AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Bundesliga autrichienne ♂ · sob. 10 paź 2026 · 11:00

Tirol – Ried

Aktualność informacji 5 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

35 %1 — Tirol
27 %Remis
39 %2 — Ried

Oczekiwany wynik 1 – 0 (11 %) · oczekiwane gole 1,42 – 1,17

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: bez remisu · pewność niska
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Ried wygrałaby około 4, a pozostałych 6 nie.

Dwie opinie 1 · N · 2

Co to jest?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

Rynek (bukmacherzy)35 · 27 · 39
Nasz model (liga i Elo)46 · 27 · 27

⚠ Opinie podzielone: rynek i nasz model wskazują innego faworyta. Otwarty mecz, ostrożnie.

⚖ Ostatni bezpośredni mecz był wyrównany: Tirol 1 – 1 Ried (05/12/2023), remis.

Źródło: cotes du marché · obliczono 10/10/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Tirol VDNDD od najstarszego do najnowszego

29/09/2024wyj.Wolfsberger AC Bundesliga autrichienne ♂3 – 1V
03/10/2024wyj.Austria Vienna Bundesliga autrichienne ♂0 – 2D
08/10/2024dom.Grazer AK Bundesliga autrichienne ♂0 – 0N
02/11/2024dom.A. Lustenau Bundesliga autrichienne ♂0 – 2D
05/11/2024dom.Altach Bundesliga autrichienne ♂0 – 1D

Ried DNVVV od najstarszego do najnowszego

30/08/2026wyj.Hartberg Bundesliga autrichienne ♂2 – 3D
11/09/2026dom.Salzburg Bundesliga autrichienne ♂1 – 1N
20/09/2026dom.Wolfsberger AC Bundesliga autrichienne ♂4 – 1V
10/10/2026wyj.WSG Wattens Bundesliga autrichienne ♂2 – 1V
17/10/2026dom.Austria Vienna Bundesliga autrichienne ♂3 – 2V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Tirol mecze bez zwycięstwa: 7 u siebie mecze bez zwycięstwa: 4 mecze bez gola: 4 porażki z rzędu: 2
po porażce 0-1 z Altach · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (3 strzelone, 6 stracone)

Ried mecze z rzędu z golem: 9 mecze bez porażki: 4 mecze bez porażki: 4 u siebie zwycięstwa z rzędu: 3
po zwycięstwie 3-2 z Austria Vienna · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (12 strzelone, 8 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Tirol

Atak · gole na mecz: 0,75

Obrona · stracone na mecz: 1,35

Bramkarz · brak danych

Trener · Philipp Semlic od 01/07/2024
System: attaque en difficulté

Ried

Atak · gole na mecz: 1,80 (2,00 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 13,4 strzałów na mecz, 35% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 4 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,70 (1,20 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 11% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 22, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 10,8 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · A. Leitner · obrony: 30, 79% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,89 · ocena 6,7

Trener · Mario Despotovic od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 3-4-2-1 ×2, 3-4-1-2 ×1)

Forma (API-Football): DLLWLDWWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Tirol

Brak znanych nieobecności na dzień 19/10/2026.

Ried

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 2,2 dla Tirol, 10,6 dla Ried · Oczekiwane żółte kartki: 2,1 · Oczekiwane spalone: 3,4

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
F. RossdorferFabian Hubert Rossdorfer
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274002—26,5
2025-26231116—16,7
2024-251810——0—
2023-242130——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ried1,050,4025 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Evan Eghosa AisowierenEvan Eghosa Aisowieren

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ried9209—06,7
2025-26Ried9005—06,5
2023-24Coventry000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,8 na mecz), A. CisseA. Cisse
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26Strasbourg—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), A. BajićAnte Bajić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ried9138—16,7
2025-26Ried314540—107,0
2024-25Ried2690——5—
2023-24Ried1550——2—
2023-24Rapid Vienna6116—26,9
2023-24SK Rapid6116—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), J. RhodesJaedin Rhodes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ried6003—16,7
2023-24Huddersfield000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Tirol

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
A. CisseA. Cisse
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26Strasbourg—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

44 %00—60 %
A. KrimbacherA. Krimbacher

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

23 %00—60 %

Ried

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
22 S. SchwabStefan Schwab
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ried94 (2 z karnych)114—36,9
2025-26Holstein Kiel4016—06,9
2024-25PAOK194 (4 z karnych)014—46,9
2023-24PAOK335 (1 z karnych)221—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

20 %410,48100 %
47 Evan Eghosa AisowierenEvan Eghosa Aisowieren
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ried9209—06,7
2025-26Ried9005—06,5
2023-24Coventry000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %200,3291 %
12 A. BajićAnte Bajić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ried9138—16,7
2025-26Ried314540—107,0
2024-25Ried2690——5—
2023-24Ried1550——2—
2023-24Rapid Vienna6116—26,9
2023-24SK Rapid6116—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %130,11100 %
17 P. PomerPhilipp Pomer
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275311—07,3
2025-26324 (2 z karnych)418—67,0
2024-252420——7—
2023-241740——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %310,6853 %
28 S. ChukwudiSamuel Johansen Chukwudi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ried9108—27,0
2026-27Faroe Islands000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,11100 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Tirol — 4-3-3

Trener : Philipp Semlic od 01/07/2024 · odczyt z 19/10/2026

A. Krimbacher A. Krimbacher *A. Cisse 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 A. Cisse * — — — — — — — — —
A. Krimbacher

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

A. Cisse
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26Strasbourg—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (znane pozycje, bez minut na boisku). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Ried — 4-3-3

Trener : Mario Despotovic od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Andreas Leitner 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 2025-26: mecze 35, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 1 A. LeitnerOliver Steurer 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 2025-26: mecze 35, gole 2, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 2024-25: mecze 29, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 2023-24: mecze 26, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5 30 O. SteurerSamuel Johansen Chukwudi Ried · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Faroe Islands · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 28 S. ChukwudiPhilipp Pomer 2026-27: mecze 5, gole 3, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2025-26: mecze 32, gole 4, asysty 4, faule 18, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 2024-25: mecze 24, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 7 2023-24: mecze 17, gole 4, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 17 P. PomerFabian Hubert Rossdorfer 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 2025-26: mecze 23, gole 1, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 2024-25: mecze 18, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 21, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 18 F. RossdorferMoegamat Yusuf Maart 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 2025-26: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 6 Y. MaartStefan Schwab Ried · 2026-27: mecze 9, gole 4, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Holstein Kiel · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 PAOK · 2024-25: mecze 19, gole 4, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 PAOK · 2023-24: mecze 33, gole 5, asysty 2, faule 21, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 22 S. SchwabMartin Rasner 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 2025-26: mecze 27, gole 0, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,5 2024-25: mecze 27, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 14 8 M. RasnerAnte Bajić Ried · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 3, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Ried · 2025-26: mecze 31, gole 4, asysty 5, faule 40, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,0 Ried · 2024-25: mecze 26, gole 9, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5 Ried · 2023-24: mecze 15, gole 5, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 Rapid Vienna · 2023-24: mecze 6, gole 1, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 SK Rapid · 2023-24: mecze 6, gole 1, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 12 A. BajićEvan Eghosa Aisowieren Ried · 2026-27: mecze 9, gole 2, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Ried · 2025-26: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Coventry · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 47 E. Eghosa AisowierenJaedin Rhodes Ried · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Huddersfield · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 J. Rhodes
Andreas Leitner
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279000—16,7
2025-2635011—37,1
2024-253000——4—
2023-242900——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oliver Steurer
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279005—16,6
2025-26352115—46,9
2024-252910——2—
2023-242630——5—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samuel Johansen Chukwudi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ried9108—27,0
2026-27Faroe Islands000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Philipp Pomer
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275311—07,3
2025-26324 (2 z karnych)418—67,0
2024-252420——7—
2023-241740——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fabian Hubert Rossdorfer
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274002—26,5
2025-26231116—16,7
2024-251810——0—
2023-242130——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Moegamat Yusuf Maart
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279024—16,9
2025-26330025—17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stefan Schwab
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ried94 (2 z karnych)114—36,9
2025-26Holstein Kiel4016—06,9
2024-25PAOK194 (4 z karnych)014—46,9
2023-24PAOK335 (1 z karnych)221—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Martin Rasner
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2790111—16,6
2025-26270021—56,5
2024-252700——14—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ante Bajić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ried9138—16,7
2025-26Ried314540—107,0
2024-25Ried2690——5—
2023-24Ried1550——2—
2023-24Rapid Vienna6116—26,9
2023-24SK Rapid6116—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Evan Eghosa Aisowieren
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ried9209—06,7
2025-26Ried9005—06,5
2023-24Coventry000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jaedin Rhodes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ried6003—16,7
2023-24Huddersfield000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (17/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3zwycięstwa Tirol
2remis(y)
1zwycięstwa Ried
2,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Tirol 10, Ried 7 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 %

DataMeczWynikZwycięzca
05/12/2023Tirol – Ried Bundesliga autrichienne ♂1 – 1remis
14/04/2023Ried – Tirol Bundesliga autrichienne ♂1 – 1remis
11/12/2022Tirol – Ried Bundesliga autrichienne ♂2 – 0Tirol
23/04/2022Tirol – Ried Bundesliga autrichienne ♂2 – 0Tirol
16/04/2022Ried – Tirol Bundesliga autrichienne ♂2 – 3Tirol
20/12/2020Tirol – Ried Bundesliga autrichienne ♂1 – 3Ried

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Tirol – Ried →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13