AntosofaU ballò analizatu da u canapè

Serie B ♂ · sab. 06 fer. 2027 · 15:00

Benevento – Cremonese

Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà

Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.

Ùn ci hè ancu previsione per sta partita : ghjunghje cù a prossima racolta.

Forma
Chì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Benevento VNVND da u più anticu à u più recente

10/10/2026cas.Cesena Serie B ♂2 – 0V
17/10/2026cas.Vicenza Serie B ♂2 – 2N
24/10/2026for.Arezzo Serie B ♂3 – 0V
27/10/2026cas.Catanzaro Serie B ♂1 – 1N
31/10/2026for.Cremonese Serie B ♂0 – 2D

Cremonese NDDVV da u più anticu à u più recente

10/10/2026for.Arezzo Serie B ♂0 – 0N
17/10/2026for.Pisa Serie B ♂1 – 3D
24/10/2026cas.Juve Stabia Serie B ♂0 – 1D
27/10/2026for.Mantova Serie B ♂2 – 0V
31/10/2026cas.Benevento Serie B ♂2 – 0V

Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.

Serie in corsu
Chì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Benevento 5 partite senza scunfitta in casa
esce da una scunfitta 0-2 contr'à Cremonese · 2 V, 2 P, 1 S in l'ultime 5 partite (8 gol fatti, 5 incassati)

Cremonese 2 vittorie di fila 2 partite senza incassà
esce da una vittoria 2-0 contr'à Benevento · 2 V, 1 P, 2 S in l'ultime 5 partite (5 gol fatti, 4 incassati)

Paragunà e duie squadre →

Forze in presenza
Chì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Benevento

Attaccu · 1,40 reta(e) per partita (1,80 in casa, 0,50 fora) · 15,8 tiri per partita, 31 % in u quadru · senza marcà in 14 % di e partite · rigori 1 marcatu(i) · tempu forte : 16-30a minuta

Difesa · 1,00 incassata(e) per partita (1,20 in casa, 0,50 fora) · 29 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 61-75a minuta · 20 gialla(e), 1 rossa(e)

Disciplina · 14,4 fallu(i) per partita · 1,9 fora di ghjocu per partita · 2,80 gialla(e) è 0,30 rossa(e) per partita (fiches de match, 8 partita(e))

Guardianu · G. Vannucchi rotazione · 3 parata(e), 43 % di i tiri in u quadru parati · 4,00 incassata(e) per 90 min · nota 6,9

Allenatore · Antonio Floro Flores dapoi 01/08/2026 · 1 club allenatu(i) dapoi 2026
Sistema : 4-1-3-2 · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ancu 4-1-4-1 ×1, 4-3-2-1 ×1)

Forma (API-Football) : LDLWWWD

Cremonese

Attaccu · 0,90 reta(e) per partita (1,00 in casa, 0,80 fora) · 14,2 tiri per partita, 36 % in u quadru · senza marcà in 57 % di e partite · rigori 0 marcatu(i) · tempu forte : 0-15a minuta

Difesa · 1,40 incassata(e) per partita (1,30 in casa, 1,50 fora) · 29 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 31-45a minuta · 13 gialla(e), 1 rossa(e)

Disciplina · 14,2 fallu(i) per partita · 1,4 fora di ghjocu per partita · 2,10 gialla(e) è 0,40 rossa(e) per partita (fiches de match, 18 partita(e))

Guardianu · F. Agazzi rotazione · 2 parata(e), 100 % di i tiri in u quadru parati · 0,00 incassata(e) per 90 min · nota 7,2

Allenatore · Fabio Pecchia dapoi 01/09/2026 · 1 club allenatu(i) dapoi 2026
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ancu 3-5-2 ×1, 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football) : LLWDDDL

Feriti è squalificati
Chì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Benevento

Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.

Cremonese

Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.

Arbitru
Chì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).

Risicu disciplinariu
Chì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Falli aspettati : 12,0 per Benevento, 11,1 per Cremonese · Carte gialle aspettate : 3,6 · Fora di ghjocu aspettati : 5,0

Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.

Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : M. NastiMarco Nasti

StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cremonese2011—06,7
2025-26Empoli264044—46,6
2025-26Cremonese—00————
2024-25Cremonese282130—10 16,6
2024-25Milan000——0—
2023-24Bari377258—11 16,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,8 per partita), F. SalveminiFrancesco Paolo Salvemini
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-272002—06,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,7 per partita), L. CherubiniLuigi Cherubini
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Benevento6104—17,2
2026-27Italy100——06,6
2025-26Sampdoria352131—3 16,9
2025-26Roma—00————
2024-25Carrarese302522—46,9
2024-25Roma000——0—
2023-24Roma000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), M. TumminelloMarco Tumminello
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-273004—14,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita)

Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.

Marcatori probabili
Chì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Benevento

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
10 L. CherubiniLuigi Cherubini
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Benevento6104—17,2
2026-27Italy100——06,6
2025-26Sampdoria352131—3 16,9
2025-26Roma—00————
2024-25Carrarese302522—46,9
2024-25Roma000——0—
2023-24Roma000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

9 %100,3941 %
11 D. LamestaDavide Lamesta
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27210——07,5
2024-253750——4—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

4 %101,0032 %
V. BattistaV. Battista

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

3 %00—60 %

Cremonese

Ùn ci hè abbastanza dati per stimà i marcatori.

Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.

Cumpusizioni probabili
Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Benevento — 4-3-3

Allenatore : Antonio Floro Flores dapoi 01/08/2026 · rilevatu u 23/10/2026

Gianmarco Vannucchi Benevento · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Ternana · 2024-25 : 35 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e) 26 G. VannucchiLuca Caldirola Benevento · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,2 Monza · 2024-25 : 14 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,7 Monza · 2023-24 : 29 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 24 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 6,7 5 L. CaldirolaPietro Beruatto Benevento · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 5,9 Spezia · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Pisa · 2025-26 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Sampdoria · 2024-25 : 18 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 15 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Pisa · 2024-25 : 16 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 15 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Pisa · 2023-24 : 30 partite, 1 gol(i), 5 passata(e), 21 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,0 20 P. BeruattoStefano Scognamillo Benevento · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,3 Catanzaro · 2024-25 : 37 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 40 fallu(i), — fora di ghjocu, 9 ghjalla(e), nota 7,0 Catanzaro · 2023-24 : 37 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 54 fallu(i), — fora di ghjocu, 15 ghjalla(e), nota 6,9 14 S. ScognamilloEdoardo Pierozzi Benevento · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 Pescara · 2024-25 : 32 partite, 4 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e) Cesena · 2023-24 : 30 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e) Fiorentina · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 77 E. PierozziDavide Lamesta 2026-27 : 2 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,5 2024-25 : 37 partite, 5 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e) 11 D. LamestaMattia Maita Benevento · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Bari · 2024-25 : 35 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 39 fallu(i), — fora di ghjocu, 10 ghjalla(e), nota 7,0 Bari · 2023-24 : 32 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 53 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,7 8 M. MaitaAngelo Talia 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 2024-25 : 30 partite, 3 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e) 2023-24 : 36 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e) 38 A. TaliaLuigi Cherubini Benevento · 2026-27 : 6 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,2 Italy · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Sampdoria · 2025-26 : 35 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 31 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,9 Roma · 2025-26 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Carrarese · 2024-25 : 30 partite, 2 gol(i), 5 passata(e), 22 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,9 Roma · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Roma · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 10 L. CherubiniMarco Tumminello 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 4,9 93 M. TumminelloFrancesco Paolo Salvemini 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 9 F. Salvemini
Gianmarco Vannucchi
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Benevento100——06,9
2024-25Ternana3500——1 1—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Luca Caldirola
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Benevento2001—06,2
2024-25Monza140018—46,7
2023-24Monza291124—66,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Pietro Beruatto
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Benevento2011—15,9
2025-26Spezia1002—06,5
2025-26Pisa—00————
2024-25Sampdoria180015—16,7
2024-25Pisa160015—16,7
2023-24Pisa301521—47,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Stefano Scognamillo
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Benevento2001—16,3
2024-25Catanzaro371240—97,0
2023-24Catanzaro370154—156,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Edoardo Pierozzi
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Benevento2001—06,3
2024-25Pescara3240——7—
2023-24Cesena3020——4—
2023-24Fiorentina—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Davide Lamesta
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27210——07,5
2024-253750——4—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Mattia Maita
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Benevento2001—06,9
2024-25Bari351139—107,0
2023-24Bari320153—5 16,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Angelo Talia
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-272001—06,3
2024-253030——6—
2023-243620——7—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Luigi Cherubini
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Benevento6104—17,2
2026-27Italy100——06,6
2025-26Sampdoria352131—3 16,9
2025-26Roma—00————
2024-25Carrarese302522—46,9
2024-25Roma000——0—
2023-24Roma000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Marco Tumminello
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-273004—14,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Francesco Paolo Salvemini
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-272002—06,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.

Cremonese — 4-3-3

Allenatore : Fabio Pecchia dapoi 01/09/2026 · rilevatu u 23/10/2026

Andrea Fulignati Cremonese · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 8,2 Empoli · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 8,0 Cremonese · 2024-25 : 42 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Catanzaro · 2023-24 : 40 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,1 Cremonese · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 1 A. FulignatiFederico Baschirotto Cremonese · 2026-27 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Cremonese · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Lecce · 2024-25 : 38 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 31 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,9 Lecce · 2023-24 : 37 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 30 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,7 6 F. BaschirottoAlessandro Vogliacco Cremonese · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 PAOK · 2025-26 : 4 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Genoa · 2025-26 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Parma · 2024-25 : 19 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,7 Genoa · 2024-25 : 12 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,7 Genoa · 2023-24 : 20 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,9 38 A. VogliaccoSebastiano Luperto Cremonese · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Cremonese · 2025-26 : 15 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Cagliari · 2025-26 : 3 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,9 Cagliari · 2024-25 : 38 partite, 1 gol(i), 3 passata(e), 23 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,8 Empoli · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Empoli · 2023-24 : 38 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 25 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,9 Cagliari · 2023-24 : 3 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,9 Napoli · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 5 S. LupertoTommaso Barbieri Cremonese · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,4 Cremonese · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Cremonese · 2024-25 : 35 partite, 3 gol(i), 4 passata(e), 40 fallu(i), — fora di ghjocu, 11 ghjalla(e), nota 7,0 Juventus · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Pisa · 2023-24 : 31 partite, 3 gol(i), 2 passata(e), 40 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 6,9 Juventus · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 4 T. BarbieriSimone Pontisso Cremonese · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,3 Catanzaro · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Catanzaro · 2024-25 : 28 partite, 2 gol(i), 6 passata(e), 16 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 7,1 Catanzaro · 2023-24 : 27 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 21 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,8 20 S. PontissoJari Vandeputte Cremonese · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,0 Cremonese · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Cremonese · 2024-25 : 39 partite, 5 gol(i), 11 passata(e), 32 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 7,2 Catanzaro · 2023-24 : 39 partite, 9 gol(i), 13 passata(e), 40 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 7,3 Cremonese · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 13 passata(e), 40 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,3 27 J. VandeputteTommaso Berti Cremonese · 2026-27 : 2 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,6 Italy · 2026-27 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Cesena · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,3 Cesena · 2024-25 : 30 partite, 2 gol(i), 2 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 Cesena · 2023-24 : 38 partite, 6 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e) 14 T. BertiAdrian Lickūnas Lithuania · 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Cremonese · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,4 17 A. LickūnasMarco Nasti Cremonese · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Empoli · 2025-26 : 26 partite, 4 gol(i), 0 passata(e), 44 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,6 Cremonese · 2025-26 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Cremonese · 2024-25 : 28 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 30 fallu(i), — fora di ghjocu, 10 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,6 Milan · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Bari · 2023-24 : 37 partite, 7 gol(i), 2 passata(e), 58 fallu(i), — fora di ghjocu, 11 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,8 19 M. NastiFederico Bonazzoli Cremonese · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 Cremonese · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Cremonese · 2024-25 : 33 partite, 5 gol(i), 1 passata(e), 20 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,9 Salernitana · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Verona · 2023-24 : 24 partite, 3 gol(i), 1 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,8 Salernitana · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 90 F. Bonazzoli
Andrea Fulignati
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cremonese100——08,2
2025-26Empoli100——08,0
2024-25Cremonese4200——07,0
2023-24Catanzaro40002—17,1
2023-24Cremonese—002——7,1

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Federico Baschirotto
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cremonese4001—16,9
2025-26Cremonese1002—07,0
2024-25Lecce382031—36,9
2023-24Lecce370130—3 16,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Alessandro Vogliacco
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cremonese200——06,8
2025-26PAOK4101—16,7
2025-26Genoa—00————
2024-25Parma192012—36,7
2024-25Genoa122012—36,7
2023-24Genoa200113—46,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Sebastiano Luperto
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cremonese2001—06,9
2025-26Cremonese15019—16,7
2025-26Cagliari301——07,9
2024-25Cagliari381323—46,8
2024-25Empoli—00————
2023-24Empoli381125—46,9
2023-24Cagliari301——07,9
2023-24Napoli—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Tommaso Barbieri
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cremonese2003—16,4
2025-26Cremonese100——0—
2024-25Cremonese353440—117,0
2024-25Juventus—00————
2023-24Pisa313240—76,9
2023-24Juventus—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Simone Pontisso
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cremonese2001—07,3
2025-26Catanzaro100——06,9
2024-25Catanzaro282616—67,1
2023-24Catanzaro272021—36,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Jari Vandeputte
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cremonese2003—17,0
2025-26Cremonese100——06,6
2024-25Cremonese3951132—57,2
2023-24Catanzaro399 (1 rig.)1340—77,3
2023-24Cremonese—0 (1 rig.)1340——7,3

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Tommaso Berti
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cremonese211——07,6
2026-27Italy000——0—
2025-26Cesena100——07,3
2024-25Cesena30228—16,8
2023-24Cesena3860——4—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Adrian Lickūnas
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Lithuania3001—06,5
2026-27Cremonese2002—06,4

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Marco Nasti
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cremonese2011—06,7
2025-26Empoli264044—46,6
2025-26Cremonese—00————
2024-25Cremonese282130—10 16,6
2024-25Milan000——0—
2023-24Bari377258—11 16,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Federico Bonazzoli
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Cremonese1001—06,3
2025-26Cremonese1001—06,5
2024-25Cremonese335120—26,9
2024-25Salernitana—00————
2023-24Verona243110—36,8
2023-24Salernitana—0110——6,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.

Faccia à faccia
Chì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2vittoria(e) Benevento
2patta(e)
2vittoria(e) Cremonese
1,7gol per partita

6 scontru(i) : Benevento 5 reta(e), Cremonese 5 · e duie squadre marcanu in 33 % di i casi · più di 2,5 gol in 0 %

DataPartitaRisultatuVincitore
31/10/2026Cremonese – Benevento Serie B ♂2 – 0Cremonese
01/03/2022Benevento – Cremonese Serie B ♂1 – 1patta
17/10/2021Cremonese – Benevento Serie B ♂1 – 1patta
21/06/2020Cremonese – Benevento Serie B ♂0 – 1Benevento
30/10/2019Benevento – Cremonese Serie B ♂2 – 0Benevento
10/03/2019Cremonese – Benevento Serie B ♂1 – 0Cremonese

Da a più recente à a più anziana.

Tutta a storia Benevento – Cremonese →

Diffusione TV
Chì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Diffusione scunnisciuta : nè canale annunziatu, nè diritti indicati per sta cumpetizione.

Nisunu sistema ùn guarantisce un guadagnu · pruibitu à i minori di 18 anni · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13