Ligue des nations ♂ · dum. 15 nuv. 2026 · 14:00
Cyprus – Montenegro
Freschezza di l'infurmazioni 5 da verificà
- Previsione calculata : u 18/10/2026 da verificà
- Gruppu di Cyprus : u 25/10/2026 da verificà
- Assenti di Cyprus : u 25/10/2026 da verificà
- Gruppu di Montenegro : u 25/10/2026 da verificà
- Assenti di Montenegro : u 25/10/2026 da verificà
Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.
ProbabilitàChì ghjè ?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.
Chì ghjè ?
esitu u più prubabile : vittoria fora · fiducia debule (calata da « media » : andata strinta) Chì ghjè ?
Lettura : nant'à 10 partite cum'è questa, Montenegro ne vincerebbe circa 5, è ùn vincerebbe micca l'altre 5.
⚖ Andata strinta : Montenegro 2 – 1 Cyprus u 25/09/2026, vinta d'un solu gol.
Fonte : Elo des sélections (1272 contre 1406) · calculatu u 18/10/2026. Nisuna quota quì : e quote è i segnali sò in u spaziu contu.
FormaChì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Chì ghjè ?
Cyprus DNVV da u più anticu à u più recente
| 25/09/2026 | for. | Montenegro Ligue des nations ♂ | 1 – 2 | D |
| 28/09/2026 | for. | Latvia Ligue des nations ♂ | 0 – 0 | N |
| 02/10/2026 | cas. | Armenia Ligue des nations ♂ | 2 – 0 | V |
| 05/10/2026 | cas. | Latvia Ligue des nations ♂ | 2 – 1 | V |
Montenegro VVVN da u più anticu à u più recente
| 25/09/2026 | cas. | Cyprus Ligue des nations ♂ | 2 – 1 | V |
| 28/09/2026 | for. | Armenia Ligue des nations ♂ | 3 – 2 | V |
| 02/10/2026 | for. | Latvia Ligue des nations ♂ | 2 – 1 | V |
| 05/10/2026 | cas. | Armenia Ligue des nations ♂ | 0 – 0 | N |
Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.
Serie in corsuChì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Chì ghjè ?
Cyprus 3 partite senza scunfitta 2 vittorie di fila
esce da una vittoria 2-1 contr'à Latvia · 2 V, 1 P, 1 S in l'ultime 4 partite (5 gol fatti, 3 incassati)
Montenegro 4 partite senza scunfitta
esce da un pattu 0-0 contr'à Armenia · 3 V, 1 P, 0 S in l'ultime 4 partite (7 gol fatti, 4 incassati)
Forze in presenzaChì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Chì ghjè ?
Cyprus
Attaccu · 1,25 reta(e) per partita · 14,0 tiri per partita, 36 % in u quadru
Difesa · 0,75 incassata(e) per partita
Disciplina · 8,8 fallu(i) per partita · 1,5 fora di ghjocu per partita · 2,30 gialla(e) è 0,30 rossa(e) per partita (fiches de match, 4 partita(e))
Guardianu · Joel Mall
Allenatore · A. Mantzios dapoi 01/01/2025 · 10 club allenatu(i) dapoi 2010
Sistema : bloc bas et solide, peu de buts encaissés
Montenegro
Attaccu · 1,75 reta(e) per partita · 13,3 tiri per partita, 36 % in u quadru
Difesa · 1,00 incassata(e) per partita
Disciplina · 11,3 fallu(i) per partita · 1,0 fora di ghjocu per partita · 1,30 gialla(e) è 0,30 rossa(e) per partita (fiches de match, 4 partita(e))
Guardianu · I. Nikić
Allenatore · R. Prosinečki dapoi 01/02/2024 · 8 club allenatu(i) dapoi 2010
Sistema : bloc bas et solide, peu de buts encaissés
Feriti è squalificatiChì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Chì ghjè ?
Cyprus
Nisunu assente cunnisciutu à u 25/10/2026.
Montenegro
- Squalifica Stefan Lončar · Carta rossa à l'ultima partita (Montenegro – Armenia) squalifica probabile 05/10/2026
Rilevatu u 25/10/2026 ; a lista ufficiale esce cù a cumpusizione, un'ora nanzu à a partita.
ArbitruChì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Chì ghjè ?
Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).
Risicu disciplinariuChì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Chì ghjè ?
Falli aspettati : 11,7 per Cyprus, 11,5 per Montenegro · Carte gialle aspettate : 3,6 · Fora di ghjocu aspettati : 3,7
Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.
Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : N. KrstovićNikola Krstović P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Montenegro 2 0 0 4 — 0 7,6 2026-27 Atalanta 2 0 0 4 — 0 6,4 2025-26 Atalanta 2 0 2 7 — 0 6,7 2025-26 Lecce 1 1 (1 rig.) 0 1 — 0 6,7 2024-25 Lecce 37 11 (2 rig.) 5 57 — 6 7,1 2023-24 Lecce 35 7 (1 rig.) 1 45 — 4 1 6,9 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Montenegro 2 1 0 2 — 0 6,9 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Olympiakos 21 6 (1 rig.) 4 19 — 1 7,2 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Montenegro 2 0 0 1 — 0 6,6 2024-25 Standard 4 0 0 — — 0 6,5 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Cyprus 2 2 0 4 — 1 7,8 2026-27 PFC CSKA Sofia 1 0 0 — — 0 6,0
Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.
Marcatori probabiliChì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Chì ghjè ?
Cyprus
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23 Marcus EdwardsMarcus Edwards
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 23 % | 2 | 0 | 0,57 | 100 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 I. PittasIoannis Pittas
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 15 % | 2 | 0 | 1,00 | 57 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 Leonidas·KonomisLeonidas Konomis
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 7 % | 1 | 0 | 0,45 | 57 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 A. KakoullisAndronikos Kakoullis
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 5 % | 1 | 0 | 0,78 | 36 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 G. KastanosGrigoris Kastanos
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 2 % | 0 | 0 | 0,00 | 57 % |
Montenegro
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20 M. OsmajićMilutin Osmajić
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 48 % | 5 | 0 | — | 100 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 Vasilije AdzicVasilije Adžić
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 21 % | 2 | 0 | 0,66 | 79 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 S. JovetićStevan Jovetić
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 11 % | 1 | 0 | 0,51 | 57 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 N. KrstovićNikola Krstović
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 5 % | 0 | 0 | 0,00 | 57 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 A. BulatovićAndrija Bulatović
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 4 % | 0 | 0 | 0,00 | 79 % |
Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.
Cumpusizioni probabiliChì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Chì ghjè ?
Cyprus — 4-2-3-1
Allenatore : A. Mantzios dapoi 01/01/2025 · rilevatu u 25/10/2026
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Aris | 6 | 3 | 0 | 10 | — | 2 | 7,5 |
| 2026-27 | Omonia Nicosia | 6 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Aris Thessalonikis | 4 | 2 | 0 | 7 | — | 1 | 7,5 |
| 2026-27 | Cyprus | 1 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2025-26 | Aris Thessalonikis | 20 | 2 | 0 | 15 | — | 3 | 7,3 |
| 2025-26 | Aris | 20 | 2 | 0 | 15 | — | 3 | 7,3 |
| 2025-26 | Moreirense | 7 | 0 | 0 | 9 | — | 3 | 6,6 |
| 2024-25 | Aris | 15 | 0 | 0 | 10 | — | 5 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Aris Thessalonikis | 15 | 0 | 0 | 10 | — | 5 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Moreirense | 11 | 0 | 0 | 27 | — | 2 | 6,5 |
| 2023-24 | Aris | 25 | 3 (1 rig.) | 0 | 25 | — | 5 | 7,2 |
| 2023-24 | Aris Thessalonikis | 25 | 3 (1 rig.) | 0 | 25 | — | 5 | 7,2 |
| 2023-24 | Moreirense | 25 | 1 | 2 | 43 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | Sp Braga | 0 | 0 | 2 | 43 | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | SC Braga | 0 | 0 | 2 | 43 | — | 0 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Leonidas Konomis| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Nikolas Panagiotou| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Utrecht | 5 | 0 | 0 | 8 | — | 2 | 6,4 |
| 2026-27 | Omonia Nicosia | 4 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Cyprus | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Hector Matthew Kyprianou| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Christos Sielis| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | OFI | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2026-27 | Cyprus | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | OFI Crete | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Panetolikos | 27 | 0 | 1 | 39 | — | 7 | 6,6 |
| 2024-25 | Panetolikos | 17 | 0 | 0 | 19 | — | 5 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Volos NFC | 23 | 2 | 0 | 32 | — | 7 | 6,6 |
| 2023-24 | Panetolikos | — | 0 | 0 | 32 | — | — | 6,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Marcus Edwards| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 2 | 0 | 1 | — | 1 | 7,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Grigoris Kastanos| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cyprus | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,5 |
| 2026-27 | Verona | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | Verona | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Verona | 27 | 1 | 1 | 15 | — | 4 | 6,6 |
| 2024-25 | Salernitana | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Salernitana | 26 | 3 | 3 | 18 | — | 5 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Loizos Loizou| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Red Star Belgrade | 7 | 2 | 1 | 4 | — | 1 | 6,3 |
| 2026-27 | Cyprus | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,5 |
| 2024-25 | Heerenveen | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Heerenveen | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Andronikos Kakoullis| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Omonia Nicosia | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Cyprus | 2 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Kostakis Artymatas| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ioannis Pittas| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cyprus | 2 | 2 | 0 | 4 | — | 1 | 7,8 |
| 2026-27 | PFC CSKA Sofia | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 10 titulare(i) di l'ultima partita (05/10/2026) cunfirmatu(i).
Montenegro — 4-3-3
Allenatore : R. Prosinečki dapoi 01/02/2024 · rilevatu u 25/10/2026
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montenegro | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Arouca | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2,4 |
| 2026-27 | Olympiakos | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Arouca | 17 | 1 | 0 | 13 | — | 3 | 6,5 |
| 2024-25 | Arouca | 16 | 0 | 0 | 2 | — | 0 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Cercle Brugge | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Cercle Brugge | 37 | 0 | 3 | — | — | 5 2 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Stefan Savić| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Trabzonspor | 8 | 0 | 0 | 6 | — | 3 | 7,1 |
| 2026-27 | FK Borac Banja Luka | 7 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 |
| 2026-27 | Montenegro | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | Trabzonspor | 23 | 0 | 0 | 31 | — | 5 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Trabzonspor | 13 | 0 | 0 | 10 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Warta Poznan | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Ath Madrid | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Warta Poznan | 32 | 2 | 1 | 11 | — | 3 | 6,7 |
| 2023-24 | Ath Madrid | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Milan Roganović| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montenegro | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Genk | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ognjen Gašević| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Marko Vešović| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,3 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Vasilije Adžić| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 7,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Andrija Bulatović| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montenegro | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Lens | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Lens | 3 | 2 | 0 | 2 | — | 0 | 7,3 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Marko Janković| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 1 | 3 | — | 1 | 7,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Nikola Krstović| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montenegro | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 7,6 |
| 2026-27 | Atalanta | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Atalanta | 2 | 0 | 2 | 7 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Lecce | 1 | 1 (1 rig.) | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Lecce | 37 | 11 (2 rig.) | 5 | 57 | — | 6 | 7,1 |
| 2023-24 | Lecce | 35 | 7 (1 rig.) | 1 | 45 | — | 4 1 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Stevan Jovetić| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montenegro | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Olympiakos | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Olympiakos | 21 | 6 (1 rig.) | 4 | 19 | — | 1 | 7,2 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Viktor Đukanović| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montenegro | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Standard | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 8 titulare(i) di l'ultima partita (05/10/2026) cunfirmatu(i).
Faccia à facciaChì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Chì ghjè ?
1 scontru(i) : Cyprus 1 reta(e), Montenegro 2 · e duie squadre marcanu in 100 % di i casi · più di 2,5 gol in 100 % · 4,0 gialla(e) è 0,0 rossa(e) per partita (1 scheda(e)) · arbitri : Daniele Chiffi
Marcatori di sti duelli : Marcus Edwards Cyprus, 1 · Milutin Osmajić Montenegro, 1 · Nikola Krstović Montenegro, 1
| Data | Partita | Risultatu | Vincitore |
|---|---|---|---|
| 25/09/2026 | Montenegro – Cyprus Ligue des nations ♂ | 2 – 1 | Montenegro |
Da a più recente à a più anziana.
Tutta a storia Cyprus – Montenegro →
Diffusione TVChì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Chì ghjè ?
Diffusione scunnisciuta : nè canale annunziatu, nè diritti indicati per sta cumpetizione.