AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Serie B ♂ · sob. 30 sty 2027 · 15:00

Verona – Modena

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Verona DNNVV od najstarszego do najnowszego

11/10/2026wyj.Modena Serie B ♂2 – 3D
16/10/2026dom.Catanzaro Serie B ♂2 – 2N
25/10/2026dom.Pisa Serie B ♂1 – 1N
28/10/2026wyj.Juve Stabia Serie B ♂1 – 0V
01/11/2026dom.Carrarese Serie B ♂3 – 0V

Modena VDVVN od najstarszego do najnowszego

11/10/2026dom.Verona Serie B ♂3 – 2V
17/10/2026wyj.Carrarese Serie B ♂1 – 2D
24/10/2026dom.Cesena Serie B ♂3 – 0V
27/10/2026wyj.Vicenza Serie B ♂2 – 1V
31/10/2026dom.Mantova Serie B ♂1 – 1N

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Verona mecze z rzędu z golem: 11 mecze bez porażki: 5 u siebie mecze bez porażki: 4 zwycięstwa z rzędu: 2 mecze bez straty gola: 2
po zwycięstwie 3-0 z Carrarese · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 6 stracone)

Modena mecze z rzędu z golem: 7 mecze bez porażki: 4 u siebie mecze bez porażki: 3
po remisie 1-1 z Mantova · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 6 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Verona

Atak · gole na mecz: 2,00 (2,50 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 17,1 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,70 (1,30 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 17, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 15,6 · spalone na mecz: 1,2 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 7)

Bramkarz · N. Leali rotacja · obrony: 2, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 3,7

Trener · P. Zanetti od 01/06/2024 · prowadzone kluby: 5 od 2017
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-3-3 ×2, 3-5-2 ×1)

Forma (API-Football): LDWLWLD

Modena

Atak · gole na mecz: 1,70 (1,70 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 15,9 strzałów na mecz, 30% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,10 (1,30 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 13, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 12,8 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 1,60 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · L. Chichizola rotacja · obrony: 6, 67% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 3,00 · ocena 7,9

Trener · Daniele Galloppa od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 3-5-2 ×3, 4-4-2 ×1)

Forma (API-Football): WWLDWWL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Verona

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Modena

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,8 dla Verona, 11,3 dla Modena · Oczekiwane żółte kartki: 3,6 · Oczekiwane spalone: 5,3

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
T. SuslovTomáš Suslov
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovakia4112—17,3
2026-27Verona3013—26,9
2025-26Verona11009—1 16,4
2024-25Verona310154—66,8
2023-24Verona323 (1 z karnych)540—76,9
2023-24Groningen210——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Verona1,420,4629 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: G. CasoGiuseppe Caso

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Modena1011—06,3
2025-26Monza16241—17,2
2025-26Modena000——0—
2024-25Modena30531—36,8
2024-25Frosinone22431—16,8
2023-24Frosinone14005—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), D. MosqueraDaniel Fernando Mosquera Bonilla
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273601—09,1
2025-26—00————
2024-25375144—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), D. LivramentoDailon Rocha Livramento do Rosario
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Verona2003—06,1
2025-26Casa Pia260121—26,4
2025-26Verona000——0—
2024-25Verona291121—2 16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), A. ImputatoAntonio Imputato
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27101——06,6
2025-26000——16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Verona

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
25 D. MosqueraDaniel Fernando Mosquera Bonilla
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273601—09,1
2025-26—00————
2024-25375144—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

19 %602,8332 %
9 A. SarrAmin Sarr
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Verona2102—07,4
2025-26Verona2004—06,5
2024-25Verona324147—16,7
2024-25Lyon000——0—
2023-24Wolfsburg14003—06,4
2023-24Lyon3002—06,7
2023-24Inter000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,8232 %
21 A. HarrouiAbdoulrahmane Harroui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Verona2102—07,7
2025-26Verona—00————
2024-25Verona111210—16,7
2023-24Frosinone183 (1 z karnych)318—26,9
2023-24Sassuolo—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,7332 %
11 M. CompagnonMattia Compagnon
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Verona1101—04,2
2025-26Venezia2001—17,4
2024-25Catanzaro242013—26,7
2024-25Juventus—00————
2023-24Venezia285021—46,7
2023-24Juventus—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,0324 %

Modena

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
11 A. BelottiAndrea Belotti
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Modena4301—17,2
2025-26Benfica2002—0 16,4
2025-26Como22 (1 z karnych)01—07,6
2025-26Cagliari000——0—
2024-25Como18209—16,6
2024-25Benfica143011—06,9
2024-25Roma—00————
2023-24Fiorentina153015—06,9
2023-24Roma520——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %302,1115 %
70 G. AmbrosinoGiuseppe Ambrosino Di Bruttopilo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Modena1201—08,6
2025-26Modena152017—26,9
2025-26Napoli000——0—
2024-25Frosinone365335—37,0
2024-25Napoli—00————
2023-24Catanzaro283222—36,7
2023-24Napoli—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %202,4324 %
24 E. ColpoE. Colpo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-261001—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %00—60 %
27 Paulo AzziPaulo Daniel Dentello Azzi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Modena7002—06,7
2025-26Monza—00————
2024-25Cremonese203216—46,8
2024-25Cagliari6005—27,1
2023-24Cagliari25005—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0041 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Verona — 4-3-3

Trener : P. Zanetti od 01/06/2024 · odczyt z 23/10/2026

Nicola Leali Verona · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,7 Genoa · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Genoa · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Genoa · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 1 N. LealiPaweł Marek Dawidowicz Verona · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Poland · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Verona · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule 36, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 6,5 Verona · 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule 33, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 27 P. DawidowiczAndrias Edmundsson Verona · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Faroe Islands · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Wisla Plock · 2025-26: mecze 17, gole 1, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Verona · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Wisla Plock · 2024-25: mecze 25, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1 5 A. EdmundssonNicolo Calabrese Verona · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Carrarese · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Verona · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 37 N. CalabreseSeid Korač Luxembourg · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Verona · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Venezia · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 48 S. KoračGrigoris Kastanos Cyprus · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Verona · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Verona · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Verona · 2024-25: mecze 27, gole 1, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Salernitana · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Salernitana · 2023-24: mecze 26, gole 3, asysty 3, faule 18, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 20 G. KastanosAbdoulrahmane Harroui Verona · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Verona · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Verona · 2024-25: mecze 11, gole 1, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Frosinone · 2023-24: mecze 18, gole 3, asysty 3, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Sassuolo · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 21 A. HarrouiTomáš Suslov Slovakia · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Verona · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Verona · 2025-26: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,4 Verona · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 54, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Verona · 2023-24: mecze 32, gole 3, asysty 5, faule 40, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Groningen · 2023-24: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 10 T. SuslovDaniel Fernando Mosquera Bonilla 2026-27: mecze 3, gole 6, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 9,1 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 37, gole 5, asysty 1, faule 44, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 25 D. MosqueraDailon Rocha Livramento do Rosario Verona · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 Casa Pia · 2025-26: mecze 26, gole 0, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 Verona · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Verona · 2024-25: mecze 29, gole 1, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,5 14 D. LivramentoAmin Sarr Verona · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Verona · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Verona · 2024-25: mecze 32, gole 4, asysty 1, faule 47, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Lyon · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wolfsburg · 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Lyon · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Inter · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 A. Sarr
Nicola Leali
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Verona1000—03,7
2025-26Genoa100——07,0
2024-25Genoa38001—17,2
2023-24Genoa300——17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Paweł Marek Dawidowicz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Verona40013—06,3
2026-27Poland000——0—
2024-25Verona260036—7 16,5
2023-24Verona280033—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrias Edmundsson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Verona2000—06,9
2026-27Faroe Islands2001—07,1
2025-26Wisla Plock171020—37,0
2025-26Verona150013—36,9
2024-25Wisla Plock2510——6 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nicolo Calabrese
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Verona1002—06,9
2025-26Carrarese100——06,6
2023-24Verona000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Seid Korač
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Luxembourg2002—16,6
2026-27Verona1002—16,7
2025-26Venezia2005—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Grigoris Kastanos
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cyprus2003—07,5
2026-27Verona2004—07,5
2025-26Verona2002—07,0
2024-25Verona271115—46,6
2024-25Salernitana—00————
2023-24Salernitana263318—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Abdoulrahmane Harroui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Verona2102—07,7
2025-26Verona—00————
2024-25Verona111210—16,7
2023-24Frosinone183 (1 z karnych)318—26,9
2023-24Sassuolo—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tomáš Suslov
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovakia4112—17,3
2026-27Verona3013—26,9
2025-26Verona11009—1 16,4
2024-25Verona310154—66,8
2023-24Verona323 (1 z karnych)540—76,9
2023-24Groningen210——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daniel Fernando Mosquera Bonilla
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273601—09,1
2025-26—00————
2024-25375144—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dailon Rocha Livramento do Rosario
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Verona2003—06,1
2025-26Casa Pia260121—26,4
2025-26Verona000——0—
2024-25Verona291121—2 16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Amin Sarr
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Verona2102—07,4
2025-26Verona2004—06,5
2024-25Verona324147—16,7
2024-25Lyon000——0—
2023-24Wolfsburg14003—06,4
2023-24Lyon3002—06,7
2023-24Inter000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Modena — 4-3-3

Trener : Daniele Galloppa od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Leandro Chichizola Modena · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Modena · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Parma · 2024-25: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Modena · 2024-25: mecze 18, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Spezia · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Parma · 2023-24: mecze 36, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 1 L. ChichizolaBryant Nieling Modena · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Cambuur · 2025-26: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Modena · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Cambuur · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 2, faule 35, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 7,1 For Sittard · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 B. NielingDaniel Tonoli 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,0 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 77 D. TonoliSteven Folly Nador 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 S. NadorFrancesco Folino Modena · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Cremonese · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Cremonese · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Juve Stabia · 2024-25: mecze 16, gole 3, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Cremonese · 2024-25: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Juve Stabia · 2023-24: mecze 26, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 23 F. FolinoPaulo Daniel Dentello Azzi Modena · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Monza · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cremonese · 2024-25: mecze 20, gole 3, asysty 2, faule 16, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Cagliari · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Cagliari · 2023-24: mecze 25, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 27 P. AzziFrancesco Filippo Zampano Modena · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Modena · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Venezia · 2024-25: mecze 35, gole 1, asysty 2, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,6 Modena · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Venezia · 2023-24: mecze 38, gole 1, asysty 5, faule 43, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Modena · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 7 F. ZampanoGiacomo Olzer Modena · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Pescara · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Brescia · 2024-25: mecze 27, gole 1, asysty 1, faule 23, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Brescia · 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 72 G. OlzerAntonio Imputato 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 26 A. ImputatoGiuseppe Ambrosino Di Bruttopilo Modena · 2026-27: mecze 1, gole 2, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,6 Modena · 2025-26: mecze 15, gole 2, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Napoli · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Frosinone · 2024-25: mecze 36, gole 5, asysty 3, faule 35, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Napoli · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Catanzaro · 2023-24: mecze 28, gole 3, asysty 2, faule 22, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Napoli · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 70 G. AmbrosinoGiuseppe Caso Modena · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Monza · 2025-26: mecze 16, gole 2, asysty 4, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Modena · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Modena · 2024-25: mecze 30, gole 5, asysty 3, faule 1, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Frosinone · 2024-25: mecze 22, gole 4, asysty 3, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Frosinone · 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 10 G. Caso
Leandro Chichizola
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Modena100——07,9
2025-26Modena100——06,9
2024-25Parma1900——06,9
2024-25Modena1800——17,3
2024-25Spezia1100——17,3
2023-24Parma36011—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bryant Nieling
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Modena1001—06,3
2025-26Cambuur320013—27,0
2025-26Modena0001—06,5
2024-25Cambuur321235—6 17,1
2023-24For Sittard—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daniel Tonoli
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—16,0
2025-261002—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Steven Folly Nador
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——07,2
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francesco Folino
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Modena4003—06,5
2026-27Cremonese100——06,9
2025-26Cremonese000——0—
2024-25Juve Stabia16307—56,9
2024-25Cremonese14007—06,9
2023-24Juve Stabia2610——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Paulo Daniel Dentello Azzi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Modena7002—06,7
2025-26Monza—00————
2024-25Cremonese203216—46,8
2024-25Cagliari6005—27,1
2023-24Cagliari25005—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francesco Filippo Zampano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Modena100——06,5
2025-26Modena100——06,2
2024-25Venezia351224—56,6
2024-25Modena1001—07,3
2023-24Venezia381543—76,9
2023-24Modena100——07,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Giacomo Olzer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Modena1002—16,5
2025-26Pescara200——06,6
2024-25Brescia271123—46,8
2023-24Brescia280027—66,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Antonio Imputato
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27101——06,6
2025-26000——16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Giuseppe Ambrosino Di Bruttopilo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Modena1201—08,6
2025-26Modena152017—26,9
2025-26Napoli000——0—
2024-25Frosinone365335—37,0
2024-25Napoli—00————
2023-24Catanzaro283222—36,7
2023-24Napoli—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Giuseppe Caso
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Modena1011—06,3
2025-26Monza16241—17,2
2025-26Modena000——0—
2024-25Modena30531—36,8
2024-25Frosinone22431—16,8
2023-24Frosinone14005—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Verona
3remis(y)
1zwycięstwa Modena
3,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Verona 10, Modena 8 · obie drużyny strzelają w 100 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 4,0, czerwone: 1,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Alberto Ruben Arena

Strzelcy w tych meczach : Daniel Mosquera Verona, 2 · Andrea Belotti Modena, 1 · Daniele Montevago Modena, 1 · Giuseppe Caso Modena, 1

DataMeczWynikZwycięzca
11/10/2026Modena – Verona Serie B ♂3 – 2Modena
30/12/2012Verona – Modena Serie B ♂3 – 1Verona
24/08/2012Modena – Verona Serie B ♂1 – 1remis
26/05/2012Modena – Verona Serie B ♂1 – 1remis
06/01/2012Verona – Modena Serie B ♂2 – 1Verona
17/04/2007Verona – Modena Serie B ♂1 – 1remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Verona – Modena →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13