Serie B ♂ · sob. 19 gru 2026 · 15:00
Padova – Cesena
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Padova : 25/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Padova : 25/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Cesena : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Cesena : 25/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Padova DDVVN od najstarszego do najnowszego
| 11/10/2026 | dom. | Carrarese Serie B ♂ | 0 – 2 | D |
| 17/10/2026 | dom. | Virtus Entella Serie B ♂ | 1 – 2 | D |
| 24/10/2026 | wyj. | Avellino Serie B ♂ | 1 – 0 | V |
| 27/10/2026 | dom. | Sudtirol Serie B ♂ | 2 – 0 | V |
| 31/10/2026 | wyj. | Catanzaro Serie B ♂ | 1 – 1 | N |
Cesena DNDVN od najstarszego do najnowszego
| 10/10/2026 | wyj. | Benevento Serie B ♂ | 0 – 2 | D |
| 18/10/2026 | dom. | Avellino Serie B ♂ | 1 – 1 | N |
| 24/10/2026 | wyj. | Modena Serie B ♂ | 0 – 3 | D |
| 27/10/2026 | dom. | Empoli Serie B ♂ | 2 – 1 | V |
| 31/10/2026 | wyj. | Sudtirol Serie B ♂ | 1 – 1 | N |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Padova mecze z rzędu z golem: 4 mecze bez porażki: 3
po remisie 1-1 z Catanzaro · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 5 stracone)
Cesena mecze bez porażki: 5 u siebie mecze bez zwycięstwa: 4 na wyjeździe
po remisie 1-1 z Sudtirol · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 8 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Padova
Atak · gole na mecz: 0,90 (0,80 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 11,0 strzałów na mecz, 27% celnych · bez gola w 13% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 61-75. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,30 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 38% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 15, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 14,0 · spalone na mecz: 2,5 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · L. Mouquet
Trener · Roberto Breda od 01/05/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 3-5-2, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 61e et la 75e minute
Forma (API-Football): WDLWLLLW
Cesena
Atak · gole na mecz: 1,10 (1,30 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 12,7 strzałów na mecz, 28% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,30 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 12, czerwone: 2
Dyscyplina · faule na mecz: 13,3 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · A. Siano rotacja · obrony: 5, 63% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 3,00 · ocena 6,6
Trener · Alessandro Diamanti od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-1-4-1 ×2, 4-2-3-1 ×2)
Forma (API-Football): DWDDDLD
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Padova
Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.
Cesena
- Zawieszenie Antonio Fiori · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Modena – Cesena) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 11,1 dla Padova, 11,9 dla Cesena · Oczekiwane żółte kartki: 3,5 · Oczekiwane spalone: 5,1
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Napastnicy najczęściej na spalonym: C. ShpendiCristian Shpendi M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cesena 1 0 0 — — 0 6,0 2026-27 Albania 1 0 0 1 — 0 3,3 2025-26 Cesena 1 0 0 2 — 0 7,2 2024-25 Cesena 3 2 0 3 — 0 6,9 2023-24 Cesena 33 21 0 — — 1 — Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Padova 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Cremonese 15 1 1 6 — 0 6,9 2024-25 Padova 12 3 0 — — 0 — 2023-24 Cremonese 21 1 0 22 — 0 6,9 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Spezia 2 1 0 1 — 0 6,7 2024-25 Cosenza 17 5 0 12 — 4 6,6 2024-25 Juve Stabia 16 2 0 12 — 1 6,6
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Padova
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
90 G. ArtisticoGabriele Artistico
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 0 | 0 | — | 60 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 M. BortolussiMattia Bortolussi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 0 | 0 | — | 60 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
92 C. BuonaiutoCristian Buonaiuto
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 0 | 0 | — | 60 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 G. CaprariGianluca Caprari
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 0 | 0 | — | 60 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 K. LasagnaKevin Lasagna
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 0 | 0 | — | 60 % |
Cesena
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 J. GelliJacopo Gelli
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 0 | 0 | 0,00 | 66 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Padova — 4-3-3
Trener : Roberto Breda od 01/05/2026 · odczyt z 25/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Monza | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Frosinone | 29 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Monza | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Monza | 7 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Antonio Barreca| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Padova | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | Sampdoria | 10 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Sudtirol | 10 | 2 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Sampdoria | 23 | 0 | 1 | 14 | — | 3 | 6,7 |
| 2023-24 | Cagliari | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alessandro Dellavalle| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Modena | 15 | 0 | 0 | 19 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Modena | 21 | 1 | 0 | 14 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Torino | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Torino | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Carlo Faedo| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | 25 | 0 | 0 | — | — | 6 | — |
| 2023-24 | 18 | 2 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Christian Diego Pastina| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Padova | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Benevento | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Benevento | 29 | 2 | 0 | — | — | 12 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alessandro Capelli| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | 37 | 5 | 0 | — | — | 2 | — |
| 2023-24 | 36 | 3 | 0 | — | — | 3 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
D. MarcoliniBrak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Emanuele Zuelli| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Carrarese | 33 | 2 | 3 | 21 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Pisa | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Carrarese | 35 | 3 | 0 | — | — | 3 | — |
| 2023-24 | Pisa | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alessandro Seghetti| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Cristian Buonaiuto| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Padova | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Cremonese | 15 | 1 | 1 | 6 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Padova | 12 | 3 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Cremonese | 21 | 1 | 0 | 22 | — | 0 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gabriele Artistico| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Spezia | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Cosenza | 17 | 5 | 0 | 12 | — | 4 | 6,6 |
| 2024-25 | Juve Stabia | 16 | 2 | 0 | 12 | — | 1 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (znane pozycje, bez minut na boisku). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Cesena — 4-3-3
Trener : Alessandro Diamanti od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jacopo Gelli| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cesena | 6 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Frosinone | 1 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 5,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gianluca Frabotta| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cesena | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Cesena | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | West Brom | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Juventus | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Cosenza | 15 | 3 | 0 | 6 | — | 4 | 6,7 |
| 2023-24 | Bari | 7 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Juventus | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Andrea Ciofi| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | 34 | 0 | 2 | 23 | — | 8 | 7,1 |
| 2023-24 | 24 | 4 | 0 | — | — | 2 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Antonio David| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | 16 | 0 | 0 | — | — | 2 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Luca D'Andrea| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cesena | 4 | 0 | 1 | 5 | — | 0 | 5,4 |
| 2025-26 | Avellino | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Sassuolo | 10 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Brescia | 9 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Catanzaro | 23 | 0 | 0 | 11 | — | 3 | 6,8 |
| 2023-24 | Sassuolo | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Marco Dalla Vecchia| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cesena | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 4,3 |
| 2025-26 | Virtus Entella | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Torino | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Emil Bohinen| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cesena | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,4 |
| 2025-26 | Venezia | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Genoa | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Genoa | 22 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Frosinone | 8 | 3 (1 z karnych) | 0 | 8 | — | 3 | 7,3 |
| 2024-25 | Salernitana | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Salernitana | 12 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Genoa | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Cristian Shpendi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cesena | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,0 |
| 2026-27 | Albania | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,3 |
| 2025-26 | Cesena | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Cesena | 3 | 2 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Cesena | 33 | 21 | 0 | — | — | 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Maat Daniel Caprini| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cesena | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Mantova | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Fiorentina | 14 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2023-24 | Fiorentina | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alessandro Debenedetti| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cesena | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Virtus Entella | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Mantova | 29 | 4 | 0 | 19 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Mantova | 26 | 1 | 0 | — | — | 2 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Padova 7, Cesena 8 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 17 % · żółte: 6,5, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 2) · sędziowie: A. Arena, Andrea Zanotti
Strzelcy w tych meczach : C. Shpendi Cesena, 2 · L. Di Maggio Padova, 2 · A. Cerri Cesena, 1 · A. Seghetti Padova, 1 · E. Adamo Cesena, 1 · G. Caprari Padova, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 08/05/2026 | Cesena – Padova Serie B ♂ | 3 – 4 | Padova |
| 08/12/2025 | Padova – Cesena Serie B ♂ | 1 – 1 | remis |
| 09/05/2014 | Padova – Cesena Serie B ♂ | 0 – 1 | Cesena |
| 06/12/2013 | Cesena – Padova Serie B ♂ | 0 – 1 | Padova |
| 27/03/2013 | Cesena – Padova Serie B ♂ | 2 – 0 | Cesena |
| 03/11/2012 | Padova – Cesena Serie B ♂ | 1 – 1 | remis |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Padova – Cesena →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.