AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Ligue des Champions ♂ · di 03 nov 2026 · 23:00

Man United – Roma

Actualiteit van de informatie 5 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Kansen
Wat is dit?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

14 %1 — Man United
26 %Gelijk
60 %2 — Roma

waarschijnlijkste uitslag: uitoverwinning · betrouwbaarheid gemiddeld (verlaagd van „goed”: verdeelde meningen)

Wat is dit?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Lezing: van 10 wedstrijden als deze zou Roma er ongeveer 6 winnen en de andere 4 niet.

Twee meningen 1 · N · 2

Wat is dit?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

De markt (bookmakers)14 · 26 · 60
Ons model (Elo van de clubs)39 · 29 · 31

⚠ Verdeelde meningen: de markt en ons model wijzen niet dezelfde favoriet aan. Open wedstrijd, voorzichtig.

Bron: cotes du marché · berekend op 03/11/2026. Geen quoteringen hier: quoteringen en signalen staan in de accountruimte.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Man United VDD van oudste naar meest recente

10/09/2026thuisSabah FA Ligue des Champions ♂4 – 0V
13/10/2026uitAth Madrid Ligue des Champions ♂0 – 2D
21/10/2026uitComo Ligue des Champions ♂1 – 4D

Roma NDV van oudste naar meest recente

10/09/2026uitFenerbahce Ligue des Champions ♂1 – 1N
14/10/2026thuisReal Madrid Ligue des Champions ♂3 – 4D
20/10/2026thuisŠK Slovan Bratislava Ligue des Champions ♂4 – 0V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Man United 2 nederlagen op rij
komt van een 1-4-nederlaag tegen Como · 1 W, 0 G, 2 V in de laatste 3 wedstrijden (5 gescoord, 6 tegen)

Roma geen reeks (twee gelijke uitslagen op rij)
komt van een 4-0-zege tegen ŠK Slovan Bratislava · 1 W, 1 G, 1 V in de laatste 3 wedstrijden (8 gescoord, 5 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Man United

Aanval · 1,67 doelpunt(en) per wedstrijd · 14,3 schoten per wedstrijd, 42% op doel

Verdediging · 2,00 tegen per wedstrijd

Discipline · 12,0 overtreding(en) per wedstrijd · 1,0 buitenspel per wedstrijd · 1,70 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 3 wedstrijd(en))

Doelman · Alf Steward

Trainer · Michael Carrick sinds 13/01/2026
Systeem: équilibre entre attaque et défense

Roma

Aanval · 2,30 doelpunt(en) per wedstrijd (2,50 thuis, 2,00 uit) · 16,0 schoten per wedstrijd, 42% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 0,40 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 0,00 uit) · 71% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 13 geel, 1 rood

Discipline · 14,7 overtreding(en) per wedstrijd · 1,7 buitenspel per wedstrijd · 1,70 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 3 wedstrijd(en))

Doelman · P. Gollini rotatie · 5 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 7,6

Trainer · G. Gasperini sinds 01/07/2025 · 6 club(s) getraind sinds 2003
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 3-4-1-2 ×1)

Vorm (API-Football): WWWWDDW

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Man United

Geen bekende afwezige per 25/10/2026.

Gemeld door één medium, nog te bevestigen: Axel Tuanzebe (Onbeschikbaar, L'Équipe)

Roma

  • Blessure L. Pellegrini · Dij miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
  • Blessure M. Bah · Knie miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
  • Blessure M. Kone · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
  • Blessure M. Svilar · Teen miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
  • Blessure P. Dybala · Kuit miste de vorige wedstrijd 27/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: D. Malen (Rode kaart), B. Cristante (Knie)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter : Jesus Gil Manzano 9 wedstrijd(en) dit seizoen

Assistenten: Guadalupe Porras Ayuso, Diego Barbero · Vierde official: Juan Martínez Munuera · VAR: Carlos del Cerro Grande (assistent-VAR: Guillermo Cuadra Fernandez) · officiële aanstelling (uefa.com)

26,6 gefloten overtredingen per wedstrijd · 4,0 buitenspel · 5,67 geel en 0,22 rood per wedstrijd (statistieken over 8 wedstrijd(en))

Man United: 12,0 overtreding(en) per wedstrijd · Roma: 14,7.

Scheidsrechter in lijn met beide teams (26,6 gefloten overtredingen per wedstrijd, 26,7 die beide teams samen gewoonlijk maken).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 12,7 voor Man United, 12,7 voor Roma · Verwachte gele kaarten: 5,1 · Verwacht buitenspel: 3,5

Scheidsrechter: +10 % gefloten overtredingen en +33 % kaarten ten opzichte van het gemiddelde van de competitie (9 wedstrijd(en) dit seizoen).

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
N. PisilliNiccolò Pisilli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma6205—26,8
2026-27Italy2011—06,7
2025-26Roma200——0—
2024-25Roma372119—76,7
2023-24Roma100——06,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Roma1,410,3734 %
E. NdickaObite Evan Ndicka
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275009—17,0
2025-26311031—46,8
2024-25380137—27,1
2023-24250326—67,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Roma1,600,2028 %
M. de RoonMarten Elco de Roon
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma4003—16,7
2026-27Netherlands100——06,3
2026-27Atalanta000——0—
2025-26Atalanta3102—17,1
2024-25Atalanta364448—57,2
2023-24Atalanta300543—107,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Roma1,210,2627 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: Adam CarsonAdam Carson

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

(0,6 per wedstrijd), D. MalenDonyell Malen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma6604—1 17,5
2026-27Netherlands300——06,6
2025-26Roma21 (1 strafsch.)0——06,8
2025-26Dortmund2002—06,5
2025-26Aston Villa1001—06,2
2024-25Aston Villa17301—06,8
2024-25Dortmund16302—16,7
2023-24Dortmund2713111—57,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), M. SouléMatías Soulé Malvano
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma7211—27,3
2025-26Roma34103—06,7
2024-25Roma375512—37,2
2024-25Juventus00512—07,2
2023-24Frosinone3611 (5 strafsch.)318—47,3
2023-24Juventus00 (5 strafsch.)318—07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Man United

Niet genoeg gegevens om de doelpuntenmakers te schatten.

Roma

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
14 D. MalenDonyell Malen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma6604—1 17,5
2026-27Netherlands300——06,6
2025-26Roma21 (1 strafsch.)0——06,8
2025-26Dortmund2002—06,5
2025-26Aston Villa1001—06,2
2024-25Aston Villa17301—06,8
2024-25Dortmund16302—16,7
2023-24Dortmund2713111—57,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

54 %601,36100 %
18 M. SouléMatías Soulé Malvano
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma7211—27,3
2025-26Roma34103—06,7
2024-25Roma375512—37,2
2024-25Juventus00512—07,2
2023-24Frosinone3611 (5 strafsch.)318—47,3
2023-24Juventus00 (5 strafsch.)318—07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

27 %210,43100 %
61 N. PisilliNiccolò Pisilli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma6205—26,8
2026-27Italy2011—06,7
2025-26Roma200——0—
2024-25Roma372119—76,7
2023-24Roma100——06,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

18 %200,7272 %
86 Rodrigo MoraRodrigo Mora de Carvalho
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma510——06,9
2026-27Porto1000—07,1
2025-26Porto1003—06,3
2024-25Porto2310415—37,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

17 %100,38100 %
77 E. LulliE. Lulli
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276103—07,1
2025-26000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

14 %100,22100 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Man United — 4-2-3-1

Trainer : Michael Carrick sinds 13/01/2026 · vastgelegd op 25/10/2026

Alf Steward A. StewardAlan McDermott A. McDermottAlexander Higgins A. HigginsAlfred Ambler A. AmblerAndrew Mitchell A. MitchellAidan Barlow A. BarlowAlex Robertson A. RobertsonAlf Bellis A. BellisAmir Ibragimov A. IbragimovAndie Newton A. NewtonAdam Carson A. Carson
Alf Steward

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Alan McDermott

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Alexander Higgins

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Alfred Ambler

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Andrew Mitchell

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Aidan Barlow

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Alex Robertson

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Alf Bellis

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Amir Ibragimov

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Andie Newton

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Adam Carson

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Roma — 3-5-2

Trainer : G. Gasperini sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Pierluigi Gollini Roma · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Roma · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,9 Genoa · 2024-25: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Atalanta · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Roma · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Napoli · 2023-24: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Atalanta · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 95 P. GolliniMario Hermoso Canseco Roma · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,5 Roma · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Leverkusen · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Roma · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Leverkusen · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Ath Madrid · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Ath Madrid · 2023-24: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,0 22 HermosoGianluca Mancini Roma · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Italy · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Roma · 2025-26: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,3 Roma · 2024-25: 37 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 49 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,0 Roma · 2023-24: 36 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 49 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 6,9 23 G. ManciniObite Evan Ndicka 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 2025-26: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 2024-25: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 2023-24: 25 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,0 5 E. NdickaWesley Vinícius França Lima 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 43 WesleyBryan Cristante Roma · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Italy · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Roma · 2025-26: 37 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 63 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,1 Roma · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Roma · 2023-24: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel 4 B. CristanteNiccolò Pisilli Roma · 2026-27: 6 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Italy · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Roma · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Roma · 2024-25: 37 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,7 Roma · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 61 N. PisilliMarten Elco de Roon Roma · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Netherlands · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Atalanta · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Atalanta · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Atalanta · 2024-25: 36 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 4 assist(s), 48 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,2 Atalanta · 2023-24: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 5 assist(s), 43 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 7,1 15 M. de RoonE. Lulli 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 77 E. LulliDonyell Malen Roma · 2026-27: 6 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 7,5 Netherlands · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Roma · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Dortmund · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Aston Villa · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Aston Villa · 2024-25: 17 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Dortmund · 2024-25: 16 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Dortmund · 2023-24: 27 wedstrijden, 13 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,3 14 D. MalenMatías Soulé Malvano Roma · 2026-27: 7 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,3 Roma · 2025-26: 34 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Roma · 2024-25: 37 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 5 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 Juventus · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 5 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Frosinone · 2023-24: 36 wedstrijden, 11 doelpunt(en), 3 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,3 Juventus · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 18 M. Soulé
Pierluigi Gollini
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma200——07,6
2025-26Roma100——05,9
2024-25Genoa1500——16,7
2024-25Atalanta—00————
2024-25Roma000——06,7
2023-24Napoli700——07,0
2023-24Atalanta—00———7,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mario Hermoso Canseco
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma7103—27,5
2025-26Roma1101—07,2
2025-26Leverkusen—00————
2024-25Roma8007—16,5
2024-25Leverkusen4002—07,0
2024-25Ath Madrid000——0—
2023-24Ath Madrid310132—97,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gianluca Mancini
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma6027—07,1
2026-27Italy2002—17,1
2025-26Roma91020—3 16,3
2024-25Roma372049—87,0
2023-24Roma364149—96,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Obite Evan Ndicka
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275009—17,0
2025-26311031—46,8
2024-25380137—27,1
2023-24250326—67,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Wesley Vinícius França Lima
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276015—07,2
2025-261011—07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bryan Cristante
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma5009—07,2
2026-27Italy500——0—
2025-26Roma372163—67,1
2024-25Roma000——0—
2023-24Roma500——2—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Niccolò Pisilli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma6205—26,8
2026-27Italy2011—06,7
2025-26Roma200——0—
2024-25Roma372119—76,7
2023-24Roma100——06,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marten Elco de Roon
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma4003—16,7
2026-27Netherlands100——06,3
2026-27Atalanta000——0—
2025-26Atalanta3102—17,1
2024-25Atalanta364448—57,2
2023-24Atalanta300543—107,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

E. Lulli
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276103—07,1
2025-26000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Donyell Malen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma6604—1 17,5
2026-27Netherlands300——06,6
2025-26Roma21 (1 strafsch.)0——06,8
2025-26Dortmund2002—06,5
2025-26Aston Villa1001—06,2
2024-25Aston Villa17301—06,8
2024-25Dortmund16302—16,7
2023-24Dortmund2713111—57,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Matías Soulé Malvano
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma7211—27,3
2025-26Roma34103—06,7
2024-25Roma375512—37,2
2024-25Juventus00512—07,2
2023-24Frosinone3611 (5 strafsch.)318—47,3
2023-24Juventus00 (5 strafsch.)318—07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

Geen recente onderlinge wedstrijd in de gegevens.

Volledige historiek Man United – Roma →

In de pers
Wat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Na de wedstrijd

Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Geen bekende zender voor Turquie.

Elders in EuropaZender
FranceCanal+ rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13