Super League Grèce ♂ · sob. 30 sty 2027 · 17:00
Asteras Tripolis – Iraklis
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Asteras Tripolis : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Asteras Tripolis : 25/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Iraklis : 25/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Iraklis : 25/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Asteras Tripolis VDNND od najstarszego do najnowszego
| 10/10/2026 | dom. | Atromitos Super League Grèce ♂ | 2 – 1 | V |
| 18/10/2026 | wyj. | Panathinaikos Super League Grèce ♂ | 1 – 5 | D |
| 24/10/2026 | dom. | Levadiakos Super League Grèce ♂ | 0 – 0 | N |
| 24/10/2026 | dom. | Levadeiakos Super League Grèce ♂ | 0 – 0 | N |
| 01/11/2026 | wyj. | PAOK Super League Grèce ♂ | 1 – 2 | D |
Iraklis VVDDN od najstarszego do najnowszego
| 11/10/2026 | dom. | Levadiakos Super League Grèce ♂ | 2 – 0 | V |
| 11/10/2026 | dom. | Levadeiakos Super League Grèce ♂ | 2 – 0 | V |
| 18/10/2026 | wyj. | PAOK Super League Grèce ♂ | 1 – 2 | D |
| 24/10/2026 | dom. | Kifisia Super League Grèce ♂ | 2 – 3 | D |
| 02/11/2026 | wyj. | Kalamata Super League Grèce ♂ | 1 – 1 | N |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Asteras Tripolis mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe mecze bez zwycięstwa: 4 mecze bez porażki: 4 u siebie
po porażce 1-2 z PAOK · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 8 stracone)
Iraklis mecze z rzędu z golem: 5 mecze bez zwycięstwa: 3 mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe
po remisie 1-1 z Kalamata · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 6 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Asteras Tripolis
Atak · gole na mecz: 1,00 (0,80 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 10,9 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,10 (1,30 u siebie, 3,30 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 11, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 13,8 · spalone na mecz: 2,4 · żółte: 2,60 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 17)
Bramkarz · N. Papadopoulos · obrony: 13, 65% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,40 · ocena 6,6
Trener · Georgios Antonopoulos od 01/09/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 3-4-3, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-1-4-1 ×2, 4-2-2-2 ×1)
Forma (API-Football): LLLDDWL
Iraklis
Atak · gole na mecz: 1,20 · 8,4 strzałów na mecz, 24% celnych
Obrona · stracone na mecz: 1,05
Dyscyplina · faule na mecz: 15,9 · spalone na mecz: 1,5 · żółte: 2,50 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 8)
Bramkarz · brak danych
Trener · brak danych
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Asteras Tripolis
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Iraklis
Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia : Konstantinos Katikos mecze w tym sezonie: 2
30,5 odgwizdanych fauli na mecz · spalone: 4,5 · 6,00 żółtych i 0,00 czerwonych kartek na mecz · podyktowane karne: 1
Asteras Tripolis: 13,8 faulu/i na mecz · Iraklis: 15,9.
Średnie z zaledwie 2 meczu(ów): za mało, by ocenić tego sędziego.
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 11,6 dla Asteras Tripolis, 11,1 dla Iraklis · Oczekiwane żółte kartki: 3,9 · Oczekiwane spalone: 5,4
Sędzia: 0 % odgwizdanych fauli i +8 % kartek względem średniej rozgrywek (mecze w tym sezonie: 2).
Napastnicy najczęściej na spalonym: K. KetuKalvin Ketu Jih M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 7 2 0 9 — 1 6,9 2025-26 0 3 5 31 — 2 7,0 2024-25 1 0 0 — — 0 6,9 Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 7 2 1 3 — 1 6,7 2025-26 2 0 0 — — 0 — 2024-25 12 3 (1 z karnych) 3 17 — 2 6,9 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Asteras Tripolis 6 2 0 11 — 1 7,1 2026-27 Gibraltar 2 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Asteras Tripolis 32 12 (3 z karnych) 2 36 — 4 7,1 2024-25 Asteras Tripolis 21 4 (1 z karnych) 5 22 — 4 7,2 2023-24 Asteras Tripolis 27 3 (1 z karnych) 3 27 — 3 6,8 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Iraklis — 0 0 — — — — 2026-27 St Etienne — 0 0 — — — —
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Asteras Tripolis
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 K. KetuKalvin Ketu Jih
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 11 % | 2 | 0 | 0,38 | 69 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 J. BartoloJulián Bartolo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 10 % | 2 | 0 | 0,37 | 61 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 F. MachedaFederico Macheda
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 8 % | 2 | 1 | 0,46 | 46 % |
Iraklis
Za mało danych, by oszacować strzelców.
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Asteras Tripolis — 4-3-3
Trener : Georgios Antonopoulos od 01/09/2025 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | 28 | 0 | 0 | 1 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | 17 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | 18 | 0 | 0 | 2 | — | 3 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Franz Brorsson| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Dimitris Laskaris| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jordan Jesús Silva Díaz| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Asteras Tripolis | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | OFI Crete | 15 | 0 | 0 | 16 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | OFI | 15 | 0 | 0 | 16 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Getafe | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Albacete | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Getafe | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Albacete | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | NAC Breda | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Konstantinos Chrisopoulos| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Asteras Tripolis | 3 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Mantova | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,2 |
| 2025-26 | AEK | 1 | 1 | 0 | — | — | 1 | 7,9 |
| 2024-25 | AEK | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | AEK | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alejandro Méndez García| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 2 | 11 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Giannis Kotsiras| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Asteras Tripolis | 7 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Panathinaikos | 8 | 0 | 1 | 3 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Panathinaikos | 14 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Panathinaikos | 31 | 0 | 3 | 15 | — | 1 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Eder González Tortella| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | 25 | 1 | 1 | 22 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | 10 | 0 | 0 | 9 | — | 3 2 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Kalvin Ketu Jih| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 2 | 0 | 9 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | 0 | 3 | 5 | 31 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Julián Bartolo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Asteras Tripolis | 6 | 2 | 0 | 11 | — | 1 | 7,1 |
| 2026-27 | Gibraltar | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Asteras Tripolis | 32 | 12 (3 z karnych) | 2 | 36 | — | 4 | 7,1 |
| 2024-25 | Asteras Tripolis | 21 | 4 (1 z karnych) | 5 | 22 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | Asteras Tripolis | 27 | 3 (1 z karnych) | 3 | 27 | — | 3 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Federico Macheda| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 2 | 1 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 12 | 3 (1 z karnych) | 3 | 17 | — | 2 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Iraklis — 4-3-3
Brak informacji o trenerze w danych.
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | PSV Eindhoven | 6 | 0 | 2 | 3 | — | 0 | 5,7 |
| 2026-27 | Iraklis | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2026-27 | St Etienne | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2025-26 | PSV Eindhoven | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alfie Jones| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Middlesbrough | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | St Etienne | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2026-27 | Iraklis | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2025-26 | Middlesbrough | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Hull | 41 | 0 | 0 | 24 | — | 8 | 6,9 |
| 2023-24 | Hull | 45 | 1 | 3 | 27 | — | 7 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ayoni Santos| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sparta Rotterdam | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | PSV Eindhoven | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | St Etienne | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2026-27 | Iraklis | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2025-26 | Sparta Rotterdam | 3 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Brent Jonkers| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Etienne | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2026-27 | Iraklis | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Boet Mulders| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Etienne | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2026-27 | Iraklis | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
D. Stam| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Iraklis | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2026-27 | St Etienne | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Essien Bassey| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | PSV Eindhoven | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Iraklis | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2026-27 | St Etienne | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2025-26 | PSV Eindhoven | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Eskil Moedt| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Iraklis | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2026-27 | St Etienne | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Fabio Kluit| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Iraklis | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2026-27 | St Etienne | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Fabian Merién| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | PSV Eindhoven | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | St Etienne | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2026-27 | Iraklis | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2025-26 | PSV Eindhoven | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gino Verhulst| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Iraklis | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2026-27 | St Etienne | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (znane pozycje, bez minut na boisku). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Asteras Tripolis 5, Iraklis 7 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 6,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Konstantinos Katikos
Strzelcy w tych meczach : I. Lopez Iraklis, 1 · Y. Barcenas Iraklis, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 07/09/2026 | Asteras Tripolis – Iraklis Super League Grèce ♂ | 0 – 2 | Iraklis |
| 30/04/2017 | Asteras Tripolis – Iraklis Super League Grèce ♂ | 2 – 2 | remis |
| 18/12/2016 | Iraklis – Asteras Tripolis Super League Grèce ♂ | 1 – 1 | remis |
| 03/04/2016 | Iraklis – Asteras Tripolis Super League Grèce ♂ | 0 – 1 | Asteras Tripolis |
| 05/12/2015 | Asteras Tripolis – Iraklis Super League Grèce ♂ | 1 – 2 | Iraklis |
| 13/02/2011 | Iraklis – Asteras Tripolis Super League Grèce ♂ | 0 – 0 | remis |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Asteras Tripolis – Iraklis →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.