Ligue des Champions ♂ · śr. 04 lis 2026 · 21:00
Lens – Como
Aktualność informacji 5 do sprawdzenia
- Prognoza obliczona : 04/11/2026 do sprawdzenia
- Kadra Lens : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Lens : 25/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Como : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Como : 25/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
PrawdopodobieństwaCo to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.
Co to jest?
najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gości · pewność niska (obniżona z „średnia”: podzielone opinie) Co to jest?
Jak to czytać: na 10 takich meczów Como wygrałaby około 5, a pozostałych 5 nie.
Dwie opinie 1 · N · 2 Co to jest?
⚠ Opinie podzielone: rynek i nasz model wskazują innego faworyta. Otwarty mecz, ostrożnie.
Źródło: cotes du marché · obliczono 04/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Lens VDD od najstarszego do najnowszego
| 10/09/2026 | wyj. | Slavia Praha Ligue des Champions ♂ | 3 – 2 | V |
| 13/10/2026 | dom. | Sp Lisbon Ligue des Champions ♂ | 0 – 2 | D |
| 21/10/2026 | wyj. | Club Brugge Ligue des Champions ♂ | 0 – 3 | D |
Como VDV od najstarszego do najnowszego
| 10/09/2026 | dom. | RB Leipzig Ligue des Champions ♂ | 4 – 1 | V |
| 14/10/2026 | wyj. | Feyenoord Ligue des Champions ♂ | 2 – 3 | D |
| 21/10/2026 | dom. | Man United Ligue des Champions ♂ | 4 – 1 | V |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Lens porażki z rzędu: 2 mecze bez gola: 2
po porażce 0-3 z Club Brugge · 1 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 3 meczach (3 strzelone, 7 stracone)
Como brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po zwycięstwie 4-1 z Man United · 2 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 3 meczach (10 strzelone, 5 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Lens
Atak · gole na mecz: 2,00 (2,30 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 22,0 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 3 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,60 (1,30 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 14, czerwone: 2
Dyscyplina · faule na mecz: 8,7 · spalone na mecz: 0,3 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 3)
Bramkarz · R. Risser rotacja · obrony: 6, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 8,9
Trener · Yannick Cahuzac od 01/09/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 46e et la 60e minute
Forma (API-Football): WLLDLWW
Como
Atak · gole na mecz: 1,70 (1,00 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 12,0 strzałów na mecz, 53% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,00 (0,50 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 9, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 12,3 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 3)
Bramkarz · J. Butez · obrony: 15, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 7,1
Trener · Cesc Fàbregas od 01/07/2024 · prowadzone kluby: 1 od 2023
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-1-4-1 ×1)
Forma (API-Football): DWWWLDW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Lens
- Kontuzja A. Sima · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja I. Ganiou · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja J. Gradit · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja M. Nawrocki · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja O. Edouard · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Podane przez prasę i sprawdzone (kilka mediów lub brak w ostatnim protokole meczowym):
- Niedostępność F. Ivanović · według L'Équipe, Foot Mercato
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: M. Udol (Czerwona kartka), I. Jourdren (Off the roster), M. Diarra (Off the roster), J. Chavez (Decyzja trenera)
Como
- Kontuzja A. Diao · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
- Kontuzja J. Rodriguez · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
- Kontuzja M. Kean · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
- Kontuzja M. Liberali · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
- Kontuzja T. Chalobah · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Lahdo (Off the roster), E. Goldaniga (Off the roster), J. Addai (Off the roster), W. Kambwala (Off the roster)
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia : Rohit Saggi mecze w tym sezonie: 12
Asystenci: Anders Olav Dale, Ole Andreas Haukåsen · Sędzia techniczny: Marius Hansen Grøtta · VAR: Robert Schröder (asystent VAR: Bastian Dankert) · oficjalna nominacja (uefa.com)
27,3 odgwizdanych fauli na mecz · spalone: 2,8 · 5,00 żółtych i 0,27 czerwonych kartek na mecz · podyktowane karne: 2 (statystyki z meczów: 10)
Lens: 8,7 faulu/i na mecz · Como: 12,3.
Ten sędzia odgwizduje więcej fauli (27,3 na mecz), niż obie drużyny zwykle popełniają (21,0): zapowiada się szarpany mecz, zwłaszcza dla Como, drużyny częściej faulującej.
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 13,7 dla Lens, 11,6 dla Como · Oczekiwane żółte kartki: 4,3 · Oczekiwane spalone: 2,5
Sędzia: +13 % odgwizdanych fauli i +22 % kartek względem średniej rozgrywek (mecze w tym sezonie: 12).
Najbardziej zagrożeni żółtą kartką
| Zawodnik | Drużyna | Faule / 90 min | Żółte / 90 min | Ryzyko | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M. BaturinaMartin Baturina
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Como | 1,11 | 0,36 | 28 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
S. BaidooSamson Baidoo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Lens | 1,13 | 0,32 | 27 % |
Napastnicy najczęściej na spalonym: T. DouvikasAnastasios Douvikas M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Como 7 3 0 4 — 0 6,9 2026-27 Greece 2 1 0 0 — 0 4,6 2025-26 Como 1 1 0 — — 0 7,3 2024-25 Celta 22 3 1 10 — 2 6,6 2024-25 Como 14 2 2 13 — 1 6,8 2023-24 Celta 35 7 1 18 — 2 6,8 2023-24 Utrecht 2 0 0 5 — 0 7,0 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lens 1 1 0 1 — 0 8,0 2025-26 Lens 4 3 (1 z karnych) 4 2 — 0 8,3 2024-25 Udinese 25 8 (1 z karnych) 3 10 — 0 7,2 2023-24 Udinese 29 5 (1 z karnych) 3 14 — 4 6,9
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Lens
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 F. ThauvinFlorian Tristán Mariano Thauvin
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 16 % | 1 | 0 | 1,20 | 43 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28 J. KadileJunior Morau Kadile
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 9 % | 0 | 0 | 0,00 | 43 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 T. HazardThorgan Ganael Francis Hazard
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 7 % | 0 | 0 | 0,00 | 43 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29 F. IvanovićFranjo Ivanović
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 5 % | 0 | 0 | 0,00 | 43 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 M. UdolMatthieu Udol
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 0 | 1 | 0,00 | 43 % |
Como
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 T. DouvikasAnastasios Douvikas
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 37 % | 3 | 0 | 0,54 | 100 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 M. BaturinaMartin Baturina
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 25 % | 2 | 1 | 0,64 | 100 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 N. PazNicolás Paz Martínez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 25 % | 2 | 2 | 0,32 | 100 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 Jacobo Ramón NaverosJacobo Ramón Naveros
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 12 % | 1 | 0 | 0,15 | 100 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 KaikiKaiki Bruno da Silva
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 9 % | 1 | 0 | 0,36 | 72 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Lens — 3-4-2-1
Trener : Yannick Cahuzac od 01/09/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,9 |
| 2026-27 | France | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Lens | 5 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Red Star | 20 | 0 | 0 | 1 | — | 3 | 7,1 |
| 2024-25 | Strasbourg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Dijon | 30 | 0 | 0 | — | — | 2 | — |
| 2023-24 | Strasbourg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jean-Clair Dimitri Roger Todibo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | West Ham | 23 | 0 | 1 | 8 | — | 5 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Nice | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | West Ham | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Nice | 30 | 0 | 2 | 25 | — | 2 1 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Saud Abdullah Salem Abdulhamid| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Lens | 33 | 3 | 4 | 54 | — | 5 | 7,3 |
| 2025-26 | Roma | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Roma | 31 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Samson Baidoo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,1 |
| 2025-26 | Lens | 3 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Salzburg | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Salzburg | 30 | 0 | 0 | 19 | — | 5 1 | 7,2 |
| 2023-24 | Salzburg | 22 | 2 | 1 | 6 | — | 1 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Matthieu Udol| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 1 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Lens | 5 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Metz | 32 | 4 | 7 | 42 | — | 6 | 7,5 |
| 2023-24 | Metz | 30 | 3 | 4 | 35 | — | 5 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Michaël Bruno Dominique Cuisance| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Hertha | 4 | 1 | 1 | 6 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Hertha | 32 | 6 (2 z karnych) | 7 | 48 | — | 6 | 7,3 |
| 2023-24 | Osnabruck | 25 | 3 (3 z karnych) | 1 | 28 | — | 8 | 7,0 |
| 2023-24 | Hertha | — | 0 (3 z karnych) | 1 | 28 | — | — | 7,0 |
| 2023-24 | Venezia | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ruben Aguilar| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Lens | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Lens | 19 | 1 | 2 | 14 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | Lens | 25 | 1 | 3 | 20 | — | 3 | 7,1 |
| 2023-24 | Monaco | 0 | 0 | 3 | 20 | — | 0 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Amadou Haidara| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Lens | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | RB Leipzig | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | RB Leipzig | 30 | 0 | 1 | 23 | — | 7 | 6,8 |
| 2023-24 | RB Leipzig | 21 | 2 | 1 | 14 | — | 5 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Thorgan Ganael Francis Hazard| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 5,4 |
| 2025-26 | Anderlecht | 2 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Anderlecht | 18 | 1 | 3 | 19 | — | 2 | 7,2 |
| 2023-24 | Anderlecht | 18 | 1 | 3 | 19 | — | 2 | 7,2 |
| 2023-24 | Dortmund | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | PSV Eindhoven | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Yacine Titraoui| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Charleroi | 5 | 0 | 0 | — | — | 2 1 | — |
| 2024-25 | Charleroi | 28 | 2 | 1 | 31 | — | 3 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Florian Tristán Mariano Thauvin| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 8,0 |
| 2025-26 | Lens | 4 | 3 (1 z karnych) | 4 | 2 | — | 0 | 8,3 |
| 2024-25 | Udinese | 25 | 8 (1 z karnych) | 3 | 10 | — | 0 | 7,2 |
| 2023-24 | Udinese | 29 | 5 (1 z karnych) | 3 | 14 | — | 4 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
Como — 4-2-3-1
Trener : Cesc Fàbregas od 01/07/2024 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | France | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Como | 20 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Como | 20 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Antwerp | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Antwerp | 20 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Yan Bueno Couto| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 6 | 0 | 1 | 3 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Dortmund | 20 | 2 | 3 | 20 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Dortmund | 21 | 0 | 0 | 12 | — | 5 | 6,7 |
| 2024-25 | Girona | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Girona | 34 | 1 | 8 | 35 | — | 8 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Kaiki Bruno da Silva| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Marc Oliver Kempf| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Como | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Como | 32 | 0 | 0 | 21 | — | 6 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Hertha | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Hertha | 23 | 4 | 0 | 20 | — | 3 1 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Willy Kambwala Ndengushi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Villarreal | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Villarreal | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Villarreal | 30 | 0 | 0 | 5 | — | 1 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lucas da Cunha| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 7 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | France | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,5 |
| 2025-26 | Como | 18 | 2 | 2 | 10 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Como | 38 | 3 | 2 | 21 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | Como | 34 | 7 | 6 | 21 | — | 7 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Martin Baturina| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 6 | 2 | 1 | 3 | — | 2 | 7,0 |
| 2026-27 | Croatia | 4 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Como | 21 | 5 (1 z karnych) | 4 | 11 | — | 0 | 7,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Máximo Perrone| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 7 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Como | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Como | 26 | 0 | 3 | 26 | — | 6 | 6,9 |
| 2024-25 | Las Palmas | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Las Palmas | 29 | 0 | 0 | 27 | — | 6 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Maxence Caqueret| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 6 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Como | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Como | 18 | 2 | 3 | 17 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Lyon | 9 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Lyon | 34 | 1 | 4 | 34 | — | 1 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Samuele Ricci| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Milan | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Italy | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Milan | 35 | 1 | 1 | 38 | — | 8 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Milan | 35 | 1 | 1 | 38 | — | 8 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Torino | 34 | 1 | 1 | 38 | — | 8 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Torino | 32 | 1 | 2 | 37 | — | 7 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Anastasios Douvikas| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 7 | 3 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Greece | 2 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 4,6 |
| 2025-26 | Como | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Celta | 22 | 3 | 1 | 10 | — | 2 | 6,6 |
| 2024-25 | Como | 14 | 2 | 2 | 13 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Celta | 35 | 7 | 1 | 18 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Utrecht | 2 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
Brak niedawnych bezpośrednich meczów w danych.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
Po meczu
- Cesc Fabregas encore sous le choc après le 9-1 infligé à Lens Foot Mercato · pt. 09:11
- 9-1: "Ils vont traîner ça toute leur vie", le terrible constat de Rothen sur l'humiliation des Lensois "qui résonne dans l'Europe entière" RMC Sport · czw. 19:10
- Lens après la claque historique du 9-1 : un vestiaire sonné, des questions et déjà l’urgence de rebondir RMC Sport · czw. 18:24
- Lens humilié 9-1: cette stat lunaire qui place le foot français aux côtés d'Andorre et Saint-Marin RMC Sport · czw. 16:24
- Ligue des champions: stats terribles, calendrier corsé... pourquoi le cauchemar des Lensois n'est peut-être pas fini RMC Sport · czw. 15:54
- Il pensait être hors antenne: quand Bertrand Latour évoque son pari gagnant sur le nombre de buts encaissés par Lens RMC Sport · czw. 15:01 · Reakcja
- « Comosutra », « Epicomo », « Le show Fabregas » : la démonstration de Côme à Lens en Ligue des champions saluée par la presse italienne L'Équipe · czw. 14:26
- Como 1907 - eine Erfolgsgeschichte nach Disney-Vorbild Sportschau · czw. 13:44
- Se pensant hors antenne, le journaliste de Canal+ Bertrand Latour évoque son pari osé sur le match de Ligue des champions entre Lens et Côme L'Équipe · czw. 13:21
- Huit matches et un bilan déjà décevant : Yannick Cahuzac fait moins bien que ses prédécesseurs sur le banc de Lens L'Équipe · czw. 12:03
- Comment Lens a-t-il pu être aussi nul, et de plus en plus nul ? L'Équipe · czw. 11:43
- Lens: le bilan très mitigé de Cahuzac depuis sa prise de pouvoir chez les Sang et Or RMC Sport · czw. 09:33
- L’échange moqueur entre Laure Boulleau et Bertrand Latour sur Lens en direct sur Canal+ Foot Mercato · czw. 09:27
- Cesc Fabregas en rajoute une couche sur le RC Lens : « tout s’est déroulé comme prévu » Foot Mercato · czw. 08:25
- Lens-Côme: le geste émouvant de Nico Paz qui a dédié son but à Jesus de Miguel RMC Sport · czw. 08:12
- Il Como è un’orchestra sinfonica Corriere dello Sport · czw. 08:03
- Lens-Côme: "Toppmöller a été viré pour moins que ça", les supporters lensois désabusés après la débâche historique RMC Sport · czw. 07:42
- Saggi impreciso, Caqueret-petto lo salva il Var: la moviola di Lens-Como Corriere dello Sport · czw. 07:42 · Sędziowanie
- "Ridicules", "humiliés", la presse française accable Lens après sa déroute historique contre Côme RMC Sport · czw. 06:50
- "Cette attitude est inacceptable", Samuel Umtiti accuse les Lensois d'avoir lâché le match contre Côme RMC Sport · czw. 06:04
- "Notre règle, c'est d'être bidon en Coupe d'Europe": pour Riolo, le naufrage de Lens contre Côme illustre le "déclassement terrible" du foot français RMC Sport · czw. 00:34
- Côme est devenue contre Lens la première équipe à compter onze joueurs décisifs lors d'un match de Ligue des champions L'Équipe · czw. 00:20
- Lens-Côme: Cahuzac reconnaît "un sentiment d'humiliation" après le naufrage des Sang et Or RMC Sport · śr. 23:57
- Les notes de Lens-Côme : les cancres lensois, le maître Nico Paz L'Équipe · śr. 23:57
- Como Calcio schreibt Geschichte: 9:1-Rekordsieg bei RC Lens Sportschau · śr. 23:55
- Lens-Côme: "Tous les joueurs sont choqués", Aguilar raconte la détresse des Sang et Or après le 9-1 RMC Sport · śr. 23:54
- Lens 1-9 Côme : “On a été humiliés… à nous de relever la tête et de faire preuve de fierté”, lance Cahuzac RMC Sport · śr. 23:51 · Reakcja
- Yannick Cahuzac après la défaite historique de Lens contre Côme en Ligue des champions : « On a été humiliés » L'Équipe · śr. 23:48 · Reakcja
- Lens-Côme : le résumé de la déroute historique des Sang et Or en Ligue des champions Le Monde · śr. 23:47
- RC Lens : la réaction tant attendue de Yannick Cahuzac après la gifle contre Côme Foot Mercato · śr. 23:41 · Reakcja
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Brak znanego nadawcy dla Luxembourg.
| Reszta Europy | Kanał |
|---|---|
| France | Canal+ prawa na sezon |