AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Scottish Premiership ♂ · za 30 jan 2027 · 16:00

Aberdeen – Rangers

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Aberdeen NDVDD van oudste naar meest recente

19/09/2026uitHibernian Scottish Premiership ♂1 – 1N
11/10/2026thuisSt Johnstone Scottish Premiership ♂0 – 1D
17/10/2026thuisSt Mirren Scottish Premiership ♂3 – 1V
24/10/2026uitDundee United Scottish Premiership ♂2 – 3D
28/10/2026thuisFalkirk Scottish Premiership ♂0 – 1D

Rangers VVNVN van oudste naar meest recente

20/09/2026uitCeltic Scottish Premiership ♂1 – 0V
10/10/2026thuisKilmarnock Scottish Premiership ♂3 – 1V
17/10/2026uitDundee Scottish Premiership ♂2 – 2N
24/10/2026thuisSt Johnstone Scottish Premiership ♂4 – 0V
28/10/2026uitHearts Scottish Premiership ♂2 – 2N

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Aberdeen 2 nederlagen op rij
komt van een 0-1-nederlaag tegen Falkirk · 1 W, 1 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 7 tegen)

Rangers 20 wedstrijden met een doelpunt 9 wedstrijden ongeslagen 7 wedstrijden ongeslagen uit 4 overwinningen op rij thuis
komt van een 2-2-gelijkspel tegen Hearts · 3 W, 2 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (12 gescoord, 5 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Aberdeen

Aanval · 1,10 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 1,30 uit) · 11,2 schoten per wedstrijd, 25% op doel · niet gescoord in 56% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut, 1 gemist · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 1,10 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 1,50 uit) · 22% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 25 geel, 0 rood

Discipline · 13,2 overtreding(en) per wedstrijd · 2,0 buitenspel per wedstrijd · 2,20 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · M. Müller · 37 redding(en), 82% van de schoten op doel gestopt · 0,89 tegen per 90 min · cijfer 7,3

Trainer · Stephen Robinson sinds 01/07/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 5-3-2 ×3, 4-1-3-2 ×1)

Vorm (API-Football): WLLLDWDLW

Rangers

Aanval · 1,40 doelpunt(en) per wedstrijd (1,50 thuis, 1,40 uit) · 18,2 schoten per wedstrijd, 35% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut, 1 gemist · sterkste fase: 31-45e minuut

Verdediging · 0,80 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 0,80 uit) · 44% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 15 geel, 0 rood

Discipline · 12,9 overtreding(en) per wedstrijd · 1,3 buitenspel per wedstrijd · 1,50 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 17 wedstrijd(en))

Doelman · I. Pandur rotatie · 8 redding(en), 89% van de schoten op doel gestopt · 0,43 tegen per 90 min · cijfer 7,7

Trainer · Derek McInnes sinds 01/07/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 4-4-2 ×1, 4-4-1-1 ×1)

Vorm (API-Football): DLWWWWWWD

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Aberdeen

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Rangers

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter : Matthew MacDermid 3 wedstrijd(en) dit seizoen

29,0 gefloten overtredingen per wedstrijd · 5,0 buitenspel · 5,67 geel en 0,00 rood per wedstrijd · 3 strafschop(pen) gegeven (statistieken over 2 wedstrijd(en))

Aberdeen: 13,2 overtreding(en) per wedstrijd · Rangers: 12,9.

Gemiddelden over slechts 2 wedstrijd(en): te weinig om deze scheidsrechter te beoordelen.

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 12,8 voor Aberdeen, 13,3 voor Rangers · Verwachte gele kaarten: 4,9 · Verwacht buitenspel: 6,4

Scheidsrechter: +7 % gefloten overtredingen en +26 % kaarten ten opzichte van het gemiddelde van de competitie (3 wedstrijd(en) dit seizoen).

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
L. MayoLewis William Mayo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Aberdeen7108—56,0
2025-26Kilmarnock400——0—
2024-25Kilmarnock370122—26,8
2023-24Kilmarnock361023—5 16,8
2023-24Rangers—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aberdeen1,200,5237 %
A. MoulouaAyoub Mouloua
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2792011—26,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aberdeen2,040,3334 %
T. OlusanyaOlutoyosi Tajudeen Olusanya
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Aberdeen80023—16,2
2025-26Aberdeen162222—16,5
2024-25St Mirren318262—86,6
2023-24St Mirren356142—5 16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aberdeen2,550,1731 %
A. AremuAfeez Aremu Olalekan
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Aberdeen9018—36,2
2025-26Aberdeen101118—16,8
2025-26Kaiserslautern100——07,0
2024-25Kaiserslautern15009—46,8
2023-24Kaiserslautern5003—0 16,1
2023-24St Pauli0003—06,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aberdeen1,220,3429 %
B. BouananiBadredine Bouanani
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rangers4103—17,2
2026-27Stuttgart000——0—
2025-26Stuttgart10205—16,8
2025-26Nice200——06,7
2024-25Nice263 (1 strafsch.)313—26,9
2024-25Lorient—00————
2023-24Lorient11101—07,0
2023-24Nice7001—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Rangers1,340,2827 %
E. FernandezEmmanuel Oluwasegun Fernandez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272005—17,4
2025-264003—07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Rangers1,430,2527 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: K. NisbetKevin Michael Nisbet

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Aberdeen94 (1 strafsch.)25—27,2
2025-26Aberdeen5104—06,5
2025-26Millwall2002—06,3
2024-25Aberdeen3211535—46,9
2024-25Millwall100——06,2
2023-24Millwall275014—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,9 per wedstrijd), K. KelsyKevin Jesús Kelsy Genez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275106—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,8 per wedstrijd), A. MoulouaAyoub Mouloua
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2792011—26,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,8 per wedstrijd), R. NaderiRyan Don Naderi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Czechia2003—06,5
2026-27Rangers2104—07,1
2025-26Hansa Rostock185415—17,2
2025-26Rangers91110—06,4
2024-25Hansa Rostock123117—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,8 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Aberdeen

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
15 K. NisbetKevin Michael Nisbet
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Aberdeen94 (1 strafsch.)25—27,2
2025-26Aberdeen5104—06,5
2025-26Millwall2002—06,3
2024-25Aberdeen3211535—46,9
2024-25Millwall100——06,2
2023-24Millwall275014—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

23 %420,5085 %
23 L. MayoLewis William Mayo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Aberdeen7108—56,0
2025-26Kilmarnock400——0—
2024-25Kilmarnock370122—26,8
2023-24Kilmarnock361023—5 16,8
2023-24Rangers—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %100,1669 %
9 A. MoulouaAyoub Mouloua
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2792011—26,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %200,7130 %
25 C. RonanConnor Patrick Ronan
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277125—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %120,2061 %
21 G. MolloyGavin Molloy
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276113—05,8
2025-266005—07,1
2024-25200013—46,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %110,2346 %

Rangers

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
19 K. KelsyKevin Jesús Kelsy Genez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275106—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %100,3538 %
20 R. NaderiRyan Don Naderi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Czechia2003—06,5
2026-27Rangers2104—07,1
2025-26Hansa Rostock185415—17,2
2025-26Rangers91110—06,4
2024-25Hansa Rostock123117—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %100,5430 %
26 B. BouananiBadredine Bouanani
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rangers4103—17,2
2026-27Stuttgart000——0—
2025-26Stuttgart10205—16,8
2025-26Nice200——06,7
2024-25Nice263 (1 strafsch.)313—26,9
2024-25Lorient—00————
2023-24Lorient11101—07,0
2023-24Nice7001—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %100,5830 %
10 Minsu KimMinsu Kim
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rangers7006—16,8
2026-27Girona2003—26,7
2025-26Andorra406433—66,7
2024-25Girona300——06,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %000,0061 %
7 K. GlasgowK. Glasgow

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

3 %00—60 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Aberdeen — 4-3-3

Trainer : Stephen Robinson sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Marius Müller Aberdeen · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Holstein Kiel · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Wolfsburg · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Wolfsburg · 2024-25: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Osnabruck · 2024-25: 18 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,5 Mainz · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Schalke 04 · 2023-24: 21 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Mainz · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Wolfsburg · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 27 M. MüllerChristopher Cadden Aberdeen · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 Hibernian · 2025-26: 37 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 Hibernian · 2024-25: 35 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Hibernian · 2023-24: 12 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 28 C. CaddenNesta Guinness-Walker 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 24 N. Guinness-WalkerLewis William Mayo Aberdeen · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,0 Kilmarnock · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Kilmarnock · 2024-25: 37 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Kilmarnock · 2023-24: 36 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 6,8 Rangers · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 23 L. MayoMats Knoester Aberdeen · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Aberdeen · 2025-26: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Aberdeen · 2024-25: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Aarhus · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Aarhus · 2023-24: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 5 M. KnoesterAfeez Aremu Olalekan Aberdeen · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,2 Aberdeen · 2025-26: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Kaiserslautern · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Kaiserslautern · 2024-25: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 Kaiserslautern · 2023-24: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,1 St Pauli · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,1 32 A. AremuOlutoyosi Tajudeen Olusanya Aberdeen · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 Aberdeen · 2025-26: 16 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 St Mirren · 2024-25: 31 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 2 assist(s), 62 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,6 St Mirren · 2023-24: 35 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 1 assist(s), 42 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 6,7 20 T. OlusanyaConnor Patrick Ronan 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 25 C. RonanKevin Michael Nisbet Aberdeen · 2026-27: 9 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 Aberdeen · 2025-26: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Millwall · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Aberdeen · 2024-25: 32 wedstrijden, 11 doelpunt(en), 5 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Millwall · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Millwall · 2023-24: 27 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 15 K. NisbetTony Yogane Aberdeen · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Dundee · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Brentford · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 7 T. YoganeAyoub Mouloua 2026-27: 9 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 9 A. Mouloua
Marius Müller
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Aberdeen9010—17,3
2025-26Holstein Kiel2001—06,4
2025-26Wolfsburg100——17,0
2024-25Wolfsburg3000——07,3
2024-25Osnabruck181025—3 16,5
2024-25Mainz000——0—
2023-24Schalke 042100——17,3
2023-24Mainz1001—06,7
2023-24Wolfsburg—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Christopher Cadden
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Aberdeen9007—26,5
2025-26Hibernian371322—56,8
2024-25Hibernian350117—16,7
2023-24Hibernian12105—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nesta Guinness-Walker
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279004—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lewis William Mayo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Aberdeen7108—56,0
2025-26Kilmarnock400——0—
2024-25Kilmarnock370122—26,8
2023-24Kilmarnock361023—5 16,8
2023-24Rangers—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mats Knoester
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Aberdeen6002—16,9
2025-26Aberdeen130112—07,1
2024-25Aberdeen130112—07,1
2024-25Aarhus—00————
2023-24Aarhus140012—26,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Afeez Aremu Olalekan
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Aberdeen9018—36,2
2025-26Aberdeen101118—16,8
2025-26Kaiserslautern100——07,0
2024-25Kaiserslautern15009—46,8
2023-24Kaiserslautern5003—0 16,1
2023-24St Pauli0003—06,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Olutoyosi Tajudeen Olusanya
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Aberdeen80023—16,2
2025-26Aberdeen162222—16,5
2024-25St Mirren318262—86,6
2023-24St Mirren356142—5 16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Connor Patrick Ronan
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277125—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kevin Michael Nisbet
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Aberdeen94 (1 strafsch.)25—27,2
2025-26Aberdeen5104—06,5
2025-26Millwall2002—06,3
2024-25Aberdeen3211535—46,9
2024-25Millwall100——06,2
2023-24Millwall275014—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Tony Yogane
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Aberdeen6001—06,7
2025-26Dundee400——0—
2024-25Brentford000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ayoub Mouloua
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2792011—26,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Rangers — 4-3-3

Trainer : Derek McInnes sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Ivor Pandur Rangers · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 Croatia · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Hull · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Hull · 2024-25: 46 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 For Sittard · 2023-24: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Hull · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 1 I. PandurEmmanuel Oluwasegun Fernandez 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,4 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 37 E. FernandezJames Regan Penrice Rangers · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 AEK · 2025-26: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,8 Livingston · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Livingston · 2023-24: 24 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 29 J. PenriceOlwethu Makhanya 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 24 O. MakhanyaDujon Henriques Sterling 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,8 2024-25: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 2023-24: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,8 21 D. SterlingMinsu Kim Rangers · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Girona · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Andorra · 2025-26: 40 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 4 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,7 Girona · 2024-25: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 10 M. KimBadredine Bouanani Rangers · 2026-27: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Stuttgart · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Stuttgart · 2025-26: 10 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Nice · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Nice · 2024-25: 26 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Lorient · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lorient · 2023-24: 11 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Nice · 2023-24: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 26 B. BouananiTochi Phil Chukwuani Rangers · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Rangers · 2025-26: 15 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Sturm Graz · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,4 Sturm Graz · 2024-25: 29 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Lyngby · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lyngby · 2023-24: 31 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 48 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 42 T. ChukwuaniKevin Jesús Kelsy Genez 2026-27: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 19 K. KelsyRyan Don Naderi Czechia · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Rangers · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Hansa Rostock · 2025-26: 18 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 4 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Rangers · 2025-26: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Hansa Rostock · 2024-25: 12 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 20 R. NaderiDaisuke Yokota Rangers · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Gent · 2025-26: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Hannover · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Kaiserslautern · 2024-25: 25 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 Gent · 2024-25: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Gornik Zabrze · 2023-24: 18 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 1 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,3 Gent · 2023-24: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel 17 D. Yokota
Ivor Pandur
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rangers200——07,7
2026-27Croatia000——0—
2025-26Hull000——0—
2024-25Hull4600——37,0
2023-24For Sittard1600——17,0
2023-24Hull000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Emmanuel Oluwasegun Fernandez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272005—17,4
2025-264003—07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

James Regan Penrice
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rangers2003—06,6
2025-26AEK190032—76,8
2024-25Livingston—00————
2023-24Livingston240212—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Olwethu Makhanya
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27200——07,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Dujon Henriques Sterling
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272004—06,9
2025-26310222—3 16,8
2024-25200014—56,9
2023-24310222—3 16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Minsu Kim
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rangers7006—16,8
2026-27Girona2003—26,7
2025-26Andorra406433—66,7
2024-25Girona300——06,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Badredine Bouanani
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rangers4103—17,2
2026-27Stuttgart000——0—
2025-26Stuttgart10205—16,8
2025-26Nice200——06,7
2024-25Nice263 (1 strafsch.)313—26,9
2024-25Lorient—00————
2023-24Lorient11101—07,0
2023-24Nice7001—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Tochi Phil Chukwuani
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rangers2003—06,8
2025-26Rangers152015—06,9
2025-26Sturm Graz50012—1 16,4
2024-25Sturm Graz293121—6 16,7
2024-25Lyngby—00————
2023-24Lyngby314248—47,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kevin Jesús Kelsy Genez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275106—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ryan Don Naderi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Czechia2003—06,5
2026-27Rangers2104—07,1
2025-26Hansa Rostock185415—17,2
2025-26Rangers91110—06,4
2024-25Hansa Rostock123117—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Daisuke Yokota
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rangers2011—07,1
2025-26Gent6012—26,9
2025-26Hannover1001—06,9
2024-25Kaiserslautern254221—37,1
2024-25Gent3102—17,0
2023-24Gornik Zabrze187 (3 strafsch.)121—47,3
2023-24Gent600——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0overwinning(en) Aberdeen
1gelijk
5overwinning(en) Rangers
3,0doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Aberdeen 3 doelpunt(en), Rangers 15 · beide scoren in 33% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 50% · 5,0 geel en 0,2 rood per wedstrijd (6 verslag(en)) · scheidsrechters: M. MacDermid ×2, D. Dickinson ×2, Matthew MacDermid

Doelpuntenmakers in deze duels : J. Tavernier Rangers, 3 · D. Geiger Aberdeen, 2 · H. Igamane Rangers, 2 · M. Moore Rangers, 2 · N. Raskin Rangers, 2 · T. Chukwuani Rangers, 2

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
30/08/2026Aberdeen – Rangers Scottish Premiership ♂0 – 1Rangers
21/03/2026Rangers – Aberdeen Scottish Premiership ♂4 – 1Rangers
11/01/2026Aberdeen – Rangers Scottish Premiership ♂0 – 2Rangers
06/01/2026Rangers – Aberdeen Scottish Premiership ♂2 – 0Rangers
11/05/2025Rangers – Aberdeen Scottish Premiership ♂4 – 0Rangers
13/04/2025Aberdeen – Rangers Scottish Premiership ♂2 – 2gelijk

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Aberdeen – Rangers →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13