Primeira Liga ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Porto
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
VVVVV laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 36 wedstrijden met een doelpunt 25 wedstrijden ongeslagen thuis 11 overwinningen op rij 8 overwinningen op rij thuis 5 overwinningen op rij uit 2 wedstrijden zonder tegendoelpunt
komt van een 4-0-zege tegen Estoril · 5 W, 0 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (14 gescoord, 3 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
1e na 10 speeldag(en) · beste 1e, slechtste 2e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Porto
Aanval · 2,50 doelpunt(en) per wedstrijd (2,30 thuis, 2,80 uit) · 14,6 schoten per wedstrijd, 37% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 3 benut · sterkste fase: 31-45e minuut
Verdediging · 0,50 tegen per wedstrijd (0,50 thuis, 0,50 uit) · 50% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 8 geel, 0 rood
Discipline · 14,1 overtreding(en) per wedstrijd · 2,1 buitenspel per wedstrijd · 2,20 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 48 wedstrijd(en))
Doelman · J. Afonso rotatie · 0 redding(en) · cijfer 0,0
Trainer · F. Farioli sinds 01/06/2025 · 4 club(s) getraind sinds 2021
Systeem: 4-3-3, trois attaquants · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 31e et la 45e minute
Vorm (API-Football): WWWWWWWW
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Porto
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: J. Bednarek (Rode kaart), D. Prpic (Off the roster), Gabriel Mec (Off the roster), V. Sousa (Been), William Gomes (Enkel)
Composition probable — 4-3-3Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Portugal | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,4 |
| 2026-27 | Porto | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Porto | 32 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Gil Vicente | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Gil Vicente | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Porto | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Porto | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Alberto Oliveira Baio| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Porto | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Porto | 29 | 1 | 8 | 60 | — | 7 | 7,0 |
| 2025-26 | Juventus | 4 | 0 | 2 | 7 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Vitória SC | 10 | 0 | 2 | 11 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Juventus | 9 | 0 | 1 | 8 | — | 3 | 6,8 |
| 2023-24 | Guimaraes | 1 | 2 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Vitória SC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jan Kacper Bednarek| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Poland | 2 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Porto | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Porto | 6 | 0 | 0 | 13 | — | 2 | 7,3 |
| 2024-25 | Southampton | 30 | 2 | 0 | 31 | — | 7 | 7,0 |
| 2023-24 | Southampton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jakub Piotr Kiwior| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Poland | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,9 |
| 2026-27 | Porto | 1 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2025-26 | Arsenal | 5 | 0 | 2 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Porto | 5 | 0 | 2 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Arsenal | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Arsenal | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Pablo Paulino Rosario| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Porto | 1 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2025-26 | Porto | 22 | 2 | 1 | 22 | — | 6 | 7,0 |
| 2025-26 | Nice | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Nice | 29 | 3 (1 strafsch.) | 1 | 24 | — | 6 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Nice | 30 | 0 | 0 | 18 | — | 4 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Gabriel Veiga Novas| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Porto | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Porto | 12 | 1 | 1 | 9 | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Celta | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Victor Mow Froholdt| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Denmark | 8 | 1 | 2 | — | — | 1 | — |
| 2026-27 | Porto | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Porto | 34 | 6 | 6 | 39 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | FC Copenhagen | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,9 |
| 2024-25 | FC Copenhagen | 29 | 3 | 2 | 16 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | FC Copenhagen | 5 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Seko Mohamed Fofana| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Porto | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,5 |
| 2026-27 | Annecy | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Lecce | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Grazer AK | 15 | 0 | 0 | 13 | — | 0 1 | 6,4 |
| 2025-26 | Porto | 12 | 3 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Rennes | 12 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Lecce | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Rennes | 16 | 1 | 1 | 9 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Grazer AK | 14 | 0 | 0 | 26 | — | 6 | 6,7 |
| 2024-25 | Leverkusen | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | For Sittard | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Bordeaux | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | For Sittard | 11 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Lens | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Leverkusen | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Nurnberg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
André Miguel Valente da Silva| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Porto | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Elche | 30 | 10 (3 strafsch.) | 0 | 24 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | RB Leipzig | 8 | 1 (1 strafsch.) | 2 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Werder Bremen | 7 | 1 (1 strafsch.) | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Sociedad | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Vitória SC | 22 | 10 | 2 | 20 | — | 3 | 7,2 |
| 2023-24 | RB Leipzig | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Sociedad | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Borja Sainz Eguskiza| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Porto | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Porto | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Norwich | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Norwich | 35 | 6 | 2 | 34 | — | 4 2 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Eduardo Gabriel Aquino Cossa| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | 33 | 4 | 6 | 22 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | 31 | 3 | 2 | 28 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | 34 | 4 | 6 | 24 | — | 4 1 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 51
- 29/09/2026 C. SmallingChristopher Lloyd Smalling
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Porto 0 0 0 0 — 0 0,0 2024-25 Roma 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Roma 8 0 0 1 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Al-Fayha - 01/09/2026 Gabriel MecGabriel Ferreira de Carvalho
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Gremio - 31/08/2026 Gabriel MecGabriel Ferreira de Carvalho
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Gremio - 30/08/2026 S. GiménezSantiago Tomás Giménez
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Porto 2 1 (1 strafsch.) 0 1 — 0 4,7 2025-26 Milan 1 2 0 2 — 0 8,2 2024-25 Milan 14 5 2 11 — 3 1 6,6 2024-25 Feyenoord 5 5 (1 strafsch.) 1 2 — 1 7,4 2023-24 Feyenoord 1 2 1 — — 1 9,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van AC Milan - 30/08/2026 SouzaJoão Victor de Souza Menezes
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Porto 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Tottenham 4 0 0 3 — 1 6,4 2023-24 Besiktas 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Tottenham - 25/08/2026 S. FofanaSeko Mohamed Fofana
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Porto 2 0 0 0 — 0 4,5 2026-27 Annecy 2 0 0 2 — 0 6,5 2026-27 Lecce 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Grazer AK 15 0 0 13 — 0 1 6,4 2025-26 Porto 12 3 0 2 — 1 6,9 2025-26 Rennes 12 1 0 3 — 0 6,9 2025-26 Lecce 5 0 0 3 — 0 6,3 2024-25 Rennes 16 1 1 9 — 3 6,8 2024-25 Grazer AK 14 0 0 26 — 6 6,7 2024-25 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — 2024-25 For Sittard — 0 0 — — — — 2024-25 Bordeaux — 0 0 — — — — 2023-24 For Sittard 11 0 0 6 — 0 6,7 2023-24 Lens — 0 0 — — — — 2023-24 Leverkusen — 0 0 — — — — 2023-24 Nurnberg 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Rennes - 19/07/2026 Cardoso VarelaCardoso Varela
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij van Dinamo Zagreb - 19/07/2026 Hwang In-BeomIn-Beom Hwang
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Porto 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Feyenoord 1 0 1 1 — 0 7,0 2024-25 Feyenoord 21 3 2 17 — 5 7,1 2023-24 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Feyenoord - 18/07/2026 Hwang In-BeomIn-Beom Hwang
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Porto 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Feyenoord 1 0 1 1 — 0 7,0 2024-25 Feyenoord 21 3 2 17 — 5 7,1 2023-24 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Feyenoord - 30/06/2026 André SilvaAndré Miguel Valente da Silva
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Porto 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Elche 30 10 (3 strafsch.) 0 24 — 3 6,8 2024-25 RB Leipzig 8 1 (1 strafsch.) 2 — — 0 6,8 2024-25 Werder Bremen 7 1 (1 strafsch.) 0 4 — 1 6,7 2024-25 Sociedad — 0 0 — — — — 2023-24 Vitória SC 22 10 2 20 — 3 7,2 2023-24 RB Leipzig 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sociedad 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Elche - 30/06/2026 Eirik GranaasEirik Granaas
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Fredrikstad - 30/06/2026 J. AfonsoJoão de Oliveira Afonso
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Porto 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Santa Clara 2 0 0 — — 0 7,6 2024-25 Santa Clara 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Santa Clara — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Santa Clara - 30/06/2026 J. KiwiorJakub Piotr Kiwior
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Poland 2 0 0 3 — 0 7,9 2026-27 Porto 1 0 0 — — 1 — 2025-26 Arsenal 5 0 2 1 — 0 7,3 2025-26 Porto 5 0 2 1 — 0 7,3 2024-25 Arsenal 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Arsenal 1 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Arsenal - 30/06/2026 Luís GomesLuís Domingos Vieira Barata Gomes
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van FC Porto B - 29/06/2026 S. EustáquioStephen Antunes Eustáquio
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Swansea City AFC 6 1 1 2 — 0 7,0 2026-27 Porto 1 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Porto 8 0 0 4 — 0 6,7 2024-25 Porto 30 0 0 36 — 7 6,9 2023-24 Porto 28 2 2 31 — 3 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Los Angeles FC - 29/06/2026 SamuelSamuel Samuel
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rio Ave 1 0 0 — — 0 6,5 2026-27 Gil Vicente 0 0 0 0 — 0 0,0 2024-25 Porto 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Porto 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Al Okhdood - 29/06/2026 Ángel AlarcónÁngel Alarcón Galiot
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Utrecht 9 3 0 8 — 0 6,8 2025-26 Utrecht 14 3 3 4 — 0 7,1 2025-26 Porto 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Barcelona 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Barcelona 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Utrecht - 29/06/2026 D. NamasoDaniel Namaso Edi-Mesumbe Loader
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Auxerre 7 3 (1 strafsch.) 2 10 — 0 7,1 2025-26 Auxerre 30 3 3 64 — 9 6,7 2025-26 Porto 4 1 0 10 — 0 7,1 2024-25 Porto 29 3 (1 strafsch.) 1 22 — 3 6,7 2023-24 Porto 16 1 2 8 — 1 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Auxerre - 29/06/2026 Gabriel VeronGabriel Veron Fonseca de Souza
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Nacional 13 1 0 12 — 2 6,7 2024-25 Porto 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Porto 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Nacional - 29/06/2026 Iván JaimeIván Jaime Pajuelo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Las Palmas 8 2 2 8 — 3 6,8 2025-26 Porto — 0 0 — — — — 2024-25 Porto 9 2 2 4 — 1 7,0 2024-25 Valencia 9 0 0 8 — 0 6,7 2023-24 Famalicao 23 1 0 7 — 0 6,9 2023-24 Porto 21 1 0 7 — 0 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van CF Montreal - 29/06/2026 Vasco SousaVasco José Cardoso Sousa
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Moreirense 9 1 0 15 — 2 1 6,6 2025-26 Porto 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Porto 20 0 0 13 — 1 6,7 2023-24 Porto — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Moreirense - 14/05/2026 Bernardo LimaBernardo Pinto Lima
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 0 0 — — 0 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van FC Porto - 01/02/2026 S. FofanaSeko Mohamed Fofana
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Porto 2 0 0 0 — 0 4,5 2026-27 Annecy 2 0 0 2 — 0 6,5 2026-27 Lecce 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Grazer AK 15 0 0 13 — 0 1 6,4 2025-26 Porto 12 3 0 2 — 1 6,9 2025-26 Rennes 12 1 0 3 — 0 6,9 2025-26 Lecce 5 0 0 3 — 0 6,3 2024-25 Rennes 16 1 1 9 — 3 6,8 2024-25 Grazer AK 14 0 0 26 — 6 6,7 2024-25 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — 2024-25 For Sittard — 0 0 — — — — 2024-25 Bordeaux — 0 0 — — — — 2023-24 For Sittard 11 0 0 6 — 0 6,7 2023-24 Lens — 0 0 — — — — 2023-24 Leverkusen — 0 0 — — — — 2023-24 Nurnberg 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Rennes - 29/01/2026 T. MoffiTeremas Igobor Moffi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Hamburg 6 1 0 2 — 0 6,5 2025-26 Nice 10 2 0 2 — 0 6,5 2025-26 Porto 9 1 1 6 — 2 6,4 2024-25 Nice 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Nice 30 11 (3 strafsch.) 2 32 — 4 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Nice - 06/01/2026 O. PietuszewskiOskar Pietuszewski
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Porto 2 1 0 1 — 1 7,0 2026-27 Poland 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Porto 16 3 2 15 — 2 7,0 2025-26 Jagiellonia 9 2 1 11 — 0 7,0 2024-25 Jagiellonia 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Jagiellonia
Vertrekken 67
- 12/09/2026 Dennis KonneyDennis Konney
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar Spartak Trnava - 11/09/2026 Dennis KonneyDennis Konney
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar Spartak Trnava - 04/09/2026 Y. KaramohYann Dorgelès Isaac Karamoh
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sampdoria 2 0 0 — — 0 6,4 2025-26 Porto 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Torino 29 0 1 12 — 2 6,5 2024-25 Montpellier — 0 0 — — — — 2023-24 Montpellier 12 1 0 7 — 1 6,5 2023-24 Torino 10 0 0 2 — 0 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Sampdoria - 31/08/2026 D. GülDeniz Daniel Gül
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Galatasaray 5 0 0 12 — 1 6,4 2026-27 Türkiye 2 0 0 2 — 0 6,3 2026-27 Turkey 2 0 0 2 — 0 6,3 2026-27 Porto 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Porto 4 0 0 4 — 1 6,5 2024-25 Porto 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Galatasaray - 30/08/2026 D. GülDeniz Daniel Gül
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Galatasaray 5 0 0 12 — 1 6,4 2026-27 Türkiye 2 0 0 2 — 0 6,3 2026-27 Turkey 2 0 0 2 — 0 6,3 2026-27 Porto 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Porto 4 0 0 4 — 1 6,5 2024-25 Porto 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Galatasaray - 26/08/2026 Diogo FernandesDiogo Dias Fernandes
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Amarante - 26/08/2026 S. EustáquioStephen Antunes Eustáquio
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Swansea City AFC 6 1 1 2 — 0 7,0 2026-27 Porto 1 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Porto 8 0 0 4 — 0 6,7 2024-25 Porto 30 0 0 36 — 7 6,9 2023-24 Porto 28 2 2 31 — 3 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Swansea - 25/08/2026 Tiago AndradeTiago Alves Pinto Andrade
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Moreirense 6 1 1 2 — 0 7,3 2026-27 Porto 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Porto 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Moreirense - 25/08/2026 S. EustáquioStephen Antunes Eustáquio
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Swansea City AFC 6 1 1 2 — 0 7,0 2026-27 Porto 1 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Porto 8 0 0 4 — 0 6,7 2024-25 Porto 30 0 0 36 — 7 6,9 2023-24 Porto 28 2 2 31 — 3 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Swansea - 24/08/2026 Tiago AndradeTiago Alves Pinto Andrade
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Moreirense 6 1 1 2 — 0 7,3 2026-27 Porto 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Porto 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Moreirense - 19/08/2026 Iván JaimeIván Jaime Pajuelo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Las Palmas 8 2 2 8 — 3 6,8 2025-26 Porto — 0 0 — — — — 2024-25 Porto 9 2 2 4 — 1 7,0 2024-25 Valencia 9 0 0 8 — 0 6,7 2023-24 Famalicao 23 1 0 7 — 0 6,9 2023-24 Porto 21 1 0 7 — 0 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Las Palmas - 18/08/2026 G. SousaG. Sousa
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur naar Kocaelispor - 18/08/2026 Rodrigo MoraRodrigo Mora de Carvalho
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Roma 5 1 0 — — 0 6,9 2026-27 Porto 1 0 0 0 — 0 7,1 2025-26 Porto 1 0 0 3 — 0 6,3 2024-25 Porto 23 10 4 15 — 3 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar AS Roma - 17/08/2026 Rodrigo MoraRodrigo Mora de Carvalho
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Roma 5 1 0 — — 0 6,9 2026-27 Porto 1 0 0 0 — 0 7,1 2025-26 Porto 1 0 0 3 — 0 6,3 2024-25 Porto 23 10 4 15 — 3 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar AS Roma - 12/08/2026 Gabriel BrásGabriel Costa Brás
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nijmegen 1 0 0 2 — 0 3,5 2025-26 Porto 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Porto 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Porto 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar NEC Nijmegen - 10/08/2026 SamuelSamuel Samuel
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rio Ave 1 0 0 — — 0 6,5 2026-27 Gil Vicente 0 0 0 0 — 0 0,0 2024-25 Porto 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Porto 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar GIL Vicente - 09/08/2026 SamuelSamuel Samuel
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rio Ave 1 0 0 — — 0 6,5 2026-27 Gil Vicente 0 0 0 0 — 0 0,0 2024-25 Porto 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Porto 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar GIL Vicente - 21/07/2026 Domingos AndradeDomingos Paulo Andrade
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Botafogo - 20/07/2026 Domingos AndradeDomingos Paulo Andrade
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Botafogo - 19/07/2026 Cardoso VarelaCardoso Varela
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar FC Porto B - 30/06/2026 Ángel AlarcónÁngel Alarcón Galiot
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Utrecht 9 3 0 8 — 0 6,8 2025-26 Utrecht 14 3 3 4 — 0 7,1 2025-26 Porto 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Barcelona 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Barcelona 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Utrecht - 30/06/2026 D. NamasoDaniel Namaso Edi-Mesumbe Loader
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Auxerre 7 3 (1 strafsch.) 2 10 — 0 7,1 2025-26 Auxerre 30 3 3 64 — 9 6,7 2025-26 Porto 4 1 0 10 — 0 7,1 2024-25 Porto 29 3 (1 strafsch.) 1 22 — 3 6,7 2023-24 Porto 16 1 2 8 — 1 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Auxerre - 30/06/2026 Thiago SilvaThiago Emiliano da Silva
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Porto 8 0 0 2 — 0 7,1 2024-25 Chelsea — 0 0 — — — — 2023-24 Chelsea 1 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Fluminense - 29/06/2026 João Pedro Moreira TeixeiraJoão Pedro Moreira Teixeira
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Teixeira Joao - 29/06/2026 L. de JongLuuk de Jong
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Porto 4 1 0 3 — 1 6,7 2024-25 PSV Eindhoven 0 0 0 — — 0 — 2023-24 PSV Eindhoven 1 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar de Jong Luuk
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 25/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Martin Turk evitou descalabro com o FC Porto e pode manter-se na baliza do Estoril Record · za 03:13
- Sócios do V. Guimarães aprovam contas de 2025/26 e chumbam proposta de auditoria financeira à SAD Record · za 00:35
- Vânia Duarte assegura ambição do FC Porto: «Seja qual for a competição e o adversário, queremos entrar para ganhar» Record · vr 20:42
- Técnico de equipamentos do FC Porto suspenso por 30 dias por gesto obsceno Record · vr 20:35 · Schorsing
- FC Porto esgota bilhetes para o Feyenoord Record · vr 18:34
- Quatro nacionalidades, uma vida de mudanças e a equipa principal do Sporting como destino desejado: a história de William Lodmell Record · vr 17:28
- Pietuszewski dado com apto para o jogo em Guimarães Record · vr 15:52
- Lohann Doucet convocado para a seleção da Burkina Faso Record · vr 15:30
- FC Porto revela reação de Alberto Costa à primeira convocatória para a Seleção Nacional Record · vr 15:17
- V. Guimarães procura quebrar enguiço caseiro frente ao FC Porto Record · vr 08:18
- Pilhas de Gabri Veiga com energia extra: versão 2026/27 dura mais e prolonga impacto em campo Record · vr 05:05 · Transfer
- FC Porto fica mais perto da fase de grupos da Liga dos Campeões feminina de voleibol Record · vr 00:22
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Porto 181 24N 582 Primeira Liga ♂ · zo 19:00 Guimaraes
Porto 191 24N 572 Primeira Liga ♂ · zo 21:30 Porto
Sp Lisbon komt eraan Primeira Liga ♂ · zo 17:00 Santa Clara
Porto komt eraan Primeira Liga ♂ · zo 17:00 Porto
Estrela komt eraan Primeira Liga ♂ · zo 17:00 Famalicao
Porto komt eraan Primeira Liga ♂ · zo 17:00 Porto
Nacional komt eraan Primeira Liga ♂ · zo 17:00 Sp Braga
Porto komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Porto – Estoril | 4 – 0 |
| 24/10/2026 | Gil Vicente – Porto | 0 – 1 |
| 10/10/2026 | Maritimo – Porto | 1 – 2 |
| 20/09/2026 | Porto – Benfica | 3 – 1 |
| 12/09/2026 | Casa Pia – Porto | 1 – 4 |
| 04/09/2026 | Porto – Moreirense | 2 – 1 |
| 29/08/2026 | Academico Viseu – Porto | 0 – 3 |
| 23/08/2026 | Porto – Arouca | 2 – 0 |
| 15/08/2026 | Rio Ave – Porto | 0 – 2 |
| 09/08/2026 | Porto – Alverca | 2 – 0 |
| 16/05/2026 | Porto – Santa Clara | 1 – 0 |
| 10/05/2026 | AVS – Porto | 3 – 1 |
| 02/05/2026 | Porto – Alverca | 1 – 0 |
| 26/04/2026 | Estrela – Porto | 1 – 2 |
| 19/04/2026 | Porto – Tondela | 2 – 0 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 74 | Francisco MouraFrancisco Sampaio de Moura
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 26 | 4 | 3 | 265 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 5,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | N. PérezPatricio Nehuén Pérez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 26 | 5 | 1 | 147 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,3 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | S. GiménezSantiago Tomás Giménez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 24 | 2 | 0 | 43 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 4,7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | SamuFábio Samuel Amorim da Silva
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | 2 | 0 | 34 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | O. PietuszewskiOskar Pietuszewski
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 18 | 2 | 0 | 21 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 42 | S. FofanaSeko Mohamed Fofana
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 31 | 2 | 0 | 19 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,5 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | AndorinhaJoão Paulo Santos da Costa
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | C. SmallingChristopher Lloyd Smalling
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Cláudio RamosCláudio Pires Morais Ramos
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | D. PrpićDominik Prpić
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | Duarte CunhaDuarte Cunha
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | Gabriel MecGabriel Ferreira de Carvalho
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 50 | J. AfonsoJoão de Oliveira Afonso
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 92 | João Pedro Moreira TeixeiraJoão Pedro Moreira Teixeira
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | SouzaJoão Victor de Souza Menezes
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | T. SilvaTiago Silva
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | E. FerreiraEduardo Ferreira
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 64 | Luís GomesLuís Domingos Vieira Barata Gomes
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | A. VarelaAlan Gonzalo Varela
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Alberto BaioAlberto Oliveira Baio
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | André SilvaAndré Miguel Valente da Silva
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 30 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | Borja SainzBorja Sainz Eguskiza
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 25 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | Diogo CostaDiogo Meireles da Costa
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 26 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Gabri VeigaGabriel Veiga Novas
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | Hwang In-BeomIn-Beom Hwang
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 29 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | J. BednarekJan Kacper Bednarek
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 30 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | J. KiwiorJakub Piotr Kiwior
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 26 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 1 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 52 | Martim FernandesMartim Moreira Moutinho Fernandes
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | P. RosarioPablo Paulino Rosario
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 29 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 1 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | Pepê AquinoEduardo Gabriel Aquino Cossa
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 29 | 1 | — | — | 0 | 1 | — | — | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | Victor Mow FroholdtVictor Mow Froholdt
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 1 | — | — | 1 | 0 | — | — | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | WilliamWilliam Gomes Carvalho Santos
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 20 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 1 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | Z. SanusiZaidu Sanusi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 29 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 97 | Gabriel VeronGabriel Veron Fonseca de Souza
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 23 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 91 | Gonçalo RibeiroGonçalo Miguel Azevedo Ribeiro
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 56 | KauêKauê Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Middenvelder | 21 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 55 | Y. PereiraY. Pereira Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Verdediger | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 10 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 3
Spelers die dit seizoen voor Porto speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rodrigo Mora | Middenvelder | 1 | 0 | 15 | 0 | 0 | 7,1 |
| S. Eustáquio | Middenvelder | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0,0 |
| D. Gül | Aanvaller | 1 | — | — | 0 | 0 | — |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Porto tegen:
- Academico Viseu
- Alverca
- Arouca
- Benfica
- Casa Pia
- Estoril
- Estrela
- Famalicao
- Gil Vicente
- Guimaraes
- Maritimo
- Moreirense
- Nacional
- Rio Ave
- Santa Clara
- SC Braga
- Sp Braga
- Sp Lisbon
- Sporting Clube de Portugal
- Vitória SC
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.