AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

2. Bundesliga ♂ · zo 31 jan 2027 · 13:30

Wolfsburg – Hannover

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Wolfsburg VNVNV van oudste naar meest recente

18/09/2026thuisDarmstadt 2. Bundesliga ♂5 – 1V
10/10/2026uitNurnberg 2. Bundesliga ♂4 – 4N
17/10/2026thuisHeidenheim 2. Bundesliga ♂3 – 1V
23/10/2026uitBochum 2. Bundesliga ♂1 – 1N
31/10/2026thuisOsnabruck 2. Bundesliga ♂2 – 0V

Hannover VDNDV van oudste naar meest recente

20/09/2026thuisBochum 2. Bundesliga ♂2 – 1V
10/10/2026uitMagdeburg 2. Bundesliga ♂0 – 3D
17/10/2026thuisSt Pauli 2. Bundesliga ♂1 – 1N
25/10/2026uitBraunschweig 2. Bundesliga ♂0 – 2D
01/11/2026thuisDresden 2. Bundesliga ♂2 – 1V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wolfsburg 10 wedstrijden ongeslagen thuis 5 wedstrijden ongeslagen 5 wedstrijden met een doelpunt 3 overwinningen op rij thuis 3 wedstrijden zonder overwinning uit
komt van een 2-0-zege tegen Osnabruck · 3 W, 2 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (15 gescoord, 7 tegen)

Hannover 4 wedstrijden ongeslagen thuis 3 nederlagen op rij uit
komt van een 2-1-zege tegen Dresden · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (5 gescoord, 8 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Wolfsburg

Aanval · 2,80 doelpunt(en) per wedstrijd (3,00 thuis, 2,50 uit) · 18,6 schoten per wedstrijd, 37% op doel · niet gescoord in 25% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 1,60 tegen per wedstrijd (1,50 thuis, 1,80 uit) · 25% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 18 geel, 1 rood

Discipline · 14,1 overtreding(en) per wedstrijd · 0,7 buitenspel per wedstrijd · 2,20 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 9 wedstrijd(en))

Doelman · J. Zieliński rotatie · 2 redding(en), 40% van de schoten op doel gestopt · 2,25 tegen per 90 min · cijfer 7,3

Trainer · T. Strobl sinds 01/09/2026 · 6 club(s) getraind sinds 2012
Systeem: 4-3-3, trois attaquants · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-1-4-1 ×2, 5-4-1 ×1)

Vorm (API-Football): DWWDLWDW

Hannover

Aanval · 1,00 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 0,80 uit) · 13,8 schoten per wedstrijd, 38% op doel · niet gescoord in 25% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 16-30e minuut

Verdediging · 1,60 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 2,00 uit) · 13% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 17 geel, 0 rood

Discipline · 10,7 overtreding(en) per wedstrijd · 3,3 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 16 wedstrijd(en))

Doelman · L. Weinkauf rotatie · 0 redding(en) · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 6,6

Trainer · S. Wagner sinds 01/09/2026 · 3 club(s) getraind sinds 2021
Systeem: 3-3-1-3, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ook 3-1-4-2 ×2, 3-4-1-2 ×1)

Vorm (API-Football): LLWDLWLD

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Wolfsburg

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Hannover

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 12,1 voor Wolfsburg, 10,0 voor Hannover · Verwachte gele kaarten: 3,7 · Verwacht buitenspel: 4,6

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
Vinicius SouzaVinicius de Souza Costa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wolfsburg1001—16,7
2025-26Wolfsburg361164—10 16,9
2023-24Lommel SK—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Wolfsburg1,270,3525 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: R. GlatzelRobert-Nesta Glatzel

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wolfsburg75 (1 strafsch.)112—07,3
2025-26Hamburg21 (1 strafsch.)0——06,9
2024-25Hamburg1510 (2 strafsch.)114—07,2
2023-24Hamburg3222 (2 strafsch.)428—17,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), F. HornbyFraser David Ingham Hornby
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wolfsburg200——06,5
2025-26Darmstadt220——08,3
2024-25Darmstadt3012 (3 strafsch.)232—6 17,2
2023-24Darmstadt7005—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), M. BunduMustapha Bundu Shong Hames
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hannover4001—07,0
2025-26Hannover224528—46,9
2024-25Plymouth4210645—46,9
2023-24Plymouth273112—06,8
2023-24Anderlecht—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), E. SahitiEmir Sahiti
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hannover3001—14,9
2025-26Hamburg200——07,2
2024-25Hamburg223218—47,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Wolfsburg

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
19 R. GlatzelRobert-Nesta Glatzel
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wolfsburg75 (1 strafsch.)112—07,3
2025-26Hamburg21 (1 strafsch.)0——06,9
2024-25Hamburg1510 (2 strafsch.)114—07,2
2023-24Hamburg3222 (2 strafsch.)428—17,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

47 %510,9957 %
27 M. ArnoldMaximilian Arnold
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271201—09,9
2025-262013—27,8
2024-25283530—7 17,1
2023-24302137—97,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %202,4015 %
6 H. WahlHauke Finn Wahl
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wolfsburg1102—08,6
2025-26St Pauli310——07,4
2024-25St Pauli330013—16,9
2023-24St Pauli330017—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %100,7524 %
10 F. HornbyFraser David Ingham Hornby
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wolfsburg200——06,5
2025-26Darmstadt220——08,3
2024-25Darmstadt3012 (3 strafsch.)232—6 17,2
2023-24Darmstadt7005—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %000,0032 %

Hannover

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
25 L. GindorfLars Timo Gindorf
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271300—09,3
2025-26—00————
2024-25321016—36,6
2023-2410215—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %304,2224 %
11 B. PichlerBenedikt Oscar Pichler
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hannover1211—09,5
2025-26Hannover100——07,2
2024-25Holstein Kiel2002—06,8
2024-25Hannover2002—06,8
2023-24Holstein Kiel228129—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %212,0024 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Wolfsburg — 4-3-3

Trainer : T. Strobl sinds 01/09/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Jakub Zieliński Wolfsburg · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Wolfsburg · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Legia · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Legia · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 30 J. ZielińskiHauke Finn Wahl Wolfsburg · 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,6 St Pauli · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 St Pauli · 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 St Pauli · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 6 H. WahlKilian Fischer 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,6 2023-24: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 2 K. FischerJonas Adjei Adjetey Wolfsburg · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 FC Basel 1893 · 2025-26: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Wolfsburg · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 FC Basel 1893 · 2024-25: 35 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 FC Basel 1893 · 2023-24: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 18 J. AdjeteyJoakim Mæhle Pedersen Denmark · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Wolfsburg · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Wolfsburg · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Wolfsburg · 2024-25: 28 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 4 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Wolfsburg · 2023-24: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Atalanta · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 21 J. MæhleMuhammed Mehmet Damar Wolfsburg · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,2 Hoffenheim · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Elversberg · 2024-25: 31 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 3 assist(s), 45 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Hoffenheim · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Hannover · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Hannover · 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Hoffenheim · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 20 M. DamarMattias Olof Svanberg Sweden · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Wolfsburg · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Wolfsburg · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Wolfsburg · 2024-25: 22 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 Wolfsburg · 2023-24: 25 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 42 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,0 32 M. SvanbergVinicius de Souza Costa Wolfsburg · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Wolfsburg · 2025-26: 36 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 64 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Lommel SK · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 5 V. SouzaRobert-Nesta Glatzel Wolfsburg · 2026-27: 7 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Hamburg · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Hamburg · 2024-25: 15 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 1 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Hamburg · 2023-24: 32 wedstrijden, 22 doelpunt(en), 4 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,5 19 R. GlatzelFraser David Ingham Hornby Wolfsburg · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Darmstadt · 2025-26: 2 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,3 Darmstadt · 2024-25: 30 wedstrijden, 12 doelpunt(en), 2 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 7,2 Darmstadt · 2023-24: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 10 F. HornbyFabian Reese Wolfsburg · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,6 Hertha · 2025-26: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Hertha · 2024-25: 18 wedstrijden, 11 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 Hertha · 2023-24: 31 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 11 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,7 11 F. Reese
Jakub Zieliński
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wolfsburg100——07,3
2025-26Wolfsburg—00————
2024-25Legia000——0—
2023-24Legia000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Hauke Finn Wahl
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wolfsburg1102—08,6
2025-26St Pauli310——07,4
2024-25St Pauli330013—16,9
2023-24St Pauli330017—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kilian Fischer
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271002—17,3
2025-264006—07,0
2024-25321034—66,6
2023-246004—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jonas Adjei Adjetey
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wolfsburg100——06,3
2025-26FC Basel 1893200010—07,3
2025-26Wolfsburg4004—16,2
2024-25FC Basel 1893350017—27,1
2023-24FC Basel 1893200010—07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Joakim Mæhle Pedersen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Denmark4012—16,9
2026-27Wolfsburg100——06,9
2025-26Wolfsburg300——17,2
2024-25Wolfsburg28349—56,9
2023-24Wolfsburg302319—56,9
2023-24Atalanta000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Muhammed Mehmet Damar
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wolfsburg100——08,2
2025-26Hoffenheim101——07,2
2024-25Elversberg319345—56,9
2024-25Hoffenheim0003—06,8
2024-25Hannover000——0—
2023-24Hannover4002—06,9
2023-24Hoffenheim000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mattias Olof Svanberg
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sweden210——07,2
2026-27Wolfsburg1001—06,9
2025-26Wolfsburg3003—16,9
2024-25Wolfsburg223116—46,8
2023-24Wolfsburg251342—87,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Vinicius de Souza Costa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wolfsburg1001—16,7
2025-26Wolfsburg361164—10 16,9
2023-24Lommel SK—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Robert-Nesta Glatzel
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wolfsburg75 (1 strafsch.)112—07,3
2025-26Hamburg21 (1 strafsch.)0——06,9
2024-25Hamburg1510 (2 strafsch.)114—07,2
2023-24Hamburg3222 (2 strafsch.)428—17,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Fraser David Ingham Hornby
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wolfsburg200——06,5
2025-26Darmstadt220——08,3
2024-25Darmstadt3012 (3 strafsch.)232—6 17,2
2023-24Darmstadt7005—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Fabian Reese
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wolfsburg100——05,6
2025-26Hertha4105—07,4
2024-25Hertha1811113—07,7
2023-24Hertha319 (3 strafsch.)1125—27,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Hannover — 4-3-3

Trainer : S. Wagner sinds 01/09/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Leo Weinkauf 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 30 L. WeinkaufBoris Tomiak Hannover · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 Hannover · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Kaiserslautern · 2024-25: 15 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 Hannover · 2024-25: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Kaiserslautern · 2023-24: 30 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 7,1 3 B. TomiakIme Okon 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 20 I. OkonJean Hugonet Hannover · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Magdeburg · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Magdeburg · 2024-25: 32 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,1 Magdeburg · 2023-24: 14 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 6,7 4 J. HugonetMaurice Neubauer Hannover · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 Hannover · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Hannover · 2024-25: 34 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 7 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 Elversberg · 2024-25: 34 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 7 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 Elversberg · 2023-24: 30 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 33 M. NeubauerKolja Nuno Oudenne 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,0 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2024-25: 22 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 2023-24: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 29 K. OudenneLars Timo Gindorf 2026-27: 1 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 9,3 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 2023-24: 10 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 25 L. GindorfStefán Teitur Þórðarson Iceland · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Hannover · 2026-27: 1 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 9,4 Hannover · 2025-26: 16 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Preston · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Preston North End FC · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Preston · 2024-25: 44 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 Preston North End FC · 2024-25: 44 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 Silkeborg · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Silkeborg · 2023-24: 28 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 23 S. ÞórðarsonMustapha Bundu Shong Hames Hannover · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Hannover · 2025-26: 22 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 5 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Plymouth · 2024-25: 42 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 6 assist(s), 45 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Plymouth · 2023-24: 27 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Anderlecht · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 7 M. BunduEmir Sahiti Hannover · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 4,9 Hamburg · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Hamburg · 2024-25: 22 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 44 E. SahitiBenedikt Oscar Pichler Hannover · 2026-27: 1 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 9,5 Hannover · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Holstein Kiel · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Hannover · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Holstein Kiel · 2023-24: 22 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 1 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 11 B. Pichler
Leo Weinkauf
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271000—06,6
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Boris Tomiak
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hannover1010—07,5
2025-26Hannover1001—17,0
2024-25Kaiserslautern15409—76,9
2024-25Hannover14009—3 16,9
2023-24Kaiserslautern304 (2 strafsch.)219—5 17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ime Okon
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271000—06,9
2025-261001—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jean Hugonet
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hannover1000—07,3
2025-26Magdeburg1003—06,9
2024-25Magdeburg323323—87,1
2023-24Magdeburg141024—5 16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Maurice Neubauer
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hannover1010—07,7
2025-26Hannover100——06,7
2024-25Hannover343734—47,2
2024-25Elversberg343734—47,2
2023-24Elversberg303127—47,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kolja Nuno Oudenne
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271011—08,0
2025-26100——06,9
2024-2522003—16,9
2023-2413028—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lars Timo Gindorf
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271300—09,3
2025-26—00————
2024-25321016—36,6
2023-2410215—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Stefán Teitur Þórðarson
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Iceland2003—16,8
2026-27Hannover1200—09,4
2025-26Hannover16316—37,0
2025-26Preston4001—16,7
2025-26Preston North End FC4001—16,7
2024-25Preston443215—66,8
2024-25Preston North End FC443215—66,8
2024-25Silkeborg—00————
2023-24Silkeborg28918—37,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mustapha Bundu Shong Hames
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hannover4001—07,0
2025-26Hannover224528—46,9
2024-25Plymouth4210645—46,9
2023-24Plymouth273112—06,8
2023-24Anderlecht—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Emir Sahiti
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hannover3001—14,9
2025-26Hamburg200——07,2
2024-25Hamburg223218—47,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Benedikt Oscar Pichler
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hannover1211—09,5
2025-26Hannover100——07,2
2024-25Holstein Kiel2002—06,8
2024-25Hannover2002—06,8
2023-24Holstein Kiel228129—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3overwinning(en) Wolfsburg
2gelijk
1overwinning(en) Hannover
2,5doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Wolfsburg 8 doelpunt(en), Hannover 7 · beide scoren in 50% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 33% · 3,0 geel en 0,0 rood per wedstrijd (1 verslag(en)) · scheidsrechters: Timo Gansloweit

Doelpuntenmakers in deze duels : F. Reese Wolfsburg, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
16/08/2026Hannover – Wolfsburg 2. Bundesliga ♂0 – 1Wolfsburg
15/05/1996Wolfsburg – Hannover 2. Bundesliga ♂3 – 3gelijk
29/10/1995Hannover – Wolfsburg 2. Bundesliga ♂0 – 1Wolfsburg
26/05/1995Hannover – Wolfsburg 2. Bundesliga ♂1 – 1gelijk
27/11/1994Wolfsburg – Hannover 2. Bundesliga ♂2 – 1Wolfsburg
14/05/1994Hannover – Wolfsburg 2. Bundesliga ♂2 – 0Hannover

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Wolfsburg – Hannover →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13