AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Serie B ♂ · za 09 jan 2027 · 15:00

Cesena – Modena

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Cesena DNDVN van oudste naar meest recente

10/10/2026uitBenevento Serie B ♂0 – 2D
18/10/2026thuisAvellino Serie B ♂1 – 1N
24/10/2026uitModena Serie B ♂0 – 3D
27/10/2026thuisEmpoli Serie B ♂2 – 1V
31/10/2026uitSudtirol Serie B ♂1 – 1N

Modena VDVVN van oudste naar meest recente

11/10/2026thuisVerona Serie B ♂3 – 2V
17/10/2026uitCarrarese Serie B ♂1 – 2D
24/10/2026thuisCesena Serie B ♂3 – 0V
27/10/2026uitVicenza Serie B ♂2 – 1V
31/10/2026thuisMantova Serie B ♂1 – 1N

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Cesena 5 wedstrijden ongeslagen thuis 4 wedstrijden zonder overwinning uit
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Sudtirol · 1 W, 2 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (4 gescoord, 8 tegen)

Modena 7 wedstrijden met een doelpunt 4 wedstrijden ongeslagen thuis 3 wedstrijden ongeslagen
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Mantova · 3 W, 1 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (10 gescoord, 6 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Cesena

Aanval · 1,10 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 1,00 uit) · 12,7 schoten per wedstrijd, 28% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 16-30e minuut

Verdediging · 1,30 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 1,30 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 61-75e minuut · 12 geel, 2 rood

Discipline · 13,3 overtreding(en) per wedstrijd · 2,1 buitenspel per wedstrijd · 1,70 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · A. Siano rotatie · 5 redding(en), 63% van de schoten op doel gestopt · 3,00 tegen per 90 min · cijfer 6,6

Trainer · Alessandro Diamanti sinds 01/08/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ook 4-1-4-1 ×2, 4-2-3-1 ×2)

Vorm (API-Football): DWDDDLD

Modena

Aanval · 1,70 doelpunt(en) per wedstrijd (1,70 thuis, 1,80 uit) · 15,9 schoten per wedstrijd, 30% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 1,10 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 1,00 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 13 geel, 0 rood

Discipline · 12,8 overtreding(en) per wedstrijd · 2,1 buitenspel per wedstrijd · 1,60 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · L. Chichizola rotatie · 6 redding(en), 67% van de schoten op doel gestopt · 3,00 tegen per 90 min · cijfer 7,9

Trainer · Daniele Galloppa sinds 01/08/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 3-5-2 ×3, 4-4-2 ×1)

Vorm (API-Football): WWLDWWL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Cesena

  • Schorsing Antonio Fiori · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Modena – Cesena) waarschijnlijke schorsing 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Modena

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,9 voor Cesena, 11,3 voor Modena · Verwachte gele kaarten: 3,5 · Verwacht buitenspel: 5,7

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: C. ShpendiCristian Shpendi

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Albania1001—03,3
2026-27Cesena100——06,0
2025-26Cesena1002—07,2
2024-25Cesena3203—06,9
2023-24Cesena33210——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(1,0 per wedstrijd), G. CasoGiuseppe Caso
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Modena1011—06,3
2025-26Monza16241—17,2
2025-26Modena000——0—
2024-25Modena30531—36,8
2024-25Frosinone22431—16,8
2023-24Frosinone14005—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), M. CapriniMaat Daniel Caprini
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cesena100——06,9
2025-26Mantova000——0—
2024-25Fiorentina1400——06,3
2023-24Fiorentina000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), A. DebenedettiAlessandro Debenedetti
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cesena100——06,3
2025-26Virtus Entella100——06,6
2024-25Mantova294019—16,7
2023-24Mantova2610——2—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Cesena

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
4 J. GelliJacopo Gelli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cesena6006—17,0
2025-26Frosinone1013—05,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %000,0066 %

Modena

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
11 A. BelottiAndrea Belotti
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Modena4301—17,2
2025-26Benfica2002—0 16,4
2025-26Como22 (1 strafsch.)01—07,6
2025-26Cagliari000——0—
2024-25Como18209—16,6
2024-25Benfica143011—06,9
2024-25Roma—00————
2023-24Fiorentina153015—06,9
2023-24Roma520——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %302,1115 %
70 G. AmbrosinoGiuseppe Ambrosino Di Bruttopilo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Modena1201—08,6
2025-26Modena152017—26,9
2025-26Napoli000——0—
2024-25Frosinone365335—37,0
2024-25Napoli—00————
2023-24Catanzaro283222—36,7
2023-24Napoli—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %202,4324 %
24 E. ColpoE. Colpo
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-261001—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %00—60 %
27 Paulo AzziPaulo Daniel Dentello Azzi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Modena7002—06,7
2025-26Monza—00————
2024-25Cremonese203216—46,8
2024-25Cagliari6005—27,1
2023-24Cagliari25005—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %000,0041 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Cesena — 4-3-3

Trainer : Alessandro Diamanti sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Alessandro Siano 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 1 A. SianoJacopo Gelli Cesena · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Frosinone · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,6 4 J. GelliGianluca Frabotta Cesena · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Cesena · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 West Brom · 2024-25: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Juventus · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cosenza · 2023-24: 15 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 Bari · 2023-24: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Juventus · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 7 G. FrabottaAndrea Ciofi 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 2024-25: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,1 2023-24: 24 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel 15 A. CiofiAntonio David 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2023-24: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel 3 A. DavidLuca D'Andrea Cesena · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,4 Avellino · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Sassuolo · 2024-25: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Brescia · 2024-25: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Catanzaro · 2023-24: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Sassuolo · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 16 L. D'AndreaMarco Dalla Vecchia Cesena · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 4,3 Virtus Entella · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Torino · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 27 M. Dalla VecchiaEmil Bohinen Cesena · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 Venezia · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Genoa · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Genoa · 2024-25: 22 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Frosinone · 2024-25: 8 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,3 Salernitana · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Salernitana · 2023-24: 12 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Genoa · 2023-24: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 32 E. BohinenCristian Shpendi Albania · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,3 Cesena · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,0 Cesena · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Cesena · 2024-25: 3 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Cesena · 2023-24: 33 wedstrijden, 21 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel 9 C. ShpendiMaat Daniel Caprini Cesena · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Mantova · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Fiorentina · 2024-25: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Fiorentina · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 11 M. CapriniAlessandro Debenedetti Cesena · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Virtus Entella · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Mantova · 2024-25: 29 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Mantova · 2023-24: 26 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel 91 A. Debenedetti
Alessandro Siano
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——06,6
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24300——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jacopo Gelli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cesena6006—17,0
2025-26Frosinone1013—05,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gianluca Frabotta
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cesena7005—16,6
2025-26Cesena1002—06,6
2024-25West Brom600——06,6
2024-25Juventus—00————
2023-24Cosenza15306—46,7
2023-24Bari7006—06,7
2023-24Juventus—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Andrea Ciofi
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271001—06,5
2025-261001—07,3
2024-25340223—87,1
2023-242440——2—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Antonio David
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271003—16,3
2024-25—00————
2023-241600——2—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Luca D'Andrea
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cesena4015—05,4
2025-26Avellino5001—06,5
2024-25Sassuolo10003—06,8
2024-25Brescia9003—16,8
2023-24Catanzaro230011—36,8
2023-24Sassuolo—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marco Dalla Vecchia
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cesena4003—04,3
2025-26Virtus Entella2003—06,2
2024-25Torino000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Emil Bohinen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cesena3002—16,4
2025-26Venezia2003—07,2
2025-26Genoa—00————
2024-25Genoa22003—06,5
2024-25Frosinone83 (1 strafsch.)08—37,3
2024-25Salernitana—00————
2023-24Salernitana1200——16,6
2023-24Genoa500——06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Cristian Shpendi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Albania1001—03,3
2026-27Cesena100——06,0
2025-26Cesena1002—07,2
2024-25Cesena3203—06,9
2023-24Cesena33210——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Maat Daniel Caprini
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cesena100——06,9
2025-26Mantova000——0—
2024-25Fiorentina1400——06,3
2023-24Fiorentina000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alessandro Debenedetti
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cesena100——06,3
2025-26Virtus Entella100——06,6
2024-25Mantova294019—16,7
2023-24Mantova2610——2—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Modena — 4-3-3

Trainer : Daniele Galloppa sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Leandro Chichizola Modena · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Modena · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Parma · 2024-25: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Modena · 2024-25: 18 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Spezia · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Parma · 2023-24: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 1 L. ChichizolaBryant Nieling Modena · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Cambuur · 2025-26: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Modena · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Cambuur · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 7,1 For Sittard · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 20 B. NielingDaniel Tonoli 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,0 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 77 D. TonoliSteven Folly Nador 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 6 S. NadorFrancesco Folino Modena · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Cremonese · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Cremonese · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Juve Stabia · 2024-25: 16 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Cremonese · 2024-25: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Juve Stabia · 2023-24: 26 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel 23 F. FolinoPaulo Daniel Dentello Azzi Modena · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Monza · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cremonese · 2024-25: 20 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 Cagliari · 2024-25: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 Cagliari · 2023-24: 25 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 27 P. AzziFrancesco Filippo Zampano Modena · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Modena · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Venezia · 2024-25: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,6 Modena · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Venezia · 2023-24: 38 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 5 assist(s), 43 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 Modena · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 7 F. ZampanoGiacomo Olzer Modena · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Pescara · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Brescia · 2024-25: 27 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 Brescia · 2023-24: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,7 72 G. OlzerAntonio Imputato 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 26 A. ImputatoGiuseppe Ambrosino Di Bruttopilo Modena · 2026-27: 1 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,6 Modena · 2025-26: 15 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Napoli · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Frosinone · 2024-25: 36 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 3 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Napoli · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Catanzaro · 2023-24: 28 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Napoli · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 70 G. AmbrosinoGiuseppe Caso Modena · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Monza · 2025-26: 16 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 4 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Modena · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Modena · 2024-25: 30 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 3 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Frosinone · 2024-25: 22 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 3 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Frosinone · 2023-24: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 10 G. Caso
Leandro Chichizola
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Modena100——07,9
2025-26Modena100——06,9
2024-25Parma1900——06,9
2024-25Modena1800——17,3
2024-25Spezia1100——17,3
2023-24Parma36011—37,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bryant Nieling
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Modena1001—06,3
2025-26Cambuur320013—27,0
2025-26Modena0001—06,5
2024-25Cambuur321235—6 17,1
2023-24For Sittard—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Daniel Tonoli
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271001—16,0
2025-261002—07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Steven Folly Nador
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——07,2
2025-26000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Francesco Folino
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Modena4003—06,5
2026-27Cremonese100——06,9
2025-26Cremonese000——0—
2024-25Juve Stabia16307—56,9
2024-25Cremonese14007—06,9
2023-24Juve Stabia2610——3—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Paulo Daniel Dentello Azzi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Modena7002—06,7
2025-26Monza—00————
2024-25Cremonese203216—46,8
2024-25Cagliari6005—27,1
2023-24Cagliari25005—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Francesco Filippo Zampano
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Modena100——06,5
2025-26Modena100——06,2
2024-25Venezia351224—56,6
2024-25Modena1001—07,3
2023-24Venezia381543—76,9
2023-24Modena100——07,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Giacomo Olzer
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Modena1002—16,5
2025-26Pescara200——06,6
2024-25Brescia271123—46,8
2023-24Brescia280027—66,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Antonio Imputato
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27101——06,6
2025-26000——16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Giuseppe Ambrosino Di Bruttopilo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Modena1201—08,6
2025-26Modena152017—26,9
2025-26Napoli000——0—
2024-25Frosinone365335—37,0
2024-25Napoli—00————
2023-24Catanzaro283222—36,7
2023-24Napoli—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Giuseppe Caso
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Modena1011—06,3
2025-26Monza16241—17,2
2025-26Modena000——0—
2024-25Modena30531—36,8
2024-25Frosinone22431—16,8
2023-24Frosinone14005—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2overwinning(en) Cesena
3gelijk
1overwinning(en) Modena
1,5doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Cesena 4 doelpunt(en), Modena 5 · beide scoren in 17% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 33% · 2,0 geel en 0,4 rood per wedstrijd (5 verslag(en)) · scheidsrechters: Dario Madonia, M. Marcenaro, Andrea Calzavara

Doelpuntenmakers in deze duels : Andrea Belotti Modena, 2 · C. Shpendi Cesena, 1 · G. Zaro Modena, 1 · J. Blesa Cesena, 1 · M. Antonucci Cesena, 1 · Pedro Mendes Modena, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
24/10/2026Modena – Cesena Serie B ♂3 – 0Modena
07/03/2026Modena – Cesena Serie B ♂0 – 0gelijk
28/11/2025Cesena – Modena Serie B ♂1 – 0Cesena
13/05/2025Modena – Cesena Serie B ♂0 – 1Cesena
13/09/2024Cesena – Modena Serie B ♂2 – 2gelijk
07/02/2016Modena – Cesena Serie B ♂0 – 0gelijk

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Cesena – Modena →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13