Bundesliga ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Leverkusen
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
VVVDD laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 2 nederlagen op rij
komt van een 2-4-nederlaag tegen Stuttgart · 3 W, 0 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (10 gescoord, 11 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
6e na 8 speeldag(en) · beste 4e, slechtste 11e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Leverkusen
Aanval · 2,70 doelpunt(en) per wedstrijd (2,70 thuis, 2,70 uit) · 15,2 schoten per wedstrijd, 35% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 76-90e minuut
Verdediging · 1,50 tegen per wedstrijd (0,30 thuis, 2,70 uit) · 33% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 8 geel, 0 rood
Discipline · 9,5 overtreding(en) per wedstrijd · 1,6 buitenspel per wedstrijd · 1,90 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 52 wedstrijd(en))
Doelman · J. Blaswich rotatie · 1 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 7,3
Trainer · Carles Martínez sinds 01/08/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2023
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute
Vorm (API-Football): LWDWWW
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Leverkusen
- Blessure C. Kofane · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure E. Ben Seghir · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure G. Doue · Kuit miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure K. Eichhorn · Ziekte miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure M. Culbreath · Voet miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure M. Terrier · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: J. Hofmann (Off the roster), T. Oermann (Off the roster), V. Boniface (Off the roster)
Composition probable — 4-2-3-1Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Salzburg | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Salzburg | 27 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | RB Leipzig | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | RB Leipzig | 21 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Salzburg | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Loïc Badé| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Leverkusen | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Sevilla | 32 | 1 | 1 | 26 | — | 7 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Sevilla | 28 | 0 | 1 | 24 | — | 5 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Nott'm Forest | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Lucas Vázquez Iglesias| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leverkusen | 1 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | Leverkusen | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Real Madrid | 32 | 1 | 5 | 29 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | Real Madrid | 29 | 3 | 6 | 22 | — | 0 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jarell Amorin Quansah| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | England | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Leverkusen | 10 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Liverpool | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Liverpool | 17 | 2 | 0 | 10 | — | 1 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Facundo Axel Medina| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Marseille | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,2 |
| 2025-26 | Lens | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Lens | 29 | 0 | 1 | 29 | — | 15 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Lens | 31 | 1 | 3 | 51 | — | 11 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Afonso Bastardo Moreira| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leverkusen | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Lyon | 27 | 4 | 7 | 27 | — | 3 | 7,1 |
| 2024-25 | Sp Lisbon | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Gil Vicente | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Sp Lisbon | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Aleix García Serrano| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,0 |
| 2025-26 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Leverkusen | 34 | 3 | 4 | 8 | — | 3 | 7,1 |
| 2024-25 | Girona | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Girona | 37 | 3 | 6 | 29 | — | 4 1 | 7,5 |
| 2023-24 | Leverkusen | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Malik Leon Tillman| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,0 |
| 2024-25 | Leverkusen | 6 | 3 | 2 | 6 | — | 3 | 8,2 |
| 2024-25 | PSV Eindhoven | 6 | 3 | 2 | 6 | — | 3 | 8,2 |
| 2023-24 | PSV Eindhoven | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ignacio Ezequiél Agustín Fernández Carballo| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Chelsea | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Chelsea | 7 | 1 | 3 | 11 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Chelsea | 36 | 6 | 7 | 52 | — | 8 | 7,3 |
| 2023-24 | Chelsea | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Benfica | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jonas Hofmann| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leverkusen | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Cottbus | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2026-27 | Energie Cottbus | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Energie Cottbus | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Cottbus | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Leverkusen | 3 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Leverkusen | 27 | 2 | 1 | 1 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Cottbus | 16 | 0 | 1 | 10 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Energie Cottbus | 16 | 0 | 1 | 10 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Nurnberg | 8 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Leverkusen | 32 | 5 | 7 | 14 | — | 3 | 7,5 |
| 2023-24 | Cottbus | 26 | 0 | 0 | — | — | 6 | — |
| 2023-24 | Energie Cottbus | 26 | 0 | 0 | — | — | 6 | — |
| 2023-24 | Nurnberg | 5 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 6,5 |
| 2023-24 | M'gladbach | 0 | 0 | 7 | 14 | — | 0 | 7,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Patrik Schick| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Czech Republic | 2 | 3 | 0 | 3 | — | 0 | 8,3 |
| 2026-27 | Czechia | 2 | 3 | 0 | 3 | — | 0 | 8,3 |
| 2026-27 | Leverkusen | 1 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Leverkusen | 33 | 21 (1 strafsch.) | 0 | 24 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | Leverkusen | 20 | 7 (1 strafsch.) | 0 | 11 | — | 1 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (22/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 59
- 31/08/2026 G. DouéGuéla Maho Lewis Doué
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Leverkusen 1 0 0 2 — 1 6,9 2026-27 Strasbourg 1 0 0 1 — 0 5,2 2025-26 Strasbourg 2 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Strasbourg 32 1 2 41 — 7 7,0 2024-25 Rennes 0 0 2 41 — 0 7,0 2023-24 Rennes 24 0 2 29 — 1 1 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Strasbourg - 31/08/2026 M. DiabyMoussa Diaby
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Leverkusen 2 0 0 1 — 1 6,5 2024-25 Portimonense 19 0 0 3 — 5 7,3 2024-25 Aston Villa 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Aston Villa 38 6 8 16 — 1 7,0 2023-24 Portimonense 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Leverkusen — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Al-Ittihad FC - 30/08/2026 M. DiabyMoussa Diaby
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Leverkusen 2 0 0 1 — 1 6,5 2024-25 Portimonense 19 0 0 3 — 5 7,3 2024-25 Aston Villa 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Aston Villa 38 6 8 16 — 1 7,0 2023-24 Portimonense 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Leverkusen — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Al-Ittihad FC - 30/08/2026 G. DouéGuéla Maho Lewis Doué
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Leverkusen 1 0 0 2 — 1 6,9 2026-27 Strasbourg 1 0 0 1 — 0 5,2 2025-26 Strasbourg 2 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Strasbourg 32 1 2 41 — 7 7,0 2024-25 Rennes 0 0 2 41 — 0 7,0 2023-24 Rennes 24 0 2 29 — 1 1 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Strasbourg - 10/08/2026 F. MedinaFacundo Axel Medina
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Leverkusen 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Marseille 1 0 0 1 — 1 6,2 2025-26 Lens 1 0 0 3 — 0 7,2 2024-25 Lens 29 0 1 29 — 15 1 7,0 2023-24 Lens 31 1 3 51 — 11 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Marseille - 09/08/2026 F. MedinaFacundo Axel Medina
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Leverkusen 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Marseille 1 0 0 1 — 1 6,2 2025-26 Lens 1 0 0 3 — 0 7,2 2024-25 Lens 29 0 1 29 — 15 1 7,0 2023-24 Lens 31 1 3 51 — 11 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Marseille - 04/08/2026 Miguel GutiérrezMiguel Gutiérrez Ortega
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Leverkusen 1 0 0 — — 0 7,3 2025-26 Napoli 2 0 0 — — 0 7,3 2025-26 Girona 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Girona 30 1 5 29 — 4 7,1 2023-24 Girona 36 2 7 27 — 4 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Napoli - 24/07/2026 Luca ErleinLuca Erlein
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Cottbus 1 0 0 — — 0 7,0 2026-27 Energie Cottbus 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Hoffenheim 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Hoffenheim 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van 1899 Hoffenheim - 23/07/2026 Luca ErleinLuca Erlein
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Cottbus 1 0 0 — — 0 7,0 2026-27 Energie Cottbus 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Hoffenheim 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Hoffenheim 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van 1899 Hoffenheim - 30/06/2026 A. DamjanovićA. Damjanović
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van FK Crvena Zvezda - 30/06/2026 Afonso MoreiraAfonso Bastardo Moreira
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Leverkusen 1 0 1 — — 0 6,9 2025-26 Lyon 27 4 7 27 — 3 7,1 2024-25 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Gil Vicente 4 0 0 1 — 0 6,5 2023-24 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Lyon - 30/06/2026 K. EichhornKennet Eichhorn
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Hertha 2 1 0 1 — 0 7,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Hertha BSC - 30/06/2026 Kerim-Sam AlajbegovićKerim-Sam Alajbegović
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Bosnia & Herzegovina 4 1 0 4 — 0 6,6 2026-27 Juventus 2 1 0 1 — 0 7,2 2025-26 Salzburg 7 2 1 7 — 0 7,3 2025-26 Leverkusen 4 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Red Bull Salzburg - 30/06/2026 N. BombaN. Bomba
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Bayer Leverkusen - 29/06/2026 A. FayeAbdoulaye Faye
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Celta 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Lorient 2 0 0 1 — 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Lorient - 29/06/2026 Farid Alfa-RuprechtFarid Alfa-Ruprecht
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Hertha 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Bochum 2 0 1 2 — 0 6,4 2025-26 Leverkusen — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van VfL Bochum - 29/06/2026 Francis-Ikechukwu OnyekaFrancis-Ikechukwu Onyeka
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Elversberg 1 2 0 2 — 0 8,9 2025-26 Bochum 2 0 0 1 — 0 6,4 2024-25 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van VfL Bochum - 29/06/2026 J. BelocianJeanuël Belocian
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Santander 5 0 0 7 — 1 6,4 2026-27 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Wolfsburg 16 0 1 19 — 3 6,8 2025-26 Leverkusen 1 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Leverkusen 10 0 0 1 — 1 6,2 2024-25 Rennes — 0 0 — — — — 2023-24 Rennes 23 0 1 12 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van VfL Wolfsburg - 29/06/2026 A. NataliAndrea Natali
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — 2025-26 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Leverkusen — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van AZ Alkmaar - 29/06/2026 A. SarcoAlejo Uriel Sarco
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sp Gijon 10 2 0 5 — 1 6,8 2025-26 M'gladbach 3 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Leverkusen 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Borussia Mönchengladbach - 29/06/2026 A. StepanovA. Stepanov
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Utrecht 15 5 (1 strafsch.) 1 19 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Utrecht - 29/06/2026 Afonso MoreiraAfonso Bastardo Moreira
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Leverkusen 1 0 1 — — 0 6,9 2025-26 Lyon 27 4 7 27 — 3 7,1 2024-25 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Gil Vicente 4 0 0 1 — 0 6,5 2023-24 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Lyon - 29/06/2026 K. EichhornKennet Eichhorn
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Hertha 2 1 0 1 — 0 7,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Hertha BSC - 29/06/2026 Ken IzekorKen Izekor
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Eintracht Braunschweig 1 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Braunschweig 1 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Eintracht Braunschweig - 29/06/2026 M. KovářMatěj Kovář
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 PSV Eindhoven 9 0 0 0 — 0 7,0 2026-27 Czechia 2 0 0 — — 0 6,8 2026-27 Czech Republic 2 0 0 — — 0 6,8 2025-26 PSV Eindhoven 4 0 0 — — 0 8,5 2025-26 Leverkusen — 0 0 — — — — 2024-25 Leverkusen 5 0 0 — — 0 7,0 2024-25 PSV Eindhoven 1 0 0 — — 0 6,6 2023-24 Leverkusen 1 0 0 — — 0 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van PSV Eindhoven
Vertrekken 63
- 31/08/2026 ArthurArthur Augusto de Matos Soares
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Werder Bremen 5 0 0 1 — 1 6,8 2026-27 Sabadell 5 0 0 6 — 1 6,8 2026-27 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Leverkusen 3 1 0 3 — 0 7,1 2025-26 Juventus — 0 0 — — — — 2024-25 Leverkusen 31 0 1 20 — 1 6,5 2024-25 Sabadell 20 2 0 — — 2 — 2024-25 Girona 15 0 0 16 — 2 6,9 2024-25 Juventus 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fiorentina 33 2 (1 strafsch.) 3 18 — 2 7,2 2023-24 Leverkusen 4 0 2 2 — 0 7,0 2023-24 Liverpool 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Juventus — 0 (1 strafsch.) 3 18 — — 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Werder Bremen - 31/08/2026 J. BelocianJeanuël Belocian
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Santander 5 0 0 7 — 1 6,4 2026-27 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Wolfsburg 16 0 1 19 — 3 6,8 2025-26 Leverkusen 1 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Leverkusen 10 0 0 1 — 1 6,2 2024-25 Rennes — 0 0 — — — — 2023-24 Rennes 23 0 1 12 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Racing Santander - 29/08/2026 A. TapeAxel Tape-Kobrissa
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Levante 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Leverkusen 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Paris SG 5 0 0 2 — 1 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Levante - 26/08/2026 E. PalaciosExequiel Alejandro Palacios
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Ipswich 6 0 0 6 — 0 7,0 2026-27 Leverkusen 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Leverkusen 2 0 0 3 — 0 7,6 2024-25 Leverkusen 30 1 6 9 — 2 7,2 2023-24 Leverkusen 24 4 (2 strafsch.) 4 16 — 6 7,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Ipswich - 26/08/2026 E. PokuErnest Poku
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Besiktas 1 1 0 1 — 0 3,7 2025-26 Leverkusen 4 0 2 2 — 0 7,0 2025-26 Almere City 3 0 1 1 — 0 6,6 2025-26 AZ Alkmaar 1 0 1 — — 0 6,9 2024-25 AZ Alkmaar 25 2 3 6 — 2 6,8 2024-25 Almere City 4 0 0 3 — 1 6,3 2023-24 AZ Alkmaar 21 1 3 9 — 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Beşiktaş - 25/08/2026 E. PalaciosExequiel Alejandro Palacios
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Ipswich 6 0 0 6 — 0 7,0 2026-27 Leverkusen 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Leverkusen 2 0 0 3 — 0 7,6 2024-25 Leverkusen 30 1 6 9 — 2 7,2 2023-24 Leverkusen 24 4 (2 strafsch.) 4 16 — 6 7,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Ipswich - 25/08/2026 E. PokuErnest Poku
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Besiktas 1 1 0 1 — 0 3,7 2025-26 Leverkusen 4 0 2 2 — 0 7,0 2025-26 Almere City 3 0 1 1 — 0 6,6 2025-26 AZ Alkmaar 1 0 1 — — 0 6,9 2024-25 AZ Alkmaar 25 2 3 6 — 2 6,8 2024-25 Almere City 4 0 0 3 — 1 6,3 2023-24 AZ Alkmaar 21 1 3 9 — 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Beşiktaş - 19/08/2026 Farid Alfa-RuprechtFarid Alfa-Ruprecht
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Hertha 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Bochum 2 0 1 2 — 0 6,4 2025-26 Leverkusen — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Hertha BSC - 16/08/2026 K. PapadakisK. Papadakis
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar OFI - 15/08/2026 K. PapadakisK. Papadakis
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar OFI Crete U19 - 11/08/2026 J. MensahJeremiah Dennit Mensah
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Roda - 07/08/2026 N. MbambaNoah Mbamba-Muanda
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Lorient 3 1 0 3 — 0 6,9 2025-26 Dender 35 2 2 38 — 4 6,9 2024-25 Dender 6 0 0 4 — 1 6,8 2024-25 Fortuna Dusseldorf 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Leverkusen 1 0 0 1 — 0 6,3 2023-24 Leverkusen 3 0 1 1 — 0 7,3 2023-24 Fortuna Dusseldorf — 0 0 — — — — 2023-24 Club Brugge 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Lorient - 02/08/2026 A. FayeAbdoulaye Faye
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Celta 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Lorient 2 0 0 1 — 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Celta Vigo - 01/08/2026 Kerim-Sam AlajbegovićKerim-Sam Alajbegović
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Bosnia & Herzegovina 4 1 0 4 — 0 6,6 2026-27 Juventus 2 1 0 1 — 0 7,2 2025-26 Salzburg 7 2 1 7 — 0 7,3 2025-26 Leverkusen 4 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Juventus - 31/07/2026 Kerim-Sam AlajbegovićKerim-Sam Alajbegović
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Bosnia & Herzegovina 4 1 0 4 — 0 6,6 2026-27 Juventus 2 1 0 1 — 0 7,2 2025-26 Salzburg 7 2 1 7 — 0 7,3 2025-26 Leverkusen 4 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Juventus - 28/07/2026 A. NataliAndrea Natali
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — 2025-26 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Leverkusen — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar AZ Alkmaar - 27/07/2026 A. NataliAndrea Natali
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — 2025-26 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Leverkusen — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar AZ Alkmaar - 26/07/2026 Luca ErleinLuca Erlein
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Cottbus 1 0 0 — — 0 7,0 2026-27 Energie Cottbus 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Hoffenheim 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Hoffenheim 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Energie Cottbus - 20/07/2026 A. SarcoAlejo Uriel Sarco
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sp Gijon 10 2 0 5 — 1 6,8 2025-26 M'gladbach 3 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Leverkusen 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Sporting Gijon - 19/07/2026 A. SarcoAlejo Uriel Sarco
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sp Gijon 10 2 0 5 — 1 6,8 2025-26 M'gladbach 3 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Leverkusen 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Sporting Gijon - 08/07/2026 Ken IzekorKen Izekor
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Eintracht Braunschweig 1 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Braunschweig 1 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Alemannia Aachen - 07/07/2026 Ken IzekorKen Izekor
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Eintracht Braunschweig 1 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Braunschweig 1 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Alemannia Aachen - 05/07/2026 I. TraoreI. Traore
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur naar AS Trencin - 30/06/2026 Álex GrimaldoAlejandro Grimaldo García
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Ath Madrid 1 0 0 — — 0 6,6 2026-27 Spain 1 0 1 — — 0 — 2025-26 Leverkusen 1 1 0 1 — 0 7,9 2024-25 Leverkusen 32 2 7 15 — 6 1 7,3 2023-24 Leverkusen 33 10 13 14 — 1 7,8 2023-24 Benfica 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Atletico Madrid - 30/06/2026 E. C. OwenE. C. Owen
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Utrecht 1 0 0 0 — 0 2,2 2025-26 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Utrecht
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 24/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Viktoria Köln mischt weiter die 3. Liga auf Sportschau · vr 20:58
- Jetzt live - Ein halbes Dutzend Tore in Köln Sportschau · vr 20:31
- Une charnière en progrès et des individualités qui assurent: Bayer Leverkusen-OM, le vrai match référence pour la défense marseillaise RMC Sport · vr 15:21
- "Normal, dass man nicht direkt reinrutscht": Wagners Personal-Update vor dem Duell mit Leverkusen kicker · vr 14:29
- Europa League: Bayer Leverkusen verliert vor dem Derby gegen Marseille Sportschau · vr 08:58
- On n’arrête plus l’OM de Bruno Genesio ! Foot Mercato · vr 08:30
- Amine Gouiri a remis son costume de sauveur à Leverkusen et s'impose comme le nouvel homme fort de l'OM L'Équipe · vr 06:12
- L’OM décroche son premier succès de la saison en Ligue Europa, chez le Bayer Leverkusen Le Monde · vr 04:38
- Bruno Genesio après la victoire de l'OM à Leverkusen en Ligue Europa : « Cela nous relance complètement » L'Équipe · vr 00:38 · Reactie
- Leverkusen-OM: grâce à un bijou de Gouiri, les Phocéens lancent leur saison européenne en Allemagne RMC Sport · vr 00:26
- Si l'OM n'a pas dix-huit joueurs pour voyager sereinement, il commence à pouvoir en aligner onze sans baisser les yeux L'Équipe · vr 00:21
- Leverkusen-OM: "Ce qui se passe depuis le début de saison nous a soudés", Genesio fier de son groupe RMC Sport · vr 00:18
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Leverkusen 241 23N 532 Bundesliga ♂ · za 15:30 Leverkusen
Paderborn 751 14N 102 Bundesliga ♂ · zo 19:30 Dortmund
Leverkusen komt eraan Bundesliga ♂ · za 15:30 Leverkusen
M'gladbach komt eraan Bundesliga ♂ · za 15:30 Werder Bremen
Leverkusen komt eraan Bundesliga ♂ · za 15:30 Leverkusen
Ein Frankfurt komt eraan Bundesliga ♂ · za 15:30 Hamburg
Leverkusen komt eraan Bundesliga ♂ · di 20:30 Bayern Munich
Leverkusen komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Leverkusen – Stuttgart | 2 – 4 |
| 25/10/2026 | Hoffenheim – Leverkusen | 3 – 0 |
| 18/10/2026 | Leverkusen – Freiburg | 2 – 1 |
| 10/10/2026 | Mainz – Leverkusen | 3 – 4 |
| 20/09/2026 | Leverkusen – RB Leipzig | 2 – 0 |
| 12/09/2026 | Augsburg – Leverkusen | 2 – 2 |
| 05/09/2026 | Leverkusen – Union Berlin | 4 – 0 |
| 29/08/2026 | Elversberg – Leverkusen | 3 – 2 |
| 16/05/2026 | Leverkusen – Hamburg | 1 – 1 |
| 09/05/2026 | Stuttgart – Leverkusen | 3 – 1 |
| 02/05/2026 | Leverkusen – RB Leipzig | 4 – 1 |
| 25/04/2026 | FC Koln – Leverkusen | 1 – 2 |
| 18/04/2026 | Leverkusen – Augsburg | 1 – 2 |
| 11/04/2026 | Dortmund – Leverkusen | 0 – 1 |
| 04/04/2026 | Leverkusen – Wolfsburg | 6 – 3 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | M. TerrierMartin Albert Frédéric Terrier
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Aanvaller | 28 | 2 | 2 | 79 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | R. AndrichRobert Andrich
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 31 | 2 | 1 | 118 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | M. DiabyMoussa Diaby
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 26 | 2 | 1 | 108 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Afonso MoreiraAfonso Bastardo Moreira
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 1 | 1 | 90 | 0 | 1 | — | — | 0 | 6,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | Aleix GarcíaAleix García Serrano
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 28 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | E. TapsobaEdmond Fayçal Tapsoba
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | J. BlaswichJanis Jonathan Blaswich
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 34 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | M. TillmanMalik Leon Tillman
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | Miguel GutiérrezMiguel Gutiérrez Ortega
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | I. MazaIbrahim Maza
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 1 | 1 | 78 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | L. BadéLoïc Badé
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 25 | 1 | 1 | 74 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | P. SchickPatrik Schick
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 29 | 1 | 1 | 67 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | E. FernándezIgnacio Ezequiél Agustín Fernández Carballo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 1 | 1 | 65 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | Lucas VázquezLucas Vázquez Iglesias
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 34 | 1 | 1 | 65 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | G. DouéGuéla Maho Lewis Doué
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Verdediger | 23 | 1 | 0 | 27 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | J. QuansahJarell Amorin Quansah
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 1 | 0 | 25 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | N. TellaNathan Adewale Temitayo Tella
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 26 | 1 | 0 | 25 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | Christian KofaneChristian Michel Kofane
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Aanvaller | 19 | 1 | 0 | 23 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | F. MedinaFacundo Axel Medina
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 26 | 1 | 0 | 16 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | E. Ben SeghirEliesse Ben Seghir
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Aanvaller | 20 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | N. LombNiklas Lomb
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | T. OermannTim Oermann
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | J. HofmannJonas Hofmann
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 33 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | M. FlekkenMark Flekken
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 32 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | V. BonifaceVictor Okoh Boniface
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 25 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | B. HawighorstBen Hawighorst
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | B. KirB. Kir Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Middenvelder | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 42 | M. CulbreathMontrell Amare Culbreath
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Middenvelder | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | M. DjedovicM. Djedovic Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Middenvelder | 16 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | S. RapschSimeon Rapsch
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 8 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 1
Spelers die dit seizoen voor Leverkusen speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Palacios | Middenvelder | 1 | 0 | 12 | 0 | 0 | 6,6 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Leverkusen tegen:
- Augsburg
- Bayern Munich
- Dortmund
- Ein Frankfurt
- Elversberg
- FC Koln
- Freiburg
- Hamburg
- Hoffenheim
- M'gladbach
- Mainz
- Paderborn
- RB Leipzig
- Schalke 04
- Stuttgart
- Union Berlin
- Werder Bremen
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.