AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Serie B ♂ · za 05 dec 2026 · 14:00

Cremonese – Catanzaro

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Cremonese NDDVV van oudste naar meest recente

10/10/2026uitArezzo Serie B ♂0 – 0N
17/10/2026uitPisa Serie B ♂1 – 3D
24/10/2026thuisJuve Stabia Serie B ♂0 – 1D
27/10/2026uitMantova Serie B ♂2 – 0V
31/10/2026thuisBenevento Serie B ♂2 – 0V

Catanzaro DNDNN van oudste naar meest recente

11/10/2026thuisMantova Serie B ♂1 – 3D
16/10/2026uitVerona Serie B ♂2 – 2N
24/10/2026thuisAscoli Serie B ♂1 – 6D
27/10/2026uitBenevento Serie B ♂1 – 1N
31/10/2026thuisPadova Serie B ♂1 – 1N

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Cremonese 2 overwinningen op rij 2 wedstrijden zonder tegendoelpunt
komt van een 2-0-zege tegen Benevento · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (5 gescoord, 4 tegen)

Catanzaro 10 wedstrijden zonder overwinning uit 7 wedstrijden met een doelpunt 6 wedstrijden zonder overwinning 3 wedstrijden zonder overwinning thuis 2 gelijke spelen op rij
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Padova · 0 W, 3 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 13 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Cremonese

Aanval · 0,90 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 0,80 uit) · 14,2 schoten per wedstrijd, 36% op doel · niet gescoord in 57% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 0-15e minuut

Verdediging · 1,40 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 1,50 uit) · 29% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 13 geel, 1 rood

Discipline · 14,2 overtreding(en) per wedstrijd · 1,4 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · F. Agazzi rotatie · 2 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 7,2

Trainer · Fabio Pecchia sinds 01/09/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ook 3-5-2 ×1, 4-3-3 ×1)

Vorm (API-Football): LLWDDDL

Catanzaro

Aanval · 1,10 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 1,20 uit) · 12,6 schoten per wedstrijd, 34% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 16-30e minuut

Verdediging · 2,00 tegen per wedstrijd (1,50 thuis, 2,20 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 15 geel, 0 rood

Discipline · 11,5 overtreding(en) per wedstrijd · 1,7 buitenspel per wedstrijd · 2,00 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · M. Pigliacelli rotatie · 1 redding(en), 33% van de schoten op doel gestopt · 2,00 tegen per 90 min · cijfer 7,3

Trainer · G. Gorgone sinds 01/08/2026 · 4 club(s) getraind sinds 2022
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ook 3-3-3-1 ×1, 3-5-2 ×1)

Vorm (API-Football): LLLWLLD

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Cremonese

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Catanzaro

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,7 voor Cremonese, 11,7 voor Catanzaro · Verwachte gele kaarten: 3,8 · Verwacht buitenspel: 3,4

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: M. NastiMarco Nasti

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cremonese2011—06,7
2025-26Empoli264044—46,6
2025-26Cremonese—00————
2024-25Cremonese282130—10 16,6
2024-25Milan000——0—
2023-24Bari377258—11 16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,8 per wedstrijd), N. KoffiN'Dri Philippe Koffi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Catanzaro6004—15,5
2025-26Catanzaro101 (1 strafsch.)03—06,3
2024-25Sochaux000——0—
2023-24Sochaux1822——2—
2023-24Reims000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Cremonese

Niet genoeg gegevens om de doelpuntenmakers te schatten.

Catanzaro

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
31 E. PecorinoEmanuele Pecorino
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Catanzaro61 (1 strafsch.)14—06,6
2025-26Sudtirol1003—06,5
2024-25Frosinone201016—16,7
2024-25Sudtirol—00————
2023-24Sudtirol264040—46,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %110,3932 %
19 N. KoffiN'Dri Philippe Koffi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Catanzaro6004—15,5
2025-26Catanzaro101 (1 strafsch.)03—06,3
2024-25Sochaux000——0—
2023-24Sochaux1822——2—
2023-24Reims000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %000,0049 %
9 P. IemmelloPietro Iemmello
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271101—07,2
2025-261001—06,2
2024-253817117—77,1
2023-243817 (1 strafsch.)719—37,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %101,1124 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Cremonese — 4-1-4-1

Trainer : Fabio Pecchia sinds 01/09/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Andrea Fulignati Cremonese · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,2 Empoli · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,0 Cremonese · 2024-25: 42 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Catanzaro · 2023-24: 40 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Cremonese · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 1 A. FulignatiFederico Baschirotto Cremonese · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Cremonese · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Lecce · 2024-25: 38 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Lecce · 2023-24: 37 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,7 6 F. BaschirottoSebastiano Luperto Cremonese · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Cremonese · 2025-26: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Cagliari · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Cagliari · 2024-25: 38 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 Empoli · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Empoli · 2023-24: 38 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Cagliari · 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Napoli · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 5 S. LupertoTommaso Barbieri Cremonese · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 Cremonese · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cremonese · 2024-25: 35 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 4 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 11 geel, cijfer 7,0 Juventus · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Pisa · 2023-24: 31 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 Juventus · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 4 T. BarbieriFellipe Jack Ozilio Moreira Pacheco Cremonese · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 Catanzaro · 2025-26: 5 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Spezia · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Como · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Como · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 13 F. JackJari Vandeputte Cremonese · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Cremonese · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Cremonese · 2024-25: 39 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 11 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,2 Catanzaro · 2023-24: 39 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 13 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,3 Cremonese · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 13 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 27 J. VandeputteTommaso Berti Cremonese · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Italy · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cesena · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Cesena · 2024-25: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Cesena · 2023-24: 38 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel 14 T. BertiAlberto Grassi Cremonese · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Cremonese · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Empoli · 2024-25: 28 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, 1 rood, cijfer 6,8 Empoli · 2023-24: 27 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 33 A. GrassiAdin Ličina 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 8,5 10 A. LičinaMorten Thorsby Norway · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cremonese · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cremonese · 2025-26: 11 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 Genoa · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Genoa · 2024-25: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 53 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 Genoa · 2023-24: 24 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Union Berlin · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2 M. ThorsbyMarco Nasti Cremonese · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Empoli · 2025-26: 26 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 44 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,6 Cremonese · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cremonese · 2024-25: 28 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, 1 rood, cijfer 6,6 Milan · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Bari · 2023-24: 37 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 2 assist(s), 58 overtreding(en), — buitenspel, 11 geel, 1 rood, cijfer 6,8 19 M. Nasti
Andrea Fulignati
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cremonese100——08,2
2025-26Empoli100——08,0
2024-25Cremonese4200——07,0
2023-24Catanzaro40002—17,1
2023-24Cremonese—002——7,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Federico Baschirotto
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cremonese4001—16,9
2025-26Cremonese1002—07,0
2024-25Lecce382031—36,9
2023-24Lecce370130—3 16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sebastiano Luperto
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cremonese2001—06,9
2025-26Cremonese15019—16,7
2025-26Cagliari301——07,9
2024-25Cagliari381323—46,8
2024-25Empoli—00————
2023-24Empoli381125—46,9
2023-24Cagliari301——07,9
2023-24Napoli—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Tommaso Barbieri
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cremonese2003—16,4
2025-26Cremonese100——0—
2024-25Cremonese353440—117,0
2024-25Juventus—00————
2023-24Pisa313240—76,9
2023-24Juventus—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Fellipe Jack Ozilio Moreira Pacheco
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cremonese100——07,5
2025-26Catanzaro5205—07,2
2025-26Spezia1002—16,5
2025-26Como—00————
2023-24Como—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jari Vandeputte
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cremonese2003—17,0
2025-26Cremonese100——06,6
2024-25Cremonese3951132—57,2
2023-24Catanzaro399 (1 strafsch.)1340—77,3
2023-24Cremonese—0 (1 strafsch.)1340——7,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Tommaso Berti
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cremonese211——07,6
2026-27Italy000——0—
2025-26Cesena100——07,3
2024-25Cesena30228—16,8
2023-24Cesena3860——4—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alberto Grassi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cremonese100——07,3
2025-26Cremonese1001—06,9
2024-25Empoli281028—8 16,8
2023-24Empoli270122—57,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Adin Ličina
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271102—18,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Morten Thorsby
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Norway000——0—
2026-27Cremonese000——0—
2025-26Cremonese111010—26,6
2025-26Genoa0011—07,9
2024-25Genoa300153—56,7
2023-24Genoa242228—26,7
2023-24Union Berlin000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marco Nasti
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cremonese2011—06,7
2025-26Empoli264044—46,6
2025-26Cremonese—00————
2024-25Cremonese282130—10 16,6
2024-25Milan000——0—
2023-24Bari377258—11 16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.

Catanzaro — 3-4-2-1

Trainer : G. Gorgone sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Mirko Pigliacelli Catanzaro · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Catanzaro · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,2 Catanzaro · 2024-25: 35 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 Palermo · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Palermo · 2023-24: 37 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Catanzaro · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 22 M. PigliacelliMarco Imperiale Catanzaro · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 Carrarese · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Carrarese · 2024-25: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Carrarese · 2023-24: 42 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 7 geel 3 M. ImperialeMatias Antonini Lui 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2024-25: 27 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 2023-24: 17 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 4 M. AntoniniMarco Ruggero Catanzaro · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Spezia · 2025-26: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 Juve Stabia · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Juve Stabia · 2024-25: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 60 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 6,9 24 M. RuggeroFederico Di Francesco Catanzaro · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Catanzaro · 2025-26: 19 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Palermo · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Palermo · 2024-25: 26 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 6 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Palermo · 2023-24: 36 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Lecce · 2023-24: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 29 F. Di FrancescoAntonio Candela Catanzaro · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Empoli · 2025-26: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Spezia · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Venezia · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Venezia · 2024-25: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 Valladolid · 2024-25: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 Venezia · 2023-24: 40 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 46 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 27 A. CandelaJacopo Petriccione 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,0 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 2024-25: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,0 2023-24: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 10 J. PetriccioneSimone Pafundi Catanzaro · 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Sampdoria · 2025-26: 26 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 Udinese · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Udinese · 2024-25: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Lausanne · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Lausanne · 2023-24: 17 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 Udinese · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 20 S. PafundiF. Tchaouna 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 28 F. TchaounaSamuel Giovane Catanzaro · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 5,1 Palermo · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,9 Carrarese · 2024-25: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,7 Ascoli · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,6 14 S. GiovaneN'Dri Philippe Koffi Catanzaro · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 5,5 Catanzaro · 2025-26: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Sochaux · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sochaux · 2023-24: 18 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel Reims · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 19 N. Koffi
Mirko Pigliacelli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Catanzaro100——07,3
2025-26Catanzaro100——08,2
2024-25Catanzaro3500——27,1
2024-25Palermo—00————
2023-24Palermo3700——07,1
2023-24Catanzaro100——06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marco Imperiale
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Catanzaro5012—16,4
2025-26Carrarese1001—06,5
2024-25Carrarese360025—3 16,9
2023-24Carrarese4210——7—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Matias Antonini Lui
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271003—16,2
2025-261001—07,2
2024-25270012—47,1
2023-24174019—27,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marco Ruggero
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Catanzaro100——06,7
2025-26Spezia9007—26,6
2025-26Juve Stabia1002—06,3
2024-25Juve Stabia310260—96,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Federico Di Francesco
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Catanzaro5001—16,5
2025-26Catanzaro19129—26,8
2025-26Palermo—00————
2024-25Palermo261611—26,9
2023-24Palermo365241—56,9
2023-24Lecce210——06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Antonio Candela
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Catanzaro1002—06,6
2025-26Empoli160020—16,6
2025-26Spezia201——06,9
2025-26Venezia—00————
2024-25Venezia190114—26,5
2024-25Valladolid16005—16,4
2023-24Venezia401346—76,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jacopo Petriccione
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271002—08,0
2025-261002—06,3
2024-25320325—67,0
2023-24190116—56,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Simone Pafundi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Catanzaro1101—07,9
2025-26Sampdoria26139—46,8
2025-26Udinese—00————
2024-25Udinese9001—06,6
2024-25Lausanne200——06,7
2023-24Lausanne17129—27,1
2023-24Udinese1001—06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

F. Tchaouna
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276000—06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Samuel Giovane
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Catanzaro4003—15,1
2025-26Palermo100——05,9
2024-25Carrarese291335—86,7
2023-24Ascoli330137—66,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

N'Dri Philippe Koffi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Catanzaro6004—15,5
2025-26Catanzaro101 (1 strafsch.)03—06,3
2024-25Sochaux000——0—
2023-24Sochaux1822——2—
2023-24Reims000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3overwinning(en) Cremonese
3gelijk
0overwinning(en) Catanzaro
1,8doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Cremonese 9 doelpunt(en), Catanzaro 2 · beide scoren in 33% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 33% · 4,0 geel en 0,0 rood per wedstrijd (2 verslag(en)) · scheidsrechters: A. Arena, I. Pezzuto, M. Marcenaro

Doelpuntenmakers in deze duels : D. Johnsen Cremonese, 2 · L. Ravanelli Cremonese, 1 · M. Castagnetti Cremonese, 1 · M. Compagnon Catanzaro, 1 · M. De Luca Cremonese, 1 · T. Barbieri Cremonese, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
08/03/2025Cremonese – Catanzaro Serie B ♂4 – 0Cremonese
20/09/2024Catanzaro – Cremonese Serie B ♂1 – 2Cremonese
20/04/2024Catanzaro – Cremonese Serie B ♂0 – 0gelijk
19/08/2023Cremonese – Catanzaro Serie B ♂0 – 0gelijk
13/01/2006Catanzaro – Cremonese Serie B ♂1 – 1gelijk
04/09/2005Cremonese – Catanzaro Serie B ♂2 – 0Cremonese

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Cremonese – Catanzaro →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13