AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Serie B ♂ · za 23 jan 2027 · 15:00

Padova – Catanzaro

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Padova DDVVN van oudste naar meest recente

11/10/2026thuisCarrarese Serie B ♂0 – 2D
17/10/2026thuisVirtus Entella Serie B ♂1 – 2D
24/10/2026uitAvellino Serie B ♂1 – 0V
27/10/2026thuisSudtirol Serie B ♂2 – 0V
31/10/2026uitCatanzaro Serie B ♂1 – 1N

Catanzaro DNDNN van oudste naar meest recente

11/10/2026thuisMantova Serie B ♂1 – 3D
16/10/2026uitVerona Serie B ♂2 – 2N
24/10/2026thuisAscoli Serie B ♂1 – 6D
27/10/2026uitBenevento Serie B ♂1 – 1N
31/10/2026thuisPadova Serie B ♂1 – 1N

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Padova 4 wedstrijden met een doelpunt 3 wedstrijden ongeslagen
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Catanzaro · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (5 gescoord, 5 tegen)

Catanzaro 10 wedstrijden zonder overwinning uit 7 wedstrijden met een doelpunt 6 wedstrijden zonder overwinning 3 wedstrijden zonder overwinning thuis 2 gelijke spelen op rij
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Padova · 0 W, 3 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 13 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Padova

Aanval · 0,90 doelpunt(en) per wedstrijd (0,80 thuis, 1,00 uit) · 11,0 schoten per wedstrijd, 27% op doel · niet gescoord in 13% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 61-75e minuut

Verdediging · 1,30 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 1,30 uit) · 38% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 15 geel, 1 rood

Discipline · 14,0 overtreding(en) per wedstrijd · 2,5 buitenspel per wedstrijd · 2,30 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · L. Mouquet

Trainer · Roberto Breda sinds 01/05/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 3-5-2, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 61e et la 75e minute

Vorm (API-Football): WDLWLLLW

Catanzaro

Aanval · 1,10 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 1,20 uit) · 12,6 schoten per wedstrijd, 34% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 16-30e minuut

Verdediging · 2,00 tegen per wedstrijd (1,50 thuis, 2,20 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 15 geel, 0 rood

Discipline · 11,5 overtreding(en) per wedstrijd · 1,7 buitenspel per wedstrijd · 2,00 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · M. Pigliacelli rotatie · 1 redding(en), 33% van de schoten op doel gestopt · 2,00 tegen per 90 min · cijfer 7,3

Trainer · G. Gorgone sinds 01/08/2026 · 4 club(s) getraind sinds 2022
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ook 3-3-3-1 ×1, 3-5-2 ×1)

Vorm (API-Football): LLLWLLD

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Padova

Geen bekende afwezige per 25/10/2026.

Catanzaro

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,1 voor Padova, 11,7 voor Catanzaro · Verwachte gele kaarten: 3,6 · Verwacht buitenspel: 4,7

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: N. KoffiN'Dri Philippe Koffi

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Catanzaro6004—15,5
2025-26Catanzaro101 (1 strafsch.)03—06,3
2024-25Sochaux000——0—
2023-24Sochaux1822——2—
2023-24Reims000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), A. SeghettiAlessandro Seghetti
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), C. BuonaiutoCristian Buonaiuto
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26Padova100——06,9
2024-25Cremonese15116—06,9
2024-25Padova1230——0—
2023-24Cremonese211022—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), G. ArtisticoGabriele Artistico
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26Spezia2101—06,7
2024-25Cosenza175012—46,6
2024-25Juve Stabia162012—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Padova

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
90 G. ArtisticoGabriele Artistico
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26Spezia2101—06,7
2024-25Cosenza175012—46,6
2024-25Juve Stabia162012—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %00—60 %
20 M. BortolussiMattia Bortolussi
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26100——06,2
2024-2540160——4—
2023-243890——5—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %00—60 %
92 C. BuonaiutoCristian Buonaiuto
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26Padova100——06,9
2024-25Cremonese15116—06,9
2024-25Padova1230——0—
2023-24Cremonese211022—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %00—60 %
10 G. CaprariGianluca Caprari
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26Monza1001—06,3
2024-25Monza343 (2 strafsch.)218—36,8
2023-24Monza6003—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %00—60 %
15 K. LasagnaKevin Lasagna
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26Padova9307—06,7
2024-25Bari266029—16,8
2024-25Verona—00————
2023-24Verona—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %00—60 %

Catanzaro

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
31 E. PecorinoEmanuele Pecorino
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Catanzaro61 (1 strafsch.)14—06,6
2025-26Sudtirol1003—06,5
2024-25Frosinone201016—16,7
2024-25Sudtirol—00————
2023-24Sudtirol264040—46,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %110,3932 %
19 N. KoffiN'Dri Philippe Koffi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Catanzaro6004—15,5
2025-26Catanzaro101 (1 strafsch.)03—06,3
2024-25Sochaux000——0—
2023-24Sochaux1822——2—
2023-24Reims000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %000,0049 %
9 P. IemmelloPietro Iemmello
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271101—07,2
2025-261001—06,2
2024-253817117—77,1
2023-243817 (1 strafsch.)719—37,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %101,1124 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Padova — 4-3-3

Trainer : Roberto Breda sinds 01/05/2026 · vastgelegd op 25/10/2026

A. Sorrentino Monza · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Frosinone · 2024-25: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Monza · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Monza · 2023-24: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 22 A. SorrentinoA. Barreca Padova · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Sampdoria · 2024-25: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Sudtirol · 2024-25: 10 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Sampdoria · 2023-24: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Cagliari · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 3 A. BarrecaAlessandro Dellavalle Modena · 2025-26: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Modena · 2024-25: 21 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Torino · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Torino · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 27 A. DellavalleC. Faedo 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 2024-25: 25 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 6 geel 2023-24: 18 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 72 C. FaedoC. Pastina Padova · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Benevento · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Benevento · 2023-24: 29 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 12 geel 58 C. PastinaA. Capelli 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 2024-25: 37 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel 2023-24: 36 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel 17 A. CapelliD. Marcolini 74 D. MarcoliniE. Zuelli Carrarese · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Carrarese · 2024-25: 33 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Pisa · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Carrarese · 2023-24: 35 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel Pisa · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 21 E. ZuelliA. Seghetti 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 11 A. SeghettiC. Buonaiuto Padova · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Cremonese · 2024-25: 15 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Padova · 2024-25: 12 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cremonese · 2023-24: 21 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 92 C. BuonaiutoG. Artistico Spezia · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Cosenza · 2024-25: 17 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,6 Juve Stabia · 2024-25: 16 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 90 G. Artistico
Alessandro Sorrentino
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26Monza100——0—
2024-25Frosinone2900——06,6
2024-25Monza000——0—
2023-24Monza700——06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Antonio Barreca
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26Padova1001—16,3
2024-25Sampdoria10002—06,5
2024-25Sudtirol10202—06,5
2023-24Sampdoria230114—36,7
2023-24Cagliari—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alessandro Dellavalle
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26Modena150019—26,9
2024-25Modena211014—17,0
2024-25Torino000——0—
2023-24Torino100——06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Carlo Faedo
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26100——06,7
2024-252500——6—
2023-241820——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Christian Diego Pastina
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26Padova—00————
2024-25Benevento—00————
2023-24Benevento2920——12—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alessandro Capelli
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26100——06,2
2024-253750——2—
2023-243630——3—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

D. Marcolini

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Emanuele Zuelli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26Carrarese100——06,9
2024-25Carrarese332321—36,8
2024-25Pisa—00————
2023-24Carrarese3530——3—
2023-24Pisa—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alessandro Seghetti
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Cristian Buonaiuto
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26Padova100——06,9
2024-25Cremonese15116—06,9
2024-25Padova1230——0—
2023-24Cremonese211022—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gabriele Artistico
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26Spezia2101—06,7
2024-25Cosenza175012—46,6
2024-25Juve Stabia162012—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (bekende posities, zonder speeltijd). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Catanzaro — 4-3-3

Trainer : G. Gorgone sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Mirko Pigliacelli Catanzaro · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Catanzaro · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,2 Catanzaro · 2024-25: 35 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 Palermo · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Palermo · 2023-24: 37 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Catanzaro · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 22 M. PigliacelliMarco Imperiale Catanzaro · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 Carrarese · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Carrarese · 2024-25: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Carrarese · 2023-24: 42 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 7 geel 3 M. ImperialeMatias Antonini Lui 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2024-25: 27 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 2023-24: 17 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 4 M. AntoniniMarco Ruggero Catanzaro · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Spezia · 2025-26: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 Juve Stabia · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Juve Stabia · 2024-25: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 60 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 6,9 24 M. RuggeroBruno Verrengia 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 26 B. VerrengiaSamuel Giovane Catanzaro · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 5,1 Palermo · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,9 Carrarese · 2024-25: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,7 Ascoli · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,6 14 S. GiovaneFederico Di Francesco Catanzaro · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Catanzaro · 2025-26: 19 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Palermo · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Palermo · 2024-25: 26 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 6 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Palermo · 2023-24: 36 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Lecce · 2023-24: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 29 F. Di FrancescoAntonio Candela Catanzaro · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Empoli · 2025-26: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Spezia · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Venezia · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Venezia · 2024-25: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 Valladolid · 2024-25: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 Venezia · 2023-24: 40 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 46 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 27 A. CandelaN'Dri Philippe Koffi Catanzaro · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 5,5 Catanzaro · 2025-26: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Sochaux · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sochaux · 2023-24: 18 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel Reims · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 19 N. KoffiEmanuele Pecorino Catanzaro · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Sudtirol · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Frosinone · 2024-25: 20 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Sudtirol · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sudtirol · 2023-24: 26 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 31 E. PecorinoGabriele Alesi Catanzaro · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 Catanzaro · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sampdoria · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sampdoria · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 30 G. Alesi
Mirko Pigliacelli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Catanzaro100——07,3
2025-26Catanzaro100——08,2
2024-25Catanzaro3500——27,1
2024-25Palermo—00————
2023-24Palermo3700——07,1
2023-24Catanzaro100——06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marco Imperiale
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Catanzaro5012—16,4
2025-26Carrarese1001—06,5
2024-25Carrarese360025—3 16,9
2023-24Carrarese4210——7—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Matias Antonini Lui
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271003—16,2
2025-261001—07,2
2024-25270012—47,1
2023-24174019—27,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marco Ruggero
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Catanzaro100——06,7
2025-26Spezia9007—26,6
2025-26Juve Stabia1002—06,3
2024-25Juve Stabia310260—96,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bruno Verrengia
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271002—06,5
2025-261001—06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Samuel Giovane
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Catanzaro4003—15,1
2025-26Palermo100——05,9
2024-25Carrarese291335—86,7
2023-24Ascoli330137—66,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Federico Di Francesco
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Catanzaro5001—16,5
2025-26Catanzaro19129—26,8
2025-26Palermo—00————
2024-25Palermo261611—26,9
2023-24Palermo365241—56,9
2023-24Lecce210——06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Antonio Candela
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Catanzaro1002—06,6
2025-26Empoli160020—16,6
2025-26Spezia201——06,9
2025-26Venezia—00————
2024-25Venezia190114—26,5
2024-25Valladolid16005—16,4
2023-24Venezia401346—76,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

N'Dri Philippe Koffi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Catanzaro6004—15,5
2025-26Catanzaro101 (1 strafsch.)03—06,3
2024-25Sochaux000——0—
2023-24Sochaux1822——2—
2023-24Reims000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Emanuele Pecorino
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Catanzaro61 (1 strafsch.)14—06,6
2025-26Sudtirol1003—06,5
2024-25Frosinone201016—16,7
2024-25Sudtirol—00————
2023-24Sudtirol264040—46,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gabriele Alesi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Catanzaro1001—16,2
2025-26Catanzaro000——0—
2024-25Sampdoria—00————
2023-24Sampdoria100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1overwinning(en) Padova
1gelijk
1overwinning(en) Catanzaro
2,3doelpunten per wedstrijd

3 onderlinge wedstrijd(en): Padova 3 doelpunt(en), Catanzaro 4 · beide scoren in 67% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 33% · 5,0 geel en 0,0 rood per wedstrijd (2 verslag(en)) · scheidsrechters: M. Caputi, Simone Galipo

Doelpuntenmakers in deze duels : P. Iemmello Catanzaro, 2 · G. Alesi Catanzaro, 1 · L. Di Maggio Padova, 1 · M. Perrotta Padova, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
31/10/2026Catanzaro – Padova Serie B ♂1 – 1gelijk
14/03/2026Padova – Catanzaro Serie B ♂1 – 3Catanzaro
19/10/2025Catanzaro – Padova Serie B ♂0 – 1Padova

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Padova – Catanzaro →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13