AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Serie B ♂ · di 08 dec 2026 · 14:00

Sampdoria – Modena

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Sampdoria DDNDV van oudste naar meest recente

09/10/2026uitAvellino Serie B ♂1 – 4D
18/10/2026thuisArezzo Serie B ♂1 – 2D
24/10/2026uitSudtirol Serie B ♂1 – 1N
27/10/2026uitAscoli Serie B ♂0 – 2D
31/10/2026thuisVirtus Entella Serie B ♂2 – 0V

Modena VDVVN van oudste naar meest recente

11/10/2026thuisVerona Serie B ♂3 – 2V
17/10/2026uitCarrarese Serie B ♂1 – 2D
24/10/2026thuisCesena Serie B ♂3 – 0V
27/10/2026uitVicenza Serie B ♂2 – 1V
31/10/2026thuisMantova Serie B ♂1 – 1N

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Sampdoria 8 wedstrijden zonder overwinning uit
komt van een 2-0-zege tegen Virtus Entella · 1 W, 1 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (5 gescoord, 9 tegen)

Modena 7 wedstrijden met een doelpunt 4 wedstrijden ongeslagen thuis 3 wedstrijden ongeslagen
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Mantova · 3 W, 1 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (10 gescoord, 6 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Sampdoria

Aanval · 1,00 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 0,80 uit) · 13,4 schoten per wedstrijd, 30% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut, 1 gemist · sterkste fase: 31-45e minuut

Verdediging · 2,10 tegen per wedstrijd (1,70 thuis, 2,50 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 14 geel, 1 rood

Discipline · 12,8 overtreding(en) per wedstrijd · 1,9 buitenspel per wedstrijd · 2,20 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · P. Vindahl rotatie · 1 redding(en), 33% van de schoten op doel gestopt · 2,00 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · Bernardo Corradi sinds 01/07/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-3-3, trois attaquants · attaque en difficulté · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 4-3-2-1 ×3, 4-2-3-1 ×1)

Vorm (API-Football): DLLLWLL

Modena

Aanval · 1,70 doelpunt(en) per wedstrijd (1,70 thuis, 1,80 uit) · 15,9 schoten per wedstrijd, 30% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 1,10 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 1,00 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 13 geel, 0 rood

Discipline · 12,8 overtreding(en) per wedstrijd · 2,1 buitenspel per wedstrijd · 1,60 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · L. Chichizola rotatie · 6 redding(en), 67% van de schoten op doel gestopt · 3,00 tegen per 90 min · cijfer 7,9

Trainer · Daniele Galloppa sinds 01/08/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 3-5-2 ×3, 4-4-2 ×1)

Vorm (API-Football): WWLDWWL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Sampdoria

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Modena

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,5 voor Sampdoria, 11,3 voor Modena · Verwachte gele kaarten: 3,5 · Verwacht buitenspel: 4,2

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: T. LauritsenTobias Lauritsen

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sampdoria1001—06,9
2025-26Vejle291016—3 16,6
2025-26Sparta Rotterdam32 (1 strafsch.)11—07,6
2024-25Sparta Rotterdam3310 (2 strafsch.)223—27,3
2024-25Vejle222234—36,9
2023-24Sparta Rotterdam3213 (3 strafsch.)924—27,4
2023-24Vejle291016—3 16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), G. AmbrosinoGiuseppe Ambrosino Di Bruttopilo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Modena1201—08,6
2025-26Modena152017—26,9
2025-26Napoli000——0—
2024-25Frosinone365335—37,0
2024-25Napoli—00————
2023-24Catanzaro283222—36,7
2023-24Napoli—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), A. BelottiAndrea Belotti
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Modena4301—17,2
2025-26Benfica2002—0 16,4
2025-26Como22 (1 strafsch.)01—07,6
2025-26Cagliari000——0—
2024-25Como18209—16,6
2024-25Benfica143011—06,9
2024-25Roma—00————
2023-24Fiorentina153015—06,9
2023-24Roma520——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Sampdoria

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
10 L. InsigneLorenzo Insigne
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sampdoria5302—27,0
2025-26Pescara135 (1 strafsch.)31—27,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

14 %300,8749 %
11 T. BegićTjaš Begić
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sampdoria7102—06,9
2026-27Slovenia2012—04,4
2025-26Sampdoria193019—46,9
2025-26Parma000——0—
2024-25Frosinone221010—46,8
2024-25Parma000——0—
2023-24Parma8015—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %100,3032 %
45 A. MakoumbouAntoine Makoumbou
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sampdoria6002—16,8
2026-27Samsunspor100——06,2
2025-26Samsunspor100——0 1—
2024-25Cagliari330327—4 16,6
2023-24Cagliari321028—5 26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %000,0066 %
16 Y. VerschaerenYari Verschaeren
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sampdoria7022—06,5
2025-26Anderlecht111——07,6
2024-25Anderlecht35447—17,1
2023-24Anderlecht35447—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %020,0057 %

Modena

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
11 A. BelottiAndrea Belotti
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Modena4301—17,2
2025-26Benfica2002—0 16,4
2025-26Como22 (1 strafsch.)01—07,6
2025-26Cagliari000——0—
2024-25Como18209—16,6
2024-25Benfica143011—06,9
2024-25Roma—00————
2023-24Fiorentina153015—06,9
2023-24Roma520——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %302,1115 %
70 G. AmbrosinoGiuseppe Ambrosino Di Bruttopilo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Modena1201—08,6
2025-26Modena152017—26,9
2025-26Napoli000——0—
2024-25Frosinone365335—37,0
2024-25Napoli—00————
2023-24Catanzaro283222—36,7
2023-24Napoli—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %202,4324 %
24 E. ColpoE. Colpo
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-261001—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %00—60 %
27 Paulo AzziPaulo Daniel Dentello Azzi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Modena7002—06,7
2025-26Monza—00————
2024-25Cremonese203216—46,8
2024-25Cagliari6005—27,1
2023-24Cagliari25005—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %000,0041 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Sampdoria — 4-3-2-1

Trainer : Bernardo Corradi sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Andrey Nikolaev Krastev 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 12 A. KrastevFilippo Delli Carri Sampdoria · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Monza · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Monza · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Padova · 2024-25: 39 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 6 geel Padova · 2023-24: 39 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel 15 F. Delli CarriFabio Depaoli 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,3 2024-25: 33 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 55 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 6,9 2023-24: 33 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 3 assist(s), 54 overtreding(en), — buitenspel, 12 geel, cijfer 7,0 23 F. DepaoliAlessandro Di Pardo Sampdoria · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Sampdoria · 2025-26: 16 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Cagliari · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Modena · 2024-25: 26 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,8 Cagliari · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cagliari · 2023-24: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 29 A. Di PardoAlex Ferrari Sampdoria · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 St Truiden · 2025-26: 20 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,6 Sp Gijon · 2025-26: 7 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Sampdoria · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 St Truiden · 2024-25: 27 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Sampdoria · 2024-25: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 Sampdoria · 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 25 A. FerrariAntoine Makoumbou Sampdoria · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Samsunspor · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Samsunspor · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood Cagliari · 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 6,6 Cagliari · 2023-24: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 2 rood, cijfer 6,7 45 A. MakoumbouYari Verschaeren Sampdoria · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Anderlecht · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Anderlecht · 2024-25: 35 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 4 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Anderlecht · 2023-24: 35 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 4 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 16 Y. VerschaerenTjaš Begić Sampdoria · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Slovenia · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 4,4 Sampdoria · 2025-26: 19 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Parma · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Frosinone · 2024-25: 22 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 Parma · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Parma · 2023-24: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 11 T. BegićOliver Abildgaard Nielsen Sampdoria · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,6 Sampdoria · 2025-26: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 47 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Pisa · 2024-25: 24 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 Como · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Como · 2023-24: 28 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 39 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 28 O. AbildgaardLiam Henderson Falkirk · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Sampdoria · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,0 Falkirk · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel Sampdoria · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Empoli · 2024-25: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 4 assist(s), 83 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 6,7 Falkirk · 2024-25: 35 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 7 geel Palermo · 2023-24: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 4 assist(s), 44 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Falkirk · 2023-24: 30 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 9 geel Empoli · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 6 L. HendersonTobias Lauritsen Sampdoria · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Vejle · 2025-26: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,6 Sparta Rotterdam · 2025-26: 3 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Sparta Rotterdam · 2024-25: 33 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 2 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,3 Vejle · 2024-25: 22 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Sparta Rotterdam · 2023-24: 32 wedstrijden, 13 doelpunt(en), 9 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,4 Vejle · 2023-24: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,6 9 T. Lauritsen
Andrey Nikolaev Krastev
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27000——0—
2025-26000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Filippo Delli Carri
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sampdoria5003—16,6
2026-27Monza100——07,9
2025-26Monza1004—06,2
2024-25Padova3950——6—
2023-24Padova3940——4—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Fabio Depaoli
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-274002—06,5
2025-26100——08,3
2024-25334255—96,9
2023-24334354—127,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alessandro Di Pardo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sampdoria100——06,2
2025-26Sampdoria16118—17,0
2025-26Cagliari2001—07,0
2024-25Modena262211—2 16,8
2024-25Cagliari000——0—
2023-24Cagliari15003—06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alex Ferrari
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sampdoria100——06,3
2025-26St Truiden203 (1 strafsch.)124—46,6
2025-26Sp Gijon72012—16,6
2025-26Sampdoria100——06,9
2024-25St Truiden275219—16,9
2024-25Sampdoria9016—37,2
2023-24Sampdoria3003—27,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Antoine Makoumbou
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sampdoria6002—16,8
2026-27Samsunspor100——06,2
2025-26Samsunspor100——0 1—
2024-25Cagliari330327—4 16,6
2023-24Cagliari321028—5 26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Yari Verschaeren
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sampdoria7022—06,5
2025-26Anderlecht111——07,6
2024-25Anderlecht35447—17,1
2023-24Anderlecht35447—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Tjaš Begić
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sampdoria7102—06,9
2026-27Slovenia2012—04,4
2025-26Sampdoria193019—46,9
2025-26Parma000——0—
2024-25Frosinone221010—46,8
2024-25Parma000——0—
2023-24Parma8015—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Oliver Abildgaard Nielsen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sampdoria40010—0 16,6
2025-26Sampdoria291247—37,0
2024-25Pisa240124—46,8
2024-25Como100——0—
2023-24Como282339—57,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Liam Henderson
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Falkirk9007—06,7
2026-27Sampdoria1003—16,0
2025-26Falkirk400——1—
2025-26Sampdoria1104—07,2
2024-25Empoli360483—106,7
2024-25Falkirk3560——7—
2023-24Palermo311444—36,8
2023-24Falkirk3070——9—
2023-24Empoli100——06,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Tobias Lauritsen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sampdoria1001—06,9
2025-26Vejle291016—3 16,6
2025-26Sparta Rotterdam32 (1 strafsch.)11—07,6
2024-25Sparta Rotterdam3310 (2 strafsch.)223—27,3
2024-25Vejle222234—36,9
2023-24Sparta Rotterdam3213 (3 strafsch.)924—27,4
2023-24Vejle291016—3 16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.

Modena — 3-5-2

Trainer : Daniele Galloppa sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Leandro Chichizola Modena · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Modena · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Parma · 2024-25: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Modena · 2024-25: 18 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Spezia · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Parma · 2023-24: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 1 L. ChichizolaBryant Nieling Modena · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Cambuur · 2025-26: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Modena · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Cambuur · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 7,1 For Sittard · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 20 B. NielingDaniel Tonoli 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,0 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 77 D. TonoliSteven Folly Nador 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 6 S. NadorPaulo Daniel Dentello Azzi Modena · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Monza · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cremonese · 2024-25: 20 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 Cagliari · 2024-25: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 Cagliari · 2023-24: 25 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 27 P. AzziGiacomo Olzer Modena · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Pescara · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Brescia · 2024-25: 27 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 Brescia · 2023-24: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,7 72 G. OlzerGastón Brugman Duarte Modena · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Pescara · 2025-26: 17 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 16 G. BrugmanAlessandro Bianco Modena · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 PAOK · 2025-26: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Monza · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Fiorentina · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Monza · 2024-25: 34 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 6,2 Fiorentina · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Reggiana · 2023-24: 35 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 15 geel, cijfer 7,1 Fiorentina · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 42 A. BiancoFrancesco Filippo Zampano Modena · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Modena · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Venezia · 2024-25: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,6 Modena · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Venezia · 2023-24: 38 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 5 assist(s), 43 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 Modena · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 7 F. ZampanoGiuseppe Ambrosino Di Bruttopilo Modena · 2026-27: 1 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,6 Modena · 2025-26: 15 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Napoli · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Frosinone · 2024-25: 36 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 3 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Napoli · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Catanzaro · 2023-24: 28 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Napoli · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 70 G. AmbrosinoAndrea Belotti Modena · 2026-27: 4 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Benfica · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,4 Como · 2025-26: 2 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Cagliari · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Como · 2024-25: 18 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Benfica · 2024-25: 14 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Roma · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Fiorentina · 2023-24: 15 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Roma · 2023-24: 5 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 11 A. Belotti
Leandro Chichizola
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Modena100——07,9
2025-26Modena100——06,9
2024-25Parma1900——06,9
2024-25Modena1800——17,3
2024-25Spezia1100——17,3
2023-24Parma36011—37,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bryant Nieling
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Modena1001—06,3
2025-26Cambuur320013—27,0
2025-26Modena0001—06,5
2024-25Cambuur321235—6 17,1
2023-24For Sittard—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Daniel Tonoli
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271001—16,0
2025-261002—07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Steven Folly Nador
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——07,2
2025-26000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Paulo Daniel Dentello Azzi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Modena7002—06,7
2025-26Monza—00————
2024-25Cremonese203216—46,8
2024-25Cagliari6005—27,1
2023-24Cagliari25005—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Giacomo Olzer
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Modena1002—16,5
2025-26Pescara200——06,6
2024-25Brescia271123—46,8
2023-24Brescia280027—66,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gastón Brugman Duarte
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Modena100——06,9
2025-26Pescara171227—37,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alessandro Bianco
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Modena1001—06,7
2025-26PAOK6105—06,7
2025-26Monza200——06,2
2025-26Fiorentina—00————
2024-25Monza3410——96,2
2024-25Fiorentina200——06,2
2023-24Reggiana352141—157,1
2023-24Fiorentina—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Francesco Filippo Zampano
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Modena100——06,5
2025-26Modena100——06,2
2024-25Venezia351224—56,6
2024-25Modena1001—07,3
2023-24Venezia381543—76,9
2023-24Modena100——07,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Giuseppe Ambrosino Di Bruttopilo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Modena1201—08,6
2025-26Modena152017—26,9
2025-26Napoli000——0—
2024-25Frosinone365335—37,0
2024-25Napoli—00————
2023-24Catanzaro283222—36,7
2023-24Napoli—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Andrea Belotti
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Modena4301—17,2
2025-26Benfica2002—0 16,4
2025-26Como22 (1 strafsch.)01—07,6
2025-26Cagliari000——0—
2024-25Como18209—16,6
2024-25Benfica143011—06,9
2024-25Roma—00————
2023-24Fiorentina153015—06,9
2023-24Roma520——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

4overwinning(en) Sampdoria
1gelijk
1overwinning(en) Modena
2,7doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Sampdoria 10 doelpunt(en), Modena 6 · beide scoren in 50% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 50% · 6,0 geel en 0,0 rood per wedstrijd (4 verslag(en)) · scheidsrechters: F. Dionisi ×2, I. Pezzuto, M. Piccinini

Doelpuntenmakers in deze duels : E. Gliozzi Modena, 1 · G. Beyuku Modena, 1 · G. Tutino Sampdoria, 1 · L. Zanimacchia Modena, 1 · M. Brunori Sampdoria, 1 · M. Coda Sampdoria, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
07/02/2026Modena – Sampdoria Serie B ♂1 – 2Sampdoria
25/08/2025Sampdoria – Modena Serie B ♂0 – 2Modena
08/02/2025Sampdoria – Modena Serie B ♂1 – 0Sampdoria
29/09/2024Modena – Sampdoria Serie B ♂1 – 3Sampdoria
03/02/2024Sampdoria – Modena Serie B ♂2 – 2gelijk
11/11/2023Modena – Sampdoria Serie B ♂0 – 2Sampdoria

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Sampdoria – Modena →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13