AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue des Champions ♂ · śr. 27 sty 2027 · 21:00

Roma – Lille

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Roma NDV od najstarszego do najnowszego

10/09/2026wyj.Fenerbahce Ligue des Champions ♂1 – 1N
14/10/2026dom.Real Madrid Ligue des Champions ♂3 – 4D
20/10/2026dom.ŠK Slovan Bratislava Ligue des Champions ♂4 – 0V

Lille DDD od najstarszego do najnowszego

08/09/2026dom.Betis Ligue des Champions ♂2 – 3D
13/10/2026wyj.Arsenal Ligue des Champions ♂0 – 3D
21/10/2026dom.Galatasaray Ligue des Champions ♂2 – 4D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Roma brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po zwycięstwie 4-0 z ŠK Slovan Bratislava · 1 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 3 meczach (8 strzelone, 5 stracone)

Lille porażki z rzędu: 3
po porażce 2-4 z Galatasaray · 0 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 3 meczach (4 strzelone, 10 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Roma

Atak · gole na mecz: 2,30 (2,50 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 16,0 strzałów na mecz, 42% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,40 (0,80 u siebie, 0,00 na wyjeździe) · 71% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 13, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 14,7 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 3)

Bramkarz · P. Gollini rotacja · obrony: 5, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 7,6

Trener · G. Gasperini od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 6 od 2003
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 3-4-1-2 ×1)

Forma (API-Football): WWWWDDW

Lille

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,50 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 8,3 strzałów na mecz, 28% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,70 (0,80 u siebie, 0,70 na wyjeździe) · 57% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 9, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 9,7 · spalone na mecz: 4,3 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 3)

Bramkarz · B. Özer · obrony: 19, 83% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,67 · ocena 7,4

Trener · Davide Ancelotti od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute

Forma (API-Football): WDWWLWD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Roma

  • Kontuzja L. Pellegrini · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja M. Bah · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja M. Kone · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja M. Svilar · Palec u stopy nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja P. Dybala · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: D. Malen (Czerwona kartka), B. Cristante (Kolano)

Lille

  • Kontuzja A. Ueda · Stopa nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja H. Igamane · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja T. Santos · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: E. Mbappe (Czerwona kartka), O. Sahraoui (Decyzja trenera)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,9 dla Roma, 10,7 dla Lille · Oczekiwane żółte kartki: 3,2 · Oczekiwane spalone: 4,6

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: D. MalenDonyell Malen

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma6604—1 17,5
2026-27Netherlands300——06,6
2025-26Dortmund2002—06,5
2025-26Roma21 (1 z karnych)0——06,8
2025-26Aston Villa1001—06,2
2024-25Aston Villa17301—06,8
2024-25Dortmund16302—16,7
2023-24Dortmund2713111—57,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), M. SouléMatías Soulé Malvano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma7211—27,3
2025-26Roma34103—06,7
2024-25Roma375512—37,2
2024-25Juventus00512—07,2
2023-24Frosinone3611 (5 z karnych)318—47,3
2023-24Juventus00 (5 z karnych)318—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Rodrigo MoraRodrigo Mora de Carvalho
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma510——06,9
2026-27Porto1000—07,1
2025-26Porto1003—06,3
2024-25Porto2310415—37,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), H. HaraldssonHákon Arnar Haraldsson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille7107—16,9
2026-27Iceland4024—07,1
2025-26Lille2103—17,0
2024-25Lille265319—37,2
2023-24Lille262015—56,7
2023-24FC Copenhagen000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Roma

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
14 D. MalenDonyell Malen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma6604—1 17,5
2026-27Netherlands300——06,6
2025-26Dortmund2002—06,5
2025-26Roma21 (1 z karnych)0——06,8
2025-26Aston Villa1001—06,2
2024-25Aston Villa17301—06,8
2024-25Dortmund16302—16,7
2023-24Dortmund2713111—57,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

54 %601,36100 %
18 M. SouléMatías Soulé Malvano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma7211—27,3
2025-26Roma34103—06,7
2024-25Roma375512—37,2
2024-25Juventus00512—07,2
2023-24Frosinone3611 (5 z karnych)318—47,3
2023-24Juventus00 (5 z karnych)318—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

27 %210,43100 %
61 N. PisilliNiccolò Pisilli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma6205—26,8
2026-27Italy2011—06,7
2025-26Roma200——0—
2024-25Roma372119—76,7
2023-24Roma100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

18 %200,7272 %
86 Rodrigo MoraRodrigo Mora de Carvalho
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma510——06,9
2026-27Porto1000—07,1
2025-26Porto1003—06,3
2024-25Porto2310415—37,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

17 %100,38100 %
77 E. LulliE. Lulli
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276103—07,1
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %100,22100 %

Lille

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
7 D. BakwaDilane Bakwa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille6217—07,1
2025-26Nott'm Forest100——06,9
2025-26Strasbourg100——07,2
2024-25Strasbourg306829—47,3
2023-24Strasbourg313632—4 17,1
2023-24Bordeaux000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

27 %210,55100 %
9 O. GiroudOlivier Jonathan Giroud
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille72 (1 z karnych)22—16,8
2025-26Lille124 (1 z karnych)010—16,5
2024-25Milan000——0—
2023-24Milan3515 (4 z karnych)831—1 17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

27 %220,45100 %
10 H. HaraldssonHákon Arnar Haraldsson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille7107—16,9
2026-27Iceland4024—07,1
2025-26Lille2103—17,0
2024-25Lille265319—37,2
2023-24Lille262015—56,7
2023-24FC Copenhagen000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

18 %100,18100 %
8 E. MbappéEthan Mbappé Lottin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille6104—07,0
2025-26Lille2001—06,8
2024-25Lille11005—36,7
2024-25Paris SG—00————
2023-24Paris SG3001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %100,25100 %
19 B. ÖnalBaşar Önal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille4002—05,4
2025-26Nijmegen5213—17,3
2024-25Nijmegen351216—36,7
2023-24Nijmegen100——07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %000,00100 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Roma — 4-3-3

Trener : G. Gasperini od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Pierluigi Gollini Roma · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Roma · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Genoa · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Roma · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Atalanta · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Napoli · 2023-24: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Atalanta · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 95 P. GolliniMario Hermoso Canseco Roma · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,5 Roma · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Leverkusen · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Roma · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Leverkusen · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Ath Madrid · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ath Madrid · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,0 22 HermosoGianluca Mancini Roma · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Italy · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Roma · 2025-26: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,3 Roma · 2024-25: mecze 37, gole 2, asysty 0, faule 49, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 Roma · 2023-24: mecze 36, gole 4, asysty 1, faule 49, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,9 23 G. ManciniObite Evan Ndicka 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 2025-26: mecze 31, gole 1, asysty 0, faule 31, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 1, faule 37, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 2023-24: mecze 25, gole 0, asysty 3, faule 26, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 5 E. NdickaLeonardo Julián Balerdi Rosa Roma · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Marseille · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,6 Marseille · 2024-25: mecze 27, gole 0, asysty 0, faule 28, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 Marseille · 2023-24: mecze 27, gole 2, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 26 L. BalerdiWesley Vinícius França Lima 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 43 WesleyE. Lulli 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 77 E. LulliBryan Cristante Roma · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Italy · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Roma · 2025-26: mecze 37, gole 2, asysty 1, faule 63, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 Roma · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Roma · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 4 B. CristanteDonyell Malen Roma · 2026-27: mecze 6, gole 6, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 7,5 Netherlands · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Dortmund · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Roma · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Aston Villa · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Aston Villa · 2024-25: mecze 17, gole 3, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Dortmund · 2024-25: mecze 16, gole 3, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Dortmund · 2023-24: mecze 27, gole 13, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,3 14 D. MalenMatías Soulé Malvano Roma · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Roma · 2025-26: mecze 34, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Roma · 2024-25: mecze 37, gole 5, asysty 5, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Juventus · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 5, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Frosinone · 2023-24: mecze 36, gole 11, asysty 3, faule 18, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,3 Juventus · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 3, faule 18, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 18 M. SouléRodrigo Mora de Carvalho Roma · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Porto · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Porto · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Porto · 2024-25: mecze 23, gole 10, asysty 4, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 86 R. Mora
Pierluigi Gollini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma200——07,6
2025-26Roma100——05,9
2024-25Genoa1500——16,7
2024-25Roma000——06,7
2024-25Atalanta—00————
2023-24Napoli700——07,0
2023-24Atalanta—00———7,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mario Hermoso Canseco
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma7103—27,5
2025-26Roma1101—07,2
2025-26Leverkusen—00————
2024-25Roma8007—16,5
2024-25Leverkusen4002—07,0
2024-25Ath Madrid000——0—
2023-24Ath Madrid310132—97,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gianluca Mancini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma6027—07,1
2026-27Italy2002—17,1
2025-26Roma91020—3 16,3
2024-25Roma372049—87,0
2023-24Roma364149—96,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obite Evan Ndicka
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275009—17,0
2025-26311031—46,8
2024-25380137—27,1
2023-24250326—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Leonardo Julián Balerdi Rosa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma5003—07,1
2025-26Marseille1001—05,6
2024-25Marseille270028—86,9
2023-24Marseille272025—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Wesley Vinícius França Lima
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276015—07,2
2025-261011—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

E. Lulli
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276103—07,1
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bryan Cristante
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma5009—07,2
2026-27Italy500——0—
2025-26Roma372163—67,1
2024-25Roma000——0—
2023-24Roma500——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Donyell Malen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma6604—1 17,5
2026-27Netherlands300——06,6
2025-26Dortmund2002—06,5
2025-26Roma21 (1 z karnych)0——06,8
2025-26Aston Villa1001—06,2
2024-25Aston Villa17301—06,8
2024-25Dortmund16302—16,7
2023-24Dortmund2713111—57,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matías Soulé Malvano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma7211—27,3
2025-26Roma34103—06,7
2024-25Roma375512—37,2
2024-25Juventus00512—07,2
2023-24Frosinone3611 (5 z karnych)318—47,3
2023-24Juventus00 (5 z karnych)318—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rodrigo Mora de Carvalho
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma510——06,9
2026-27Porto1000—07,1
2025-26Porto1003—06,3
2024-25Porto2310415—37,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Lille — 4-3-3

Trener : Davide Ancelotti od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Berke Özer Lille · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Eyupspor · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Lille · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Eyupspor · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Eyupspor · 2023-24: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 1 B. ÖzerRomain Paul Jean-Michel Perraud Lille · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Lille · 2025-26: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Betis · 2024-25: mecze 28, gole 2, asysty 2, faule 26, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 6,7 Nice · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nice · 2023-24: mecze 19, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Southampton · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 15 R. PerraudAlexsandro Victor de Souza Ribeiro 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 2024-25: mecze 31, gole 1, asysty 1, faule 28, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,2 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,9 4 A. RibeiroNathan Ngoy Lille · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Belgium · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,9 Lille · 2025-26: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Standard · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Standard · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 3 N. NgoyTanguy-Austin Nianzou Kouassi Lille · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Sevilla · 2025-26: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,5 Sevilla · 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 7,0 Sevilla · 2023-24: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,4 23 T. NianzouNabil Bentaleb Lille · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Lille · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Lille · 2024-25: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Lille · 2023-24: mecze 26, gole 0, asysty 3, faule 23, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Angers · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 N. BentalebEthan Mbappé Lottin Lille · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Lille · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Lille · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Paris SG · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Paris SG · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 8 E. MbappéNgal'ayel Mukau Lille · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Lille · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Lille · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Mechelen · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mechelen · 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 17 N. MukauHákon Arnar Haraldsson Lille · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Iceland · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Lille · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Lille · 2024-25: mecze 26, gole 5, asysty 3, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Lille · 2023-24: mecze 26, gole 2, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 FC Copenhagen · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 H. HaraldssonOlivier Jonathan Giroud Lille · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Lille · 2025-26: mecze 12, gole 4, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Milan · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Milan · 2023-24: mecze 35, gole 15, asysty 8, faule 31, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 7,2 9 O. GiroudDilane Bakwa Lille · 2026-27: mecze 6, gole 2, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Nott'm Forest · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Strasbourg · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Strasbourg · 2024-25: mecze 30, gole 6, asysty 8, faule 29, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,3 Strasbourg · 2023-24: mecze 31, gole 3, asysty 6, faule 32, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 7,1 Bordeaux · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 D. Bakwa
Berke Özer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille6000—07,4
2025-26Eyupspor100——06,7
2025-26Lille000——0—
2024-25Eyupspor3400——57,2
2023-24Eyupspor13001—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Romain Paul Jean-Michel Perraud
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille7005—26,8
2025-26Lille10007—16,8
2024-25Betis282226—7 16,7
2024-25Nice—00————
2023-24Nice19014—26,5
2023-24Southampton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alexsandro Victor de Souza Ribeiro
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276005—07,4
2025-26300——07,4
2024-25311128—107,2
2023-24290027—6 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nathan Ngoy
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille6005—06,9
2026-27Belgium4006—0 16,9
2025-26Lille9003—26,7
2024-25Standard170013—17,2
2023-24Standard170013—17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tanguy-Austin Nianzou Kouassi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille2011—07,1
2025-26Sevilla120015—5 16,5
2024-25Sevilla100010—3 17,0
2023-24Sevilla23006—36,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nabil Bentaleb
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille7018—07,1
2025-26Lille3002—07,7
2024-25Lille12103—06,6
2023-24Lille260323—77,1
2023-24Angers000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ethan Mbappé Lottin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille6104—07,0
2025-26Lille2001—06,8
2024-25Lille11005—36,7
2024-25Paris SG—00————
2023-24Paris SG3001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ngal'ayel Mukau
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille7005—06,8
2025-26Lille2001—07,0
2024-25Lille290119—46,8
2024-25Mechelen—00————
2023-24Mechelen290119—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hákon Arnar Haraldsson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille7107—16,9
2026-27Iceland4024—07,1
2025-26Lille2103—17,0
2024-25Lille265319—37,2
2023-24Lille262015—56,7
2023-24FC Copenhagen000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Olivier Jonathan Giroud
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille72 (1 z karnych)22—16,8
2025-26Lille124 (1 z karnych)010—16,5
2024-25Milan000——0—
2023-24Milan3515 (4 z karnych)831—1 17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dilane Bakwa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lille6217—07,1
2025-26Nott'm Forest100——06,9
2025-26Strasbourg100——07,2
2024-25Strasbourg306829—47,3
2023-24Strasbourg313632—4 17,1
2023-24Bordeaux000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

Brak niedawnych bezpośrednich meczów w danych.

Pełna historia Roma – Lille →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla Luxembourg.

Reszta EuropyKanał
FranceCanal+ prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13