Premier League ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Nott'm Forest
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
DDDND laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 6 wedstrijden zonder overwinning thuis 5 wedstrijden zonder overwinning 3 wedstrijden zonder overwinning uit
komt van een 0-2-nederlaag tegen Brentford · 0 W, 1 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (2 gescoord, 8 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
19e na 9 speeldag(en) · beste 8e, slechtste 19e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Nott'm Forest
Aanval · 0,70 doelpunt(en) per wedstrijd (0,00 thuis, 1,70 uit) · 13,2 schoten per wedstrijd, 30% op doel · niet gescoord in 57% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 0-15e minuut
Verdediging · 1,30 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 2,00 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 16 geel, 0 rood
Discipline · 11,3 overtreding(en) per wedstrijd · 1,8 buitenspel per wedstrijd · 1,90 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 50 wedstrijd(en))
Doelman · M. Sels rotatie · 3 redding(en), 60% van de schoten op doel gestopt · 2,00 tegen per 90 min · cijfer 6,7
Trainer · O. Glasner sinds 01/08/2026 · 6 club(s) getraind sinds 2014
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 0e et la 15e minute
Vorm (API-Football): LDDWLLL
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Nott'm Forest
- Blessure Igor Jesus · Kuit miste de vorige wedstrijd 23/10/2026
- Blessure N. Savona · Knie miste de vorige wedstrijd 23/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: M. Gibbs-White (Blessure)
Composition probable — 3-4-2-1Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Belgium | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Nott'm Forest | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Nott'm Forest | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,7 |
| 2024-25 | Nott'm Forest | 38 | 0 | 0 | 1 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | Strasbourg | 19 | 0 | 0 | — | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | Nott'm Forest | 16 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jair Paula da Cunha Filho| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,2 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Nikola Milenković| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Serbia | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Nott'm Forest | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Nott'm Forest | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Nott'm Forest | 37 | 5 | 2 | 20 | — | 4 | 7,1 |
| 2024-25 | Fiorentina | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Fiorentina | 34 | 0 | 0 | 30 | — | 4 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Murillo Santiago Costa dos Santos| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | 36 | 2 | 0 | 27 | — | 6 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Morgan Anthony Gibbs-White| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nott'm Forest | 6 | 1 (1 strafsch.) | 2 | 4 | — | 0 | 7,5 |
| 2026-27 | England | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Nott'm Forest | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Nott'm Forest | 34 | 7 | 8 | 38 | — | 11 1 | 7,3 |
| 2023-24 | Nott'm Forest | 37 | 5 (1 strafsch.) | 10 | 37 | — | 9 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Daniel Muñoz Mejía| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nott'm Forest | 5 | 0 | 0 | 8 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Crystal Palace | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,9 |
| 2025-26 | Crystal Palace | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Crystal Palace | 5 | 0 | 1 | 7 | — | 2 | 7,1 |
| 2024-25 | Genk | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Genk | 17 | 5 | 0 | — | — | 5 | — |
| 2023-24 | Crystal Palace | 16 | 0 | 4 | 30 | — | 4 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Xaver Schlager| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Austria | 4 | 0 | 1 | 6 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Nott'm Forest | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | RB Leipzig | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | RB Leipzig | 5 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,4 |
| 2023-24 | RB Leipzig | 29 | 0 | 5 | 34 | — | 7 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Neco Shay Williams| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wales | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2026-27 | Nott'm Forest | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Nott'm Forest | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Nott'm Forest | 38 | 1 | 3 | 24 | — | 7 | 7,0 |
| 2023-24 | Nott'm Forest | 31 | 0 | 1 | 23 | — | 4 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Dan Assane Ndoye| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Switzerland | 6 | 2 | 0 | 5 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Nott'm Forest | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Nott'm Forest | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Bologna | 30 | 8 (2 strafsch.) | 4 | 23 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | Bologna | 32 | 1 | 1 | 29 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | FC Basel 1893 | 2 | 1 | 2 | — | — | 0 | 8,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
John George McAtee| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bolton Wanderers FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Bolton | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Nott'm Forest | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Nott'm Forest | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Bolton Wanderers FC | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 5,6 |
| 2025-26 | Bolton | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 5,6 |
| 2024-25 | Bolton Wanderers FC | 46 | 11 | 3 | 63 | — | 6 | 6,9 |
| 2024-25 | Bolton | 46 | 11 | 3 | 63 | — | 6 | 6,9 |
| 2024-25 | Nott'm Forest | 3 | 3 | 0 | 2 | — | 2 | 7,3 |
| 2024-25 | Luton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Bolton | 1 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 7,2 |
| 2023-24 | Bolton Wanderers FC | 1 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 7,2 |
| 2023-24 | Luton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Liam Rory Delap| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nott'm Forest | 6 | 1 | 0 | 8 | — | 2 | 6,6 |
| 2025-26 | Chelsea | 6 | 1 | 1 | 8 | — | 2 | 6,5 |
| 2024-25 | Ipswich | 37 | 12 (2 strafsch.) | 2 | 72 | — | 11 | 6,9 |
| 2024-25 | Hull | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Hull | 31 | 8 | 2 | 25 | — | 6 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (23/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 62
- 30/08/2026 D. MuñozDaniel Muñoz Mejía
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nott'm Forest 5 0 0 8 — 0 6,9 2026-27 Crystal Palace 1 0 0 1 — 0 5,9 2025-26 Crystal Palace 1 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Crystal Palace 5 0 1 7 — 2 7,1 2024-25 Genk 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Genk 17 5 0 — — 5 — 2023-24 Crystal Palace 16 0 4 30 — 4 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Crystal Palace - 29/08/2026 D. MuñozDaniel Muñoz Mejía
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nott'm Forest 5 0 0 8 — 0 6,9 2026-27 Crystal Palace 1 0 0 1 — 0 5,9 2025-26 Crystal Palace 1 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Crystal Palace 5 0 1 7 — 2 7,1 2024-25 Genk 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Genk 17 5 0 — — 5 — 2023-24 Crystal Palace 16 0 4 30 — 4 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Crystal Palace - 26/08/2026 L. DelapLiam Rory Delap
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nott'm Forest 6 1 0 8 — 2 6,6 2025-26 Chelsea 6 1 1 8 — 2 6,5 2024-25 Ipswich 37 12 (2 strafsch.) 2 72 — 11 6,9 2024-25 Hull — 0 0 — — — — 2023-24 Hull 31 8 2 25 — 6 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Chelsea - 14/08/2026 S. BendaSteven-Andreas Benda
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Feyenoord 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Millwall 0 0 0 — — 0 7,0 2024-25 Fulham 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fulham 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Swansea City AFC 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Fulham - 10/08/2026 O. DiomandeOusmane Diomande
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nott'm Forest 1 0 0 2 — 0 6,6 2026-27 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sp Lisbon 17 0 1 28 — 5 7,0 2024-25 Sp Lisbon 31 2 0 42 — 7 2 7,1 2023-24 Sp Lisbon 26 2 1 26 — 7 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Sporting CP - 09/08/2026 O. DiomandeOusmane Diomande
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nott'm Forest 1 0 0 2 — 0 6,6 2026-27 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sp Lisbon 17 0 1 28 — 5 7,0 2024-25 Sp Lisbon 31 2 0 42 — 7 2 7,1 2023-24 Sp Lisbon 26 2 1 26 — 7 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Sporting CP - 28/07/2026 Gustavo SáGustavo Filipe Alves de Freitas Azevedo e Sá
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Olympiakos 1 0 0 0 — 0 6,9 2025-26 Famalicao 32 4 2 75 — 7 6,9 2024-25 Famalicao 33 4 6 61 — 7 6,9 2023-24 Famalicao 28 3 5 49 — 6 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Famalicao - 22/07/2026 X. SchlagerXaver Schlager
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Austria 4 0 1 6 — 0 6,5 2026-27 Nott'm Forest 1 0 0 2 — 1 6,7 2025-26 RB Leipzig 4 0 0 5 — 0 6,7 2024-25 RB Leipzig 5 0 0 4 — 1 6,4 2023-24 RB Leipzig 29 0 5 34 — 7 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van RB Leipzig - 21/07/2026 X. SchlagerXaver Schlager
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Austria 4 0 1 6 — 0 6,5 2026-27 Nott'm Forest 1 0 0 2 — 1 6,7 2025-26 RB Leipzig 4 0 0 5 — 0 6,7 2024-25 RB Leipzig 5 0 0 4 — 1 6,4 2023-24 RB Leipzig 29 0 5 34 — 7 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van RB Leipzig - 29/06/2026 A. KalimuendoArnaud Kalimuendo-Muinga
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nott'm Forest 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Ein Frankfurt 19 6 1 9 — 4 6,8 2025-26 Nott'm Forest 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Rennes — 0 0 — — — — 2024-25 Rennes 33 17 (5 strafsch.) 3 29 — 2 7,0 2023-24 Rennes 30 10 (2 strafsch.) 1 28 — 6 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Eintracht Frankfurt - 29/06/2026 B. HammondBen Hammond
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Northampton - 29/06/2026 D. OsongDetlef Esapa Osong
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Motherwell 3 0 0 2 — 0 6,3 2024-25 Rotherham 6 0 0 1 — 0 6,6 2024-25 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Fleetwood Town - 29/06/2026 David CarmoDavid Mota Veiga Teixeira Carmo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Olympiakos 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Oviedo 22 1 0 20 — 8 1 6,8 2024-25 Porto 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Porto 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Oviedo - 29/06/2026 Joseph Charles GardnerJoseph Charles Gardner
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Falkirk 2 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Lincoln City FC 13 1 0 5 — 0 1 6,4 2024-25 Lincoln 13 1 0 5 — 0 1 6,4 2024-25 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Mansfield Town - 29/06/2026 Joshua Alan PowellJoshua Alan Powell
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur van Fleetwood Town - 29/06/2026 Jota SilvaJoão Pedro Ferreira Silva
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Olympiakos 2 0 0 4 — 0 6,3 2025-26 Besiktas 18 4 0 15 — 1 6,8 2025-26 Nott'm Forest 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Nott'm Forest 31 3 1 24 — 5 6,8 2024-25 Vitória SC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Vitória SC 33 11 5 48 — 7 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Beşiktaş - 29/06/2026 Kyle James McAdamKyle James McAdam
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur van Northampton - 29/06/2026 O. RichardsOmar Tyrell Crawford Richards
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Aris 6 0 0 7 — 0 6,8 2026-27 Aris Thessalonikis 4 0 0 4 — 0 6,4 2025-26 Rio Ave 14 0 0 7 — 2 6,6 2024-25 Rio Ave 26 0 1 26 — 4 6,8 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Olympiakos 9 0 1 5 — 0 6,7 2023-24 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Rio Ave - 29/06/2026 S. BendaSteven-Andreas Benda
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Feyenoord 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Millwall 0 0 0 — — 0 7,0 2024-25 Fulham 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fulham 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Swansea City AFC 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Fulham - 29/06/2026 Tyler BindonTyler Bindon
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Charlton Athletic FC 5 0 1 7 — 1 6,5 2026-27 Charlton 5 0 1 7 — 1 5,4 2024-25 Nott'm Forest 1 0 0 — — 0 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Sheffield Utd - 30/05/2026 Cherif YayaCherif Yaya
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur van Hereford - 30/05/2026 Cormac DalyCormac Daly
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur van Hereford - 30/05/2026 Jack Ethan ThompsonJack Ethan Thompson
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Barrow - 01/02/2026 L. NetzLuca Netz
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nott'm Forest 1 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Nott'm Forest 7 0 0 5 — 0 6,7 2025-26 M'gladbach 2 0 0 3 — 1 6,5 2024-25 M'gladbach 27 0 2 8 — 2 6,7 2023-24 M'gladbach 30 0 4 26 — 2 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van B. Monchengladbach - 01/02/2026 S. OrtegaStefan Ortega Moreno
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Olympiakos 2 0 0 0 — 0 7,1 2025-26 Nott'm Forest 7 0 0 — — 0 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Manchester City
Vertrekken 82
- 16/09/2026 D. OsongDetlef Esapa Osong
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Motherwell 3 0 0 2 — 0 6,3 2024-25 Rotherham 6 0 0 1 — 0 6,6 2024-25 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Inverness CT - 06/09/2026 Cherif YayaCherif Yaya
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur naar Ilkeston Town - 31/08/2026 Joshua Alan PowellJoshua Alan Powell
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur naar Northampton - 31/08/2026 MoratoFelipe Rodrigues da Silva
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 West Ham 1 1 0 1 — 0 6,8 2025-26 Nott'm Forest 21 1 0 16 — 5 7,0 2024-25 Nott'm Forest 26 0 0 11 — 5 6,6 2024-25 Benfica 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Benfica 1 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar West Ham - 31/08/2026 Z. AbbottZach Abbott
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Southampton 1 0 0 4 — 1 3,1 2026-27 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Southampton - 30/08/2026 O. HutchinsonOmari Elijah Giraud-Hutchinson
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Milan 2 0 1 3 — 1 7,1 2026-27 Nott'm Forest 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Nott'm Forest 1 0 1 1 — 0 6,9 2024-25 Ipswich 31 3 2 30 — 5 6,6 2024-25 Chelsea — 0 0 — — — — 2023-24 Ipswich 44 10 4 55 — 3 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar AC Milan - 29/08/2026 Tyler BindonTyler Bindon
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Charlton Athletic FC 5 0 1 7 — 1 6,5 2026-27 Charlton 5 0 1 7 — 1 5,4 2024-25 Nott'm Forest 1 0 0 — — 0 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Charlton - 26/08/2026 L. SillahLamin Sillah
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Gillingham - 25/08/2026 Eric Emanuel da Silva MoreiraEric Emanuel da Silva Moreira
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Excelsior 7 0 0 6 — 0 6,3 2025-26 Rio Ave 3 0 0 1 — 0 6,4 2025-26 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Nott'm Forest 2 0 0 — — 0 6,2 2023-24 St Pauli 1 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Excelsior - 25/08/2026 D. BakwaDilane Bakwa
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Lille 6 2 1 7 — 0 7,1 2025-26 Nott'm Forest 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Strasbourg 1 0 0 — — 0 7,2 2024-25 Strasbourg 30 6 8 29 — 4 7,3 2023-24 Strasbourg 31 3 6 32 — 4 1 7,1 2023-24 Bordeaux 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Lille - 20/08/2026 O. RichardsOmar Tyrell Crawford Richards
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Aris 6 0 0 7 — 0 6,8 2026-27 Aris Thessalonikis 4 0 0 4 — 0 6,4 2025-26 Rio Ave 14 0 0 7 — 2 6,6 2024-25 Rio Ave 26 0 1 26 — 4 6,8 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Olympiakos 9 0 1 5 — 0 6,7 2023-24 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Aris Thessalonikis - 19/08/2026 O. RichardsOmar Tyrell Crawford Richards
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Aris 6 0 0 7 — 0 6,8 2026-27 Aris Thessalonikis 4 0 0 4 — 0 6,4 2025-26 Rio Ave 14 0 0 7 — 2 6,6 2024-25 Rio Ave 26 0 1 26 — 4 6,8 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Olympiakos 9 0 1 5 — 0 6,7 2023-24 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Aris Thessalonikis - 16/08/2026 T. AwoniyiTaiwo Micheal Awoniyi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Coventry 1 1 1 1 — 0 7,9 2025-26 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Nott'm Forest 33 1 0 8 — 0 6,4 2023-24 Nott'm Forest 20 6 3 9 — 2 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Coventry - 15/08/2026 T. AwoniyiTaiwo Micheal Awoniyi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Coventry 1 1 1 1 — 0 7,9 2025-26 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Nott'm Forest 33 1 0 8 — 0 6,4 2023-24 Nott'm Forest 20 6 3 9 — 2 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Coventry - 14/08/2026 O. GraingerO. Grainger
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Portstewart - 02/08/2026 Kyle James McAdamKyle James McAdam
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Southend - 01/08/2026 Kyle James McAdamKyle James McAdam
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Southend - 29/07/2026 Gustavo SáGustavo Filipe Alves de Freitas Azevedo e Sá
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Olympiakos 1 0 0 0 — 0 6,9 2025-26 Famalicao 32 4 2 75 — 7 6,9 2024-25 Famalicao 33 4 6 61 — 7 6,9 2023-24 Famalicao 28 3 5 49 — 6 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Olympiakos Piraeus - 28/07/2026 S. OrtegaStefan Ortega Moreno
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Olympiakos 2 0 0 0 — 0 7,1 2025-26 Nott'm Forest 7 0 0 — — 0 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Olympiakos Piraeus - 27/07/2026 Joseph Charles GardnerJoseph Charles Gardner
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Falkirk 2 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Lincoln City FC 13 1 0 5 — 0 1 6,4 2024-25 Lincoln 13 1 0 5 — 0 1 6,4 2024-25 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Falkirk - 26/07/2026 Joseph Charles GardnerJoseph Charles Gardner
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Falkirk 2 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Lincoln City FC 13 1 0 5 — 0 1 6,4 2024-25 Lincoln 13 1 0 5 — 0 1 6,4 2024-25 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Falkirk - 16/07/2026 D. AnisjkoD. Anisjko
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Chesterfield - 12/07/2026 A. GunnAngus Fraser James Gunn
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Scotland 3 0 0 — — 0 7,5 2025-26 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Norwich 35 0 0 — — 1 6,9 2023-24 Norwich 42 0 0 1 — 1 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar San Jose Earthquakes - 08/07/2026 Jota SilvaJoão Pedro Ferreira Silva
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Olympiakos 2 0 0 4 — 0 6,3 2025-26 Besiktas 18 4 0 15 — 1 6,8 2025-26 Nott'm Forest 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Nott'm Forest 31 3 1 24 — 5 6,8 2024-25 Vitória SC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Vitória SC 33 11 5 48 — 7 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Olympiakos Piraeus - 03/07/2026 B. HammondBen Hammond
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Boston United
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 25/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- «Je reconnais qu’il fait des erreurs» : Enzo Maresca face à l’épineux cas Donnarumma Foot Mercato · vr 13:05
- Has Anderson lived up to the hype after Man City move? BBC Sport · vr 13:00
- Nottingham Forest’s historic goal drought at home is part of longstanding problem The Guardian · vr 11:49
- Forest need balance between Woodstock and military - Glasner BBC Sport · do 23:30
- Glasner wanted to 'shake things up' with outburst Sky Sports · do 16:15
- Mercato : Francfort veut faire revenir Arnaud Kalimuendo, peu utilisé par Nottingham Forest L'Équipe · do 15:20 · Transfer
- Manchester City : Erling Haaland pousse un coup de gueule Foot Mercato · do 13:57 · Reactie
- Manchester City : Donnarumma se fait détruire Foot Mercato · do 11:38
- Forest latest: 'Glasner hasn't fully been himself,' says Carragher Sky Sports · ma 18:42
- Forest hierarchy welcome Glasner's strong words after Brentford loss Sky Sports · ma 15:45
- Oliver Glasner ameaça sair do Nottingham Forest: «Talvez tenha feito demasiadas cedências...» Record · zo 10:36
- Keine Umarmungen mehr: Glasner zählt sich selbst an kicker · zo 08:31 · Persconferentie
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Man City 211 23N 562 Premier League ♂ · za 16:00 Bournemouth
Nott'm Forest 481 26N 262 Premier League ♂ · vr 21:00 Nott'm Forest
Chelsea komt eraan Premier League ♂ · wo 21:00 Hull
Nott'm Forest komt eraan Premier League ♂ · za 16:00 Nott'm Forest
Brighton komt eraan Premier League ♂ · za 16:00 Sunderland
Nott'm Forest komt eraan Premier League ♂ · za 16:00 Nott'm Forest
Everton komt eraan Premier League ♂ · zo 17:30 Man United
Nott'm Forest komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Brentford – Nott'm Forest | 2 – 0 |
| 23/10/2026 | Ipswich – Nott'm Forest | 1 – 1 |
| 18/10/2026 | Nott'm Forest – Arsenal | 0 – 1 |
| 11/10/2026 | Crystal Palace – Nott'm Forest | 3 – 1 |
| 19/09/2026 | Nott'm Forest – Coventry | 0 – 1 |
| 12/09/2026 | Aston Villa – Nott'm Forest | 1 – 2 |
| 05/09/2026 | Nott'm Forest – Tottenham | 0 – 0 |
| 29/08/2026 | Liverpool – Nott'm Forest | 2 – 2 |
| 22/08/2026 | Nott'm Forest – Leeds | 0 – 1 |
| 24/05/2026 | Nott'm Forest – Bournemouth | 1 – 1 |
| 17/05/2026 | Man United – Nott'm Forest | 3 – 2 |
| 10/05/2026 | Nott'm Forest – Newcastle | 1 – 1 |
| 04/05/2026 | Chelsea – Nott'm Forest | 1 – 3 |
| 24/04/2026 | Sunderland – Nott'm Forest | 0 – 5 |
| 19/04/2026 | Nott'm Forest – Burnley | 4 – 1 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | M. Gibbs-WhiteMorgan Anthony Gibbs-White
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 6 | 6 | 540 | 1 | 2 | 4 | — | 0 | 7,5 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | L. DelapLiam Rory Delap
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | 6 | 5 | 439 | 1 | 0 | 8 | — | 2 | 6,6 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | D. MuñozDaniel Muñoz Mejía
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 29 | 5 | 4 | 384 | 0 | 0 | 8 | — | 0 | 6,9 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | C. WoodChristopher Grant Wood
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 34 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | JairJair Paula da Cunha Filho
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | M. SelsMatz Willy Els Sels
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 33 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | N. DomínguezNicolás Martín Domínguez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 27 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | N. MilenkovićNikola Milenković
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 28 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | X. SchlagerXaver Schlager
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 28 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | N. WilliamsNeco Shay Williams
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 1 | 1 | 79 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | O. AinaTemitayo Olufisayo Olaoluwa Aina
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 29 | 1 | 1 | 61 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | A. KalimuendoArnaud Kalimuendo-Muinga
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 23 | 1 | 1 | 60 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | Igor JesusIgor Jesus Maciel da Cruz
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Aanvaller | 24 | 1 | 1 | 60 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | O. DiomandeOusmane Diomande
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 1 | 1 | 60 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | C. Hudson-OdoiCallum James Hudson-Odoi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 25 | 1 | 0 | 30 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | D. NdoyeDan Assane Ndoye
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 1 | 0 | 30 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | MurilloMurillo Santiago Costa dos Santos
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | 1 | 0 | 30 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | L. NetzLuca Netz
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 1 | 0 | 29 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | R. YatesRyan James Yates
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | I. SangaréIbrahim Sangaré
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 28 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | J. McAteeJohn George McAtee
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | JohnJohn Victor Maciel Furtado
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 29 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | A. WhitehallArchie Harry Thomas Whitehall
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | Aaron BottAaron Bott
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 21 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 49 | Grady McdonnellGrady Mcdonnell Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Middenvelder | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | J. SinclairJimmy Sinclair
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | Keehan WillowsKeehan Willows
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | S. BendaSteven-Andreas Benda
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 27 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | Zyan BlakeZyan Blake Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Aanvaller | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 9 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 1
Spelers die dit seizoen voor Nott'm Forest speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| O. Hutchinson | Aanvaller | 1 | 0 | 11 | 0 | 0 | 6,9 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Nott'm Forest tegen:
- Arsenal
- Aston Villa
- Bournemouth
- Brentford
- Brighton
- Chelsea
- Coventry
- Crystal Palace
- Everton
- Fulham
- Hull
- Ipswich
- Leeds
- Liverpool
- Man City
- Man United
- Newcastle
- Sunderland
- Tottenham
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.