AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Serie B ♂ · sob. 21 lis 2026 · 15:00

Empoli – Pisa

Aktualność informacji 5 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

33 %1 — Empoli
27 %Remis
41 %2 — Pisa

Oczekiwany wynik 1 – 2 (9 %) · oczekiwane gole 1,22 – 1,68

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: bez remisu · pewność niska
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Pisa wygrałaby około 4, a pozostałych 6 nie.

Źródło: modèle + Elo (sans cotes) · obliczono 24/10/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Empoli DNDDN od najstarszego do najnowszego

10/10/2026dom.Palermo Serie B ♂2 – 4D
17/10/2026wyj.Ascoli Serie B ♂1 – 1N
23/10/2026dom.Vicenza Serie B ♂0 – 2D
27/10/2026wyj.Cesena Serie B ♂1 – 2D
01/11/2026dom.Juve Stabia Serie B ♂2 – 2N

Pisa VVNND od najstarszego do najnowszego

10/10/2026wyj.Vicenza Serie B ♂3 – 0V
17/10/2026dom.Cremonese Serie B ♂3 – 1V
25/10/2026wyj.Verona Serie B ♂1 – 1N
28/10/2026dom.Palermo Serie B ♂3 – 3N
01/11/2026wyj.Avellino Serie B ♂0 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Empoli mecze bez zwycięstwa: 7 mecze bez zwycięstwa: 4 u siebie mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe
po remisie 2-2 z Juve Stabia · 0 Z, 2 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 11 stracone)

Pisa mecze bez zwycięstwa: 3
po porażce 0-2 z Avellino · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 7 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Empoli

Atak · gole na mecz: 1,00 (1,00 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 11,9 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,60 (1,70 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 14, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 16,8 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · J. Seghetti rotacja · obrony: 4, 80% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 7,6

Trener · Guido Pagliuca od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 3-5-2, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-2-3-1 ×1, 3-4-2-1 ×1)

Forma (API-Football): WLWLLLD

Pisa

Atak · gole na mecz: 2,00 (1,50 u siebie, 2,70 na wyjeździe) · 14,9 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,80 u siebie, 0,70 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 15, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 14,1 · spalone na mecz: 1,0 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,10 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · S. Scuffet rotacja · obrony: 4, 57% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 3,00 · ocena 6,7

Trener · P. Bianco od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 6 od 2017
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×3)

Forma (API-Football): LWWLDWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Empoli

  • Zawieszenie Marco Curto · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Empoli – Vicenza) prawdopodobne zawieszenie 23/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Pisa

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,6 dla Empoli, 10,1 dla Pisa · Oczekiwane żółte kartki: 3,2 · Oczekiwane spalone: 4,3

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: J. CeesayLars Joseph Ceesay

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli1001—05,9
2025-26Antalyaspor200——1—
2025-26Empoli1001—06,3
2024-25Cesena310——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), B. PopovBohdan Popov
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,9
2025-261004—16,5
2024-25000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), S. MoreoStefano Moreo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272000—06,6
2025-26100——06,9
2024-25286645—27,2
2023-24354229—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), F. PittarelloFilippo Maria Pittarello
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Pisa1000—05,5
2025-26Catanzaro100——06,6
2024-25Catanzaro362042—66,7
2024-25Cittadella—00————
2023-24Cittadella356369—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,5 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Empoli

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
91 N. CorradoNiccolò Corrado
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli6002—06,5
2025-26Frosinone—00————
2024-25Brescia361211—16,8
2024-25Frosinone321211—16,8
2023-24Ternana18011—16,7
2023-24Modena17011—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %000,0066 %
10 E. SaporitiEdoardo Saporiti
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27110——07,2
2025-260102—08,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,0024 %
98 K. ZedadkaKarim Zedadka
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli70010—16,5
2025-26Sudtirol—00————
2024-25Sudtirol181119—26,8
2023-24Ascoli140021—26,9
2023-24Napoli000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0041 %

Pisa

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
23 T. MarrasTommaso Simone Marras
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Pisa110——09,5
2025-26Mantova000——0—
2024-25Monza—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %101,0024 %
42 B. BettazziB. Bettazzi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-261001—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %00—60 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Empoli — 3-5-2

Trener : Guido Pagliuca od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Jacopo Seghetti 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 12 J. SeghettiLuca Magnino Empoli · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,6 Empoli · 2025-26: mecze 15, gole 1, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Modena · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Modena · 2024-25: mecze 29, gole 1, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 Modena · 2023-24: mecze 38, gole 1, asysty 2, faule 49, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 8 L. MagninoCristian Cauz Empoli · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Modena · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Modena · 2024-25: mecze 28, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,8 Modena · 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 33 C. CauzM. Egan 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 35 M. EganNiccolò Corrado Empoli · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Frosinone · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brescia · 2024-25: mecze 36, gole 1, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Frosinone · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Ternana · 2023-24: mecze 18, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Modena · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 91 N. CorradoKarim Zedadka Empoli · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Sudtirol · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sudtirol · 2024-25: mecze 18, gole 1, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Ascoli · 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Napoli · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 98 K. ZedadkaFilippo Bandinelli Empoli · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Spezia · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Spezia · 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 3, faule 66, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 Spezia · 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 1, faule 50, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Empoli · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 23 F. BandinelliEdoardo Saporiti 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 0, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 10 E. SaporitiDuccio Degli Innocenti Empoli · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,5 Empoli · 2025-26: mecze 24, gole 0, asysty 2, faule 16, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Spezia · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Empoli · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lecco · 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 1, faule 30, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 Empoli · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 D. Degli InnocentiLars Joseph Ceesay Empoli · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Antalyaspor · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Empoli · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Cesena · 2024-25: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 15 J. CeesayBohdan Popov 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 77 B. Popov
Jacopo Seghetti
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——07,6
2024-25100——06,3
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luca Magnino
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli1002—05,6
2025-26Empoli151124—46,6
2025-26Modena1001—06,3
2024-25Modena291027—66,7
2023-24Modena381249—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Cristian Cauz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli100——06,7
2025-26Modena000——0—
2024-25Modena28118—3 16,8
2023-24Modena290016—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

M. Egan
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Niccolò Corrado
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli6002—06,5
2025-26Frosinone—00————
2024-25Brescia361211—16,8
2024-25Frosinone321211—16,8
2023-24Ternana18011—16,7
2023-24Modena17011—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Karim Zedadka
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli70010—16,5
2025-26Sudtirol—00————
2024-25Sudtirol181119—26,8
2023-24Ascoli140021—26,9
2023-24Napoli000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Filippo Bandinelli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli4007—06,8
2025-26Spezia—00————
2024-25Spezia331366—76,8
2023-24Spezia290150—66,8
2023-24Empoli—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Edoardo Saporiti
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27110——07,2
2025-260102—08,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Duccio Degli Innocenti
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli2001—04,5
2025-26Empoli240216—56,8
2024-25Spezia17009—36,9
2024-25Empoli—00————
2023-24Lecco290130—86,9
2023-24Empoli—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lars Joseph Ceesay
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli1001—05,9
2025-26Antalyaspor200——1—
2025-26Empoli1001—06,3
2024-25Cesena310——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bohdan Popov
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,9
2025-261004—16,5
2024-25000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (23/10/2026) zachowanych.

Pisa — 4-3-3

Trener : P. Bianco od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Alessandro Confente Juve Stabia · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Pisa · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Juve Stabia · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Vicenza · 2024-25: mecze 37, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 Vicenza · 2023-24: mecze 43, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 98 A. ConfenteAndrea Primasso 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 13 A. PrimassoSamuele Angori Pisa · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Pisa · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Pisa · 2024-25: mecze 30, gole 2, asysty 3, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Empoli · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Empoli · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Reggiana · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 S. AngoriArturo Calabresi 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 2023-24: mecze 30, gole 2, asysty 1, faule 36, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 6,7 33 A. CalabresiAntonio Aldo Caracciolo 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2024-25: mecze 35, gole 2, asysty 0, faule 37, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 2023-24: mecze 24, gole 2, asysty 0, faule 28, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 4 A. CaraccioloMehdi Pascal Marcel Léris Pisa · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Pisa · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Pisa · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Stoke · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke City · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke City · 2023-24: mecze 30, gole 2, asysty 2, faule 34, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Stoke · 2023-24: mecze 30, gole 2, asysty 2, faule 34, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Sampdoria · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 M. LérisSimone Zanon Pisa · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Carrarese · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Carrarese · 2024-25: mecze 27, gole 0, asysty 4, faule 23, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Carrarese · 2023-24: mecze 44, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5 72 S. ZanonGiuseppe Leone Pisa · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,5 Juve Stabia · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Juve Stabia · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Juve Stabia · 2023-24: mecze 38, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 9 55 G. LeoneStefano Moreo 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2024-25: mecze 28, gole 6, asysty 6, faule 45, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 2023-24: mecze 35, gole 4, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 32 S. MoreoMattéo Tramoni 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,7 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 2024-25: mecze 23, gole 12, asysty 3, faule 15, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2023-24: mecze 8, gole 3, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 10 M. TramoniFilippo Maria Pittarello Pisa · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,5 Catanzaro · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Catanzaro · 2024-25: mecze 36, gole 2, asysty 0, faule 42, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 Cittadella · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cittadella · 2023-24: mecze 35, gole 6, asysty 3, faule 69, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 8 F. Pittarello
Alessandro Confente
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Juve Stabia000——0—
2026-27Pisa0000—00,0
2025-26Juve Stabia100——06,5
2024-25Vicenza3700——2—
2023-24Vicenza4300——4—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrea Primasso
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271000—05,9
2024-25000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samuele Angori
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Pisa1000—05,9
2025-26Pisa200——07,2
2024-25Pisa302315—27,1
2024-25Empoli000——0—
2023-24Empoli000——0—
2023-24Reggiana—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Arturo Calabresi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0
2025-261005—16,3
2024-25300113—46,8
2023-24302136—7 16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Antonio Aldo Caracciolo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—06,7
2025-261002—07,2
2024-25352037—87,1
2023-24242028—76,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mehdi Pascal Marcel Léris
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Pisa2010—06,7
2025-26Pisa100——06,5
2024-25Pisa4007—06,5
2024-25Stoke000——0—
2024-25Stoke City000——0—
2023-24Stoke City302234—56,8
2023-24Stoke302234—56,8
2023-24Sampdoria000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Simone Zanon
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Pisa2002—06,3
2025-26Carrarese1002—06,9
2024-25Carrarese270423—26,9
2023-24Carrarese4420——5—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Giuseppe Leone
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Pisa1001—03,5
2025-26Juve Stabia100——07,2
2024-25Juve Stabia330213—47,0
2023-24Juve Stabia3820——9—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stefano Moreo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272000—06,6
2025-26100——06,9
2024-25286645—27,2
2023-24354229—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mattéo Tramoni
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—03,7
2025-262001—16,6
2024-252312315—07,3
2023-248316—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Filippo Maria Pittarello
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Pisa1000—05,5
2025-26Catanzaro100——06,6
2024-25Catanzaro362042—66,7
2024-25Cittadella—00————
2023-24Cittadella356369—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (17/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3zwycięstwa Empoli
1remis(y)
2zwycięstwa Pisa
3,2gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Empoli 9, Pisa 10 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 %

DataMeczWynikZwycięzca
20/02/2021Pisa – Empoli Serie B ♂1 – 1remis
23/10/2020Empoli – Pisa Serie B ♂3 – 1Empoli
16/02/2020Empoli – Pisa Serie B ♂2 – 1Empoli
24/09/2019Pisa – Empoli Serie B ♂2 – 3Empoli
17/03/2009Pisa – Empoli Serie B ♂2 – 0Pisa
24/10/2008Empoli – Pisa Serie B ♂0 – 3Pisa

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Empoli – Pisa →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13