AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Serie B ♂ · za 16 jan 2027 · 18:00

Benevento – Arezzo

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Benevento VNVND van oudste naar meest recente

10/10/2026thuisCesena Serie B ♂2 – 0V
17/10/2026thuisVicenza Serie B ♂2 – 2N
24/10/2026uitArezzo Serie B ♂3 – 0V
27/10/2026thuisCatanzaro Serie B ♂1 – 1N
31/10/2026uitCremonese Serie B ♂0 – 2D

Arezzo NVDDN van oudste naar meest recente

10/10/2026thuisCremonese Serie B ♂0 – 0N
18/10/2026uitSampdoria Serie B ♂2 – 1V
24/10/2026thuisBenevento Serie B ♂0 – 3D
28/10/2026uitCarrarese Serie B ♂1 – 2D
01/11/2026thuisAscoli Serie B ♂0 – 0N

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Benevento 5 wedstrijden ongeslagen thuis
komt van een 0-2-nederlaag tegen Cremonese · 2 W, 2 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (8 gescoord, 5 tegen)

Arezzo 7 wedstrijden zonder overwinning thuis 3 wedstrijden zonder overwinning
komt van een 0-0-gelijkspel tegen Ascoli · 1 W, 2 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (3 gescoord, 6 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Benevento

Aanval · 1,40 doelpunt(en) per wedstrijd (1,80 thuis, 0,50 uit) · 15,8 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 16-30e minuut

Verdediging · 1,00 tegen per wedstrijd (1,20 thuis, 0,50 uit) · 29% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 61-75e minuut · 20 geel, 1 rood

Discipline · 14,4 overtreding(en) per wedstrijd · 1,9 buitenspel per wedstrijd · 2,80 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 8 wedstrijd(en))

Doelman · G. Vannucchi rotatie · 3 redding(en), 43% van de schoten op doel gestopt · 4,00 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · Antonio Floro Flores sinds 01/08/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-1-3-2 · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ook 4-1-4-1 ×1, 4-3-2-1 ×1)

Vorm (API-Football): LDLWWWD

Arezzo

Aanval · 1,10 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 1,30 uit) · 12,6 schoten per wedstrijd, 24% op doel · niet gescoord in 29% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 2,00 tegen per wedstrijd (2,30 thuis, 1,80 uit) · 29% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 11 geel, 1 rood

Discipline · 11,9 overtreding(en) per wedstrijd · 1,8 buitenspel per wedstrijd · 1,40 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 8 wedstrijd(en))

Doelman · A. Nunziante rotatie · 2 redding(en), 67% van de schoten op doel gestopt · 0,90 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · Cristian Bucchi sinds 01/08/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 4-3-3 ×2, 4-1-4-1 ×2)

Vorm (API-Football): WLLWLDW

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Benevento

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Arezzo

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 12,0 voor Benevento, 12,9 voor Arezzo · Verwachte gele kaarten: 3,8 · Verwacht buitenspel: 4,6

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
A. CerriAlberto Cerri
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arezzo60014—16,4
2025-26Cesena163323—37,1
2025-26Como1001—06,5
2024-25Salernitana183 (1 strafsch.)022—37,0
2024-25Como5003—06,3
2023-24Empoli121015—26,6
2023-24Como0009—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Arezzo2,430,2025 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: F. SalveminiFrancesco Paolo Salvemini

SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272002—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), L. CherubiniLuigi Cherubini
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Benevento6104—17,2
2026-27Italy100——06,6
2025-26Sampdoria352131—3 16,9
2025-26Roma—00————
2024-25Carrarese302522—46,9
2024-25Roma000——0—
2023-24Roma000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), M. TumminelloMarco Tumminello
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-273004—14,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), P. CianciPietro Cianci
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arezzo62 (1 strafsch.)14—05,8
2024-25Ternana34120——7—
2023-24Catanzaro000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Benevento

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
10 L. CherubiniLuigi Cherubini
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Benevento6104—17,2
2026-27Italy100——06,6
2025-26Sampdoria352131—3 16,9
2025-26Roma—00————
2024-25Carrarese302522—46,9
2024-25Roma000——0—
2023-24Roma000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %100,3941 %
11 D. LamestaDavide Lamesta
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27210——07,5
2024-253750——4—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %101,0032 %
V. BattistaV. Battista

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

3 %00—60 %

Arezzo

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
71 P. CianciPietro Cianci
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arezzo62 (1 strafsch.)14—05,8
2024-25Ternana34120——7—
2023-24Catanzaro000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

14 %210,5557 %
9 A. CerriAlberto Cerri
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arezzo60014—16,4
2025-26Cesena163323—37,1
2025-26Como1001—06,5
2024-25Salernitana183 (1 strafsch.)022—37,0
2024-25Como5003—06,3
2023-24Empoli121015—26,6
2023-24Como0009—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %000,0032 %
90 M. ConcettiMattia Concetti
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %00—60 %
11 L. MancusoLeonardo Mancuso
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arezzo4100—07,0
2025-26Mantova100——06,7
2024-25Mantova3010 (2 strafsch.)121—36,9
2024-25Monza—00————
2023-24Palermo284322—16,7
2023-24Monza—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %100,9615 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Benevento — 4-3-3

Trainer : Antonio Floro Flores sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Gianmarco Vannucchi Benevento · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Ternana · 2024-25: 35 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood 26 G. VannucchiLuca Caldirola Benevento · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Monza · 2024-25: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 Monza · 2023-24: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,7 5 L. CaldirolaPietro Beruatto Benevento · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 5,9 Spezia · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Pisa · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sampdoria · 2024-25: 18 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Pisa · 2024-25: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Pisa · 2023-24: 30 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 5 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 20 P. BeruattoStefano Scognamillo Benevento · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Catanzaro · 2024-25: 37 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,0 Catanzaro · 2023-24: 37 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 54 overtreding(en), — buitenspel, 15 geel, cijfer 6,9 14 S. ScognamilloEdoardo Pierozzi Benevento · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Pescara · 2024-25: 32 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 7 geel Cesena · 2023-24: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel Fiorentina · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 77 E. PierozziDavide Lamesta 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 2024-25: 37 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel 11 D. LamestaMattia Maita Benevento · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Bari · 2024-25: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 39 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 7,0 Bari · 2023-24: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 53 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 6,7 8 M. MaitaAngelo Talia 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 2024-25: 30 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 6 geel 2023-24: 36 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 7 geel 38 A. TaliaLuigi Cherubini Benevento · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Italy · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Sampdoria · 2025-26: 35 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Roma · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Carrarese · 2024-25: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 5 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Roma · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Roma · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 10 L. CherubiniMarco Tumminello 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 4,9 93 M. TumminelloFrancesco Paolo Salvemini 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 9 F. Salvemini
Gianmarco Vannucchi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Benevento100——06,9
2024-25Ternana3500——1 1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Luca Caldirola
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Benevento2001—06,2
2024-25Monza140018—46,7
2023-24Monza291124—66,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Pietro Beruatto
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Benevento2011—15,9
2025-26Spezia1002—06,5
2025-26Pisa—00————
2024-25Sampdoria180015—16,7
2024-25Pisa160015—16,7
2023-24Pisa301521—47,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Stefano Scognamillo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Benevento2001—16,3
2024-25Catanzaro371240—97,0
2023-24Catanzaro370154—156,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Edoardo Pierozzi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Benevento2001—06,3
2024-25Pescara3240——7—
2023-24Cesena3020——4—
2023-24Fiorentina—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Davide Lamesta
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27210——07,5
2024-253750——4—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mattia Maita
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Benevento2001—06,9
2024-25Bari351139—107,0
2023-24Bari320153—5 16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Angelo Talia
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272001—06,3
2024-253030——6—
2023-243620——7—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Luigi Cherubini
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Benevento6104—17,2
2026-27Italy100——06,6
2025-26Sampdoria352131—3 16,9
2025-26Roma—00————
2024-25Carrarese302522—46,9
2024-25Roma000——0—
2023-24Roma000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marco Tumminello
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-273004—14,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Francesco Paolo Salvemini
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272002—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Arezzo — 4-3-3

Trainer : Cristian Bucchi sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Alessandro Nunziante Arezzo · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Udinese · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Benevento · 2024-25: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel Benevento · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel 14 A. NunzianteAlessandro Renzi Arezzo · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Arezzo · 2024-25: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel Empoli · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Arezzo · 2023-24: 21 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel Empoli · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 6 A. RenziJulián Illanes Minucci Arezzo · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Carrarese · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Carrarese · 2024-25: 30 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, 2 rood, cijfer 6,9 Carrarese · 2023-24: 37 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 18 geel, 1 rood 5 J. IllanesSamuele Righetti 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel 37 S. RighettiMatteo Gilli 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2024-25: 19 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel 13 M. GilliArtur Ioniţă Arezzo · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Moldova · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lecco · 2024-25: 15 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel Pisa · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lecco · 2023-24: 33 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 4 assist(s), 52 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Modena · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 4 assist(s), 52 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Pisa · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 4 assist(s), 52 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 17 A. IoniţăCamillo Tavernelli Arezzo · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Arezzo · 2024-25: 37 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 5 geel Cittadella · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 21 C. TavernelliAlessandro Arena Arezzo · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Roma · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Carrarese · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Roma · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Pisa · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Pisa · 2024-25: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Pescara · 2024-25: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Pisa · 2023-24: 34 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 30 A. ArenaPietro Cianci Arezzo · 2026-27: 6 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,8 Ternana · 2024-25: 34 wedstrijden, 12 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 7 geel Catanzaro · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 71 P. CianciAlberto Cerri Arezzo · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 Cesena · 2025-26: 16 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 Como · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Salernitana · 2024-25: 18 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Como · 2024-25: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Empoli · 2023-24: 12 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 Como · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 9 A. CerriMarco Olivieri Arezzo · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Cesena · 2025-26: 26 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,5 Juventus · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Venezia · 2023-24: 23 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 Juventus · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 99 M. Olivieri
Alessandro Nunziante
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arezzo200——16,9
2025-26Udinese000——0—
2024-25Benevento3100——2—
2023-24Benevento000——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alessandro Renzi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arezzo2001—06,3
2024-25Arezzo3510——4—
2024-25Empoli—00————
2023-24Arezzo2100——4—
2023-24Empoli—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Julián Illanes Minucci
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arezzo2003—07,3
2025-26Carrarese1002—06,7
2024-25Carrarese301034—9 26,9
2023-24Carrarese3710——18 1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Samuele Righetti
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272001—16,5
2024-253300——4—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Matteo Gilli
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27200——06,6
2024-251910——2—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Artur Ioniţă
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arezzo2001—06,9
2026-27Moldova000——0—
2024-25Lecco1520——3—
2024-25Pisa—00————
2023-24Lecco334452—36,8
2023-24Modena00452—06,8
2023-24Pisa00452—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Camillo Tavernelli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arezzo200——06,6
2024-25Arezzo3770——5—
2023-24Cittadella—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alessandro Arena
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arezzo200——07,3
2026-27Roma000——0—
2025-26Carrarese3005—16,6
2025-26Roma110——07,0
2025-26Pisa—00————
2024-25Pisa302 (1 strafsch.)17—06,8
2024-25Pescara410——0—
2023-24Pisa34219—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Pietro Cianci
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arezzo62 (1 strafsch.)14—05,8
2024-25Ternana34120——7—
2023-24Catanzaro000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alberto Cerri
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arezzo60014—16,4
2025-26Cesena163323—37,1
2025-26Como1001—06,5
2024-25Salernitana183 (1 strafsch.)022—37,0
2024-25Como5003—06,3
2023-24Empoli121015—26,6
2023-24Como0009—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marco Olivieri
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arezzo2002—06,8
2025-26Cesena261220—36,5
2024-25Juventus—00————
2023-24Venezia23118—16,4
2023-24Juventus—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1overwinning(en) Benevento
0gelijk
0overwinning(en) Arezzo
3,0doelpunten per wedstrijd

1 onderlinge wedstrijd(en): Benevento 3 doelpunt(en), Arezzo 0 · beide scoren in 0% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 100% · 2,0 geel en 0,0 rood per wedstrijd (1 verslag(en)) · scheidsrechters: Francesco Fourneau

Doelpuntenmakers in deze duels : Antonis Siatounis Benevento, 1 · David Okereke Benevento, 1 · G. Mignani Benevento, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
24/10/2026Arezzo – Benevento Serie B ♂0 – 3Benevento

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Benevento – Arezzo →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13