023-24 | Real Sociedad II | 30 | 3 | 0 | — | — | 3 1 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Hamaciré Youba Diarra| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Hartberg | 9 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,5 |
| 2026-27 | Cordoba | 7 | 1 | 0 | 11 | — | 2 | 6,4 |
| 2025-26 | Cadiz | 28 | 1 | 1 | 33 | — | 4 | 6,5 |
| 2025-26 | Hartberg | 16 | 0 | 2 | 14 | — | 3 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Tenerife | 42 | 5 | 3 | 45 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Hartberg | 30 | 2 | 2 | 38 | — | 7 | 6,9 |
| 2024-25 | Cadiz | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Cordoba | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Cordoba | 41 | 5 | 0 | — | — | 7 | — |
| 2023-24 | Asteras Tripolis | 9 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,3 |
| 2023-24 | Salzburg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Cadiz | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Cristian Carracedo García| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 1 (1 rig.) | 3 | 7 | — | 3 | 7,5 |
| 2025-26 | 39 | 3 (3 rig.) | 13 | 46 | — | 10 | 7,3 |
| 2024-25 | 40 | 5 (2 rig.) | 11 | 58 | — | 13 | 7,4 |
| 2023-24 | 41 | 2 | 0 | — | — | 5 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Diego Pertejo Canseco| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cordoba | 10 | 3 | 1 | 17 | — | 2 | 6,7 |
| 2025-26 | Cordoba | 18 | 2 | 1 | 21 | — | 3 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Arka Gdynia | 9 | 0 | 1 | 5 | — | 2 | 6,5 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Diego Vicente Bri Carrazoni| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cordoba | 9 | 1 | 2 | 12 | — | 2 | 7,1 |
| 2025-26 | Cordoba | 28 | 3 | 3 | 17 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Ath Madrid | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.
Faccia à facciaChì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Chì ghjè ?
6 scontru(i) : Eibar 9 reta(e), Cordoba 5 · e duie squadre marcanu in 33 % di i casi · più di 2,5 gol in 33 % · 6,4 gialla(e) è 0,0 rossa(e) per partita (5 scheda(e)) · arbitri : Gordillo, M. Perez, Miguel Gonzalez Diaz
Marcatori di sti duelli : Javier Marton Eibar, 2 · Jon Bautista Eibar, 2 · Adilson Cordoba, 1 · Antonio Casas Cordoba, 1 · Chema Rodríguez Eibar, 1 · Diego Percan Cordoba, 1
| Data | Partita | Risultatu | Vincitore |
|---|---|---|---|
| 24/10/2026 | Cordoba – Eibar LaLiga 2 ♂ | 2 – 0 | Cordoba |
| 24/05/2026 | Eibar – Cordoba LaLiga 2 ♂ | 2 – 0 | Eibar |
| 13/12/2025 | Cordoba – Eibar LaLiga 2 ♂ | 0 – 0 | patta |
| 25/05/2025 | Eibar – Cordoba LaLiga 2 ♂ | 4 – 1 | Eibar |
| 17/12/2024 | Cordoba – Eibar LaLiga 2 ♂ | 2 – 1 | Cordoba |
| 09/02/2014 | Cordoba – Eibar LaLiga 2 ♂ | 0 – 2 | Eibar |
Da a più recente à a più anziana.
Tutta a storia Eibar – Cordoba →
Diffusione TVChì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Chì ghjè ?
Autriche · diritti di a stagione : DAZN canale di a partita micca ancu annunziatu
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.
| Altrove in Europa | Canale |
|---|---|
| Espagne paese di a cumpetizione | Movistar+ o DAZN diritti di a stagione |
| Allemagne | DAZN diritti di a stagione |
| Belgique | DAZN diritti di a stagione |
| Canada (Québec) | TSN Canada o RDS diritti di a stagione |
| Danemark | Disney+ diritti di a stagione |
| États-Unis (New York) | ESPN o ESPN Deportes o ESPN+ diritti di a stagione |
| France | DAZN o Disney+ diritti di a stagione |
| Grèce | MAGENTA TV diritti di a stagione |
| Guadeloupe | ESPN o beIN Sports o Rush Sports diritti di a stagione |
| Irlande | Disney+ o Premier Sports diritti di a stagione |
| Italie | DAZN diritti di a stagione |
| La Réunion | beIN Sports o Canal+ o SuperSport 7 o DAZN diritti di a stagione |
| Luxembourg | DAZN diritti di a stagione |
| Maroc | beIN Sports diritti di a stagione |
| Pays-Bas | Ziggo Sport diritti di a stagione |
| Pologne | Canal+ diritti di a stagione |
| Portugal | DAZN diritti di a stagione |
| Royaume-Uni | Disney+ o Premier Sports diritti di a stagione |
| Sénégal | Canal+ o SuperSport 7 o DAZN o New World diritti di a stagione |
| Suisse | DAZN diritti di a stagione |
| Tunisie | beIN Sports diritti di a stagione |
| Turquie | S Sport o S Sport Plus diritti di a stagione |