Ligue des nations ♂ · sob. 14 lis 2026 · 18:00
Georgia – Hungary
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Prognoza obliczona : 29 godz. temu
- Kadra Georgia : 25/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Georgia : 25/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Hungary : 25/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Hungary : 25/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
PrawdopodobieństwaCo to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.
Co to jest?
najbardziej prawdopodobny wynik: bez remisu · pewność niska Co to jest?
Jak to czytać: na 10 takich meczów Hungary wygrałaby około 4, a pozostałych 6 nie.
Dwie opinie 1 · N · 2 Co to jest?
✓ Obie opinie są zgodne: prognoza broni się dwiema różnymi metodami.
⚖ Wyrównany pierwszy mecz: Hungary 1 – 0 Georgia (02/10/2026), wygrany jedną bramką.
Źródło: cotes du marché · obliczono 05/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Georgia DNDN od najstarszego do najnowszego
| 25/09/2026 | dom. | Northern Ireland Ligue des nations ♂ | 0 – 1 | D |
| 28/09/2026 | dom. | Ukraine Ligue des nations ♂ | 0 – 0 | N |
| 02/10/2026 | wyj. | Hungary Ligue des nations ♂ | 0 – 1 | D |
| 05/10/2026 | wyj. | Northern Ireland Ligue des nations ♂ | 0 – 0 | N |
Hungary DNVV od najstarszego do najnowszego
| 25/09/2026 | dom. | Ukraine Ligue des nations ♂ | 0 – 1 | D |
| 28/09/2026 | wyj. | Northern Ireland Ligue des nations ♂ | 0 – 0 | N |
| 02/10/2026 | dom. | Georgia Ligue des nations ♂ | 1 – 0 | V |
| 05/10/2026 | wyj. | Ukraine Ligue des nations ♂ | 2 – 1 | V |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Georgia mecze bez zwycięstwa: 4 mecze bez gola: 4
po remisie 0-0 z Northern Ireland · 0 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 4 meczach (0 strzelone, 2 stracone)
Hungary mecze bez porażki: 3 zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 2-1 z Ukraine · 2 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 4 meczach (3 strzelone, 2 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Georgia
Atak · gole na mecz: 0,00 · 10,0 strzałów na mecz, 35% celnych
Obrona · stracone na mecz: 0,50
Dyscyplina · faule na mecz: 14,3 · spalone na mecz: 1,3 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 4)
Bramkarz · G. Mamardashvili
Trener · Zurab Khizanishvili od 01/09/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: bloc bas et solide, peu de buts encaissés
Hungary
Atak · gole na mecz: 0,75 · 16,5 strzałów na mecz, 26% celnych
Obrona · stracone na mecz: 0,50
Dyscyplina · faule na mecz: 14,5 · spalone na mecz: 0,8 · żółte: 2,80 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 4)
Bramkarz · Á. Pécsi
Trener · G. Jeremias od 01/05/2025 · prowadzone kluby: 5 od 2021
System: bloc bas et solide, peu de buts encaissés
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Georgia
Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.
Podane przez jedno medium, do potwierdzenia: K. Kvaratskhelia (Niedostępność, Mundo Deportivo)
Hungary
Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 12,8 dla Georgia, 11,5 dla Hungary · Oczekiwane żółte kartki: 3,8 · Oczekiwane spalone: 3,2
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Najbardziej zagrożeni żółtą kartką
| Zawodnik | Drużyna | Faule / 90 min | Żółte / 90 min | Ryzyko | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A. MekvabishviliAnzor Mekvabishvili
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Georgia | 2,22 | 0,26 | 28 % |
Napastnicy najczęściej na spalonym: B. ZivzivadzeBudu Zivzivadze M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Georgia 2 0 0 4 — 0 6,6 2026-27 Heidenheim 1 0 0 1 — 0 5,9 2025-26 Heidenheim 2 0 0 2 — 0 6,9 2024-25 Heidenheim 17 2 2 10 — 0 6,9 2024-25 Karlsruhe 17 12 3 17 — 4 7,6 2023-24 Karlsruhe 30 12 1 16 — 2 6,9
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Georgia
Za mało danych, by oszacować strzelców.
Hungary
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 T.SzücsTamas Szucs
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 8 % | 0 | 2 | — | 100 % | |||||||||||||||||||||||||||
19 T. RajmundRajmund Tóth
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 1 | 0 | — | 25 % | |||||||||||||||||||||||||||
9 D. BárányDonát Bárány
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % | |||||||||||||||||||||||||||
23 D. RedzicDamir Redzic
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % | |||||||||||||||||||||||||||
19 B. VargaBarnabás Varga
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Georgia — 4-2-3-1
Trener : Zurab Khizanishvili od 01/09/2025 · odczyt z 25/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Georgia | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2026-27 | Liverpool | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,8 |
| 2025-26 | Liverpool | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Valencia | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Liverpool | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Valencia | 37 | 0 | 0 | 3 | — | 3 1 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lasha Dvali| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Otar Kakabadze| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Luka Lochoshvili| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Georgia | 4 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | FC Koln | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Nurnberg | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Salernitana | 14 | 0 | 0 | 7 | — | 3 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Cremonese | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Cremonese | 24 | 0 | 0 | 28 | — | 6 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Saba Sazonov| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Khvicha Kvaratskhelia| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Georgia | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 7,2 |
| 2026-27 | Paris SG | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 8,2 |
| 2025-26 | Paris SG | 5 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Napoli | 17 | 5 (1 z karnych) | 3 | 12 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Paris SG | 16 | 4 | 3 | 12 | — | 0 | 7,4 |
| 2023-24 | Napoli | 34 | 11 | 5 | 25 | — | 8 | 7,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Anzor Mekvabishvili| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 0 | 10 | — | 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Zuriko Davitashvili| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Georgia | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | St Etienne | 1 | 1 (1 z karnych) | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | St Etienne | 33 | 9 (2 z karnych) | 8 | 20 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Bordeaux | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Bordeaux | 37 | 8 | 8 | 31 | — | 3 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gizo Mamageishvili| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Georgia | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Sturm Graz | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Sturm Graz | 13 | 1 | 1 | 12 | — | 4 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Giorgi Kochorashvili| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sevilla | 6 | 0 | 1 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Georgia | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Sp Lisbon | 18 | 0 | 1 | 10 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Sp Lisbon | 5 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Levante | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Levante | 24 | 2 | 0 | 34 | — | 3 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Budu Zivzivadze| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Georgia | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Heidenheim | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,9 |
| 2025-26 | Heidenheim | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Heidenheim | 17 | 2 | 2 | 10 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Karlsruhe | 17 | 12 | 3 | 17 | — | 4 | 7,6 |
| 2023-24 | Karlsruhe | 30 | 12 | 1 | 16 | — | 2 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (05/10/2026) zachowanych.
Hungary — 4-2-3-1
Trener : G. Jeremias od 01/05/2025 · odczyt z 25/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Blackburn Rovers FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Blackburn | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Blackburn | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Blackburn Rovers FC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Blackburn Rovers FC | 6 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Blackburn | 6 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Attila Osváth| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ferencvarosi TC | 9 | 0 | 0 | 3 | — | 4 | 6,6 |
| 2026-27 | Ferencváros TC | 8 | 0 | 0 | 2 | — | 3 | 6,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Márk Csinger| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Groningen | 8 | 0 | 0 | 9 | — | 2 | 6,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Vilmos Tamás Orbán| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | RB Leipzig | 1 | 1 | 1 | — | — | 0 | 9,3 |
| 2025-26 | RB Leipzig | 4 | 1 | 2 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2024-25 | RB Leipzig | 26 | 5 | 0 | 23 | — | 4 2 | 7,3 |
| 2023-24 | RB Leipzig | 19 | 0 | 0 | 16 | — | 2 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ákos Markgráf| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | FC Copenhagen | 3 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
András Schäfer| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Union Berlin | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Union Berlin | 3 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Union Berlin | 33 | 1 | 1 | 27 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Union Berlin | 20 | 1 | 2 | 22 | — | 1 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alex Tóth| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bournemouth | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Bournemouth | 9 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Dominik Szoboszlai| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Liverpool | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Liverpool | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Liverpool | 5 | 1 | 0 | 6 | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Liverpool | 33 | 3 | 2 | 29 | — | 1 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Dániel LukácsBrak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Milán Vitális| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | AEK | 5 | 0 | 1 | 4 | — | 2 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
M. TóthBrak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (05/10/2026) zachowanych.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 1 · gole: Georgia 0, Hungary 1 · obie drużyny strzelają w 0 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 0 % · żółte: 5,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Srdan Jovanovic
Strzelcy w tych meczach : Milos Kerkez Hungary, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 02/10/2026 | Hungary – Georgia Ligue des nations ♂ | 1 – 0 | Hungary |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Georgia – Hungary →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.